Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2015., 11:28   #6701
Quote:
steky91 kaže: Pogledaj post
Sta se najvise gleda za upis na taj fax,,,,


matura a ili b razina?


Ne znam na koji smjer konkretno mislis, ali sva tri zahtjevaju hrvatski i engleski A razinu te B razinu matematike koja se ne boduje znaci bitno je samo poloziti ju. Te ovisno o smjeru je obavezan jedan izborni, psihologija, biologija ili sociologija
kofitugou is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 16:46   #6702
Quote:
knobu kaže: Pogledaj post
ova knjiga je za prva dva kolokvija. Treći je različit kod reh i log pa će vam to naknadno reći.

http://www.hiim.unizg.hr/images/knji...roznanosti.pdf
ovoga ima jako puno

jesu li na logopediji predmeti više slični biologiji (tj. medicini) ili predmetima kao što psihologija, sociologija i slično?

imam sestru koja planira upisati, ali ne voli biologiju, više joj "leži" psihologija, sociologija, hrvatski itd.

ima li smisla onda upisivati logopediju?
vopros is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 11:35   #6703
Pozdrav svima,

Imam pitanje u vezi diplomskog studija.. Ima li netko na forumu da je završio razrednu nastavu i sada želi upisati diplomski studij edukacijske rehabilitacije? Pod uvjetima upisa piše da je najniži prosjek za upis 3,5.. Ja imam prosjek 4,2 i zbilja bih htjela pokušati upisati diplomski ali ne znam hoću li uspjeti s ovim prosjekom :/
ajaxis is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 12:04   #6704
Zna možda netko kada dobivamo rasporede predavanja? Trebala bih 2 tjedna prije početka predavanja poslati raspored kako bi mi na poslu složili smjene, a strah me da ga nećemo moći dobiti prije uvodnog predavanja.
littleangel1411 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 14:39   #6705
Quote:
littleangel1411 kaže: Pogledaj post
Zna možda netko kada dobivamo rasporede predavanja? Trebala bih 2 tjedna prije početka predavanja poslati raspored kako bi mi na poslu složili smjene, a strah me da ga nećemo moći dobiti prije uvodnog predavanja.
Koliko čujem od prijašnjih generacija, raspored će biti poznat najranije par dana prije početka fakulteta, ali najrealnije na uvodnom predavanju, što svakako nije idealno. No, budi "dosadna" zovi studentsku službu, objasni cijelu situaciju i trebali bi ti izaći u susret.
IvanROC is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 15:31   #6706
Bok ljudi,

zanima me da li je netko upisao preddiplomski ili diplomski studij Edukacijske rehabilitacije u MOSTARU?

Kako vam je izgledao motivacijski razgovor? hvala
fashionlover1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 16:02   #6707
Quote:
littleangel1411 kaže: Pogledaj post
Zna možda netko kada dobivamo rasporede predavanja? Trebala bih 2 tjedna prije početka predavanja poslati raspored kako bi mi na poslu složili smjene, a strah me da ga nećemo moći dobiti prije uvodnog predavanja.
Quote:
ivan-cro kaže: Pogledaj post
Koliko čujem od prijašnjih generacija, raspored će biti poznat najranije par dana prije početka fakulteta, ali najrealnije na uvodnom predavanju, što svakako nije idealno. No, budi "dosadna" zovi studentsku službu, objasni cijelu situaciju i trebali bi ti izaći u susret.
Raspored se objavljuje na stranici faksa par dana prije upisa (više) godine preko Studomata. Pošto rokovi traju do 11.9., mislim da će se objaviti nakon tog datuma. Koliko se sjećam, nije nam nitko dijelio rasporede na uvodnom predavanju.
Wolowitz is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 18:21   #6708
Quote:
Wolowitz kaže: Pogledaj post
Raspored se objavljuje na stranici faksa par dana prije upisa (više) godine preko Studomata. Pošto rokovi traju do 11.9., mislim da će se objaviti nakon tog datuma. Koliko se sjećam, nije nam nitko dijelio rasporede na uvodnom predavanju.
Hvala!
IvanROC is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 00:54   #6709
Moze li netko tko se upisivao ove ili proslih godina reci koliko je najmanji prosjek iz gimnazije koji je upao? Ne znam hocu li imati vise od 4,2, a jako me zanima ovaj fakultet i ako ovo ne upisem iduce godine ne znam sto cu od sebe Hvala puno unaprijed
rehabilitator is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 12:16   #6710
Quote:
Wolowitz kaže: Pogledaj post
Raspored se objavljuje na stranici faksa par dana prije upisa (više) godine preko Studomata. Pošto rokovi traju do 11.9., mislim da će se objaviti nakon tog datuma. Koliko se sjećam, nije nam nitko dijelio rasporede na uvodnom predavanju.
Hvala ti
littleangel1411 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 12:52   #6711
Može li netko s više godine logopedije reći nešto o predmetima u prvom semestru nama brucošima na što treba obratiti pažnju, što je najteže za riješiti čisto onako da se znamo orijentirati. Hvala unaprijed
LaNa_BiG_fAn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 13:32   #6712
Quote:
rehabilitator kaže: Pogledaj post
Moze li netko tko se upisivao ove ili proslih godina reci koliko je najmanji prosjek iz gimnazije koji je upao? Ne znam hocu li imati vise od 4,2, a jako me zanima ovaj fakultet i ako ovo ne upisem iduce godine ne znam sto cu od sebe Hvala puno unaprijed
Koliko znam, bio je jedan, dva slučaja i sa 3,9 prosjekom, ali su odlično napisali maturu i imali maksimalan učinak na prijamnom.
IvanROC is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 14:56   #6713
Quote:
ivan-cro kaže: Pogledaj post
Koliko znam, bio je jedan, dva slučaja i sa 3,9 prosjekom, ali su odlično napisali maturu i imali maksimalan učinak na prijamnom.
Hvala hvala Nadam se da ce se trud isplatiti
rehabilitator is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 15:14   #6714
Quote:
rehabilitator kaže: Pogledaj post
Hvala hvala Nadam se da ce se trud isplatiti
Ako imaš oko 4.0, a dobro pripremiš maturu, problema nema. Svi smo prošli tu gimnaziju, neke stvari te ne zanimaju i normalno da prosjek pati. Mature se ne trebaš bojati, nije toliko teška koliko mediji prikazuju. Sretno!
IvanROC is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 21:38   #6715
Quote:
ivan-cro kaže: Pogledaj post
Ako imaš oko 4.0, a dobro pripremiš maturu, problema nema. Svi smo prošli tu gimnaziju, neke stvari te ne zanimaju i normalno da prosjek pati. Mature se ne trebaš bojati, nije toliko teška koliko mediji prikazuju. Sretno!
Prosjek mi pati najvise zbog nebitnih predmeta (likovni, glazbeni), to jest zbog profesora koji previse traze za takve predmete. Ma valjda ce sve dobro proci jer je ovo jedini faks koji me stvarno zanima
rehabilitator is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 14:55   #6716
Zna li netko koliko je imao zadnji na soc.ped. i na logopediji, samo sam znatiželjna
glupa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 22:44   #6717
Quote:
glupa kaže: Pogledaj post
Zna li netko koliko je imao zadnji na soc.ped. i na logopediji, samo sam znatiželjna
Mislis na ukupne bodove ?
kinley is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 22:51   #6718
Quote:
rehabilitator kaže: Pogledaj post
Moze li netko tko se upisivao ove ili proslih godina reci koliko je najmanji prosjek iz gimnazije koji je upao? Ne znam hocu li imati vise od 4,2, a jako me zanima ovaj fakultet i ako ovo ne upisem iduce godine ne znam sto cu od sebe Hvala puno unaprijed
Ako to stvarno zelis,ne odustaj !
Ja sam se uvjerila da nije nemoguce,nimalo.
Bitne su ocjene,ali i matura i motivacijski razgovor, a najbitniji je trud
kinley is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 15:17   #6719
Quote:
kinley kaže: Pogledaj post
Ako to stvarno zelis,ne odustaj !
Ja sam se uvjerila da nije nemoguce,nimalo.
Bitne su ocjene,ali i matura i motivacijski razgovor, a najbitniji je trud
Hvala puno, koliko vidim nitko nije pozalio tko se tamo upisao
rehabilitator is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 15:10   #6720
zadnja osoba na socijalnoj pedagogiji je imala 819 bodova
ja također nisam imala bajan prosjek iz srednje škole, 4.1 točnije, ali je zato matura i motivacijski razgovor prošao odlično i eto, upad najvažnije je da ne gubite previše vremena na matematiku koja vam donosi 0%, a najviše koncentracije da posvetite psihologiji, ja bih rekla, pošto donosi jako puno bodova a zanimljiva je i stvarno ju nije teško naučiti. i bez stresa! kolko god zvuči izlizano, istina je razgovor nije nikakav problem ako stvarno znate da želite upisati baš to. sretno svima!
4ndrij4n4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:48.