Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2004., 12:41   #21
Quote:
verica kaže:
Oh, sve ljepše i ljepše - prvo treba profesionalac za friziranje, a onda takvu frizuru ima nečija mama

A možda Tinchi ima 15 godina pa joj je mama mojih godinica
22.

Al moja mama je ultramoderna žena
Uvijek 10-15 godina mlađa.

Ta ni mrtva ne bi napravila trajnu il obukla košulju na cvijetiće
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 13:20   #22
Re: Frizura Sanje Doležal

Quote:
verica kaže:
Molim vas nemojte mi se smijati. Tupasta sam za frizure, a i promijenila sam frizera nedavno, tj. nisam u prilici ići svom starom frizeru.

Dakle, što me zanima je - imate li ideju kako se održava onakva frizura kakvu ima Sanja Doležal (vidi: talk show Sanja, RTL televizija)? Znači, frizura u kojoj pramenčići onako idu ili strše prema van. Kako se to postiže i kako se održava?
1.najvažnije je da te neko jako dobro ošiša, a za to probaj otići nekom provjerenom...

2.malo spustiš glavu, posušiš s fenom odostraga prema naprijed, na kraju razbarušiš i staviš malo voska na vrhove...

p.s.sad kad vidim ostale odgovore, pitam se mislimo li svi na istu frizuru
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 13:47   #23
ima zena kojima super pristaje ta frizura ali stvarno treba imati i zivaca i vremena za oblikovanje

i ja sam imala kracu kosu,nisam mogla bez viklera,gelova,voska i laka za kosu

zivjela duga kosa
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 13:54   #24
eto


nemam shto dodat - croft, svaka ti je na mistu.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 14:03   #25


Ma živjela i ultra kratka kosa!
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 14:05   #26
ma naravno



zhivjele sve frizure koje ne iziskuju sat vremena truda da bi izgledali 'prirodno'.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 14:11   #27
Hehe...naravno

Idem ja sad isprat kolor šampon, stavit pakung, pa isprat pa isfenirat i stavit voska za sjaj
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 21:05   #28
Pa, ja imam kratku kosu i uopće je ne moram fenirati a od raznoraznih pripravaka koristim samo one tekuće kristale, a imala sam i poludugu kosu prije toga (kao Maja ) i onda sam, doduše, ponekad izvlačila kosu na četku. Ne pada mi na pamet imati neku frizuru koja se tako teško održava a baš mi se sviđaju oni pramenčići na van.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2004., 02:23   #29
hmm...
ja sam osishana nekako slicno recimo, moje je puno stepenastije i onako na vrh glave ko cuperak strsi i sve skupa je malo vise "šik" recimo ( ) ali isto su vrhovi na taj djir na van i ja to samo isfeniram i sa voskom malo
inace imam glupavo ravno - valovito - kovrcavu kosu, kako joj se svidi i sve frizure su mi bile tlaka (ravnala sam se satima) a ovo sad je
valjda dobro osishano bo...
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2005., 20:07   #30
kratka kosa - frizure

odlucila osishat se na kratko
i sad danima trazim neku kul zurku - onako rascupano kratko a ne prekratko uglavnom nije bitno, bitno je da svi siteovi s primjerima koje sam nasla nude neke socijalne starinske frizure
ako neko zna neki dobar link bila bi zahvalna
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2005., 23:08   #31
ja se pridružujem molbi, ali bih i preporuku dobrog frizera za kratke frizure
magriz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2005., 23:50   #32
ivica iz urbanhaira.
to mi je favorit.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2005., 00:58   #33
Quote:
tilla kaže:
ivica iz urbanhaira.
to mi je favorit.
nisan iz zg
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2005., 01:15   #34
a sori onda.
ošišana sam na kratko ali ja volim geometrijska šišanja.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2005., 02:11   #35
Re: kratka kosa - frizure

Quote:
hana kaže:
odlucila osishat se na kratko
i sad danima trazim neku kul zurku - onako rascupano kratko a ne prekratko uglavnom nije bitno, bitno je da svi siteovi s primjerima koje sam nasla nude neke socijalne starinske frizure
ako neko zna neki dobar link bila bi zahvalna
nema,i ja sam trazila nedavno.meni je od sharon stone zurka cist cool
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2005., 13:58   #36
Re: Re: kratka kosa - frizure

Quote:
AFRODITA69 kaže:
nema,i ja sam trazila nedavno.meni je od sharon stone zurka cist cool
hmm to mi je malo prekratko
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2005., 14:06   #37
Ja sam se fakat nanosila preslatkih kratkih frizurica, gotovo da su mi bile zaštitni znak, a jedina žena u Hrvatskoj koju smatram uistinu zgodnom i nadasve seksi je Marija Cvitanović, koja ima - kratku frizuru!
No, vrlo teško bi mi bilo ponovo se odlučiti na kratku kosu, previše volim ove mogućnosti za frizure koje mi daje duža kosa, a ona i simbolizira neko drugo razdoblje mog života.

Inače, moj muž ne bi imao ništa protiv da se ošišam na kratko, dapače podržao bi me u tome, pa otpada onaj mit o androginosti kratkokosih, ma glupost čista..Pogledajte Ch. Theron, pa prelijepa je i baš posebna s onom kratkom frizuricom, a ništa ne gubi na ženstvenosti.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2005., 14:24   #38
nesto

i jos nesto
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2005., 18:41   #39
evo meni je ovo dobro od meg ryan

meg
Arianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2005., 00:29   #40
Quote:
arianne kaže:
evo meni je ovo dobro od meg ryan
i meni se svidja ali nije to bas kratko
a i treba imat ravnu ravnu kosu za to
hana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:18.