Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2017., 00:57   #3061
Quote:
someonesomewher kaže: Pogledaj post
Zaista?
Molim te citat toga gdje se netko sprdao sa masovnim grobnicama.
Ok, ono izmisljanje ruljinog linca, mizoginije i ostalih lazi kad se ostane bez argumenata stvarno nije do koljena ovakvim uvredama.
Dobro pa dokle je moguce ici u takvim razmjerima zlonamjernog laganja, i to o sprdanju s mrtvima? Bez sankcija, pretpostavljam
Prestrasno i presramotno koliko si nisko covjek dopusta pasti.

Dakle, nista novo osim zabavnog "đo soj tu madre" twista, praktican primjer kako to izgleda kad u srednjoj markiras logiku ("zlostavljac" ), novo zlonamjerno laganje radi podvrgavanja neistomisljenika ruglu i ista forumasica uvijek u ulozi patnicke zrtve nakon svega sto slaze i izokrene

Ono sto me uvijek zabrinjava je cinjenica stoljeca u kojem zivimo i pretraga, darivanja krvi, operacija, itd. Kako netko moze mirno spavati kad ce se kad tad zbog medicine saznati da je planirao sjebati tri zivota?
__________________
"Opet se netolerantna javljaš?"
Laaaa13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 02:34   #3062
Quote:
north wind kaže: Pogledaj post
Zašto bi zavodila bogatog starca, kad ima tog mladog bogataša s kojim će se oženiti? Tebi je bogati starac bolja opcija od mladog bogataša?

Zašto bi se rastajala i spadala na alimentaciju, ako može funkcionirati s tim mladim "super tipom" i sve od njega dobivati? A što se tiče ljubavnika, kad i ako joj bude trebalo, bude se već ona snašla.
Ti isto sad pretjerujes, a i leteca je pocela pricati da sumnja u trudnicin iq.

Pretpostavljam da ju je uhvatila panika, dijete zeli zadrzati i izabrala je opciju koja joj se cinila najbolja bez da je razmisljala o posljedicama.

Strah od osude drustva, strah od neimastine, losa opcija da se useli kod roditelja stvarnog oca...

Proracunato je sigurno, ali ne vjerujem da je zla.

Cesto kazem da ljudi nisu dobri ne zato jer ne zele biti dobri, zele to zaista, ali ne mogu, ne ide im i zgube se kad se probudi sebicnost u njima pa nadju opravdanje za svoje postupke i opet su si dobri.
Vec sama samoopravdanja su dokaz da zele biti dobri.
Vecina ljudi je takvo, pitanje je samo u kakvim ce se okolnostima naci, a onda se dogodi da shit hits the fan pa je dalje lakse naci opravdanja od ciscenja sranja za sobom.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 02:40   #3063
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
e majke ti, na što spade hrvatska kad je dosta imati plaću i živjeti sam u stanu da te proglase bogatašem
Alternativa joj je vjerojatno momacka soba sa posterima na zidu.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 02:48   #3064
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ti isto sad pretjerujes, a i leteca je pocela pricati da sumnja u trudnicin iq.

Pretpostavljam da ju je uhvatila panika, dijete zeli zadrzati i izabrala je opciju koja joj se cinila najbolja bez da je razmisljala o posljedicama.

Strah od osude drustva, strah od neimastine, losa opcija da se useli kod roditelja stvarnog oca...

Proracunato je sigurno, ali ne vjerujem da je zla.

Cesto kazem da ljudi nisu dobri ne zato jer ne zele biti dobri, zele to zaista, ali ne mogu, ne ide im i zgube se kad se probudi sebicnost u njima pa nadju opravdanje za svoje postupke i opet su si dobri.
Vec sama samoopravdanja su dokaz da zele biti dobri.
Vecina ljudi je takvo, pitanje je samo u kakvim ce se okolnostima naci, a onda se dogodi da shit hits the fan pa je dalje lakse naci opravdanja od ciscenja sranja za sobom.
Inace imam dobro misljenje o tebi. Sa ovim postom se inace totalno ne slazem.

Za radjenje nekog zla jednostavno nema opravdanja.

Da malo pojasnim i kazem svoje misljenje.

Glavni uzrok sveg zla je sebicnost. Postoje i sociopati ali o njima sada ne bih.

U principu je odgovor na to da li je neka osoba dobra ili zla koliko ona opravdava svoje postupke tj. koliko prevagne savjest u odredjenim situacijama.

Razlog neslaganja sa tvojim postom je u biti sto po tebi prevagne sebicnost nad savjesti pa je to kao neko opravdanje.

Inace po tvojim upisima mislim da si zrela i pametna osoba, samo da si ovo malo nepromisljeno rekao tj. napisao

Zadnje uređivanje romkius : 28.07.2017. at 03:01.
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 03:06   #3065
Quote:
romkius kaže: Pogledaj post
Inace imam dobro misljenje o tebi. Sa ovim postom se inace totalno ne slazem.

Za radjenje nekog zla jednostavno nema opravdanja.

Da malo pojasnim i kazem svoje misljenje.

Glavni uzrok sveg zla je sebicnost. Postoje i sociopati ali o njima sada ne bih.

U principu je odgovor na to da li je neka osoba dobra ili zla koliko ona opravdava svoje postupke tj. koliko prevagne savjest u odredjenim situacijama.
Hvala na komplimentu.

Ja se pak skroz slazem sa ovim tvojim postom.
Ja i dalje smatram da je cura moralna nakaza, ali ne smatram da je sponzorusa i objasnio sam sto mislim u ranijem postu.
Mogla je zaustaviti sve nakon svake krive misli, ali nije to napravila radi svoje sebicnosti.

Rekao sam i bas to da ljudi u nacelu zele biti dobri, ali ne mogu bas radi sebicnoati i da sranje vuce drugo sranje i onda se vise ne mogu jednostavno izvuci i nastave biti jos vise losi...

Uz to, laganje je grdi otrov za integritet osobe.
Pogle kak je ovo ispalo. Ona je slagala i sad prosperira. Dakle, napravila je lose i jos je dobila nagradu radi toga.
Sve ostale lazi su sad sitnica, sad se pokrenulo daljnje sranje, a jos je i izabrala onog koji joj nije bas nesto.
Kak to moze zavrsiti?
Novci i sigurnost ce je zadovoljavati, ali on nije njen izbor, on je nuzda.

Sansa da ostale potrebe izvan sigurnosti odluci zadovoljiti izvan braka i lagat ce bez da trepne jer je vec hladno lagala i opet ce biti nagradjena.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 08:07   #3066
Quote:
north wind kaže: Pogledaj post
Naravno.. Potpuno se slažem. Okolnosti teških trauma su naravno izuzeci kad je u pitanju silovanje, incest i sl..
Uz ogradu da to važi samo za žene - muškarci žrtve silovanja se nemaju šta izmotavati nego moraju preuzeti odgovornost za svoje (tj. tuđe) postupke.
ZloPrase is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 08:35   #3067
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ti isto sad pretjerujes, a i leteca je pocela pricati da sumnja u trudnicin iq.

Pretpostavljam da ju je uhvatila panika, dijete zeli zadrzati i izabrala je opciju koja joj se cinila najbolja bez da je razmisljala o posljedicama.

Strah od osude drustva, strah od neimastine, losa opcija da se useli kod roditelja stvarnog oca...

Proracunato je sigurno, ali ne vjerujem da je zla.

Cesto kazem da ljudi nisu dobri ne zato jer ne zele biti dobri, zele to zaista, ali ne mogu, ne ide im i zgube se kad se probudi sebicnost u njima pa nadju opravdanje za svoje postupke i opet su si dobri.
Vec sama samoopravdanja su dokaz da zele biti dobri.
Vecina ljudi je takvo, pitanje je samo u kakvim ce se okolnostima naci, a onda se dogodi da shit hits the fan pa je dalje lakse naci opravdanja od ciscenja sranja za sobom.
A gdje sam ja rekla da je podmetačica "zla"? Uopce taj pojam nisam koristila. Rekla sam da je njezin postupak neposten i podal, sto i mislim. Ali, ta osoba sigurno nema dobar karakter. Odgovorila sam takoder Letecoj da su svakakve varijante IQ moguce, no taj podatak uopce nije bitan. Dovoljno je visok da moze planirati svoje postupke koje ocito planira.
Sto se tice panike, ne bih rekla da je u panici, jer onda bi prije isla na pobacaj. Naprosto se radi o smisljenom i proracunatom postupku.
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 08:38   #3068
Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Ja svoju prijateljicu ne smatram nakazom. Niti sam to igdje napisala.
Smatram da je napravila nešto jako loše.
A to loše najviše košta nju samu i posredno njezinu kćer.
Zapetljala se u laži iz kojih više ne može izaći, jer to sve skupa predugo traje.
Da li će se ili neće ikada saznati, to je prvenstveno njezina odluka i njezina odgovornost.
Makar mislim da to sa njezine strane nikada neće biti objavljeno, jer ako je već toliko godina skrivala istinu, onda će vjerojatno tako i nastaviti.
Kuma mi je bila na vjenčanju par godina prije tog njezinog čina.
Saznala sam ovo tek prije dvije godine.
Nemam ja što samoj sebi opravdavati njezin nemoralni potez, jer ga ne mogu opravdati i to sam joj i rekla. Dakle i ja sam se družila sa njom godinama, a da nisam znala istinu. Jedino što sam sumnjala, jer je mala potpuno izgledom različita i od nje i od njezinog muža.
I već sam naglasila da je ona jako dobar prijatelj. Meni. Što ne znači da je dobar partner ili dobra majka...makar moram reći da je dobra majka, jer znam da svojoj kćeri daje maksimum, ali mislim da to radi zbog tog osjećaja krivnje, pa je mala mota oko malog prsta.
Prije nekih par godina, nisam znala ovo što sada znam, zajedno smo ljetovale nekih tjedan dana, ona, njezina kćer i ja...dakle, njezina kćer je brutalna prema njoj. Ali baš brutalna.
Bila sam šokirana sa ponašanjem male i rekla sam prijateljici da joj je kćer definitivno van kontrole. Ukrala joj je i novce, a prije toga je navodno ukrala novce i svojoj baki...ali pravoj baki, da ne bi bilo pogreške
Interesantno je i to da kada se ona udavala, bila je već trudna, njezina svekrva nije bila na svadbi...bilo je sve nekako čudno.
Povjerila mi se tek prije dvije godine.
Još uvijek se družimo, ali prilično rijetko, jer nekako nemam pojma, jednostavno mi valjda ta njezina "istina" nije legla. A to je sve ispričala onda kada je opet naletjela na tog nesuđenog, posudila mu i te novce i očekivala je valjda da će on htjeti reći kćeri da joj je otac...nemam pojma, mislim da je imala velika očekivanja od svega, a na kraju je samo još i olakšana za kojih par tisuća eura.
dal ti stvarno misliš da ona može biti dobar prijatelj,a ovako nešto radi?
ti si naivna
da bi bio dobar prijatelj/partner/roditelj ti moraš biti dobar čovjek. dobar čovjek ne radi to što radi ona.
i onda napišeš da ti nije legla njena "istina" znači ne vjeruješ joj,ali dobar je prijatelj.daj pliz

ah da, djeca su često preslika roditelja i njihova odgoja
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 08:46   #3069
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Hvala na komplimentu.

Ja se pak skroz slazem sa ovim tvojim postom.
Ja i dalje smatram da je cura moralna nakaza, ali ne smatram da je sponzorusa i objasnio sam sto mislim u ranijem postu.
Mogla je zaustaviti sve nakon svake krive misli, ali nije to napravila radi svoje sebicnosti.
A radi cije sebicnosti je napravila ako nije radi sebe i svoga interesa za egzistencijalnim zbrinjavanjem djeteta i sebe?
Ja, recimo, ne smatram da je moralna nakaza, nego da je nemoralna. Moralna nakaznost mi je rezervirana za ubojstva iz koristoljublja ili iz ideoloskih razloga, primjerice, a podmetacica djeteta ipak nije pocinila ubojstvo.

Quote:
Rekao sam i bas to da ljudi u nacelu zele biti dobri, ali ne mogu bas radi sebicnoati i da sranje vuce drugo sranje i onda se vise ne mogu jednostavno izvuci i nastave biti jos vise losi...

Uz to, laganje je grdi otrov za integritet osobe.
Pogle kak je ovo ispalo. Ona je slagala i sad prosperira. Dakle, napravila je lose i jos je dobila nagradu radi toga.
Sve ostale lazi su sad sitnica, sad se pokrenulo daljnje sranje, a jos je i izabrala onog koji joj nije bas nesto.
Kak to moze zavrsiti?
Novci i sigurnost ce je zadovoljavati, ali on nije njen izbor, on je nuzda.

Sansa da ostale potrebe izvan sigurnosti odluci zadovoljiti izvan braka i lagat ce bez da trepne jer je vec hladno lagala i opet ce biti nagradjena.
Da, to ce vjerojatno lose zavrsiti. Tesko da se moze dugorocno odrzati bez posljedica.

Zadnje uređivanje north wind : 28.07.2017. at 09:08.
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 10:32   #3070
Jedno je zlo, tipa na razini psihopatije, dakle, nije vjerojatno zla osoba, ali je loša osoba. Dobra sigurno nije. Da, možda je teško promatrati ljude crno bijelo, ali negdje se mora povući crta. Sustavno laganje i činjenje stvari prvenstveno misleć na vlastito dupe iako znaš da ćeš time nekoga povrijediti ili možda i sjebati je karakteristika loše osobe. Dobra osoba bi promislila, stala, opet promislila i onda odlučila. Loša osoba se impulzivno vodi koristoljubljem. Jer nebitne su kolateralne žrtve, bitno da je njoj dobro.
Sumnjam da će je mučiti grizodušje, prije je vidim kako posta selfije s trbušinom i "dragim" i kasnije paradira s kolicima kao kraljica svemira.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 10:58   #3071
Quote:
wadle kaže: Pogledaj post
Reći mu ili ne da dijete nije njegovo? Što bi ste vi napravili?
Je li ti prijateljica rekla točno ime i prezime; i jednog i drugog muškarca? Ako nije, nemaš se što puno sekirat i istraživat.

Ona ako hoće muljat, trebala je šutit pred tobom. ili barem ne reči točno tko je tko. Ili svoju priču ispričati u trečem licu, dok se na njoj još ne kuži da je trudna. Ili temu postaviti ovdje negdje na forum ili na neki drugi forum.

A možda si ti TA koja je u rečenim okolnostima zatrudnila?
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 11:59   #3072
Quote:
north wind kaže: Pogledaj post
Može biti... ali, dijete ne može podmetnuti obojici.
Paaaaa, možda i može.

Kad sam 2009. bio na hospitalizacji u nekoj bolnici bili su sa mnom neki dvoje mladih ljudi. Rođak i rođakinja iz Koprivnice. Oni su pričali o nekoj cri koja je rodila dijete a uzdržavaju je dva muškarca jer se ko fol ne zna čije je dijete, a spavala je s oba dva. Curini roditelji kad bi joj prigovarali zašto joj kćer uzdrćžavaju dva muškarca rekli: - ""Pa što možemo kad je lijepa"".

Dobro, sad je 2017. Dijete sigurno već ide u školu. Prva zaljubljenost je odavno prošla i sigurno joj nije bilo moguće do sada održati ovakav status quo. Ali ga je možda i mogla održavati recimo godinu ili dvije dok su se obojica grebli za nju. i dok je trajala ona prva zaljubljenost.

A u te dvije godine si je svašta mogla pregruntati u glavi. Procjeniti jako detaljno oba dva ponaosob. Pa je tako mogla svu svoju snagu i zavodljivost usmjeriti na onog koga smatra boljom prilikom za sebe i svoje dijete i reči da je njegovo. A ovaj je mogao i priznati dijete ako je još bio zateleban u nju. Čak i ako nije njegovo. Čak i ako je pomoću DNK analize saznao da nije njegovo.

The bottom line... dijete se može podmetati dvojici muškaracva čak i dobrano nakon porođaja.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 12:53   #3073
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Paaaaa, možda i može.

Kad sam 2009. bio na hospitalizacji u nekoj bolnici bili su sa mnom neki dvoje mladih ljudi. Rođak i rođakinja iz Koprivnice. Oni su pričali o nekoj cri koja je rodila dijete a uzdržavaju je dva muškarca jer se ko fol ne zna čije je dijete, a spavala je s oba dva. Curini roditelji kad bi joj prigovarali zašto joj kćer uzdrćžavaju dva muškarca rekli: - ""Pa što možemo kad je lijepa"".

Dobro, sad je 2017. Dijete sigurno već ide u školu. Prva zaljubljenost je odavno prošla i sigurno joj nije bilo moguće do sada održati ovakav status quo. Ali ga je možda i mogla održavati recimo godinu ili dvije dok su se obojica grebli za nju. i dok je trajala ona prva zaljubljenost.

A u te dvije godine si je svašta mogla pregruntati u glavi. Procjeniti jako detaljno oba dva ponaosob. Pa je tako mogla svu svoju snagu i zavodljivost usmjeriti na onog koga smatra boljom prilikom za sebe i svoje dijete i reči da je njegovo. A ovaj je mogao i priznati dijete ako je još bio zateleban u nju. Čak i ako nije njegovo. Čak i ako je pomoću DNK analize saznao da nije njegovo.

The bottom line... dijete se može podmetati dvojici muškaracva čak i dobrano nakon porođaja.
DNK analiza ne postoji? Kakav je ovo srednji vijek od države, mila majko.
automation is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 12:58   #3074
Quote:
automation kaže: Pogledaj post
DNK analiza ne postoji? Kakav je ovo srednji vijek od države, mila majko.
Pa vidiš da je u našoj deželi muškarac premija ako ima solidno plaćen posao i stan, DNK analiza je stavka i za one ruske oligarhe.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 13:11   #3075
Quote:
automation kaže: Pogledaj post
DNK analiza ne postoji? Kakav je ovo srednji vijek od države, mila majko.
Naravno da postoji. Ali je očito tada istina bila nepirhvatljiva za sve uključene u taj ljubavni trokut.

Mada mislim da je prije ili kasnije moralo doći do isitne i sigurno su obavili taj test.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 13:38   #3076
Quote:
north wind kaže: Pogledaj post
A radi cije sebicnosti je napravila ako nije radi sebe i svoga interesa za egzistencijalnim zbrinjavanjem djeteta i sebe?
Pokaži mi nesebičnog čovjeka.
Nije mi namjera pravdati ženu, već želim ukazati na činjenicu da su ljudi sebični. Gledaju svoje dupe i ničije više. A kada odluče brinuti o tuđim dupencima opet je to radi toga jer su oni tako izabrali. Zbog sebe. Svog dupeta.

Žena radi očajničke poteze, a očajni potezi dovode do očajnih rezultata.
Posljedice je neće mimoići.
__________________
Eci peci pec, ti si mali zec. A ja mala vjeverica, eci peci pec.
Muškica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 13:38   #3077
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Pa vidiš da je u našoj deželi muškarac premija ako ima solidno plaćen posao i stan, DNK analiza je stavka i za one ruske oligarhe.
Bome mom bratiću nije bila nikakva stavka. Odrezao je starijem i mlađem sinu po komad kose i odnio na analizu. I naravno stariji mali nije njegov. Rastao se od te žene. Ako postoji osnovana sumnja, svakako to treba odraditi.
automation is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 15:02   #3078
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Paaaaa, možda i može.

Kad sam 2009. bio na hospitalizacji u nekoj bolnici bili su sa mnom neki dvoje mladih ljudi. Rođak i rođakinja iz Koprivnice. Oni su pričali o nekoj cri koja je rodila dijete a uzdržavaju je dva muškarca jer se ko fol ne zna čije je dijete, a spavala je s oba dva. Curini roditelji kad bi joj prigovarali zašto joj kćer uzdrćžavaju dva muškarca rekli: - ""Pa što možemo kad je lijepa"".

Dobro, sad je 2017. Dijete sigurno već ide u školu. Prva zaljubljenost je odavno prošla i sigurno joj nije bilo moguće do sada održati ovakav status quo. Ali ga je možda i mogla održavati recimo godinu ili dvije dok su se obojica grebli za nju. i dok je trajala ona prva zaljubljenost.

A u te dvije godine si je svašta mogla pregruntati u glavi. Procjeniti jako detaljno oba dva ponaosob. Pa je tako mogla svu svoju snagu i zavodljivost usmjeriti na onog koga smatra boljom prilikom za sebe i svoje dijete i reči da je njegovo. A ovaj je mogao i priznati dijete ako je još bio zateleban u nju. Čak i ako nije njegovo. Čak i ako je pomoću DNK analize saznao da nije njegovo.

The bottom line... dijete se može podmetati dvojici muškaracva čak i dobrano nakon porođaja.
Može jedino uz pristanak obojice... ali, ne može bez toga. U pravilu se traži DNK analiza, osim ako je netko toliko neupućen, da ne kažem - glup.. a onda mu nitko nije kriv.
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 15:07   #3079
Quote:
Muškica kaže: Pogledaj post
Pokaži mi nesebičnog čovjeka.
Nije mi namjera pravdati ženu, već želim ukazati na činjenicu da su ljudi sebični. Gledaju svoje dupe i ničije više. A kada odluče brinuti o tuđim dupencima opet je to radi toga jer su oni tako izabrali. Zbog sebe. Svog dupeta.
Ja i kažem da radi to iz sebičnih razloga, referirajući se na Flatov post koji tvrdi da to nije napravila iz sebičnosti. No, sebičnost ne može biti opravdanje za prijevaru i podmetanje.

Quote:
Žena radi očajničke poteze, a očajni potezi dovode do očajnih rezultata.
Posljedice je neće mimoići.
Pa ne znam baš da je ona toliko očajna. Prije bih rekla da misli kako ima "genijalnu ideju". Naravno da je neće mimoići posljedice.
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 22:12   #3080
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa stavovi o ovoj temi su ti bili moralni. Sve kaj si iznjela ide u prilog da ti ne cijeniš previše taj njen potez za notez. Mislio sam da je situacija kao u ovoj priči našoj ovdje. Da te pitala za savjet ko kaj je ova pitala svoju prijateljicu prije još rođenja djeteta. Ja to gledam da je moja prijateljica ja bi baš ovak vrtički postupil. Rekel bi ni slučajno i ako odlučiš učiniti takvu bolesnu stvar s nama je prijateljevanje završeno. A pitanje je kaj bi napravil kad bi saznao to naknadno. Možda bi napravio istu stvar no ne bi mogao poštivati takvu osobu. No kužim zakaj ljudi često nakon dugog niza godina šute o tome. Jednom papak uvijek papak. Ona naravno. A tebi je sada kasno i nepotrebno za istupanje kad si se već kolko sam skužil udaljila od nje baš zbog te cijele situacije bez obzira kaj je ona prema tebi bila ok.
E ovaj put si pogodio u sridu.
Čak niti ja nisam mogla pronaći dobru riječ za to...nekako mi je bježala, da ne poštujem je više kao prije, a to na jedan način ostavlja jednu rupu u našem odnosu.
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:50.