Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2017., 17:50   #10021
Ja mislim da se moze tvrdit da je dosadno ako i nisi pogledo cijelu epizodu al si probo. Pa si zaspo prvi pa drugi pa treci put, jebiga, onda ti je dosadna i moze se to tako rec. Onak ne da mi se trpit cijelu sezonu jer "ali poslje 10te wpizode postane geeeenijalna". Jbg, previse serija ima koje mi se zbilja svidaju, da bi se patila 10 epizoda s nekom kokja ce mi se *eventualno* svidit.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 17.10.2017., 19:47   #10022
Slažem se, dam dvije, max tri epizode šanse da me osvoji. Ako u toliko vremena nema dovoljno materijala da me zainteresira i navuče da gledam dalje otpisujem. Ali ne pristupam tome kao da se ni nikom drugom neće svidit. Stvari koje meni leže obično nisu zanimljive masama.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Old 17.10.2017., 19:52   #10023
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Slažem se, dam dvije, max tri epizode šanse da me osvoji. Ako u toliko vremena nema dovoljno materijala da me zainteresira i navuče da gledam dalje otpisujem. Ali ne pristupam tome kao da se ni nikom drugom neće svidit. Stvari koje meni leže obično nisu zanimljive masama.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
U ovome je cijela poanta mog posta. Mozes reci epizoda me nije zainteresirala i to je to. Ne mora odmah biti zakljucak nakon par epizoda ili kadrova da je cijela serija od par sezona ocajna, dosadna i ne kuzis zasto je drugi gledaju.
c.c. is online now  
Old 17.10.2017., 20:19   #10024
Meni ide na živce gledanje serija sve najedamput, cijelu sezonu ili više njih. To je danas moderno i vidim mnogi to rade, a meni se kosa naježi od pomisli

Na gornji rant se nadovezuje kad nešto kažeš, bilo što, a ljudi počnu Joj to je ko u onoj seriji kad tajitaj kaže... Pa jebemusve, ako nemaš primjer iz RL niti za jednu stvar koja se oko tebe dešava, vrijeme je da se zabrineš
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 17.10.2017., 20:43   #10025
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Meni ide na živce gledanje serija sve najedamput, cijelu sezonu ili više njih. To je danas moderno i vidim mnogi to rade, a meni se kosa naježi od pomisli

Na gornji rant se nadovezuje kad nešto kažeš, bilo što, a ljudi počnu Joj to je ko u onoj seriji kad tajitaj kaže... Pa jebemusve, ako nemaš primjer iz RL niti za jednu stvar koja se oko tebe dešava, vrijeme je da se zabrineš
ovo mi radimo iz jednog vrlo praktičnog razloga

raspored nam je takav da često danima (čak i tjedan dva) nemamo vremena nekaj pogledat a u našim godinama to znači da zaboravimo kaj je bilo

onda na godišnjem (ili kad smo bolesni) odgledamo lijepo po sezonu, dvije, tri odjednom
atlantis is offline  
Old 17.10.2017., 20:48   #10026
zivcira me sve ikad vezano za
-heri potera
-gospodare prstenova ( ili i tu spada heri poter?)
-igre prijestolja
-i sl.


i ta pomama za tim 'trendovima'
i cuuuuđenje ako slucajno nekaj od toga nisi gledao/citao.


ajd nemoj ebati e
mari_2011 is offline  
Old 17.10.2017., 21:21   #10027
Ja gledam ovisnički serije, tempo; jedna sezona - 2 dana. Razlog, obično si ne mogu pomoći . Ne mora biti ni neka kvalitetna i napeta, dovoljno je da mi u tom periodu leži..
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Old 17.10.2017., 21:48   #10028
Quote:
mari_2011 kaže: Pogledaj post
zivcira me sve ikad vezano za
-heri potera
-gospodare prstenova ( ili i tu spada heri poter?)
-igre prijestolja
-i sl.


i ta pomama za tim 'trendovima'
i cuuuuđenje ako slucajno nekaj od toga nisi gledao/citao.


ajd nemoj ebati e
samo je jedan gospodar prstenova.
kem is offline  
Old 17.10.2017., 21:57   #10029
Ja volim binge-watching ali isto tako i volim kad "stignem Amerikance" pa gledam jednom tjedno. Ono jebiga, volim utorak jer ujutro na torrentima bude novi Lucifer, bude mi milo, a najgluplji moguci dan u tjednu #utorkemrrrrrzimitacka
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 18.10.2017., 00:32   #10030
Quote:
mari_2011 kaže: Pogledaj post
zivcira me sve ikad vezano za
-heri potera
-gospodare prstenova ( ili i tu spada heri poter?)
-igre prijestolja
-i sl.


i ta pomama za tim 'trendovima'
i cuuuuđenje ako slucajno nekaj od toga nisi gledao/citao.


ajd nemoj ebati e
ni ja nisam fan fantasya i redovno dobivam predinfarktne reakcije u stilu aaaaajmmeeeee ne gledas ne znam...taj Game of thrones

-ne

ne znam cemu te reakcije, definitivno ne reagiram na taj nacin kada mi netko kaze da ne gleda nesto sto ja pratim. ono dobro ne gledas, nes ti big deal.

ja cekam novi Stranger Things, sve ostalo me manje vise ne zanima. voljela bi pogledati Mother ako ce mi se ikada dati otici do kina.
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Old 18.10.2017., 02:29   #10031
Ja cekam dosta puta kraj serije i tada pogledam sve redom. Uobičajno jednu episodu dnevno ili ako skupa sa muzem ipak 3-4 Episode redom.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Old 18.10.2017., 10:21   #10032
meni je isto fejs pun statusa o kurcu i bas me zivcira. o isuse. ja sam izgleda ne duhovita jer meni uopce nije smijesno. i to bas ti, stariji ljudi, sto stariji to vise hihotanja na kurca. wtf.
sweetkiss is offline  
Old 18.10.2017., 10:27   #10033
Potpisujem. Ne sjeda mi taj "primitivni" humor nikako
Snow Fairy is offline  
Old 18.10.2017., 10:53   #10034
Prešli smo 10000 postova, nova tema je tu.
Carla Marx is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:32.