Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2012., 18:20   #21
Ne bi željela nikoga uvrijediti, no, prave li uopće muškarci razliku između droljasto i senzualno tj. vulgarno i nevulgarno?
__________________
Talk to the face, talk to the face!

Zadnje uređivanje Starija Sestra : 04.02.2012. at 18:45. Reason: glagol
Starija Sestra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 18:20   #22
Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
Daaa vizualni smo, to ti i pričam. Nek stvari govore o vama. A s obzirom da ih je sve više jedva obučeno, pitam se jer se sve svelo polako na kiss kiss bang bang ili.. je to sad in, nemam pojma.
Neke stvari još više govore o tebi - da procjenjuješ nečije kvalitete i karakter na temelju onog što ima obučeno na sebi

Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
da ne zaboravimo cajke i pevaljke
kakav mos biti nego kao one?
A kako si ti došla do tog veleumnog zaključka?
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 18:31   #23
Quote:
Starija Sestra kaže: Pogledaj post
Ne bi željela nikoga uvrijediti, no, prave li uopće muškarci između droljasto i senzualno tj. vulgarno i nevulgarno?
Paaaaaaaa... ja baš i ne. Pitam jer uvijek kad se neka cura obuče onako "jedva da je pokrivena" neko bubune da je "slut"..

Eto ja sad pokušavam saznat jel je il nije haha


Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Neke stvari još više govore o tebi - da procjenjuješ nečije kvalitete i karakter na temelju onog što ima obučeno na sebi
Haha Kissica samo zezaj Nije nego.. evo recimo ideš s curom na kavu, zima je i ona dođe polugola mislim znaš lol

Da je do kave možda bi došla u bundi kao Hottie
__________________
Psih.. is leaving the building.. :( -> JSB-AOGS | BC- III | E - LC | JE-SO
Psih is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 18:32   #24
Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
Daaa vizualni smo, to ti i pričam. Nek stvari govore o vama. A s obzirom da ih je sve više jedva obučeno, pitam se jer se sve svelo polako na kiss kiss bang bang ili.. je to sad in, nemam pojma.
Znam dvije osobe koje su vec dugo u celibatu. Jedna izgleda seksi ( zgodna po prirodi, pa jos to naglasi ), druga je takodje lijepog izgleda, ali je uvijek konzervativno odjevena. Ima i onih koje su decentne zato sto su decentne, kao i onih koje su seksipilne zato sto traze sex.

Sta si zakljucio ?

Ja sam zakljucila da ili nemas iskustva, ili nemas hrabrosti da provjeris ko ti se nalazi u blizini.

Quote:
Ali ovo što je Monica rekla da pokazuju (isključivo) sexipil hmm.. baš ću to malo prostudirat
Prostudirati, to mi(nam) radi.
Monica B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 18:36   #25
Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
Paaaaaaaa... ja baš i ne. Pitam jer uvijek kad se neka cura obuče onako "jedva da je pokrivena" neko bubune da je "slut"..

Eto ja sad pokušavam saznat jel je il nije haha
O bože.
Stalno ponavljaš polugola ovo polugola ono. Pojasni se. Nije valjda da se to odnosi na svaku ženu u minici?
I kakve veze ima zima ako ti je isto mišljenje o ženama u minicama i ljeti?
__________________
Go away, I need you.
Ljutica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 18:41   #26
Nemoguće je ne primijetiti da je u zadnje vrijeme naglo porastao postotak cura koje se oblače izazovno, minice (dopičnjaci), štiklice i to se ne primjećuje samo u noćnim izlascima nego i u svakodnevici. Mislim da je to postao trend skupa sa pojavom facebooka gdje je počela svakojako naslikavanje i milijuni lajkova onim curama koje su se slikale polugole. I ne samo pojava facebooka nego i mediji gdje na svakom koraku, od novina do tv se promovira golišavost. Zbog toga današnje mlade djevojke sve više misle da mušku, a i žensku pažnju mogu privući jedino izazovnim oblačenjem, pokazivajući što više kože
silenteyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 18:47   #27
Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
Haha Kissica samo zezaj Nije nego.. evo recimo ideš s curom na kavu, zima je i ona dođe polugola mislim znaš lol

Da je do kave možda bi došla u bundi kao Hottie
Netko te je već pitao - definiraj to "polugola"
A da ne velim da ti imaš cure ko što je naša Splenda sa ŽK kojoj se mi sada zgražavamo,jer ona jednostavno obožava hladne temperature i veli da joj jebeno ne pada na pamet se oblačit u slojevima ovih dana, jer se od toga samo preznoji i postane nervozna

Zato ti i kažem, ispadaš izrazito ograničen zbog toga što, žene na temelju količine odjeće koje nose na sebi, etiketiraš
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 19:17   #28
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Netko te je već pitao - definiraj to "polugola"
A da ne velim da ti imaš cure ko što je naša Splenda sa ŽK kojoj se mi sada zgražavamo,jer ona jednostavno obožava hladne temperature i veli da joj jebeno ne pada na pamet se oblačit u slojevima ovih dana, jer se od toga samo preznoji i postane nervozna
Splenda? Splenda jednostavno želi biti sexy, vidi se po avataru.

Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Zato ti i kažem, ispadaš izrazito ograničen zbog toga što, žene na temelju količine odjeće koje nose na sebi, etiketiraš
Da to je baš grozno od mene.

Ne etiketiram ih. Evo Silent je rekao da je i on zamjetio da ima erotike ko šrota po cesti zadnje vrijeme, samo me zanimalo što se to zbiva.

Zašto se cura na FBu slika u grudnjaku - a svi znamo da je sexy? Zašto evo? To je kao da se tip slika samo u gaćama

Mislim sad da mi dečki počnemo hodat po cesti u havajkama? Primjetila bi to zar ne? Nebi nas etiketirala? E pa bi

Svi dajemo sud onome što vidimo, samo eto, mene je zanimalo zašto cure sve više pokazuju svoje adute kad mislim da su prije bile isto sexy - nekima čak i više nego što su možda sada.

Polugola je - gore samo malo pokrivene grudi i bradavice (ako i to), dolje mala haljinica.. polugola je još soft, rekao bih obučena 1/4 Dakle imaš gole noge, goli struk, i sve od čašice za grudnjak na više.

Dvije krpice down i rock n roll lol
__________________
Psih.. is leaving the building.. :( -> JSB-AOGS | BC- III | E - LC | JE-SO
Psih is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 19:25   #29
Mozemo se tako osvrnuti i na zenske avatare na forumu. Bar 80 posto zenskih avatara ima konotaciju nekakvog seksipila. To je isto slanje poruke, bas kao i izazovno obucene zenske na profilnim slikama na fejsu.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 19:33   #30
Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
Polugola je - gore samo malo pokrivene grudi i bradavice (ako i to), dolje mala haljinica.. polugola je još soft, rekao bih obučena 1/4 Dakle imaš gole noge, goli struk, i sve od čašice za grudnjak na više.

Dvije krpice down i rock n roll lol
Mislim da pretjeruješ. Ne sjećam se da sam ikad vani vidjela tako odjevenu žensku. I to opisano je prije svega vulgarno.

A slike u grudnjacima na fejsu? To se pretpostavljam odnosi na blesave maloljetnice koje žele biti sexksi i kul.
__________________
Go away, I need you.
Ljutica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 19:51   #31
Čuj, nije problem današnjih cura pokazivanje kože i nego jednostavno koncept toga što smatraju seksi. Meni je pojam neukusa recimo cajkasti stil odjevanja Lane Jurčević koja je inače zgodna cura ali meni užasno odbojna i neseksi zbog svog stila. Neka druga ženska može pokazati jednaku količinu kože, ali na puno profinjeniji način i izgledati super.
__________________
I`m a reasonable woman, get off my case.
LadyWriterOnTV is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 20:01   #32
Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
Htjedoh pitat, zašto se žena danas oblači isključivo erotično?
Početna hipoteza kriva. Isključivo je dosta nezgodna riječ. Pojačani trend doduše postoji.

Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post
Da sam musko, mnogo vise bih zazirala od onih koje su na prvi pogled naglaseno decentne. Pitala bih se zasto im je toliko bitno da drugima izgledaju konzervativno.
U biti je jako teško potegnuti tu crtu od čega bi više zazirala
Jednako je tužno vidjeti ženu koja forsira konzervativnost a očito joj to nije priroda, kao i ženu koja forsira seksipil za gram pažnje i pokriće svojih nesigurnosti, bez obzira na kolorit te pažnje.

Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post
Podrzavam individualnost i slobodu u odijevanju, i smatram da se zenski moral ( a tema je o moralu ) gotovo nikada ne moze procijeniti na prvi pogled, a pogotovo ne kroz neciji seksipil. Neko je seksipilan u jeansu i obicnoj majici, a neko nije ni u Pradi. Live and let live.
Hm. Vrlo diskutabilno. Prvi dio. Itekako se mogu procijeniti životne navike i uvjerenja osobe na prvi-drugi pogled, pogotovo ako imamo mogućnost dve minute popričati sa osobom. Moral u smislu koliko netko lako ili teško uskače u krevet, ponekad. Ali ipak malo teže da.
Doduše dimenzija ličnosti kakva je tko osoba i koliko je tko siguran u sebe i slično se itekako može na prvi pogled očitati. Ovisno o tome koliko je to ekstremno, ,to može zaći i u sferu morala.
Drugu rečenicu o nepovezanosti seksibila i garderobe kroz sliku jeansa i Prade pak mogu samo debelo potpisati.

Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
ALI - ono što je tužno u svemu tome je očaj.
Proširit ću. Ono što je tužno i odbojno je try-hard.
Kao što je ženama često odbojan tim koji leti nemilice kao bumbar oko žene u nadi da ubode, ("umori i pojebi"), tako je dobrom broju muškaraca odbojan try-hard tip žene.
Žena kod koje sve mora bit na ultramjestu, kontrola šminke svake 4 sekunde, totalna neopuštenost. One žene koje vidiš da kojim slučajem im izađe jedan šav na rukavu bi otrčale doma na svojim peticama brže bolje zamijenit majicu, jer šta ako je vidi netko takvu.
Try-hard je jako odbojan.
Quote:
Starija Sestra kaže: Pogledaj post
Ne bi željela nikoga uvrijediti, no, prave li uopće muškarci razliku između droljasto i senzualno tj. vulgarno i nevulgarno?
Seko, ne samo da je to razlika, nego je jako bitan kriterij.
Ima veze sa ovim try-hard gore napisanim.
Žena koja zna izraziti svoj seksipil ali na ukusan način, to je pun pogodak.
Tu spada i prigodno oblačenje u skladu sa prilikom, vremenskim prilikama i slično.
Ne jebiga, ne možeš hodat gola po ovom vremenu i očekivat da te se shvati ozbiljno. Stavljaš vlastiti comfort do ekstremne mjere ispred toga kako izgledaš. Ne, ne možeš stavit na jednu ruku žuto zlato, na drugu drvene narukvice, oko vrata srebro i na uši bižuteriju samo da sve blješti i zvekeće, besprijekorna iskvarcanost usred zime i ostala slična sranja.
Ne radi se tu o nekoj modnoj kritici, već samo o nekom elementarnom osjećaju za mjeru i zdrav ukus. Ako nemaš ni grama mjere u oblačenju, šanse su male da imaš u ičemu drugome. Isto tako ako si zapuštena kao krpa u tome, šanse su da si i u koječemu drugome. Ako si toliko nesigurna da moraš ić u ekstreme da se validiraš takvim glupostima kao što je svojim tijelom ili garderobom, to se pretače na sva polja života i ono što je u glavi je veći problem od same garderobe. Etc.

Osjećaj za stil i mjeru na ženi jako puno govori i jako je privlačan. Ne mislim pod tim na neku usiljenu decentnost ili konzervativnost, upravo suprotno.
Plastičan i vulgarno simpliciran primjer: Nemam problema vidjet ženu sa dekolteom, nemam problema vidjet ženu u minjaku. Žena u minjaku i uz to dekolteu sa sisama na juriš je već kronično odbojna.
Try-hard.
Žena u trapericama i čizmama i nekoj majici/maji i/ili jakni mi je ad hoc 12 puta zanimljivija i privlačnija od toga.
__________________
A tout le monde

Zadnje uređivanje Apophis : 04.02.2012. at 20:16.
Apophis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 20:02   #33
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Mozemo se tako osvrnuti i na zenske avatare na forumu. Bar 80 posto zenskih avatara ima konotaciju nekakvog seksipila. To je isto slanje poruke, bas kao i izazovno obucene zenske na profilnim slikama na fejsu.
Pa da.. tamo slovi da su sve dečki ugroženjaci, a sajt je postao kao da listam "Vrući kaj".. pa normalno da će poruke bit tipa "daj mi ovo ono" kad je sam nastup žena - erotičan. Meni osobno je takva promocija odbojna.

Mislim.. ja sam generalno izbjegavao cure koje se oblače preerotično za cestu naprimjer (što uključuje i net), jer ne znam zakaj.. previše u centru pažnje možda ili sam možda previše konvencionalan u vezi. Mislim, lijepo je to vidjet ali.. malo je hard bit opušten na kavi kad cijeli kafić gleda za tvoj stol, fućkaju za vama na cesti i sl. Ili sam ograničen.

Nije da su baš sve cure takve i nisu naravno, čisto me zanimalo što se krije iza takvog nastupa žene, kakva žena jer nikad nisam uletio polugoloj mački u disku


Quote:
LadyWriterOnTV kaže: Pogledaj post
Čuj, nije problem današnjih cura pokazivanje kože i nego jednostavno koncept toga što smatraju seksi. Meni je pojam neukusa recimo cajkasti stil odjevanja Lane Jurčević koja je inače zgodna cura ali meni užasno odbojna i neseksi zbog svog stila. Neka druga ženska može pokazati jednaku količinu kože, ali na puno profinjeniji način i izgledati super.
Vrlo vjerojatno.

Inače u SAD-u, eto da bi se dokučila ideja, postoji stil koji se zove PIMP - to je frajer koji ima hlače, gore nema ništa osim otkopčane krznene bunde i šešira.

Postoje dvije vrste Pimpa - jedan je zabavan, drugi je sexy. Ravan trbuh i pločice van.

Hm valjda su takvi trendovi. Its all about sexy.
__________________
Psih.. is leaving the building.. :( -> JSB-AOGS | BC- III | E - LC | JE-SO
Psih is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 20:11   #34
Quote:
Sergio80 kaže: Pogledaj post
Najbolje mi je vidit djevojke u minicama i stiklicama a vani je ispod nule. To dovoljno govori na kojim frekvencijama im funkcionira mozak.
To su tzv. "jer dečki to vole" stilovi oblačenja i ne kužim zašto kad poslije slijede antibiotici, cistitis, candida i slična veselja ali eto uzelo maha... : Kava:
__________________
In Memoriam Nevenka Maras aka Nela Eržišnik 1922-2007
http://www.youtube.com/watch?v=AOUpARDUd9M
Carica Hrdalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 20:14   #35
Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
Da je do kave možda bi došla u bundi kao Hottie
Kao prvo, bundu ne nosim!!!

Nosim zimski kaput!!!

I ako te zanima obukla sam se slično ovome: dolčevita/haljina

kaputić




Ne paše vam droljasto, ne paše vam normalno... omg...
hottie_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 20:26   #36
Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
Splenda? Splenda jednostavno želi biti sexy, vidi se po avataru.


Joj kad joj ovo sad linkam...

Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
Ne etiketiram ih. Evo Silent je rekao da je i on zamjetio da ima erotike ko šrota po cesti zadnje vrijeme, samo me zanimalo što se to zbiva.
Erotika i oblačenje u neskladu s vremenskim prilikama nije isto!

Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
Polugola je - gore samo malo pokrivene grudi i bradavice (ako i to), dolje mala haljinica.. polugola je još soft, rekao bih obučena 1/4 Dakle imaš gole noge, goli struk, i sve od čašice za grudnjak na više.

Dvije krpice down i rock n roll lol
Činjenica je da oduvijek bilo curka koje su se oblačile ko da imaju kamene jajnike, ali moram ti reći da nisam vidjela ni jednu curu tako obučenu ovih dana
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 20:32   #37
Quote:
hottie_zg kaže: Pogledaj post
Kao prvo, bundu ne nosim!!!

Nosim zimski kaput!!!

I ako te zanima obukla sam se slično ovome: dolčevita/haljina

kaputić




Ne paše vam droljasto, ne paše vam normalno... omg...
I dobro si se obukla

To i ja furam često po zimi, dolčevitu, tajice, čizme iznad koljena i kaput ko ovaj na slici.

Jednom sam isfurala uske trapke, korzet, na kojeg sam stavila još bolero jer je na naramenice samo (nije na vezanje nego na ciferšlus sa zadnje strane i nema čipki tako da je pasao bolero gore jer je izgledao ko majica uz tijelo) i čizme iznad koljena ... ispalo je pun pogodak ..čak sam dobila i par obožavatelja
__________________
Basically, I am a good, gentle person, but I'm attracted to mean personalities.
VonTeese is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 20:35   #38
Quote:
hottie_zg kaže: Pogledaj post
Kao prvo, bundu ne nosim!!!

Nosim zimski kaput!!!

I ako te zanima obukla sam se slično ovome: dolčevita/haljina

kaputić



Svaka čast Hottie!!!!

ps: tko je rekao da nam smeta normalno???


Quote:
VonTeese kaže: Pogledaj post
Jednom sam isfurala uske trapke, korzet, na kojeg sam stavila još bolero jer je na naramenice samo (nije na vezanje nego na ciferšlus sa zadnje strane i nema čipki tako da je pasao bolero gore jer je izgledao ko majica uz tijelo) i čizme iznad koljena ... ispalo je pun pogodak ..čak sam dobila i par obožavatelja
Ovo isto odlično zvuči VonTesse! Super!!


@ Kissica
Kiss kaj si ti tak ljuta na mene.. Ti bi me istukla još koliko vidim
__________________
Psih.. is leaving the building.. :( -> JSB-AOGS | BC- III | E - LC | JE-SO

Zadnje uređivanje Psih : 04.02.2012. at 20:48.
Psih is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 20:45   #39
Quote:
Psih kaže: Pogledaj post


Svaka čast Hottie!!!!

ps: tko je rekao da nam smeta normalno???
Ma tak si napisao onu rečenicu s bundom da mi je došlo da te pljusnem!

Po tome sam valjda krivo shvatila
hottie_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 20:47   #40
Hm...ne sve, ali većina cura koje se oblače tako kako si ti naveo, mislim da im je pimpek glavni razlog za to
No,uvijek ima iznimaka...a kaj bi ti napravio da započneš neku neobaveznu konverzaciju s takvom nekom djevojkom u nekom noćnom klubu u petak navečer, s ciljem da ju poševiš, a njoj ništa slično ne pada na pamet, nego se, eto, samo tako poželjela obući? Jer imam dojam da za takve vi muški još više pričate da su kurve, jer vam je ego povrijeđen jer vam ipak ne daju
__________________
"You called the police because somebody hacked your World of Warcraft account?" - "What choice did I have? The mighty Sheldor, level 85 blood elf, hero of the Eastern Kingdoms, has been picked clean like a carcass in the desert sun! Plus, the FBI hung up on me!"
rainbowhunter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger