Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2007., 11:44   #201
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
hvala, kem, vrlo zanimljivo
kemik.

kem je jedna druga forumasica, koja uglavnom po modi piše
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 12:14   #202
ja sam to mislila kao skraćeno od kemik, zaboravila sam da kem, oprostimikem, postoji
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 12:18   #203
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
nasla sam vec jedan mali metalik za 255 kuna, samo trazim jos nekog da mi ga kupi.
to tu u gradu. inace zna biti u pevecu i vecih po 300 kuna, al meni ne treba veci.
pricamo o usisavacima, ne
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 12:29   #204
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
samo trazim jos nekog da mi ga kupi.
ja samo tražim nekog izdržljivog atletu da mi redovito čisti stan, kuha, pere veš i pegla i pred večer kada završi sa svime da još i mene obradi

imate možda koga za preporučiti tko zadovoljava tražene kriterije?
__________________
Žena bez pjegica je kao nebo bez zvijezda.
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 13:09   #205
hm..nadi takvog muzicka !
ljubičica.split is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 13:28   #206
uuu ciscenjeee
volim spremat,prat,cistit (sam ne peglat kosulje! ).jos ko mala sam znala frendici pomagat pri ciscenju kuce.
rijetko koristim kupovna sredstva.podove perem octom,a nekad zagrijanim octom u koj dodam malo soli jer je super za povrsine od keramike i porculana di se prima kamenac.parkete prebrisem vlaznom krpom,rijetko kad kupim neki pronto il kaj vec,prozore isto operem octom i vodom i obicnim novinskim papirom,a ak ima malo jacih mrlja tipa od farbe uzmem malo palente i napravim prozoru piling i tak....jos kad ne bi bilo neurednih muskih ukucana ja bi bila hepi
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 13:28   #207
kupila sam jučer cilit bang za kamenac, super se očistio kamenac i sjaji se ali smrdi da boli glava ! ali stvarno je dobar !
__________________
frankly my dear, i don't give a damn !!

one happy mother!
san26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 13:32   #208
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
meni fakat treba jedan vrlo mali usisavac. prijedlozi?
imas u merkantoneu (bar je bilo).ja sam pred oko godinu dana,i vise brijem, kupila neki maleni sauger,crveni,neka niakdcula marka Fuego, 2200W za kojih 200tinjak kn vise manje i dan danas dela ko svicarska vurica,sauga ko lud.paaa baci oko tam.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 15:35   #209
Quote:
san26 kaže: Pogledaj post
kupila sam jučer cilit bang za kamenac, super se očistio kamenac i sjaji se ali smrdi da boli glava ! ali stvarno je dobar !
Cilit bang je izvrstan, ali smrdi i čista je "kemija".
Bijeli (alkoholni) ocat je jednako dobar, isto očajno smrdi, ali je barem prirodan.
Solna kiselina?!? ! Za kamenac? Nemojte, ljudi! (Jedino ako nije čišćen zadnjih 10 godina...)
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 16:52   #210
istina za cilit bang čista kemija, ali kaj ćeš barem opere kamenac! istina uvijek je najprirodnije najbolje !
__________________
frankly my dear, i don't give a damn !!

one happy mother!
san26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 17:17   #211
ocat savrseno uklanja kamenac!!!!!
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 18:39   #212
Quote:
ljubičica.split kaže: Pogledaj post
Mislim, kako bit siguran da je to sve stvarno dobro oprano i higijenski cisto?
Evo, npr.perem plocice u wc-u, ok to mogu s domestosom,ali sta nakon toga? nakon sta se osusi treba li opet proc obicnom vodom? ostaje li klor?
a kako oprat parket, mogu li tu koristit domestosa, ili samo pronto i slicno?
a tepih?
evo, ako pogledan bilo koji "jaci" proizvod pise da ubija bakterije, a nigdi ne pise da ubija viruse.
logicki gledano, neki virusi zive i par mjeseci. hvala Bogu sta smo svi zdravi u mojoj obitelji, al kako drugi koji imaju neku zaraznu osobu u obitelji, kako oni mogu biti sigurni da nece pokupit bolest kad on, npr. negdje iskrvari?
jos sam mlada, i naravno moja mater se brine vecinom o kucanstvu.
ali ona najcesce samo smoci krpu i prebrise parket, ali ja mislim da to nije dovoljno.
kako vi cistite?
Za tepihe i namjestaj je dobra masina na paru
talia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 19:03   #213
Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
Kog zanima evo recepta za prirodni dezificijens i najmirisnije sredstvo za osvježavanje zraka/čišćenje kuhinje na svijetu:
U bočicu s pumpicom (kupila u ljekarni jednu od pola litra) stavi se žlica octa (ja sam stavila jabučni, ali vjerojatno može i alkoholni), 20 kapi eteričnog ulja narandže i 20 kapi eteričnog ulja eukaliptusa i 3 deci destilirane vode. Miriše nevjerojatno dobro i prirodno i fino osvježava i čisti sudoper i kuhinju.
Treba dobro protresti prije uporabe.
Edit: eukaliptus i narandža su jefrina eterična ulja, a narandža je odlična i protiv celulita, a eukaliptus je spas za sinuse i prehladu tako da su ulja višenamjenska.
ovo je suuuuperrrr!!!

baš sam si danas to napravila, samo je umjesto naranče limun i odlično čisti a i super miriši
__________________
hoop it up!
funkycow is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 19:06   #214
Quote:
funkylittlecowhoops kaže: Pogledaj post

najviše me muče moje živine. ajde, sa dlakama se još čovjek snađe. nabrzaka usisaš i to je to... ali pijesak za mace!!!
kolko god da ga čistim, kolko god da je dobar - uvijek smrdi... il' samo brijem...


frendovi imaju macu ali ne koriste pijesak nego nekakve kristaliće
baš tako to izgleda
ak staneš na njega malo se i zdrobi
ali ništa ne smrdi
mačkin wc je u njihovoj kupaonici i nikada, baš nikada nisam osjetila nikakav miris
oni kažu da to i dulje traje nego sam pjesak

a znam kako mačke mogu opako smrdjeti jer je jedna druga frendica imala mačka koji je bio upravo strašan zbog mirisa
Hrvach is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 21:31   #215
Quote:
funkylittlecowhoops kaže: Pogledaj post
ovo je suuuuperrrr!!!

baš sam si danas to napravila, samo je umjesto naranče limun i odlično čisti a i super miriši
Jelda? Ja nisam mogla vjerovati. Možeš čak i špricati po zraku umjesto sprejeva za osvježenje, plus ne uništava ozon .
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 10:24   #216
Quote:
Hrvach kaže: Pogledaj post
frendovi imaju macu ali ne koriste pijesak nego nekakve kristaliće
baš tako to izgleda
ak staneš na njega malo se i zdrobi
ali ništa ne smrdi
mačkin wc je u njihovoj kupaonici i nikada, baš nikada nisam osjetila nikakav miris
oni kažu da to i dulje traje nego sam pjesak

a znam kako mačke mogu opako smrdjeti jer je jedna druga frendica imala mačka koji je bio upravo strašan zbog mirisa
ma imam i ja te kristaliće i stvarno su super za razliku od nekog drugog pijeska...
ali po novom imam 2 mace... i ne smrdi kad se popiške, ali kakaju neke radioaktivne tvari valjda... to je preužasno!

@maslina - znaaaam! već sam ti ja jednu turu toga potrošila... samo sam išla po stanu i špricala.. a moram priznati da mi se lavabo u kupaoni sjaaaajiii ko novi
__________________
hoop it up!
funkycow is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 10:24   #217
Samo vi plačajte skupe reklame. Kad je otkriven kamenac, izmišljena je i solna kiselina. Postoje blage otopine 2-6% i s njima se super lako radi. Može i bez rukavica ak baš nemaš super osjetljive ruke. Samo treba paziti na metalne dijelove i sve dobro isprati. A tek cijena?!
amater_total is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 12:06   #218
u dm.u za 20 kn imaš mačji pijesak. u kutiju ga baciš i brže mijenjaš jer je to i cijena skoro badava, počistim čim skužim da je bio na wc.u i ništa ne smrdi.
odličan ti je i ovaj za 100akn everclean, al ne dam tu lovu za mačje pišanje.

a koje je dobro eukaliptus ulje?
meni ovi iz dm.a su koma. boli glava doslovno od njih. napominjem da sam u provinciji pa nemam neki izbor.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 12:44   #219
ma imam silikonski odličan pjesak. ovaj iz dm-a mi je koma. ne volim ga. probala i ništ.

a eukaliptus bilokoji. sam je prejak, ali kad ga razrijediš i pomiješaš sa limunekom ili narančicom... mmm...
sam špricaš i
__________________
hoop it up!
funkycow is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 13:05   #220
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
jel znate vi koliko ja doma imam eukaliptusa kojem je nedavno prošao rok trajanja
Sve čemu istekne rok trajanja i ne bi baš više stavljala na kožu, iskoristiš za čišćenje kuće ili osvježavanje prostora.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:15.