Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.12.2014., 15:26   #6301
Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
u utorak sam se cijepio protiv tetanusa

prvo jutro nakon toga sam primjetio jedan plik koji je identičan svim slikama psorijaze koje sam ikad vidio na internetu

sutra idem liječniku

zanima me može li ovo dvoje biti ikako povezano
Vjerovatno jeste,meni se javlja vrlo cesto posle povrede cak i sitne ako se posjecem,sto se vakcine tice dobijao sam ih puno pre 5 godina kad sam poceo raditi ino,i prosle godine dobio neku novu vakcinu protiv gripe i tu se pocelo siriti jbg jednostavno koza odbija da zarasta po jedno 8-9 mjeseci

toliko o tome...

NAPOKON DOBRE VIJESTI (NADAM SE)
Lijek Cosentyx (secukinumab, formerly AIN457)
je odobren u Japanu,da jeste ono `daleko je sunce` ali prvi rezultati obecavaju u prvih 16 sedmica cak 70% ljudi je ozdravilo,ALI
JOS UVIJEK JE EKSPERIMENTALAN,u EU i USA nemaju jos odobrenje mada po najavama trebalo bi da odobre,nama jedino preostaje da probamo nekako online order ako prodje sve carine :/

Sto se mene licno tice,najefikasniji medikamenti su mi bili kombinacija tropsko sunce (ne dirati more,slano i nagriza,bude mi jos gore) i kortiko_steroid betametazon sunce kad pocne da przi,dobijem opkotine drugog stepena,ali samo na tim mjestima,i onda posle 10-11 dana ostane bijeli trag za uspomenu,kasnije i on izblijedi
Osim njega efikasne su jos i tablete Methotrexat one isto su jedine koje daju neki `real` progres,ali nuspojave su mucne,krv u ruci mi `betonira` kosmari su redovni,a o planiranju porodice ne mogu ni da pomisljam (sprecava zacece),ali no pain no gain toliko od mene pozz
waque is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 16:25   #6302
imam psorijazu u predjelu trtične kosti. prije deset dana sam počeo uzimati d3 vitamin po 5000 iu dnenvo. evo već sad vidim da se psorijaza povlači. jel slučajnost il ne ne znam. na tisucu mista na netu kaze da je d3 vitamin ključ za sve autoimune bolesti.


__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 19:02   #6303
Nisam se javljao poodavno, sigurno jer sam bio previse zauzet s ovim poslom. Ja sam ovdje u Kanadi i psorijaza me spotakla krajem 2007, u 2009 sam poceo nesto da experimentiram i sredinom 2011 sam usao u vode aromaterapije, sasvim slucajno jer sam nasao par veleprodavaca blizu mene. Pocelo je sporo ali moram reci da sam oprobao bar 70 razlicitih aromaterapijskih ulja od kojih barem 30 njih su efektivni za psorijazu i testirao skoro svaki dan po 5 sati barem. Nisam nista citao od drugih ,samo svoje radio i tako sam napravio ovaj krem za sebe ali sada i za druge, zasad samo u Kanadi. Posebno radi protiv svraba i ljuskica ali i crvenilo polako posustaje. Nije da reklamiram ali ljudi stvarno trebaju gledati aromaterapiju kao prvu i zadnju i svakodnevnu zdravstvenu njegu





http://www.amazon.ca/gp/product/B00O...ls?ie=UTF8&me=
http://pelaxcream.com/
Vlado2020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 00:03   #6304
Quote:
DEBELKURAC kaže: Pogledaj post
imam psorijazu u predjelu trtične kosti. prije deset dana sam počeo uzimati d3 vitamin po 5000 iu dnenvo. evo već sad vidim da se psorijaza povlači. jel slučajnost il ne ne znam. na tisucu mista na netu kaze da je d3 vitamin ključ za sve autoimune bolesti.


Uzimao sam vitamin d i nisam vidio nekakve promjene.... iako ja sam uzimao od 1000 do 2000 iu dnevno.
Tom55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 00:25   #6305
je li se moze kako doci do tog lijeka iz japana?
__________________
I crazy - you beautiful
TNTcollateral is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 07:12   #6306
Quote:
tnt_tunja kaže: Pogledaj post
je li se moze kako doci do tog lijeka iz japana?
Ne,cak ni Nov*** (proizvodjac) ne moze pitao sam ih email.om oni kazu nije odobren kod nas,a uopste je upitno hoce li biti odobren EU/USA

Nema ni online shop nista,mislim cak i da ima upitno hoce li slati nesto experimentalno u zemlje gde nije dozvoljen,sto nas svrstava u kategorije ``dilera`` tada

:/

Ako neko ima nacin kako naruciti Cosentyx nek mi se javi pp i mene isto jako zanima

Edit:bocni airbag mjesec dana poslije (pokidao i jaknu)
Cuvajte se sa udesima u saobracaju,ovo mi nece zarasti sledecih 8-10 mjeseci
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC_0024.jpg‎
Views:	118
Size:	9.7 KB
ID:	14421  
waque is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 14:32   #6307
Meni je najbolja krema Daivonex i to mast po mogućnosti. Ima je ovde u mom komšiluku (u Mađarskoj) i košta oko 30 evra tuba, ali meni traje baš dugo. Po telu mi je sve nestalo , jedino mi je još nešto po glavi ostalo ali to više ni frizeri ne mogu da primete. A 18 godina sam se patila sa psorijazom. Kremu sam koristila dva puta na dan (obavezno) i ako sam prestala po koji put da mažem jer nisam stizala, vraćala se nazad. Onda sam se zainatila i počela skidati ljuspice, pa mazati i tako svako dan, uveče i ujutru. Poslala sam nekoliko tuba i prijateljici u Bosnu i ona kaže da joj je sada sve sa tela nestalo, ali se ona mazala oko 6 meseci. Ja sam valjda u startu grešila pa mi je trebalo mnogo više vremena.

uklonjen e-mail

Postovi: 1
Pridružio se: Pon Jan 19, 2015 4:03 pm

Zadnje uređivanje El Gato Félix : 24.01.2015. at 15:28. Reason: uklonjen e-mail
arcturus00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2015., 14:46   #6308
Zna li netko kako koristiti Belosalic losion za kosu,tj.znam kako ga nanositi i da se stavlja 2 puta dnevno,ali koliko ga držati na kosi,treba li ga ispirati,treba li ga nanositi prije pranja,poslije pranja,itd.
__________________
Ako ne postaneš svjetski prvak ti, Hrvati će žaliti, oprostit ćemo ti, jer ipak znamo svi da najbolja si ti i nikad ti nećemo okrenut' leđa mi
ićogirlfun is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 00:04   #6309
Jel neko probao http://www.mushatts.com/review/product/list/id/7/
12344 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 00:20   #6310
Pocele mi izbijati piknjice po čelu,do sada nisu.Za laktove sam kotistio psorcutan i psorex,a za lice ne znam sta smijem i sta bi bilo dobro.
Davor 68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 07:17   #6311
Za lice se najcesce koristi Afloderm.
Tom55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 11:48   #6312
Quote:
ićogirlfun kaže: Pogledaj post
Zna li netko kako koristiti Belosalic losion za kosu,tj.znam kako ga nanositi i da se stavlja 2 puta dnevno,ali koliko ga držati na kosi,treba li ga ispirati,treba li ga nanositi prije pranja,poslije pranja,itd.
Prije pranja ti nista ne koristi...ja operem kosu,iscesljam s tjemena ljuskice i nakon toga predjem s losionom,ili utrljam ili ne..sto se losiona tice meni on super odrzava psorijazu na glavi gooodinama...a prije sam stvaaarno jako puno imala,crveni debeli rub oko glave....ali sam uhvatila foru,pa perem kosu svaka 2-3dana i mazem,ne dopustim tako reci ljuskicama da se uhvate.probala sam da 2 puta ne namazem i odmah bukne,znam da nije dobro stalno kortice koristit al jebiga...


p.s.Jedno pitanje za sve...DA LI JE ITKO PROVEO KAKVU KURU CISCENJA JETRE I DA LI MU JE POSLIJE BILO BOLJE OD TOGA,mislim na psorijazu???(i kakvu)HVALA UNAPRIJED
__________________
Zivi svaki dan tako,kao da ti je posljednji!!
Svaki dan u koji se nisi nasmijao, izgubljen je dan!
cokoladicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 16:26   #6313
Smile

Da li negdje u zg ima u apotekama za kupiti daivonex mast? ili ako netko ima viška, ili ide u madžarsku ili ... htjela bih probati, a u nekoliko apoteka sam pitala pa ne drže. molim da se javi dobrovoljac! thx
__________________
tko koči taj gubi
sunčanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 11:50   #6314
Quote:
12344 kaže: Pogledaj post
Naručio sam ovaj za kosu pa ti javim
Leni_Ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 12:30   #6315
Thumbs up

Quote:
cokoladicaa kaže: Pogledaj post
Prije pranja ti nista ne koristi...ja operem kosu,iscesljam s tjemena ljuskice i nakon toga predjem s losionom,ili utrljam ili ne..sto se losiona tice meni on super odrzava psorijazu na glavi gooodinama...a prije sam stvaaarno jako puno imala,crveni debeli rub oko glave....ali sam uhvatila foru,pa perem kosu svaka 2-3dana i mazem,ne dopustim tako reci ljuskicama da se uhvate.probala sam da 2 puta ne namazem i odmah bukne,znam da nije dobro stalno kortice koristit al jebiga...


p.s.Jedno pitanje za sve...DA LI JE ITKO PROVEO KAKVU KURU CISCENJA JETRE I DA LI MU JE POSLIJE BILO BOLJE OD TOGA,mislim na psorijazu???(i kakvu)HVALA UNAPRIJED
Mislim da si ti postavila pravo pitanje!
Pred nekih mjesec dana mi je magistra u apoteci, vidjevši moje crveno i isperutano lice preporučila ENTEROSGEL kao sredstvo za detoksikaciju organizma. Mogu reći da mi je taj proizvod pomogao! Više mi lice nije crveno i kolićina perutanja mi se je znatno smanjila! :klap: Vidjeti ćemo koliko dugo će to potrajati, jer sam već odavno izgubila nadu da ću se riješiti problema s psorijazom... Ali, možda ipak!?

Zaboravih napisati da već dugi niz godina ne jedem suhomesnate proizvode, ne pijem alkohol i jedem slabo začinjenu hranu... jer sam primijetila da mi takva hrana škodi, pa mi opet izgleda treba detoksikacija organizma...

Zadnje uređivanje ninaada : 01.03.2015. at 13:40. Reason: dopuna
ninaada is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 00:26   #6316
dragi moji

procitala sam vase postove naime imam psorijazu na rukama i stopalima vec 5 god bila sam kod raznih doktora probala sam sve kreme koje postoje na trzistu od evrope da amerike i nista mi nije pomoglo sve je bilo kratkotrajnog ucinka da bi nakon cijele drame sugavosti skrivanja i srama sama otisla izvaditi sve moguce briseve od kks pa nadalje ustanovilo se da imam streptokok b bila sam na pencilinu 10 dana iiiiiiiiiii gotoooovoooo jeeeeeee napokonnnn preporucujem svima da izvade sve pretrage iako to doktori bas ne vole ali me boli don ukratko nisam ni imala psorijazu pogresna dijagnoza od strane najmanje 15 doktora dermatologa
branka250 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 22:06   #6317
Quote:
sunčanica kaže: Pogledaj post
Da li negdje u zg ima u apotekama za kupiti daivonex mast? ili ako netko ima viška, ili ide u madžarsku ili ... htjela bih probati, a u nekoliko apoteka sam pitala pa ne drže. molim da se javi dobrovoljac! thx
ljekarna na Dolcu, trebat ce ti privatni recept
Tom55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 11:53   #6318
Pozdrav svima, nije me dugo bilo...ali eto me opet krenula na kvarcanje nije nesto pomoglo pa me salje na PUVU. Ali doslo do nestasice kapsula. Jel ima netko informaciju gdje bi ih još mogla nabaviti. Na Njemačkom tržištu ih nema, Slovenija upitna, ali mi je danas rekao gosp. koji ide na lampe da ih je on dobio iz Mađarske.....Plz help....ova moja podstanarskam me ubija...


Radi se oxsoralen kapsule

Hvala puno na bilo kakv info
dancika is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 21:15   #6319
Quote:
dancika kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, nije me dugo bilo...ali eto me opet krenula na kvarcanje nije nesto pomoglo pa me salje na PUVU. Ali doslo do nestasice kapsula. Jel ima netko informaciju gdje bi ih još mogla nabaviti. Na Njemačkom tržištu ih nema, Slovenija upitna, ali mi je danas rekao gosp. koji ide na lampe da ih je on dobio iz Mađarske.....Plz help....ova moja podstanarskam me ubija...


Radi se oxsoralen kapsule

Hvala puno na bilo kakv info
Ako netko ima ih doma jel moze sliku mi poslati..hvala
dancika is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 02:58   #6320
Dali je Psorijaza isto sto i Seboroični dermatitis ili ?

Naime posjetio sam mnogo privatnih doktora, kao i onih u bolnicama. Neki govore da je Psorijaza a neki pak da je blazi oblik Seboroičnog dermatitisa.

Ali jedno stvar su mi sigurno dali do znanja, da cu imati taj problem dozivotno
deS1re is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:05.