Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2017., 15:19   #1021
Quote:
vienne kaže: Pogledaj post
Beta tri dana nakon prve je 562,71
bravo!!!!:klap::klap:
sretno i dalje !
panika i ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 16:24   #1022
Quote:
vienne kaže: Pogledaj post
Beta tri dana nakon prve je 562,71


Sent from my iPhone using Tapatalk
jeeeeeeeee
Rastana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 16:35   #1023
Hvala cure!!
Jedva cekam i vase pozitivne bete!


Sent from my iPhone using Tapatalk
vienne is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 01:39   #1024
Quote:
julianna-24 kaže: Pogledaj post
Evil pijem Klomifen idući ciklus, 50 mg 3-7 DC, ultrazvuk 8DC pa će se odlučiti što dalje.

Ono što me zanima jest Bolanča mi je rekao da nemam ovulacije, na UZ sam bila 12 DC, nije bilo vodećeg folikula. Od 12 DC pijem metformin, danas sam radila LH i ona lagano tamni, meni je inače ovulacija zadnje vrijeme 19-22 DC. Dal ima šanse da ipak imam ovulaciju ovaj mjesec obzirom da na 12 DC nije izgledalo da će biti ovulacije?
Ajde, navijamo onda za pozitivan ishod u novom ciklusu!!
Gle, kod nas sa pcos-om i produženim ciklusima teško je očekivati ovulaciju na 12dc...

Quote:
Walkira34 kaže: Pogledaj post
Mene je u klomifenskim stimulacijama mučio tanak endometrij...

Sad u IVFu na dan transfera je bio 10!

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
Ja sam na Komifenu imala 5,5mm endo i to je bio top. Dr prezadovoljna, a ja zajedno s njom /suviše zelena da shvatim da su postupci bili osuđeni na propast u samom startu/

Quote:
vienne kaže: Pogledaj post
9dnt blastice, beta 93,46 nadamo se duplanju

Quote:
zp123 kaže: Pogledaj post
. Jel uzimala neka od vas Letrilan i ako je, gdje ga je nabavila? Moja gin mi je rekla da mi ne moze dati recept, a u ljekarni mi ga ne daju bez recepta.
Ja bila na Femari nedavno, al dobila sam privatni recept. Platila oko 300kuna, unutra ima ako se ne varam 30 tableta (ja potrošila svega 6 ), a inače u klinici su mi spominjali cifru od 900kn pa sam išla prvo žicat svoju soc gin koja nije mogla pisat recept iako mi uvijek da sve što mi treba,. iz tog razloga što ga koriste žene oboljele od karcinoma, a nemam ništa takvog u anamnezi. Nedaj bože neke kontrole, žena bi naje*** , a stvarno za 300kn ne vrijedi riskirati..


Quote:
vienne kaže: Pogledaj post
Beta tri dana nakon prve je 562,71



Ja obavila uzv na 9dc, to je trebao biti uvod u postupak za idući ciklus. Šipak. Cista na jajniku u punom sjaju. I dalje Belara i Siofor i uzv na početku novog ciklusa. Nadam se da ću se riješiti te ciste i da ćemo konačno u postupak!
Jel koja od vas kombinirala kontracepciju i ulje noćurka?
__________________
Tko se nije skrio magarac je bio
Evill Angell is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 07:40   #1025
Tocno znam kako ti je, ja sam vukla 2 ciste od 11 mj. prosle hodine i tek sam bila ready za postupak u 3 mj. ove godine..
Nisam uzimalai nocurak ni virak u vrijeme pilula, spreja i poslije za vrijeme stimulacije... Pilule su isto hormoni, istina niske doze, ali nisam htjela da nesto ne poremetim jer mi je ionako estradiol bio visok zbog cista...
Rastana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 08:16   #1026
vienne...cestitaaam..samo neka tako nastavi i dalje

cekalice..sretno
Nazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 08:20   #1027
Quote:
Nazza kaže: Pogledaj post
vienne...cestitaaam..samo neka tako nastavi i dalje

cekalice..sretno
Nazza, kako si ti? Mi smo negdje istovremeno bile u stimulaciji, sjecam se da si imala 2 punkcije prije mene..
Rastana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 08:29   #1028
Quote:
Rastana kaže: Pogledaj post
Nazza, kako si ti? Mi smo negdje istovremeno bile u stimulaciji, sjecam se da si imala 2 punkcije prije mene..
Nazalost nista...prva punkcija, bila je 1 js..koja se super oplodila, ali nazalost nije dosla do blastice ..to mi je uvijek i bilo pitanje, ali kako sam uvijek imala samo po 1 ili 2 js, nismo mogli nikad pustiti da vidimo. Na drugoj punkciji nazalost nije bilo js..sad radim pauzu da vidim kako dalje i sto napraviti..

koji je tebi sad dan?
Nazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 08:51   #1029
Quote:
Nazza kaže: Pogledaj post
Nazalost nista...prva punkcija, bila je 1 js..koja se super oplodila, ali nazalost nije dosla do blastice ..to mi je uvijek i bilo pitanje, ali kako sam uvijek imala samo po 1 ili 2 js, nismo mogli nikad pustiti da vidimo. Na drugoj punkciji nazalost nije bilo js..sad radim pauzu da vidim kako dalje i sto napraviti..

koji je tebi sad dan?
Bas mi je zao, drzim fige da uspije sljedeci put.
Meni je 9 dan danas..beta tek sljed. petak..
Rastana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 08:57   #1030
Quote:
Rastana kaže: Pogledaj post
Bas mi je zao, drzim fige da uspije sljedeci put.
Meni je 9 dan danas..beta tek sljed. petak..
hvala ti draga....znaci jos malo..jooj znam da je ovo cekanje najgore..navijam za ljepu beticu
Nazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 09:01   #1031
Quote:
Nazza kaže: Pogledaj post
hvala ti draga....znaci jos malo..jooj znam da je ovo cekanje najgore..navijam za ljepu beticu
Hvala ti 😁
Rastana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 10:43   #1032
vienne super! zaslužila si!

ja danas počinjem sa pikanjem gonala, uh frka me , prvi put..da vas pitam, moram 2gonala uzet. Znači mogu onu otopinu uštrcat u prah i povuć van i to sve skupa opet uštrcat u drugu bočicu praha, opet izvuć sve i dati si injekciju? ili se moram 2 puta pikati i iskoristiti 2 otopine?
Lena84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 11:25   #1033
Quote:
Lena84 kaže: Pogledaj post
vienne super! zaslužila si!

ja danas počinjem sa pikanjem gonala, uh frka me , prvi put..da vas pitam, moram 2gonala uzet. Znači mogu onu otopinu uštrcat u prah i povuć van i to sve skupa opet uštrcat u drugu bočicu praha, opet izvuć sve i dati si injekciju? ili se moram 2 puta pikati i iskoristiti 2 otopine?
Ne trebas se 2 puta pikat. Ja sam imala menopur pa sam napravila bas kako si napisala-otopinu strcnes u prah,izvuces i onda sve skupa ustrcnes u sljedecu bocicu praha,izvuces i injekcija je spremna. Tako mi je rekla i sestra koja mi je dala lijekove i injekcije. Nije to nista strasno! Sretno!
__________________
Don't dream your life, live your dream;-)
Lavica1308 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 12:16   #1034
Quote:
Lavica1308 kaže: Pogledaj post
Ne trebas se 2 puta pikat. Ja sam imala menopur pa sam napravila bas kako si napisala-otopinu strcnes u prah,izvuces i onda sve skupa ustrcnes u sljedecu bocicu praha,izvuces i injekcija je spremna. Tako mi je rekla i sestra koja mi je dala lijekove i injekcije. Nije to nista strasno! Sretno!
e hvala ti vidjet ćemo večeras...
kako si ti? jesi radila test?
Lena84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 12:55   #1035
Quote:
Lena84 kaže: Pogledaj post
e hvala ti vidjet ćemo večeras...
kako si ti? jesi radila test?
Jesam,u cet na 12dpt, i pozitivan je, ali ne veselim se jos. Citala sam puno za biokemijsku tako da to jos nista ne znaci. Jos imam dva testica. Jedan cu radit u pon, a jedan u cet, dan prije bete. Ako je slucajno biokemijska, da ne dozivim sok. A malo me muci i to jer sam jucer trebala bas dobit m i pola sata me trbuh bolio bas ono dosta pa sam nekako u strahu..
__________________
Don't dream your life, live your dream;-)
Lavica1308 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 13:24   #1036
Quote:
Lavica1308 kaže: Pogledaj post
Jesam,u cet na 12dpt, i pozitivan je, ali ne veselim se jos. Citala sam puno za biokemijsku tako da to jos nista ne znaci. Jos imam dva testica. Jedan cu radit u pon, a jedan u cet, dan prije bete. Ako je slucajno biokemijska, da ne dozivim sok. A malo me muci i to jer sam jucer trebala bas dobit m i pola sata me trbuh bolio bas ono dosta pa sam nekako u strahu..
ajme draga pa to je to
nemoj se mučiti sa razmišljanjem o biokemiskoj, skači do plafona od sreće i uživaj u tome! pa skrenut ćemo ako ćemo jedva čekat +, pa betu, pa srce....
tome nikad kraja. I idi vadi betu ranije, što te briga kad su ti dali toliko kasno, barem ćeš se moć opustiti donekle. Čestitam, stvarno mi je drago zbog tebe!
Lena84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 13:33   #1037
Quote:
Lavica1308 kaže: Pogledaj post
Jesam,u cet na 12dpt, i pozitivan je, ali ne veselim se jos. Citala sam puno za biokemijsku tako da to jos nista ne znaci. Jos imam dva testica. Jedan cu radit u pon, a jedan u cet, dan prije bete. Ako je slucajno biokemijska, da ne dozivim sok. A malo me muci i to jer sam jucer trebala bas dobit m i pola sata me trbuh bolio bas ono dosta pa sam nekako u strahu..
Wow, bravoo.. + je rekao sto je, ne razmisljaj sad negativno!
Rastana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 14:29   #1038
Zaredali se ovdje plusići, baš me to veseli!

Bravo, Lavice!

Rastana, još čekamo tebe!

Moj mrvac je od danas kod mene na čuvanju, endometrij se zadebljao na puna 2 cm.
Helina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 14:32   #1039
Quote:
Lavica1308 kaže: Pogledaj post
Jesam,u cet na 12dpt, i pozitivan je, ali ne veselim se jos. Citala sam puno za biokemijsku tako da to jos nista ne znaci. Jos imam dva testica. Jedan cu radit u pon, a jedan u cet, dan prije bete. Ako je slucajno biokemijska, da ne dozivim sok. A malo me muci i to jer sam jucer trebala bas dobit m i pola sata me trbuh bolio bas ono dosta pa sam nekako u strahu..


~~~~~~~~~~ za veliku betu
vienne is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 14:47   #1040
Hvala vam cure! Pričekajmo još betu pa da budemo sigurni. Duboko se nadam da je to to, ali s oprezom. Skulirana sam jos poprilicno, za čudo jedno. Betu ipak vadim u petak jer sam na poslu uzela bolovanje taj dan jer moram u Pulu za to. Ako ne, trebala bi čekat par dana na nalaz, a to bi me tek onda izludilo.
Lena, sretno s pikanjem i neka bude puno lijepih j.s.
Rastana, nadam se da će nam petak biti sretan dan
Helina, ~~~~~~~~~ da se mrvac lijepo primi.
Vienne, neka bude školski do kraja
__________________
Don't dream your life, live your dream;-)

Zadnje uređivanje Lavica1308 : 15.04.2017. at 15:09.
Lavica1308 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:39.