Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2012., 15:50   #1
Blog

tražeći prijevod umbrelle za filozofski topick slučajno sam nabasala na ovaj blog* i palo mi je na pamet da trešu treba još jedna tema. ako modulatori ne dijele moje mišljenje, neka brišu (al' neka znaju da će ih zadesiti gadna nesreća** ).

baš mi je žao što je pisanju blogova jako pala popularnost jer sam znala naletit' na zanimljive.

dajte i vi svoj doprinos ovoj temi.

edit - linak



*evo kako su preveli
**ovisi koji modulator se bude drznuo

Zadnje uređivanje asdfgh : 21.04.2012. at 16:11.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 16:12   #2
:trčinamodugledatipotpise:
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 16:15   #3
Ja bi dodao jedan glog :
http://sprdex.com/category/blogom-da...gradanin-kane/
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 16:18   #4
i naravno, jedni od meni najdražih - erocki. ove što pišu o kerimu fatmi možda imaju svoj blog. ili crpe inspiraciju iz njih.

evo jedan takav.


spojleri:
Quote:
Izašli smo iz auta, zagrlila me i naslonjeni na auto divili smo se planinama u koje smo se uputili. Mazio sam njen trbuh i bokove promatrajaući brijegove ispred nas razmišljajući o tome kako sa svojim pravilnim, tvrdim oblinama savršeno pripada u ovakav nedirnuti krajolik...
Quote:
Grlila me oko vrata i nogama se skupila oko mojih bokova dok sam držao njenu meku guzu u ruci i lagano ju pritisnuo uz obližnje stablo. Spustila je noge i ljubili smo se dok se kora drveta urezivala u njenu golu guzu.



partyboy ovo je giser

evo kako se opisao:

Quote:
Jedan moj pajdaš me zamolija da vamo pišen glog šta se meni događa u životu. Radin ka automehanićar, vozin bemvea tricu friziran ka modni maćak hahahaha. Najviše volin izlazit sa ekipon, digod odemo na cajke u Posušje i u Solin, tamo ima pičića na lopate hahahaha. Ali uglavnom smo po Splitu. Nema ekipe koja me vamo nezna. Slobodno pitaj na Pujanke ko je Kane paš vidit. Volin alkohol i aute, volin teretanu, volin Isusa i sve šta je Hrvatsko. Dobar san čovik al kad mi digneš živac bolje me se ćuvaj. Vidit ćete i sami da s menon nema zajebancije i ka šta TBF kaže u pismi koju su napisali za mene: Ne mogu mu ništa policijske racije, jer on je Kane, kralj Splita i Dalmacije! Inače, cure ako mi oćete ostavit broj, možete vamo: [email protected], a iman ja i fejsbuk pa me dodajte http://www.facebook.com/malogradjanin.kane
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 16:29   #5
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post

partyboy ovo je giser
Lik je malo sirov ali je dobra zajebancija. Na neke pričice sam totalno odvalia...
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 16:35   #6
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Lik je malo sirov ali je dobra zajebancija. Na neke pričice sam totalno odvalia...
na ovo sam totalno odvalila
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 16:47   #7
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post
Premoćno, ali mogu to zamisliti....
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 20:56   #8
http://savrsenamala.blog.hr/

Ne znam što je ljepše: naziv bloga, prekokrasna boja pozadine ili očaravajuća pismenost
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 21:35   #9
Quote:
borntobewinner kaže: Pogledaj post
http://savrsenamala.blog.hr/

Ne znam što je ljepše: naziv bloga, prekokrasna boja pozadine ili očaravajuća pismenost
Iskoči mi Mario Valentić sa pilates loptom
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 22:09   #10
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Iskoči mi Mario Valentić sa pilates loptom
Pa to je jedino treš na tom blogu, ostatak je nečiji otužni pokušaj duhovitosti čini mi se...
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 14:07   #11
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Vrhunska zajebancija
Quote:
Dobri moji judi sritan van Uskrs! Jeba te pas evo čitan malo po ovin portalima udbaškin pa svi pišu sritan Uskrs svima koji ga slave. Jeba in Tito mater, šta svima koji ga slave! Ko ga ne slavi dabodga crka isti sekund a ne da mu ja sriću želin.
Quote:
Tamo negdi u utorak-sridu došla u radnju neka kravetina iz Zagreba. Sredila se mala vozi BMWeja peticu, da jon je muž reka da napravi servis. I ništa vidin ja nema ta krava pojma o autima, kažen ja njoj da je otiša auspuh, da triba stavit novi od 5 iljada eura ali mogu jon ja sredit za iljadu. Kaže ona može, a ja lipo uzeja auspuh od nekog golfa duje i kažen jon evo ti još san ga pojača da bolje prdi ahahahahhahaha. A benti jarca auspuh probijen na 20 mista trese se cilo auto, kaže ona super da ide odma reč mužu hahahahahaha. A ja lipo metija auspuh na benđolu svoju, ti isusa čuje se do italije.
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:07.