Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2016., 15:04   #461
Quote:
stretch kaže: Pogledaj post
Baš kad bi ova tema trebala bit aktualnija no ikad, na njoj tišina skoro tri mjeseca. Drago mi je da smo dobili Plenkija umjesto Brkića, jer ako moram birat između kleptokracije i rata, kleptokracija je nekako ipak prihvatljivija

Karamarko je eto dolijao i još smo jednom saznali da hrvatska desnica nema dovoljno intelektualnog poštenja ni da prizna da su mu držali lojtre, a kamo li da preuzme odgovornost za posljedice slijepe podrške propalom wannabe Putinu

Ljeto i medijsku nezainteresiranost za rad Vlade u otkaznom roku ovaj novi Plenkijev HDZ koristi za kleptomanski blitzkrieg. Ni za rata se nije tako efikasno otimalo, uništavalo institucije i inficiralo sva tijela zapošljavanjem po mafijaškom "sjeti me se kada ću te trebat" sistemu. Sada čak nema ni krinke domoljublja dok se to čini, jer publika kojoj se domoljubljem obraćaju više ne gleda tu utakmicu

Stvarno me zanima čuti iz kojih to domoljubnih razloga netko danas opet može glasati za HDZ i još me više zanima što je netko tko je podržavao Karamarka iz ovog naučio ili nedobog odlučio promjeniti u svom načinu razmišljanja
Čekaj malo, Karamarko je dolijao, što ti vidiš neki progon onih koji su pokrali INU?????

Pa valjda vidimo da je Karamarko smijenjen, jerbo su to htjeli gazde u briselu i postavili su svog čovjeka koji poput Sanadera, nema nikakvu svezu s desnicom.

Kakve sveze imaju Plenko i drIvo sa suverenitetom i domljubljem

Plenki je zagovaratelj TTIPa
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 01:17   #462
HDZ je jednako lopovska stranka bila i prije 2000 godine.
Torrio888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 22:25   #463
Quote:
dr.laki kaže: Pogledaj post
Držali lojtre u čemu točno ?
Potpora ovom brodu beskrupuloznih lopova, primitivaca i luđaka do zadnjeg trena. Nitko od svih silnih domoljuba u Hrvatskoj nije izrazio ni najmanju zabrinutost nad bjelodanom kleptomanijom, jeftinom prodajom nacionalnih interesa, omogućavanju Srbiji da nas diplomatski ponižava, zaustavljanjem svake do zadnje pozitivne inicijative u državi, od Kurikularne reforme do kulturnih projekata, sabotiranje obnove bolnica koje EU plaća jer se, jebi ga, tako ne može krast...

I kao šećer na kraju, opet, kao i nakon Sanadera, "nismo znali, nismo čuli, nismo vidjeli" šou :clap:
stretch is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 23:56   #464
Quote:
stretch kaže: Pogledaj post
"nismo znali, nismo čuli, nismo vidjeli" šou :clap:

teško da će oni nešto čuti i znati, ovo ti je izborna baza HDZ-a, vlaška krajina, koja se skuplja jednom godišnje u Čavoglavama na proslavi Oluje. Tu je njihov glavni bazen glasača.

http://themladichi.com/galerija/svastara/
Bolji od tebe is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 15:28   #465
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Čekaj malo, Karamarko je dolijao, što ti vidiš neki progon onih koji su pokrali INU?????
Lijepo da vjeruješ u Hrvatsku pravnu državu Ostao je bez svih pozicija.

Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Pa valjda vidimo da je Karamarko smijenjen, jerbo su to htjeli gazde u briselu
Sori, zaboravio sam da u Briselu svaku nož liježu i svako jutro se bude u znoju zabrinuti da će se u Hrvatskoj smjet reć da si Hrvat

Dakle Karamarko je bio super, trebali smo s njim na čelu u bolju budućnost? On bi nas branio od zlog Brisela, čovjek koji ne zna beknut niti jedan strani jezik, a ni na materinjem nije elokventan, strah ga je razgovarati s novinarima i političkim protivnicima i ne razumije moderan svijet? Pa jedino za što je taj čovjek kvalificiran je lopovluk.

Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
i postavili su svog čovjeka koji poput Sanadera, nema nikakvu svezu s desnicom.
Kako u tvojoj mašti izgleda ta intervencija Brisela? Neki belgijski čičo dođe HDZ-ovcima i muči ih zaključane u podrumu dok ne prihvate novog predsjednika? Imate Plenkija jer su HDZ-ovci procjenili da ovce žele da im se sad malo modernije svira dok ih se šiša, jer trenutno je na desnom spektru u modi umišljat si da smo moderan i kulturan europski narod. Nemaš brige, brzo će to ljude proć
stretch is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 17:58   #466
hdz je domoljuban jer nas čuva od komunista i udbaša i partizančina, koji bi nas mogli pojesti preko noći, ako nas hdz nebi čuvao.

Znam osobno jednog partizana od kojih 90-100 god. Mislim da pod krevetom krije oružje za masovno uništenje.
babarogac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 18:10   #467
a sad malo ozbiljnije:


hdz-ovo domoljublje je jednako sdp-ovom, a potonji su operirani od njega.


njihove(hdz-sdp) domoljubne exhibicije rezultirale su polaganom nestajanju Hrvata iz BiH, a pomalo i iz RH.

Samo prošle god. imamo u RH 16 700 manje rodjenih nego umrlih, a prethodnih 15 god. brojka se kretala od 9000- 13000 u minusu godišnje.

A mi domoljublju........
babarogac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 18:20   #468
Quote:
stretch kaže: Pogledaj post
Potpora ovom brodu beskrupuloznih lopova, primitivaca i luđaka do zadnjeg trena. Nitko od svih silnih domoljuba u Hrvatskoj nije izrazio ni najmanju zabrinutost nad bjelodanom kleptomanijom, jeftinom prodajom nacionalnih interesa, omogućavanju Srbiji da nas diplomatski ponižava, zaustavljanjem svake do zadnje pozitivne inicijative u državi, od Kurikularne reforme do kulturnih projekata, sabotiranje obnove bolnica koje EU plaća jer se, jebi ga, tako ne može krast...

I kao šećer na kraju, opet, kao i nakon Sanadera, "nismo znali, nismo čuli, nismo vidjeli" šou :clap:
Držali lojtre u čemu ? Nemoj mi tu propovjedati već daj ozbiljne argumente. Kurikularna reforma nikada nije obustavljena, Srbiji je sdp omogučio da se ponaša po svome, koji kulturni projekti su u pitanju te koje novce za bolnicu su zeznuli ? Karamarko je otišao kada je povjerenstvo za sukob interesa ustvrdilo da je moguče da se nađe u sukobu interesa. No nije dobio nikakvu kaznu. Osim toga nije dugo opstao kao potpredsjednik, niti je stigao griješti, a čak taj njegov argument da treba biti oprezan s arbitražm jer nemamo više pravomoćnu presudu protiv Sanadera za mito, nije uopće nešto zanemarivo.
dr.laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 18:36   #469
Zašto patriotzam i HDZ stoje u istoj rečenici?

O kojoj nakupini izdajničkih petokolonaških smradova pokazali su zadnjih mjeseci...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 19:15   #470
Quote:
dr.laki kaže: Pogledaj post
Držali lojtre u čemu ? Nemoj mi tu propovjedati već daj ozbiljne argumente. Kurikularna reforma nikada nije obustavljena, Srbiji je sdp omogučio da se ponaša po svome, koji kulturni projekti su u pitanju te koje novce za bolnicu su zeznuli ? Karamarko je otišao kada je povjerenstvo za sukob interesa ustvrdilo da je moguče da se nađe u sukobu interesa. No nije dobio nikakvu kaznu. Osim toga nije dugo opstao kao potpredsjednik, niti je stigao griješti, a čak taj njegov argument da treba biti oprezan s arbitražm jer nemamo više pravomoćnu presudu protiv Sanadera za mito, nije uopće nešto zanemarivo.
Dobro, čini se onda da se u tvom paralelnom svemiru nije dogodilo ništa što se dogodilo u ovom u kojem ja živim

Problem je u tome da se uz malo ideologije sve da opravdati. O Karamarkovoj prodaji nacionalnih interesa s popustom je suvišno govoriti. Šustar kao ministar obrazovanja? Ljudi koje je on predložio kao stručnjaci? Postupak u kojem se posereš na sve što je struka odobrila i radiš politički po svom? I ti i ja znamo da niti jedna od tih osoba u ozbiljnoj državi ne bi mogla biti ni na porti ministarstva, ali uz dovoljno domoljubne naočale sve to valjda izgleda baš kako treba. Ministar kulture kojeg nitko uspješan u kulturi ne smatra stručnim i kojem se cijeli program svodi na ukidanje financiranja po političkom ključu? Koji ne može preko usta prevaliti čestitku za najveće kulturno priznanje u Europi, Rijeka Prijestolnica Kulture? Nema veze što nas to stavlja u isti koš s jednom Turskom, Turska je super. Domoljubna, vjerski isključiva, moš novinare i političke protivnike trpat u zatvore... Milina.

I naravno to što s ovom RH Vladom Srbija briše pod isto, uz malo ideologije to izgleda kao da mi pokazujemo zube, ali jao avaj, svijet nije na našoj strani. Bitno je ispast faca, a to što država diplomatski gubi sve bitke, koga za to briga. Dok je SDP na vlasti u svakom sporu sa Srbijom osiguramo međunarodnu potporu i dobijemo što tražimo, a desnica sere i sabotira.

To da nisi čuo za zaustavljanje obnove bolnica koje plaća EU je jednako uvjerljivo ko da Šuki nije vidio da Sanader krade
stretch is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 09:05   #471
https://www.vecernji.hr/vijesti/plen...enijom-1194258

Dakle, iskustvo sa HDZ-om nas uči, da oni uvijek mogu pasti još niže. Ali ipak ovo - "Premijer će oporbi u četvrtak predložiti da se pregovorima pristupi na temelju presude arbitražne komisije koju Hrvatska ne priznaje."?!

Znači hrvatski ribari će ribariti do crte sredine Savudrijske vale (po novom u zapravo slovenskom moru - kao takvom priznatom od hrvatske strane) i svi sretni?! Obzirom da je slovenskim ribarima dopušteno loviti ~ do visine polovice Istre, vjerojatno to neće biti neki problem Slovencima.

Biti će to novi izlijev HDZ-ovog "patriotizma", a za tu sramotu dobiti će i potporu SDP-a (ne po prvi put - "aktivno suzdržani"). Umjesto da se pokrene postupak protiv likova koji stoje iza sporazuma Kosor-Pahor (izdaja, štetočinstvo i sl.), eto nama nove trgovine (našim za naše) i "kompromisa".
goran2hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2018., 12:59   #472
https://www.dnevno.hr/vijesti/hrvats...i-rat-1248797/

Podržali i HDZ-ovci.
goran2hr is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:56.