Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2006., 13:24   #1
Crkva u Hrvata

Čitam u današnjim novinam kako je u cilju pritiska na hrvatsko, ionako posrnulo, pravosuđe nasrnula još i KC poslavši u posjet Glavašu, ni više ni manje, nego biskupa đakovačkog i srijemskog Marina Srakića.
Ovaj, naravno, ne vidi ništa loše u tome što je "kao prijatelj" posjetio B. Glavaša u pritvoru, pokušavši ga nagovoriti da prestane sa štrajkom glađu.
Budući da ponešto znamo, a nismo ni slijepi ni gluhi, znademo da KC , kad dopušta posjetu na ovoj razini, šalje snažnu poruku da uopće ne priznaje hrvatsko pravosuđa i da joj do prava i pravde nije stalo kao ni do lanjskog snijega..
Feniks is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 13:41   #2
Stvarno,kako se usude ti klerofašisti,ustaše,nacionalisti,hercegovci......( u nastavku uobičajeno komunističko etiketiranje)
__________________
Lose the zero,
get the hero
Crotoxin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 13:52   #3
Quote:
Crotoxin kaže:
Stvarno,kako se usude ti klerofašisti,ustaše,nacionalisti,hercegovci......( u nastavku uobičajeno komunističko etiketiranje)
A vidiš da se usude, kao i ti!
Feniks is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 14:06   #4
Molim te reci mi koji sam ja od gore navedenih?
__________________
Lose the zero,
get the hero
Crotoxin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 14:15   #5
Quote:
Feniks kaže:
Čitam u današnjim novinam kako je u cilju pritiska na hrvatsko, ionako posrnulo, pravosuđe nasrnula još i KC poslavši u posjet Glavašu, ni više ni manje, nego biskupa đakovačkog i srijemskog Marina Srakića.
Crkva nasrnula na posrnulo hrvatsko pravosuđe?

---> Luda kuća, zajedno s tobom.
__________________
O ISLAMU » pogled sa zapada
APOI is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 14:16   #6
Quote:
Crotoxin kaže:
Molim te reci mi koji sam ja od gore navedenih?
Ti pripadaš onima iz "kineskog sindroma", na putu prema Kini kroz središte Zemlje.
Nema tla ni podloge koja takve može nositi.
Feniks is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 15:16   #7
Sjećam se, bila je KC i uz generala Norca, samo ne znam što su rekli kad se pokazala istina ...... od 12 godina strogog zatvora.
Vanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 15:27   #8
Quote:
Feniks kaže:
Čitam u današnjim novinam kako je u cilju pritiska na hrvatsko, ionako posrnulo, pravosuđe nasrnula još i KC poslavši u posjet Glavašu, ni više ni manje, nego biskupa đakovačkog i srijemskog Marina Srakića.
Ovaj, naravno, ne vidi ništa loše u tome što je "kao prijatelj" posjetio B. Glavaša u pritvoru, pokušavši ga nagovoriti da prestane sa štrajkom glađu.
Budući da ponešto znamo, a nismo ni slijepi ni gluhi, znademo da KC , kad dopušta posjetu na ovoj razini, šalje snažnu poruku da uopće ne priznaje hrvatsko pravosuđa i da joj do prava i pravde nije stalo kao ni do lanjskog snijega..
Hmmmmm,

A zar to ipak ne govori više o pravoslavnoj crkvi?
Zar nije mogao da dođe neki svetosavski vrač npr. Amfilohije i da baci neke magije, ter uzmogne da svom bratu po hrišćanstvu mu, efikasno prodejstvuje probava?
__________________
Kada se stvori kritična masa meni sličnih, obrazovanih, pametnih i lijepih, takva će Hrvatska i biti.Dokle god imamo ružne glupe, i ljigave glasače, dotle imamo ružnu, glupu i ljigavu hrvatski politiku
Ložač is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 15:36   #9
Quote:
Vanja kaže:
Sjećam bila je KC i uz generala Norca, samo ne znam što su rekli kad se pokazala istina ......
.. a istina je?
Lipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 15:39   #10
Quote:
Feniks kaže:
Ovaj, naravno, ne vidi ništa loše u tome što je "kao prijatelj" posjetio B. Glavaša u pritvoru, pokušavši ga nagovoriti da prestane sa štrajkom glađu.
I?
Xerex is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 15:51   #11
Quote:
Vanja kaže:
Sjećam se, bila je KC i uz generala Norca, samo ne znam što su rekli kad se pokazala istina ...... od 12 godina strogog zatvora.
Ostala je ona i dalje uz njega, ona poklonike "U" i one koji "kao vrhovnog zapovjednika priznaju samo Maksa Luburića ne napušta ni u najtežim časovima".
Feniks is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 15:53   #12
Quote:
Ložač kaže:
Hmmmmm,

A zar to ipak ne govori više o pravoslavnoj crkvi?
Zar nije mogao da dođe neki svetosavski vrač npr. Amfilohije i da baci neke magije, ter uzmogne da svom bratu po hrišćanstvu mu, efikasno prodejstvuje probava?
Pa ne znam da je rečeni Amfilohije bio u posjetu Vojislavu Šešelju.
Feniks is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 19:07   #13
Quote:
Feniks kaže:
Čitam u današnjim novinam kako je u cilju pritiska na hrvatsko, ionako posrnulo, pravosuđe nasrnula još i KC poslavši u posjet Glavašu, ni više ni manje, nego biskupa đakovačkog i srijemskog Marina Srakića.
Ovaj, naravno, ne vidi ništa loše u tome što je "kao prijatelj" posjetio B. Glavaša u pritvoru, pokušavši ga nagovoriti da prestane sa štrajkom glađu.
Budući da ponešto znamo, a nismo ni slijepi ni gluhi, znademo da KC , kad dopušta posjetu na ovoj razini, šalje snažnu poruku da uopće ne priznaje hrvatsko pravosuđa i da joj do prava i pravde nije stalo kao ni do lanjskog snijega..
Jebiga Fenikse, znao si ti i bolje upotebljavat stare komunističke floskule
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 19:13   #14
Nije ti Crkva partija, Fenikse.

Odnosno daj se odluči. Želiš li ti da Crkva direktno odlučuje u državi ili da se bavi svojim vjerskim stvarima?
__________________
Stipe Mesić: Uzeo sam ček na 30 000 dolara koji se u toj gužvi negdje izgubio... (na pitanje o donaciji iseljenika u Australiji za bolnicu u Lici)
Sweet/Bitter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 19:13   #15


Fenix ti si zaboravio sve što si učio na vjeronauku, jel tako?
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 19:14   #16
možda mu je došao dati posljednju pomast
kobayasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 19:18   #17
Quote:
d@d@ kaže:


Fenix ti si zaboravio sve što si učio na vjeronauku, jel tako?
Nije Feniks išao na vjeronauk...to pravi komunisti nikada ne rade...
On se ko mali skrivao iza čempresa kod crkve i bilježio tko ide na vjeunauk...i onda sa time trčao tatici da pokaže da je pravi sin oca komunista...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 20:06   #18
Quote:
McAucliffe kaže:
Nije Feniks išao na vjeronauk...to pravi komunisti nikada ne rade...
On se ko mali skrivao iza čempresa kod crkve i bilježio tko ide na vjeunauk...i onda sa time trčao tatici da pokaže da je pravi sin oca komunista...
Ako je upisao prave godine u profil onda je išao barem prve 4 godine pučke škole, a drugi je par rukava ako su mu se popi zamirili.
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 23:10   #19
Quote:
Lipi kaže:
.. a istina je?
nije lipa kao ti..... samo 12 godina strogog zatvora
i ubuduće upali google piše ti ...
a mo'š i presudu proučit, vidim da ti nije baš jasno.
Vanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 23:34   #20
Quote:
Vanja kaže:
nije lipa kao ti..... samo 12 godina strogog zatvora
i ubuduće upali google piše ti ...
a mo'š i presudu proučit, vidim da ti nije baš jasno.
A je li on kažnjen zato što "mu se dokazala istina" ili zato što je bio politički sudski proces?
Lipi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:06.