Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Privlače vas više mirne ili živahne osobe?
Više me mirnije osobe privlače 22 53.66%
Više me življe osobe privlače 19 46.34%
Glasovatelji: 41. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2017., 09:37   #81
ni jedni ni drugi, neki onako srednji koji su u pravom trenu zivahni a onda kad treba mirni
Elektrasex is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 11:13   #82
ne znam kaj da kazem mozda naginjem, ne mirnima, ali tisima opcenito mi privuku paznju oni koji ne melju i nisu najglasniji jer si mislim kaj se krije ispod toga i kaj ih dobijes da pricaju sta mozes cut. zato sto postoji mogucnost iznenadit se. s ovima koji su glasniji odmah vidis sve na prvu kak stoji.
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 12:38   #83
Quote:
Blurred Vision kaže: Pogledaj post
Nisam 100% da sam te tu skužio šta želiš reći, al nvm, budi wingman i vodi na kavu da vidimo i ta mjesta. Dobra kava se u pravilu NE odbija
Ako si mislio da tebe ženska vodi na kavu na prvom spoju, eee možda ćeš se načekat do toga... svejedno, držim fige ali čini mi se da ti za to treba najvjeroatnije extrovertna osoba, a koju bi ženio za 5 min
Well, ne podnosim cirkusante, a niti priljepke. Radije bi trpio onu sa ne znam nego neku koja mora biti svigdje šef. Savršeni mix je ono između.

Pa ... volim kad se i ljudi potrude oko mene, frendica me odvela u tu slastičarnu, sama je našla mjesto, sama sve sredila, ja sam se jedino morao pojaviti. A obično je suprotno, da ja na sve moram misliti.

Ili ona situacija jednog dečka kojem se divim. Plače se, zvoni mu telefon, ... zove ga best frend. I ovaj mumlja u telefon u suzama .. i u jednom trenu mu frend kaže; " Tobey Maguire je novi SpiderMan .... što kažeš na to? ", a ovaj osmijeh od uha do uha i suza više nema.
OrangeTurtle is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 16:12   #84
Quote:
OrangeTurtle kaže: Pogledaj post
Well, ne podnosim cirkusante, a niti priljepke. Radije bi trpio onu sa ne znam nego neku koja mora biti svigdje šef. Savršeni mix je ono između.

Pa ... volim kad se i ljudi potrude oko mene, frendica me odvela u tu slastičarnu, sama je našla mjesto, sama sve sredila, ja sam se jedino morao pojaviti. A obično je suprotno, da ja na sve moram misliti.
Slažem se, samo takvi savršenih mixeva nisam baš previše viđao, barem kod uparenih. U večini slučajeva za takve su situacije dodijeljene uloge, nažalost.

Je li ta frendica uparena i nekim slučajem u već malo duljoj vezi ?
(odgovor se može isčitat iz tog pitanja)
Blurred Vision is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 16:24   #85
Quote:
Blurred Vision kaže: Pogledaj post
Slažem se, samo takvi savršenih mixeva nisam baš previše viđao, barem kod uparenih. U večini slučajeva za takve su situacije dodijeljene uloge, nažalost.

Je li ta frendica uparena i nekim slučajem u već malo duljoj vezi ?
(odgovor se može isčitat iz tog pitanja)
Nismo u vezi. Nikad bili. Imali smo nedefiniranu fazu kad smo se viđali, ali smo oboje znali da to ne vodi nikud pa smo to definirali kao - ne pašemo si. Dobra je cura, samo je naša emocionalno-intelektualna povezanost ravna nuli, .... ali iz nekog nepoznatog razloga sam jako sretan kraj nje i imamo super vrijeme zajedno, ali komunikacija fakat 0 bodova. Kao da razgovaraju ne znam tko, Kinez sa Rusom, otprilike je takva naša komunikacija.

EDIT:

Tek sad skužio pitanje, my bad. U vezi je od prije par mjeseci. Ta naša faza viđanja je bila mrvicu iza početka upoznavanja. I dobra je cura zbilja, i učinit će nekog jako sretnim jednog dana. Ali super je zbilja, uvijek se potrudi za rođendane, blagdane i takve stvari.
OrangeTurtle is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 16:32   #86
volim ljude koji pokazuju sebe. intenzitet nije važan.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 16:57   #87
Također, volim ljude koji znaju pokazati da im je stalo do nekog. Nebitno u kakvom su odnosu. A njoj to ide jako jako dobro. Ima tu nekakvu čudnu energiju koja naravno nije loša, nekakvu karizmu ....
OrangeTurtle is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 21:49   #88
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
introverti, izvana suzdržani, iznutra intenzivni su mi najdraža opcoija, ali nisu isključeni ni drugi
To su rijetki stvarno.

Uglavnom su ti mirni totalno nestrastveni, pasivni i pomalo dosadni.
miss Minnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 21:51   #89
Quote:
miss Minnie kaže: Pogledaj post

Uglavnom su ti mirni totalno nestrastveni, pasivni i pomalo dosadni.
Kako znaš?
zoroasterix is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 22:01   #90
Mene isto kao introvertnu osobu privlace oni ekstrovertni, ali ne previse, nego neka sredina koja vise vuce na tu stranu recimo.

Samo ja kao takva mirna ne privlacim takve ekstrovertne, zivlje nego bas one suprotne. A takvi mene ne privlace. i tako se vjecito vrtim u krug

Izgleda da cu su morati naci nekog pasivnog i mirnog, pa mi se mozda i svidi naknadno ako se potrudim
miss Minnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 01:32   #91
Quote:
miss Minnie kaže: Pogledaj post
To su rijetki stvarno.

Uglavnom su ti mirni totalno nestrastveni, pasivni i pomalo dosadni.
Ne bih rekla.
Zapravo, nisam upotrijebila rijec mirni, vec introvertirani.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 01:41   #92
i jedni i drugi i nesvrstani mogu a i nemoraju biti privlacni

.. mada se ne ponosim sobom kada se stavljam u poziciju da tako kategoriziram ljudska bica .. .. meni to prepotentno osim ako nije u cilju evolucijskog napredka ili kratkorocne komunikacije .. a bit ce da se polako ide na bolje pa se tjesim

ankete, statistike, reklame
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 03:51   #93
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
meni to prepotentno osim ako nije u cilju evolucijskog napredka ili kratkorocne komunikacije .. a bit ce da se polako ide na bolje pa se tjesim

ankete, statistike, reklame
Kak je krenulo jednog dana bu nam evolucijski vrhunac "Ljubav je na selu" :klap:

Ili već je ?
Blurred Vision is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 09:08   #94
Naravno da ove zivlje privlace iste takve osobe, logicno.

Dok ove mirne znaju privuci i mirne i zivlje.
miss Minnie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger