Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2008., 12:30   #81
košta i više jer ga čak ni lego shop nema na zalihama u europi. moj ga je frend morao naručiti iz USA
__________________
Kupujem Lego kockice sa kutijama ili bez njih, može i na kilu :).Ponude na Pm ili email.
lakuda is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 21:08   #82
pa ne može ga ispast više od 550eura??!!
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 16:57   #83
uvjek može više, to je jedan od setova rađen u maloj seriji. majstori pokupuju sve pa nabijaju cijene.
__________________
Kupujem Lego kockice sa kutijama ili bez njih, može i na kilu :).Ponude na Pm ili email.
lakuda is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 20:51   #84
pa da, al ove cijene su direktno iz lego shopa...
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 21:05   #85
imao sam dvorac vukova i duha koji svjetli,neki svemirski brod,splav,par auta,ma brdo stvari i sad to mado stoji.
morino is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 00:48   #86
pa prodaj, ima nas tu par zainteresiranih
__________________
Kupujem Lego kockice sa kutijama ili bez njih, može i na kilu :).Ponude na Pm ili email.
lakuda is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 11:22   #87
u Mulleru i dalje nema nove kolekcije...
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 17:41   #88
Jesi li pitao možda kada dolazi i dolazi li uopće. U Ljubljani obično daju takve informacije, čak uzimaju i predbilježbe.
__________________
Kupujem Lego kockice sa kutijama ili bez njih, može i na kilu :).Ponude na Pm ili email.
lakuda is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 18:35   #89
Kao manji djecak, imao sam 3seta - dvorac, policijskui vatrogasnu postaju. tak da sam imao dost materijala, a i bio sam jako mastovit, cuda sam radio od njih! no danas ih vise nemam( ..stara se je bojala da se nikad necu s njima prestati igrati, pa ih je dala rodjacima - koji su ih kasnije porazbacali i pogubili sve dijelove.. to joj nikad necu oprostiti. mogao sam se i dan danas igrati s legicima a i moja buduca djeca bi se takodjer igrala s njima...
LO1969VE is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 18:38   #90
sve to što si imao možeš i danas nabavit, npr. na bricklinku, a i današnji setovi su sve bolji i bolji...nikad nije kasno
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 12:44   #91
Quote:
sasa80 kaže: Pogledaj post
sve to što si imao možeš i danas nabavit, npr. na bricklinku, a i današnji setovi su sve bolji i bolji...nikad nije kasno

ja nemrem skuziti kako nekaj kupiti preko tog bricklinka da me j...š! pa jel to tak komplicirano ili sam ja idiot bas takav?? narucim nesto i onda kad ti posalju mail da valjda platis on da sta dalje?? procitao sam sve i svasta ali nije mi jasno!
cro_janje is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 14:18   #92
mislim da će ti lakuda to bolje objasnit, al za početak moraš imati paypal...
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 15:10   #93
Prilično je jednostavno. Prvo pogledaš koji načini plaćanja postoje. Za hrvatsku je prihvatljivo money order ili paypal. Prvo ti je plaćanje sa tvog deviznog na njihov a za drugo imaš opširan topic na forumu.Naručš i odabereš kojom vrstom dostave želiš a ti se pošalje(brzo ili sporo). Oni ti pošalju invoice kroz koji dan ili ti predračun sa svim troškovima, ti platiš i čekaš. To dođe na carinu ako je veći paket, oni te obavjeste, Ti odeš tamo sa kopijom predračuna iako je račun u paketu i plačeš da ti je to za djecu i daju ti paket. Ako skuže da su igrake za tebe odrati će te ko vola u kupusu tj mene.
__________________
Kupujem Lego kockice sa kutijama ili bez njih, može i na kilu :).Ponude na Pm ili email.
lakuda is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 18:26   #94
ma sve je to super kaj vi napisete ali mi to opet nis ne znaci! kazes mi ovo : oni ti posalju invoice ja platim, ovo ono, lijevo desno! kako platim? di? s cim? kome? kada? zasto?
jer kuzis sad kaj me muci? neznam ono osnovno kaj treba napraviti! ti mi kazes da platim i ja sad zujim! ma procitao sam ja tamo kaj pise, procitao sam i taj mail kaj ti posalju i di ti kazu da sad ja moram platiti,ali kaj sad treba DOSLOVCE dalje napraviti?? to kaj mi kazu da trebam platiti mi nis ne znaci! s cim placam, kako,kome placam! sta je taj paypal uopce??

ukratko nikad nisam nista placao u zivotu osim s lovom kaj imam u đepu! a kamoli sad neko placanje preko neta! ne kuzim 5 % tu proceduru!
money order,paypal, i slicne fore ti ja ne kuzim kaj znace! mislim da bi me neko trebao uzeti za ruku i pokazati kaj treba napraviti kao nekom djetetu! ajmo korak po korak ako neko ima volje da mi objasni!
znam naruciti i to je to! dobim mail od likova i dalje stanga!!!! kak sad platim?? izvadim novcanik iz đepa izvadim pare, i u gurnem pare u monitor?? ili? he he! sa nekom karticom placam?? ili?
cro_janje is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 19:23   #95
pa prije nego što nešto naručiš zgodno je da se raspitaš kako ide procedura kod naručivanja. ako ne platiš naručeno dobiti ćeš loš feedback od prodavača pa ti u budućnosti nitko neće ništa htjeti prodati ili će te čak bannati sa stranice
__________________
Kupujem Lego kockice sa kutijama ili bez njih, može i na kilu :).Ponude na Pm ili email.
lakuda is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 20:01   #96
dobro,vidim da nis od toga svega onda! svi kupuju a niko nemre objasniti 2 stvari! zajeb!
cro_janje is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 22:34   #97
pa malo je teško ovako ti objasnit...ustvari si napravio sve kak treba osim kaj nisi platio...a da bi to napravio upiši gore u tražilicu foruma paypal, otvorit će ti se tema o tome, tamo ćeš naći sve što te zanima...kad sve to pročitaš, otvori si račun na tome istome paypalu o kome ćeš tada znati apsolutno sve i plati ono što si naručio na bricklinku jer će te u suprotnom banati pa nema više kockica...

ili nađi nekog od frendova koji imaju paypal, neka ti oni plate, a ti im daj cash...
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 09:47   #98
Eto kako na dva različita načina reći jednu te istu stvar
__________________
Kupujem Lego kockice sa kutijama ili bez njih, može i na kilu :).Ponude na Pm ili email.
lakuda is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 09:55   #99
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 19:29   #100
a oće netko zalijepit tu kakvu svoju lego kreaciju ?
Skviki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:59.