Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2008., 19:09   #61
O.K.- vidim da i ljudi mogu biti nedozrelo voće, pa ipak pasti na zemlju. Idemo ovako: Promjeni ti se nešto u životu, sasvim iznenada, do te mjere da ti egzistencija ovisi o tome. Npr. dobiješ posao na kojemu moraš često putovati, preseliš se iz kuće u stan... Da li bi svog psa dala nekomu kod koga će imati sve ono što mu ti nemožeš pružiti? Umjesto boravljenja u hotelu, zbunjivanja sa vikend kod onog, pa kod ovog prijatelja. Ja ne mislim da sam savršena, kao što to sigurno nisi niti ti. Samo hoću reći da niti jednu stvar u životu ne možeš reći sa 100% sigurnošću. Da i meni se riga od onih koji svoje pse ostavljaju na pumpi... što više imam takvog jednog doma. Zato još jednom, moja poruka nije za lječenje kompleksašima, već jedan apel nekomu tko želi jednog predivnog psa- kojeg se ja s obzirom na neočekivane uvjete moram odreći.
happy dog is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 19:20   #62
Quote:
geronimos winner kaže: Pogledaj post
nikako da shvatim zašto ove slike u topicu o AST!?
nikako da shvatim quotanje 500 slika!?
tj1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 22:08   #63
happy dog-zašto je baš "on" na poklon? i zašto bi bila tajna iz čijeg je uzgoja
a kud ćete sa ostala 3 ako je takva frka nastala
geronimos winner is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 23:22   #64
Quote:
happy dog kaže: Pogledaj post
O.K.- vidim da i ljudi mogu biti nedozrelo voće, pa ipak pasti na zemlju. Idemo ovako: Promjeni ti se nešto u životu, sasvim iznenada, do te mjere da ti egzistencija ovisi o tome. Npr. dobiješ posao na kojemu moraš često putovati, preseliš se iz kuće u stan... Da li bi svog psa dala nekomu kod koga će imati sve ono što mu ti nemožeš pružiti? Umjesto boravljenja u hotelu, zbunjivanja sa vikend kod onog, pa kod ovog prijatelja. Ja ne mislim da sam savršena, kao što to sigurno nisi niti ti. Samo hoću reći da niti jednu stvar u životu ne možeš reći sa 100% sigurnošću. Da i meni se riga od onih koji svoje pse ostavljaju na pumpi... što više imam takvog jednog doma. Zato još jednom, moja poruka nije za lječenje kompleksašima, već jedan apel nekomu tko želi jednog predivnog psa- kojeg se ja s obzirom na neočekivane uvjete moram odreći.
prvo i osnovno ja kompleksaš nisam. drugo, ne kužim spiku da šta da se iz kuće moram preseliti u stan, jer ja i živim u stanu i imam 2 psa. i da kud idem i oni idu. u slučaju neznam čega, imam i starce i sestru.samo sam dala laganu usporedbu sa djecom,jer udomljavati djecu radi preseljenja, putavanja itd. ne bi nitko, a psa se svi odmah odriču. evo od toga mi je slabo.a šta se tiče ostavljenih pasa na pumpi i jedan od moja dva je nekoć bio od tih jadnika dok nisam naišla ja. nisam savršena, ali po pitanju odgovornosti prema živim bićima smatram se izuzetno odgovornom. za mene su moji psi br.1. i aspolutno sve u svom životu prilagođavam njima. najbitnije mi je da su oni sretni.i amen
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 23:28   #65
Quote:
happy dog kaže: Pogledaj post
Zbog preseljenja poklanjam američkog stafordskog teriera sa pedigreom u dobre ruke. Zove se Micek ( i stvarno je micek), ima 9 mjeseci, socijaliziran je, voli loptice, a najviše od svega ćorku na krevetu.
upravo pogledah sliku od tvog psa. jako je lijep. ali moram još reći nešto šta me smeta. dala si oglas da ga udomljavaš izuzetno bezosjećajno, evo usporedila bih to sa davanjem auta u oglas.
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 10:32   #66
Evo, ljudi pas je udomljen i jako mi je drago da sam nekoliko mišljenja razmijenila sa drugim ljubiteljima amstaffa. Mislim čak da bi mogla ovdje i zaglaviti, no bilo bi dobro da se malo opustite i ne donosite zaključke tako brzo- no tome upravo forumi i služe, da se diskutira. Pesek je predivan i dom nije našao putem foruma već preko prijatelja od prijatelja. Ne samo da izgleda predivno on je pas s puno, puno duha. Ova crna dama, čija slikica je u korisnikovom prozorčiću je njegova majka.
happy dog is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 12:33   #67
znam da sam te ispljuvala, ali stvarno mi je drago da ako je već morao otići da je udomljen u tebi poznate ruke
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 00:07   #68
evo ja za mj dana trebam dobit malu zenku staffa. sad me zanima sljedece koliko dnevno treba s njima raditi ,imam dvije male sestre pa mi je zbog njih najvise bed ,posto cu ja najvise raditi s njim ( nezelim otici od kuce pa da mi seku pojede hehe šala ) ,zanima me kako ih ''kažnjavate '' kad su neposlusni ( sigurno ih ne tući :S ) i kako ih nagradite za poslušnost ?? majka psa je Gina ( najmirniji i veseliji pas kojeg sam vidio i pas koji mrzi veterinare kao ni jedan drugi , a voli djecu da je to neopisivo ) izlozbeni pas a otac je neki Grof sta ti ja znam ( ima vise predaka nego ja ) isto pas sa izlozbi tako da je pas provjereno kvalitetan i nije neki bzvz ( taj lik cija je Gina je bio samnom u bolnici i reko da ce mi pokloniti jedno stene iako ce ih prodavati) (btw mislim pesu dati ime Terror i nemislim ga drzati da napada ostale ljude i takve neke agresivne spike iako mi je to bas lijepo ime ta psa takvog izgleda) najvise bi ga tretirao kao mazu posto vidim da su tu na forumu vecinu svoje odgojili kao maze koje stalno ''ćore'' po krevetu i vuku se po kuci hehe jer mi ne treba zvijer u kuci zbog koje ce postar morat bacati sa 10 metera postu u dvoriste a i kako sam rekao imam 2 mladje sestre! pa eto ako moze koji savjet posto nisam nikad imao prilike raditi s njima ..
xulos is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 11:30   #69
Kao prvo Kiss Uni.

pa eto ako moze koji savjet posto nisam nikad imao prilike raditi s njima ..

Kao što vidim dragi XULUS tebi bi se imao puno toga za napisati, zato je najbolje da kreneš u akciju i pročitaš sve eno što je već napisano. Preporučujem knjige: Dr. Bruce Fogle Pas priručnik za vlasnike i Odgoj i obuka pasa, te knjigu na eng. koju možeš kupiti u Algoritmu zove se Am. staff. terrier/Pit bull terrier.
happy dog is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 20:47   #70
Bok Karlo&Zen! Da pitam...nije mi jasno kako tu netko moze tvrditi da su Staffordi veliki psi i da mu dlaka jaaaako otpada?!?!Mislim ako se u postu iznad mojega radi o Staffordu!Nije mi jasno pa nek mi netko objasni!I posto Stafford nije ni veliki ni mali pas,ne vidim zasto ne bi bio za boravak u stanu?!Uz redovno setanje,igru i naravno box...ne vidim zasto ne bi bio u stanu?
__________________
I nešto je nešto,a ne nešto drugo!
Cika Bika is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 22:37   #71
ja nerazumijem zasto prodaju americke stafforde po 5 000$$ jel mozda kupuju pa da dalje sami kote i prodaju il????
BenX is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 22:54   #72
Quote:
BenX kaže: Pogledaj post
ja nerazumijem zasto prodaju americke stafforde po 5 000$$ jel mozda kupuju pa da dalje sami kote i prodaju il????
a gdje to prodaju po 5000$? i zašto mislite da je to puno? pa vrhunski izložbeni pas košta toliko nekada i više -vani pogotovo...ako hoćete recimo iz USA kupiti izložbenog šampiona odraslog psa i dovesti ga u HR dalje za uzgoj i izložbe to je NORMALNA cijena
geronimos winner is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 14:46   #73
GERONIMO..na tvojim stranicama sam pročitao da ćeš imat mladunčad u 5mj..zanima me kratkonogi staffi da nema duge noge kao baletan,dali postoji mogućnost da će biti takvih..jer u šetnjama viđam neke stafije sa dužim nogama,a na slici imaju sa kratkima?Sad me zanima tvoj komentar kao iskusnog uzgajivača..
southend is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 17:03   #74
southend liječi komplekse dalje!
ovo čitaju pravi zaljubljenici u AST pa kvariš dojam.....
geronimos winner is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 19:47   #75
Geronimos upravo sam pročitala da planirate ove god.imati tri legla tih slatkih psića...zanima me kako se ponaša u stanu,kakav je s djecom.......kada čete ih imati?
yildiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 22:59   #76
Quote:
yildiz kaže: Pogledaj post
Geronimos upravo sam pročitala da planirate ove god.imati tri legla tih slatkih psića...zanima me kako se ponaša u stanu,kakav je s djecom.......kada čete ih imati?
najbolje bi bilo da se čujemo tj pišemo na mail...o svemu što vas zanima nema problema ali na moj e mail.ili PP.ovdje ima ljudi koji nisu zainteresirani za dobrobit pasmine tako da ćemo o AST tamo
geronimos winner is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 17:36   #77
GERONIMO to misliš namene..pa valjda svatko ima svoje mišljenje-o tebi u Osijeku misle sve najgore u vezi uzgajivačnice..uvaljuješ pse za 500eura a nisu ni do koljena DIVA STINGU,,uzgajivačnici..Nemoj se toliko umišljat-tebi je bitno samo da prodaš..a kvaliteta psa 0..
southend is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 23:12   #78
hahahaha dobra fora
ti si kao iz Osijeka? pa osječani nisu takvi seljaci pa tako pišu po forumima laži i gadosti imaš li nešto za dodati ..pa dođi do nas..ionako vidim sve znaš o nama!!!
geronimos winner is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 12:25   #79
Quote:
southend kaže: Pogledaj post
GERONIMO to misliš namene..pa valjda svatko ima svoje mišljenje-o tebi u Osijeku misle sve najgore u vezi uzgajivačnice..uvaljuješ pse za 500eura a nisu ni do koljena DIVA STINGU,,uzgajivačnici..Nemoj se toliko umišljat-tebi je bitno samo da prodaš..a kvaliteta psa 0..
Boze dragi...iole pismeni i odgojeni covjek iz tvojih postova bi zakljucio da samo zelis isprovocirati i poblatiti jednu respektabilnu uzgajivacnicu,naravno bez i jednog argumenta!Hvala Bogu ovdje takvih,zlih i nedobronamjernih ljudi ima na pretek,a ti bi mogao po svemu sudeci biti vođa novog vala!Svaka ti cast!Stvarno...idi se lijeci
__________________
I nešto je nešto,a ne nešto drugo!
Cika Bika is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 14:12   #80
I zanimljivo je sto si bas sada poceo blatiti GW brand kada vec manje-vise svi ljubitelji Amstaffa u Hrvatskoj znaju da ove ce godine (u 4,5 i 8 mjesecu) GW dati 3 vrhunska legla!Pa se postavlja pitanje...u kojoj ti uzgajivacnici imas interesa?I ciji si?Jer blacenje nekoga bez argumenata...ili se radi o vraski velikoj ljubomori i cistoj ljudskoj zlobi ili se radi o pokusaju blacenje konkurencije i naravno,opet cistoj ljudskoj zlobi!U oba slucaja...vidi se da tebi zlobe u govoru uopce ne nedostaje,vrlo si jadan ispao i nemoj trovati zdravu atmosferu na ovom podforumu!I molim drage nam administratore da ovakve izljeve zlobe pojedinaca sankcioniraju i brisu!
__________________
I nešto je nešto,a ne nešto drugo!
Cika Bika is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:35.