Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2017., 17:34   #6681
joj mene drage moje posla ko u priči a samo što nije krenilo. jutros sam morao izać ranije pa sam čistio kuću do sada. evo s poda se može jest, baš sam onako divljački ribao. a bijela tehnika u wc-u se blista doslovno!!!!

nezz kad ću stić sve, znači:

- otić u šoping imaću 2 stajlinga za božić planiram malo svečanije, a novu godinu nešto blještavo. msm da ću kupit jedne hlače koje imaju nešto brončano po sebi
- frizura i uređenje tijela
- kupit sve šta treba za božić (alkohol i hranu)
- smislit neki skandal za božić pa da uslijedi strastveni pomirbeni seks
- otići na ispovijed (mada nemam ništa za reći, uvijek budem brzo gotov)
- naći se s nekim ljudima koji su proljevi pa da ne moram na badnjak s njima van. MRZIM kad mi se neko nakači kaoo eee jel ideš vaaaaan mogu jaaaa s vamaaaaa pliiiizzzzz e saću ih zajebat odradit sutra s njima i onda kao a ništa vidjet ćemo se drugom prilikom DOVIĐENKOVIIIIĆ
- sudjelovati na best of forum awards; nominirati i glasati
- napraviti MC vol. 2 plejlistu
- ići po komšiluku pozdravljat
- pogledat jednu seriju i film
- u petak kod čmarčeta na fiš

a htio sam jedan dan ništa ne radit samo sjedit u kući i divit se čistoći i jest slatkiše i pit prirodne sokove RAUCH / BRAVO

ja kad se sredim za božić:



Quote:
Masha19 kaže: Pogledaj post
a nama se pije samo limunaaaada i jedu limunčićiiii
negde izvan gradaaa

__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Old 18.12.2017., 17:41   #6682
Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post
e pa odlična pitanja draga :top : eto mene budale uvijek zaboravim a već me par ljudi pitalo :bonk :

1. t-rex je inače bio drevni reptil (REPTIL REPTIL REPTIL) a samo značenje imena je 'tiranski kralj guštera'. da li vam to možda daje neke insinuacije na nekoga tko je trenutno kraljica u poslu kojim se bavi a nazivaju je zmijom? :mig : stavio bih kraljevsku kobru, ali nisam imao.
2. stočić je kao i parket od čistog mahagonija (moja omiljena vrsta drveta), dok su ovi ukrasi od kovanog željeza i njih sam sam dizajnirao.
3. odlično zapažanje! stočić služi za listanje enciklopedija i čitanje težih časopisa.
E pa neka ste konačno odgovorili na ta pitanja o stočiću, mislim da je to sve dosad bila jedna od većih misterija na ovom pdfu, evo sad znamo

Značenje T-Rexa JEBI ME U NEČISNICU (prigodno jer se radi o gmazovima, proguglati)

Inače NEKE FORUMAŠICE IMAJU NEČISNICU!!!!



Quote:
previše sleja kolekcija draga pa to kažu samo zato da te isprovociraju, sad ste im začepili usta ovim. ljubomorne su jer one kupuju cd-ove na pijaci u orašju.

baš lijepo izgleda kolekcija, NEK SE VIDI RASKOŠ!!!!!


Hvala draga
Inspirisana je vašim tepihom od MERIMO vune
Zvone99 is offline  
Old 18.12.2017., 17:46   #6683
Quote:
Zvone99 kaže: Pogledaj post
Kad smo vec resili ovu temu, ja bih sredio jos jednu akuzaciju (omg obozavam...), a to je da fejk stanam tejloru.
Naime, boli me kuki sta to neke forumasice misle, ali kad vidim da mlate istu slamu mjescima, evo da rijesimo i to.
https://image.ibb.co/jEp5zm/IMG_3014.jpg

Nek se vidi raskos!!!!!

Inace kao sto mozete primijetiti, ovo je slikano na tepihu koji... PLOT TWIST... nije od merimo vune!! Nego od nekog drugog mekanog i cupavog materijala po kojem se udobno valjati (kao neke forumasice u maksimirskom grmlju )

Nisam dovoljna lujka da trosim vrijeme i energiju da stanam za nekoga na forumu, a ne i irl.
Sleja kolekcija Taylor Swift albumaza!
Imas prelijep rukopis. Alfa can't relate.
__________________
this is my afterlife
AlphabetBoy is offline  
Old 18.12.2017., 17:50   #6684
Quote:
AlphabetBoy kaže: Pogledaj post
Sleja kolekcija Taylor Swift albumaza!
Imas prelijep rukopis. Alfa can't relate.
Hvala dragi

O nemoj tako, sjećam se da si slikao jednom neki papirić gdje si pisao (kad si slikao nešto na deezeru, ne sjećam se šta) i rukopis ti je previše slejao

Inače mislim da si moram malo "poružnit" rukopis jer realno tko će vjerovat doktoru koji ne piše ovako



Zvone99 is offline  
Old 18.12.2017., 17:56   #6685
Quote:
Zvone99 kaže: Pogledaj post
Hvala dragi

O nemoj tako, sjećam se da si slikao jednom neki papirić gdje si pisao (kad si slikao nešto na deezeru, ne sjećam se šta) i rukopis ti je previše slejao

Inače mislim da si moram malo "poružnit" rukopis jer realno tko će vjerovat doktoru koji ne piše ovako



Ma kad se potrudim izgleda lijepo. Rukopis mi je na dobrom putu da postane doktorski.

Danas sam si pisao neke skripte iz psihologije. Baš me zanima vidi li itko išta pročitati.

https://s7.postimg.org/w113j3aor/IMAG1975.jpg
__________________
this is my afterlife
AlphabetBoy is offline  
Old 18.12.2017., 18:00   #6686
Vratio se ja sa ispovijedi. Odem u red gdje ima najmanje ljudi i taman 3, 4 osobe ostale ispred mene, i vele negdje ode i nije ga bilo 20 minuta.

Dobio sam bome dosta veliku pokoru.

__________________
this is my afterlife
AlphabetBoy is offline  
Old 18.12.2017., 18:03   #6687
Quote:
Zvone99 kaže: Pogledaj post
Inače NEKE FORUMAŠICE IMAJU NEČISNICU!!!!
A ZNAMO I KOJE



A UMJESTO MOZGA IMAJU GANGLIJE (PROGUGLATI)



Quote:
AlphabetBoy kaže: Pogledaj post
Ma kad se potrudim izgleda lijepo. Rukopis mi je na dobrom putu da postane doktorski.

Danas sam si pisao neke skripte iz psihologije. Baš me zanima vidi li itko išta pročitati.

https://s7.postimg.org/w113j3aor/IMAG1975.jpg
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Old 18.12.2017., 18:09   #6688
Quote:
AlphabetBoy kaže: Pogledaj post
Ma kad se potrudim izgleda lijepo. Rukopis mi je na dobrom putu da postane doktorski.

Danas sam si pisao neke skripte iz psihologije. Baš me zanima vidi li itko išta pročitati.

https://s7.postimg.org/w113j3aor/IMAG1975.jpg
Vidi se pročitat normalno

Quote:
Dobio sam bome dosta veliku pokoru.
Pa ni ne čudi me ako si mu krenila nabrajat sve potencijalne x osobe

Quote:
A UMJESTO MOZGA IMAJU GANGLIJE (PROGUGLATI)
Zvone99 is offline  
Old 18.12.2017., 18:11   #6689
Quote:
Zvone99 kaže: Pogledaj post
Pa ni ne čudi me ako si mu krenila nabrajat sve potencijalne x osobe
stiže nominacija u x kategoriji

__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Old 18.12.2017., 18:13   #6690
Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post
Vidi ti nje sto se odmah ruga.

Quote:
Zvone99 kaže: Pogledaj post
Vidi se pročitat normalno

Pa ni ne čudi me ako si mu krenila nabrajat sve potencijalne x osobe
1. Ali je opet ruzno. Kada se potrudim, oke pisem, a kada pisem tak na veliko, rukopis mi je horor.

2. Snec.

__________________
this is my afterlife
AlphabetBoy is offline  
Old 18.12.2017., 18:14   #6691
Danas me vaga shooknula. Od desetog mjeseca sam izgubio 6 kilograma bez da sam ista radio. Jedino mal manje jedem nego inace, al opet shook.
__________________
this is my afterlife
AlphabetBoy is offline  
Old 18.12.2017., 18:21   #6692
Inače u vezi x osoba. Bile su samo dvije potencijalne x osobe. Jedna sa kojom sam isao na prvi dejt (ikada), i druga je ovaj kolega sa faksa. Bile zu mozda jos mozda dvije osobe koje su mi se javile i sa kojima sam se dopisivao tri, cetiri dana i na tome je zavrsilo.

Sa prvom potencijalnom osobom sam se nasao samo dva puta (hiv dejt i odlazak u kino), dok sam drugu samo vidao na faksu na hodniku prije (tad nisam ni znao da je gejsa).

Molim zle jezike da ne sire lazi i da ne trpaju prave probleme (i prostitutke) pod tepih.
__________________
this is my afterlife
AlphabetBoy is offline  
Old 18.12.2017., 18:35   #6693
Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post
- sudjelovati na best of forum awards; nominirati i glasati
Promaklo vam je jedno pitanje u intervjuu nakon pobjede:

Quote:
Konačno će se otkriti tko je najveća forumska prostitutka, kako gledate na to? Često ste upozoravali forumski puk da se određene forumašice bave najstarijim zanatom (neke su toliko stare da su ga upravo one izmislile), smatrate li da je konačno vrijeme da se otkrije istina? Kakav će biti vaš odnos prema pobjednici u toj kategoriji, ide li na block listu #doviđenković?
Zvone99 is offline  
Old 18.12.2017., 18:54   #6694
Zvonka, vidio sam u music shopu u Branimir centru reputation i magazin reputation.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Old 18.12.2017., 19:04   #6695
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Zvonka, vidio sam u music shopu u Branimir centru reputation i magazin reputation.
Thanks, ali imam oba magazina, naručih preko Cedeterije pre 2 tjedna
Zvone99 is offline  
Old 18.12.2017., 19:09   #6696


JRo vol3

#soon #staytuned



Potrudio sam se da uvodni tekst bude jako zanimljiv i fanovima i non-fanovima.
Nadam se pogotovo da će non-fanovi na pdfu pročitati uvod i naučiti nešto o karijeri i životu ove talentirane, lepe i uspešne žene.
Zvone99 is offline  
Old 18.12.2017., 19:11   #6697
Hoće li nadmašiti iconic uvodni post vol 2?
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Old 18.12.2017., 19:14   #6698
__________________
☮️☮️☮️
t86 is offline  
Old 18.12.2017., 19:18   #6699
ajme zvone kak imas lijep rukopis, al ozbiljno...meni je neugodno kakav je moj
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 18.12.2017., 19:29   #6700
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Hoće li nadmašiti iconic uvodni post vol 2?
Neka publika prosudi, baby let the games begin

Quote:
ajme zvone kak imas lijep rukopis, al ozbiljno...meni je neugodno kakav je moj
aw hvala ljube
Zvone99 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:57.