Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2009., 13:08   #321
Quote:
Katrin kaže: Pogledaj post
vec je receno milijun puta na temi... roba na snizenju se tretira jednako kao ona koja nije na snizenju. ako nema ostecenja, onda je njihova dobra volja hoce ti zamijeniti ili ne.
znaci nisu ju duzni zamijeniti ako ne zele?
mislila sam da jesu, samo da nisu duzni vratiti novac
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 13:53   #322
cula jucer prodavacicu u NY kako govori zenskoj ispred mene da robu na snizenju moze zamjenit i dobit povrat novca u roku 7 dana ako je placeno gotovinom, ako ne placa gotovinom nemoze
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 15:45   #323
Ja sam platila gotovinom za te cvikse pozamašnu svotu i baš nije fer da mi ne zamijene dan nakon kupnje. Ne znam da njima nije u interesu zadržat mušteriju i dobar rejting dućana. Kakve veze ima što je na sniženju. Na prvu su rekli da ne može, a onda su ipak obećali u ponedjeljak se javit... Poslije sam vidla ovaj link i to mi je dalo za misliti... Javim vam ishod.
__________________
kad mjesec izlazi, zvona nestaju, a javljaju se staze neprohodne
ptica dronta is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 20:12   #324
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
cula jucer prodavacicu u NY kako govori zenskoj ispred mene da robu na snizenju moze zamjenit i dobit povrat novca u roku 7 dana ako je placeno gotovinom, ako ne placa gotovinom nemoze
cini mi se da svaki ducan ima neku svoju politiku
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 22:10   #325
mozda nisam dobro cula nesto ali koda je tako rekla, i jos je kupac pitao jel i za snizenu robu i ova je opet ponovila da mora platit s gotovinom samo ali vjerojatno da svako ima svoju politiku
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 11:42   #326
kad se vec prica o snizenjima, evo jedna informacija koja mozda nekom pomogne. ako kupite robu po jednoj cijeni i npr. drugi dan vidite da je ostecena i idete ju vratiti, a bas taj dan je pocelo 50% snizenje, imate pravo na povrat onog iznosa koji ste platili. trgovci nekad uvjeravaju ljude da vracaju samo snizenu cijenu, sto nije ispravno.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 11:46   #327
Quote:
ptica dronta kaže: Pogledaj post
Ja sam platila gotovinom za te cvikse pozamašnu svotu i baš nije fer da mi ne zamijene dan nakon kupnje. Ne znam da njima nije u interesu zadržat mušteriju i dobar rejting dućana. Kakve veze ima što je na sniženju. Na prvu su rekli da ne može, a onda su ipak obećali u ponedjeljak se javit... Poslije sam vidla ovaj link i to mi je dalo za misliti... Javim vam ishod.
cekaj malo. ti si kupila naocale za koje si shvatila da nisu ona boja koju zelis i sad ih hoces zamijeniti. to nema nikakve veze s tim da je trgovac fer ili nije... ako su naocale neostecene, obveza trgovca je ispunjena. vjerojatno ti ih hoce zamijeniti, mozda te malo vozaju jer im se ne da to raditi, ali danas vecina trgovina vraca, mijenja i na sve nacine pokusava zadrzati musterije.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 12:33   #328
Quote:
Katrin kaže: Pogledaj post
cekaj malo. ti si kupila naocale za koje si shvatila da nisu ona boja koju zelis i sad ih hoces zamijeniti. to nema nikakve veze s tim da je trgovac fer ili nije... ako su naocale neostecene, obveza trgovca je ispunjena. vjerojatno ti ih hoce zamijeniti, mozda te malo vozaju jer im se ne da to raditi, ali danas vecina trgovina vraca, mijenja i na sve nacine pokusava zadrzati musterije.
Vani velike optičarske kuće kao što je Fielmann vraćaju novce već ako si vidio iste naočale negdje drugdje za nižu cijenu. U HM-u možeš dobiti novce za ispravnu robu čak u dva tjedna, pa ima freakova koji stalno nekaj kupuju, pa se predomisle i uzmu lovu natrag.

Misla sam da su mi dužni zamijeniti. Osim toga, pa kaj im nije u interesu da im još nadoplatim za druge cvikse?
__________________
kad mjesec izlazi, zvona nestaju, a javljaju se staze neprohodne
ptica dronta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 13:04   #329
gle, zapad je druga stvar. idemo prema tome, ali jako polako. samo ti zelim reci da ih nemas zasto proglasavati nepravednim kad nisu napravili nista nepravedno i izvrsili su svoju obavezu prema tebi
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 14:49   #330
u sportini san uzejo exte kratku majicu, obuka je jednon i sav koji drzi rukav se raspuca odzada, sramota, nosin je nazad, a samo nek mi se usude rec da je nece uzet
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 15:20   #331
pliz pomoć,hitno

kupila sam jedne cipele u krollu,ali veličina ne odg.

kupljene su u petak i nisu nošene...sutra bi ih vratila ali za povrat novca,ne za zamjenu...

bile su na sniženju...


hoće li mi prihvatiti to???
EllaVanSaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 18:09   #332
ajme majko mila, pa mi moramo hitno u EU, da bi ljudi mogli zivjeti bolje, kupovati bolje i imati bolja ljudska prava.. ovo mi sve kod nas zvuci kao da smo u nekom teskom komunizmu.. kod mene u UK ima kasa (u vecim trgovinama) di ides kupit nesto i pult di ides vratit nesto.. redovi su ogromni, svi nesto vracaju, mijenjaju, rade sto hoce..u roku od 28 dana mozes dobit povrat love.. meni su cak mijenjali i kad je proslo mjesec i pol...
trustno1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 19:49   #333
Quote:
EllaVanSaar kaže: Pogledaj post
pliz pomoć,hitno

kupila sam jedne cipele u krollu,ali veličina ne odg.

kupljene su u petak i nisu nošene...sutra bi ih vratila ali za povrat novca,ne za zamjenu...

bile su na sniženju...


hoće li mi prihvatiti to???
Oni ti ne moraju vratiti novac, to će bit njihova dobra volja, ali zamjenit ćeš sigurno moći...
Lara 21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 20:41   #334
kupila mi mama haljinicu u Mani ali mi se baš i ne sviđa.. jel se može dobiti kod njih povrat novca?
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 15:53   #335
Zamijenili su mi sunčane! Našla sam jedne lijepe Bulgarijeve s metalnim okvirima.
__________________
kad mjesec izlazi, zvona nestaju, a javljaju se staze neprohodne
ptica dronta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 22:56   #336
Quote:
piccola kaže: Pogledaj post
ja sam sinoc sanjala da sam kupila jednu cipelu broj 37 a drugu 38 pa da mi nisu htjeli zamjenit aj ja sam cijeli dan stala u ducanu i prijetila inspekcijom pa su mi na kraju zamjenili koja noćna mora
ja sam nakon dva tjedna skužila, kad sam napokon izvadila cipele iz kutije, da su obadvije lijeve
u dućanu probala jednu, uzela i odnijela doma.
vratila se nazad u dućan s računom i dvije lijeve cipele i zamijenila za nešto drugo. jer onaj tko je odnio dvije desne nije vratio
inače su mi rekle tete da bi mogla i bez računa jer imaju u kompjuteru kad su kupljene i da li kod njih ( kad očitaju kod ) .
za UR
ivuschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 18:46   #337
jel ima netko iskustva u vraćanju robe u bershku? vratila bi majicu ali da dobijem lovu nazad, znam da je u zari i new yorkeru to moguće a za ove ne znam
pohane tikvice is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 15:32   #338
ja bih samo pohvalila dajhman, i tete tamo zamjenile su mi one dajhmanuše sa zakovicama, iako sam ih nosila (doduše, samo pola sata xD)... teta na blagajni je samo pregledala dzonove i cak sam dobila 30kn natrag sto je bila razlika u cijeni. dajhmanu prst gore
chikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 19:46   #339
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
znaci nisu ju duzni zamijeniti ako ne zele?
mislila sam da jesu, samo da nisu duzni vratiti novac
Svaki dućan koji drži do sebe će je zamijenit, ako brzo doneseš na zamjenu. Meni u dieselu jednom prihvatili, drugi put nisu...stvar dobre volje...a ovisi i kakvu prodavačicu sretneš. U miss sixtyju su mi nedavno isto zamijenili,bila je odjeća na sniženju
nastasja_adria is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 11:02   #340
Htjela bih samo pohvaliti tvrtku Pandan d.o.o, zastupnike za Guess.
Kupila sam cizme ( 2 200 kn ), dosla doma i shvatila da ih ne zelim ( dogadja se i najboljima ).
Placene Dinersom ( 4 rate ) a ljubazna ekipa iz Pandana mi je vratila novac na racun.
Dakle, ima i toga,
Baloo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:52.