Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2008., 15:43   #941
[QUOTE=nickym;12425704]Luana sve tvoje haljine imam i ja u kompu, tako da smo s ukusima tu negdje. Sve haljine su mi mljac, još kad bi ih sve imala i u ormaru, gdje bi mi kraj bio



__________________
... ako nemaš što dati, daj osmjeh. Ne košta, a puno vrijedi ...
*Luana* is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 19:01   #942

__________________
16.08.2008.-from this day forward..
mary25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 23:26   #943
Quote:
theonlyfuse kaže: Pogledaj post
Lena, imas super ukus, haljine su njamii!!!
Hvala..jos kad bih nesto pronasla slicno....kazu ovi po ducanima da ce im stici nesto robe krajem drugog mjeseca ,ako do tada nista ne nadem necu cekati zadnji dan ,jer ovdje ce biti u petom mjesecu,mature.,krizme i masu vjencanja..tako da ce bitii gusto, a mali grad..
A ja necu d abudem uniformisana tj da budem u odjeci kakavu imaju sve klinke u gradu..bas bi nesto drugacije ...pucaju me cetrdesete i pedesete 20.st..uh..
__________________
Zivot je crtez bez gumice
za brisanje!!
lena028 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 08:10   #944
pozdrav nickym...HVALA TI....
nego palo mi je na pamet ako slucano tko ima kakav prijedlog za neki sosek sa ludom kosuljom jer to mi treba jer sam firmana kuma
haljinice sam si isprinatala i ce-ce su bum jos amlo pricekala jer tek sad pocinju sivati za mature i vjencanja pa ako nebude nista....bum sivala
__________________
....naš život je započeo kada je naša Paula Anđela došla među nas....
NikolinicaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 08:13   #945
Ja sam isto ove godine vjenčana i krizmana kuma. Može nešto mladenačko, veselo, lepršavo.....
Amarilis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 10:47   #946
[QUOTE=lena028;12415368]








Zna li netko tko je kreator ove duge zelene haljine ili otkud je slikica da je pokušam naći za kupiti jer sam se zaljubila u nju
danchika is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 12:30   #947
I meni je ova zelena odlična, baš u sridu mojih želja
__________________
....move in the right direction.....
inci26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 12:31   #948
Quote:
NikolinicaR kaže: Pogledaj post
bum jos amlo pricekala jer tek sad pocinju sivati za mature i vjencanja pa ako nebude nista....bum sivala
i moj je plan takav
mrs. kaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 15:36   #949
A joj ne mogu se sjetiti ..negdje sam surfala po fashion stranicama ,ali m islim da je jedan od vecih dizjnera,prada valentino..ma ne mogu se sjetiti nikakao
__________________
Zivot je crtez bez gumice
za brisanje!!
lena028 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 16:06   #950
Quote:
lena028 kaže: Pogledaj post
A joj ne mogu se sjetiti ..negdje sam surfala po fashion stranicama ,ali m islim da je jedan od vecih dizjnera,prada valentino..ma ne mogu se sjetiti nikakao
Lena pokušaj pronaći u history, još kad ne bi bio neki jaaako skupi dizajner bila bi
danchika is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 17:17   #951
http://nymag.com/fashion/index.html
__________________
Zivot je crtez bez gumice
za brisanje!!
lena028 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 17:18   #952
pogledajte na ovj stranici ima dobrih stvari..a ne mogu pronaci jer mi j e history brisan nakon 24 sata..samo treba zivaca z a pregledavanje..
__________________
Zivot je crtez bez gumice
za brisanje!!
lena028 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 18:07   #953
Quote:
danchika kaže: Pogledaj post
Lena pokušaj pronaći u history, još kad ne bi bio neki jaaako skupi dizajner bila bi
zelena haljina
http://nymag.com/fashion/fashionshow...o/index4.html#
mrs. kaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 20:24   #954
Valentino car
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 22:53   #955
e bravo pronasli ste..Sliku sam spasila na komp ,ali nisam bila sigurna je li valentino ,jer obicno ih imenujem po dizajneru ali eto bice da sam mislila da cu se sjetiti..A naravno da je valentino ..car naj haljina ..Zali boze sto ode u mirovinu..I da nisam imala vremena pa sam vam stavila link da pogledate jos koju ..ima stvarno prelijepih..a i sto toliko i kostaju..
__________________
Zivot je crtez bez gumice
za brisanje!!
lena028 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 09:56   #956
Quote:
lena028 kaže: Pogledaj post
e bravo pronasli ste..Sliku sam spasila na komp ,ali nisam bila sigurna je li valentino ,jer obicno ih imenujem po dizajneru ali eto bice da sam mislila da cu se sjetiti..A naravno da je valentino ..car naj haljina ..Zali boze sto ode u mirovinu..I da nisam imala vremena pa sam vam stavila link da pogledate jos koju ..ima stvarno prelijepih..a i sto toliko i kostaju..
joj stvarno ima mrak haljine! covjek zna sto zene vole nisam stigla pogledati nista drugo, no definitivno budem! totalno sam zaboravila za taj site! hvala sto si ga stavila

(btw super mi je tvoja slikica, je li to ona kreatorica iz crtica?)
mrs. kaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 12:01   #957

nickym is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 12:03   #958


nickym is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 23:53   #959
A da kreatorica iz izbavitelja sa cudnim naglaskom..I vjeruj mi da sam tek sad skuzila da je kreatorica a bila mi nesto smijesna i zato sam je stavila..i eto kako mozak podsvjesno odradi svoje...Bas sam blesava...
__________________
Zivot je crtez bez gumice
za brisanje!!
lena028 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 01:40   #960
ova sive boje u drugom postu od nickym mi je predivna, morat ću slikicu pokazati kumi njoj će se sigurno svidjeti, sad kad sam ja našla vjenčanicu, moram s njom tražiti haljinu
__________________
jedan život malo je, za mene i za tebe...
ane_007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:38.