Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2017., 21:19   #241
Procitala Zedj. Imam podvojene osjecaje. Ali sretna sam sto je ostavio prostora za nastavak.
sulavezi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 22:41   #242
Quote:
bktr kaže: Pogledaj post
Meni Snjegović nije među najboljima, čak mi je lošija od većine. Ali da, tipična je za američku ekranizaciju (valjda mi se zato i nije svidjela).

Meni je najbolja Leopard.
Snjegović me baš zanimao jer je prva knjiga odabrana za ekranizaciju, ali sam ipak počeo čitati serijal po rasporedu, nije me knjiga baš oduševila, dosad mi je Crvendać najbolji.

Film bi u kinima trebao biti u listopadu, a još nema trailera.

Sad počinjem sa čitanjem Leoparda.
lavko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 13:15   #243
Njegov roman Lovac na glave,koji ne spada u serijal sa Haryjem Holeom,je ekraniziran.Norveški je film i sjajno prati radnju romana.
pravaš21st is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 13:16   #244
Njegov roman Lovac na glave,koji ne spada u serijal sa Haryjem Holeom,je ekraniziran.Norveški je film i sjajno prati radnju romana.
pravaš21st is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 14:46   #245
Quote:
sulavezi kaže: Pogledaj post
Procitala Zedj. Imam podvojene osjecaje. Ali sretna sam sto je ostavio prostora za nastavak.
Evo ja sam taman završila s čitanjem. Meni je bila skroz dobra. I jesam li ja jedina koja je stekla dojam SPOILER SPOILER da je Katrine trudna s Harryjem?
hasrett is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 15:27   #246
Nisi i ja sam to isto pomialila i u banani sam jer ipak Rakel je Rakel.
sulavezi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 21:33   #247
Pijan je bio
se7ensin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 22:25   #248
Ma Katrine je neuracunljiva i ne vjerujem joj nis kad je Harry u pitanju
sulavezi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 21:23   #249
Quote:
sulavezi kaže: Pogledaj post
Nisi i ja sam to isto pomialila i u banani sam jer ipak Rakel je Rakel.
ja sam gotovo uvjerena da je to istina, a Rakel mi nikada nije bila draga, jer sretni Harry nije pravi Harry.....

inače, fali mi ona ženska iz Leoparda, Kaya nešto.....bilo bi zanimljivo kad bi se vratila.

I svakako očekujem nastavak, postala sam fan Trulsa Bernstena, bilo bi šteta da ga više ne bude.
Laurette is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 13:57   #250
Inače još nisam čitala nešto od Jo Nesboa, a čitala bih od početka pa ako mi može netko reći jel Snjegović prva knjiga? Hvala
Maggiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 20:41   #251
Sismis je prva knjiga o Harry-u. Zapravo, u Sismisu i Zoharima radnja nije smjestena u Norveskoj. Poslije toga slijedi Oslo trilogija (Crvendac, Nemeza i Đavolja zvijezda).
chlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 13:25   #252
Quote:
chlo kaže: Pogledaj post
Sismis je prva knjiga o Harry-u. Zapravo, u Sismisu i Zoharima radnja nije smjestena u Norveskoj. Poslije toga slijedi Oslo trilogija (Crvendac, Nemeza i Đavolja zvijezda).
Hvala
Maggiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 20:20   #253
pročitala i Žeđ.....onako, nastavlja u istom tonu, tipičan Nesbo što je OK. Jedna od najsvijetlijih strana knjige mi je bio Truls Bernsten i Ulla (koja me inače živcira), skoro pa sam jedva čekala scene s njim. Mikael Bellman, koji srot od čovjeka, postat će karikatura na kraju.....

Što se tiče trudnoće, mislim da će to bit pravi mali Harry.....draga mi je Katrine, puno draža od Rakel.
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken
Garfieldica 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 00:31   #254
Volim ja Katrine, al Rakel i Harry su mi ipak the par. Glupo mi je da je provlači kroz sve knjige ko neku ljubav njegova života a da na kraju ne bude ništa od toga.

Al me zanima što će biti s bebicom...
hasrett is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 12:55   #255
Iduci tjedan Snjegovic u kinima. Bas me zanima. Iako nemam prevelika ocekivanja. Kad obozavam neku knjigu cesto mi je film razocaranje.
sulavezi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 18:21   #256
Primjetio sam na Interliberu da je Fokus najavio uskoro prijevod Nesbovog romana Macbeth (valjda neka moderna krimi varijanta Shakespearove tragedije)
Englesko izdanje je najavljeno za travanj iduće godine, naše bi moglo i prije s obzirom na pohvalnu brzinu prevođenja skandinavskih hitova
andy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2019., 13:26   #257
Netko čitao Nož? malo mi je predvidljivo bilo tko je ubojica, otpirlike na polovini knjige je bilo očigledno
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2019., 14:29   #258
Ja upravo citam i sve sto smo predvidjeli tu na ovoj temi makon Zedji se ostvaruje. Nisam sretna.
__________________
For nothing now can ever come to any good.
sulavezi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2019., 22:38   #259
Joj, jedva cekam, koliko sam uspjela shvatiti iz recenzija vracaju se I Katrin I Kaya, moje dvije najdraze zenske
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken
Garfieldica 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2019., 18:22   #260
Pročitao sam Nož, meni je bolja od Žeđi. Ja nisam pogodio tko je ubojica dok to nije objašnjeno u knjizi.
raštevićan is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:28.