Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2012., 09:49   #21
Chansomps is offline  
Old 08.11.2012., 09:52   #22
Quote:
Chansomps kaže: Pogledaj post
Kae, čekaš da i tebi zašamara mandule
Crnjača is offline  
Old 08.11.2012., 09:58   #23
evo Tarić

http://yoursmiles.org/
__________________
"You called the police because somebody hacked your World of Warcraft account?" - "What choice did I have? The mighty Sheldor, level 85 blood elf, hero of the Eastern Kingdoms, has been picked clean like a carcass in the desert sun! Plus, the FBI hung up on me!"
rainbowhunter is offline  
Old 08.11.2012., 10:03   #24
Quote:
blentava kaže: Pogledaj post
rain, hvala na pitanju na proslom topicu, bolje sam danas, temperature tek toliko da je mogu nazvat temperaturom. dr mi reko da mi je najvjerojatnije krenulo s grla. znas sta locem? napravila sam si kompot od krusaka i zblendala to, mlako sa malo meda (da toplina ne ubije ljekovitost meda) i konzumiram zlicicu po zlicicu kad me uhvati suhoca grla.
sto se nesvjestice tice, ono, pao mi je tlak bio. kad su mi ga mjerili bio je 90/50. a doruckovala sam bila, i popila kavu i sve. cak i multivitamine koje pijem kad se mijenjaju godisnja doba. (iako su se svi zblanili da vjerojatno nisam doruckovala, ove danasnje cure samo drze dijetu i tako ta zranja )
mislim se sutra vratiti na posao. barem jutarnju smjenu. ionako me kriza uhvati poslije rucka.
Drago mi je da ti je bolje Ali mogla si još malo ostat doma, do kraja tjedna, ili barem još jedan dan, daj organizmu priliku da se oporavi, to što ti je malo bolje ne znači da je super

Tlak90/50? katastrofa....za to ti preporučam kupinovo vino


Treško, ja nisam dobila pusu

Chans
__________________
"You called the police because somebody hacked your World of Warcraft account?" - "What choice did I have? The mighty Sheldor, level 85 blood elf, hero of the Eastern Kingdoms, has been picked clean like a carcass in the desert sun! Plus, the FBI hung up on me!"
rainbowhunter is offline  
Old 08.11.2012., 10:05   #25
t'mater jedva vas nađoh
bile mi stranek, ugovorili neki poslić, navalili nazdarvit pa smo po biski udarili na tašte
nisu normalni...
odo jest...
Gilda. is offline  
Old 08.11.2012., 10:11   #26

Našla sam se
Crnjača is offline  
Old 08.11.2012., 10:25   #27
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
t'mater jedva vas nađoh
bile mi stranek, ugovorili neki poslić, navalili nazdarvit pa smo po biski udarili na tašte
nisu normalni...
odo jest...


Živila
__________________
That's when you know you've found somebody really special. When you can just shut the fuck up for a minute and comfortably share the silence.
Pravnicica is offline  
Old 08.11.2012., 10:27   #28
Quote:
rainbowhunter kaže: Pogledaj post
Hvala! Sad mogu keljiti besobrasne smajliće


Pok Gilda i Chans!

Evo za svakoga po jedan



** Tara ** is offline  
Old 08.11.2012., 10:34   #29
Quote:
rainbowhunter kaže: Pogledaj post
Treško, ja nisam dobila pusu


__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Old 08.11.2012., 10:35   #30
Quote:
rainbowhunter kaže: Pogledaj post
isuse nasla sam dirty sanchez smajli i pitam vikipediju sto li je to. http://en.wikipedia.org/wiki/Dirty_S...8sexual_act%29

Quote:
rainbowhunter kaže: Pogledaj post
Drago mi je da ti je bolje Ali mogla si još malo ostat doma, do kraja tjedna, ili barem još jedan dan, daj organizmu priliku da se oporavi, to što ti je malo bolje ne znači da je super

Tlak90/50? katastrofa....za to ti preporučam kupinovo vino
l:
ne znam jel mogu ostat jos doma. imam neke stvari hitno za obavit tako da mislim da cu ujutro otic na 2-3 sata. nije da sam bas sposobna za to, al ok. jepga. stresira me ovaj poso.
Blentava is offline  
Old 08.11.2012., 10:36   #31
Quote:
Pravnicica kaže: Pogledaj post



pojedoh, sad je bolje.
blento jesi se nagledala filmića
Gilda. is offline  
Old 08.11.2012., 10:46   #32
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
I ja mislim

Quote:
blentava kaže: Pogledaj post
isuse nasla sam dirty sanchez smajli i pitam vikipediju sto li je to. http://en.wikipedia.org/wiki/Dirty_S...8sexual_act%29


ne znam jel mogu ostat jos doma. imam neke stvari hitno za obavit tako da mislim da cu ujutro otic na 2-3 sata. nije da sam bas sposobna za to, al ok. jepga. stresira me ovaj poso.
Pa kaj ne može to netko drugi obavit? Nisam zadovoljna


Gilda, živila
__________________
"You called the police because somebody hacked your World of Warcraft account?" - "What choice did I have? The mighty Sheldor, level 85 blood elf, hero of the Eastern Kingdoms, has been picked clean like a carcass in the desert sun! Plus, the FBI hung up on me!"
rainbowhunter is offline  
Old 08.11.2012., 10:46   #33
Evo me!

Jebote, koliki stan sam vidila!

4 sobe i to sobe pristojne veličine, ogroman dnevni dio i velika kuhinja. Izgleda ko mala kuća taj stan. 97m2.

Pogled na more...



Ovo je s balkona...
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Old 08.11.2012., 10:48   #34
Quote:
Carla B. kaže: Pogledaj post
Ovo je s balkona...


Di je ovo?
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Old 08.11.2012., 10:51   #35
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Di je ovo?
Nasuprot Victe, pripada Pujankama, onaj prvi red uz cestu.
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Old 08.11.2012., 10:54   #36
Jebote, Kiss će me ubit!

Sorry, Kiss, nisam te zaboravila!




Fališ nam svima, puno, puno!
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Old 08.11.2012., 10:54   #37
Quote:
rainbowhunter kaže: Pogledaj post
Pa kaj ne može to netko drugi obavit? Nisam zadovoljna
veli mi sef da i sutra ostanem kuci. mislim da se malo prepao kad me vidio plavu u uredu. mejlat ce mi stvari koje moram obavit bas ja, pa cu ja to polako od kuce.

problem je u tome sto je nova kolegica - nova i pojma nema. glupa nije, ali nitko se nije naucen rodio. radije bih da mi ne prpa po mojim ekscelima bez moje prisutnosti.

i jos mora poslat neke mejlove pa joj moram pripremit tekst za tijelo mejla.

Quote:
Carla B. kaže: Pogledaj post
Evo me!

Jebote, koliki stan sam vidila!

4 sobe i to sobe pristojne veličine, ogroman dnevni dio i velika kuhinja. Izgleda ko mala kuća taj stan. 97m2.

Pogled na more...



Ovo je s balkona...
divan carla diiiiiivan
Blentava is offline  
Old 08.11.2012., 10:55   #38
__________________
... my dreams are getting darker and darker...
Lucretia is offline  
Old 08.11.2012., 10:58   #39
Quote:
Carla B. kaže: Pogledaj post
Nasuprot Victe, pripada Pujankama, onaj prvi red uz cestu.

Vidim da mi je poznato, ova bila kućica u sredini je autopraona a ovo desno je FESB ako se ne varam....
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Old 08.11.2012., 10:58   #40
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Vidim da mi je poznato, ova bila kućica u sredini je autopraona a ovo desno je FESB ako se ne varam....
Je, to je to.
Nisam znala da su tamo stanovi tako veliki. Cila zgrada je iznutra neobična, ima neke kao međukatiće, nešto takvo. Ma zakon.
Samo je malo iznad našeg buđeta, a treba ga renovirati kompletno. Pvc zatvori jesu novi, ali sve ostalo je ajme. Ima i zidova koje sam vidila koje bi isti tren porušila. Čak bi mogla i garderobu napraviti

Pok, Luce
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:13.