Natrag   Forum.hr > Društvo > Društvene znanosti

Društvene znanosti Sociologija, antropologija, etnologija... Podforum: Jezikoslovlje

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 22.07.2017., 18:12   #29
Ne radi se samo o desničarenju Hrvata nego desničarenju Svijeta i to sa, nažalost, razlogom.
Igre na Svjetskoj političkoj sceni su dovele do toga da desničari globalno dobivaju na popularnosti.
Sve je počelo od Američkog i Izraelskog drmanja po bliskom istoku. Američki napad na Irak je za posljedicu generirao ISIS a Izraelsko preseravanje usred Islamskog svijeta je dovelo do nevoljkosti za suradnju ostatka normalnog Islamskog svijeta.
ISIS je na početku zbog Izraela i njegovog američkog sponzora prešutno toleriran od strane Islamskog svijeta i dobio na snazi koja se otela kontroli. Kaos je zavladao i more izbjeglica bježe u Europu. Sukob otvorene sekularne kulture sa primitivnim religijskim konzervatizmom muškaraca koji nikad u životu nisu vidjeli nepokrivene dijelove ženskog tijela u javnosti i ogromni troškovi koje Europljani plaćaju u ime tolerantnosti njihovih vlada je dovelo do toga da je toleranciji došao kraj.
Moja majka živi u Njemačkoj dugi niz godina i kaže mi da je njih njemce praktički strah izlaziti na ulice za vrijeme blagdana jer skupine majmuna lutaju okolo ko hijene i vrebaju žene.
Jedini koji obećavaju nešto učiniti po tom pitanju su zapravo desničarske zadrtine koji su oduvijek bili kreteni ali s obzirom na ovakve okolnosti predstavljaju jedino rješenje za koje se sada daleko više ljudi odlučuje nego što je to bilo prije.
Mi imamo sreću što većina izbjeglica nema namjeru ostati trunuti ovdje sa nama pa nema tolikih sukoba koji se događaju na zapadu Europe ali svatko tko je medijski involviran u događanja će najvjerovatnije osjećat protivljenje, nezadovoljstvo pa i mržnju.

Zaključak: Amerika i Izrael se igraju a Europa plaća posljedice njihove igre.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:43.