Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2015., 01:55   #801
Imam probleme sa aknama.
Odlučio sam se za pregled kod dermatologa privatnika.
Dvoumim se izmedu dr.Nevie Dellale Lozice (poliklinika dermalife) i dr. Ivane Nole(poliklinika Nola) .
Tražim vaše mišljenje i iskustva.
hvala
ElDominate is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 20:54   #802
Quote:
ElDominate kaže: Pogledaj post
Imam probleme sa aknama.
Odlučio sam se za pregled kod dermatologa privatnika.
Dvoumim se izmedu dr.Nevie Dellale Lozice (poliklinika dermalife) i dr. Ivane Nole(poliklinika Nola) .
Tražim vaše mišljenje i iskustva.
hvala
Mene također zanima da li tko ima iskustva sa dermatolozima iz Poliklinike Nola, Dermalife tim ili možda neki treći? Potrebni su mi radi problema sa vlasištem.
Da li je netko možda bio kod kojeg da podijeli iskustva?
kakvi su, kakve su cijene?
hvala.
moreno is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 17:07   #803
Quote:
moreno kaže: Pogledaj post
Mene također zanima da li tko ima iskustva sa dermatolozima iz Poliklinike Nola, Dermalife tim ili možda neki treći? Potrebni su mi radi problema sa vlasištem.
Da li je netko možda bio kod kojeg da podijeli iskustva?
kakvi su, kakve su cijene?
hvala.
Kaj nitko nije bio kod dermatologa u zadnje vrijeme!?
moreno is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 19:21   #804
Gledala sam na youtube puno recenzija ljudi koji su u borbi s ožiljcima na licu, a koji su nastali kao posljedica akni gdje ljudi idu na posebne tretmane poput jakih mikrodermoabrazija i tretmane kiselinama i dosta su dobili dobre rezultate. Jel netko išao na takve tretmane u Zagrebu i kod koga i kolika je otprilike cijena? Hvala
__________________
" ne daj mi da vidim ovo nije svijet za nas... "
Chocollina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 08:08   #805
ja sam se bas jucer raspitivala za green peel kod svoje kozmeticarke. to je vrsta kemijskog pilinga i postoje 3 jacine. ova najjaca se radi samo jednom u 6 mjeseci, oporavak + ljustenje traje tjedan dana i nakon toga su izvanredni rezultati. naravno sve ovisi o stanju koze i po tome se odabire jedna od tri jacine pilinga. srednja jacina se radi do 4 tretmana, a ova najslabija moze i do 10ak tretmana.
navodno su zene odusevljene ovim najjacim jer totalno osvijezi i posvijetli lice, uklanja i ublazuje bore, ukloni sve mrljice, pjegice i slicno.. taj kosta 2000 kn, srednji je oko 800 i najslabiji 400 kn.
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 17:49   #806
jel iko ima iskustva sa dr. Tedi Kosovićem iz Splita?

hvala
__________________
Where's your crown King Nothing?
theBella is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2015., 11:04   #807
Pozdrav svima, već dugo razmišljam da odem ponovo dermatologu pa me zanima da li znate nekog dobrog i stručnog dermatologa na području zagreba? bila sam već jednom kod Ljiljane Škrinjar i nije mi nešto bog zna pomogla. više sam novaca potrošila na preparate koje ona reklamira
goddesoflove is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 01:21   #808
dr.Sanda Sušak Perić

Ovo želim podijeliti sa svima tako da budete oprezni i ne idete kod dotične.
Najgore iskustvo u životu! Dr. Sanda Sušak Perić koja ima ordinaciju u Splitu se usuđuje raditi ono što ne zna. Radila mi kemijski piling lica i rezultat je bio katastrofalan kao posljedica njene nestručnosti. Dobila sam trajnu brazdu ne čelu, dakle ožiljak koji nikada nije postojao. Uz to sam dobila trajnu HIPERIGMENTACIJU i HIPOPIGMENTACIJU kože na licu. Napominjem kako sam htjela raditi TCA piling koji sam prethodno radila 2x u Zagrebu kod dr. Mateša s izvrsnim rezultatima i bez ikakvih posljedica pa nisam mislila da može postojati opasnost. Dr. Sanda Sušak Perić je napravila piling sa glikolnim kiselinama umjesto TCA, iako sam inzistirala na TCA jer sam znala kako to izgleda. TCA piling stvara kompaktni sloj kože koji se ljušti, dok piling koji je radila nestručna dr. Sušak Perić stvara zrnati sloj kože koji se ljušti i to je ogromna razlika. Ono što je najvažnije nestručno je prošla više puta s kiselinom po mjestu na čelu na kojem se stvorio ožiljak i na ostalim dijelovima lica na kojim se dogodila trajna hiperpigmentacija i hipopigmentacija. Doktorica će uskoro dobiti sudsku tužbu. Preporučujem doktorici da ode na tečajeve kod kolegica u Zagrebu koje to vrhunski obavljaju kao dr. Mateša, te dermatolozi u centru Bagatin. Zato ljudi budite oprezni jer ona ne zna svoj posao, bolje otiđite u Zagreb ili u Split kod dr. Stipića i dr. Puizine koji su pravi stručnjaci za medicinsku dermatologiju.
llea2015 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 10:58   #809
Dobar dan! Jel netko zna kad radi dr. Tajana Marinović-Remetić
na Krugama?
sandyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 09:08   #810
Quote:
sandyyy kaže: Pogledaj post
Dobar dan! Jel netko zna kad radi dr. Tajana Marinović-Remetić
na Krugama?
Ponedjeljak, srijeda popodne, ostale dane ujutro.
luliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 19:08   #811
Dermatolog u Splitu

da li netko zna dobrog dermatologa u Splitu
da mi ga moze preporuciti, da ste zadovoljni sa njime,
akne
eni176 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 13:27   #812
Pozdrav,
može preporuka za zaista odličnog dermatologa u Zagrebu (i nešto o njoj/njemu da napišete)?!??! bila sam kod 3 i nitko nista.. ni probali rjesit problem..
Gimme more is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 11:13   #813
Pozdrav svima,

zna li netko možda što je s dr. Sanjom Gregurić i njezinom ordinacijom? Mrtva linija, nitko ne odgovara na mailove a stranica stoji fresh and clean?

S obzirom da je ona nedohvatljiva, ima li netko za preporučiti dobrog dermatologa u Zagrebu?

Hvala vam,
drznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 11:38   #814
Quote:
drznica kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

zna li netko možda što je s dr. Sanjom Gregurić i njezinom ordinacijom? Mrtva linija, nitko ne odgovara na mailove a stranica stoji fresh and clean?

S obzirom da je ona nedohvatljiva, ima li netko za preporučiti dobrog dermatologa u Zagrebu?

Hvala vam,
stranica im radi, sad sam gledala.....mozda ovaj tjedan rade popodne pa probaj zvati oko 14 sati
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 11:44   #815
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
stranica im radi, sad sam gledala.....mozda ovaj tjedan rade popodne pa probaj zvati oko 14 sati

Hvala ti, probam.
drznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 09:34   #816
Ima li tko preporuku za dobru dermatologinju/dermatologa u Zagrebu? Preko HZZO-a bih išla, naime vrlo sam blijeda i prekrivena madežima i pjegicama pa bih rado da mi netko stručan i strpljiv pregleda kožu
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2015., 17:14   #817
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Ima li tko preporuku za dobru dermatologinju/dermatologa u Zagrebu? Preko HZZO-a bih išla, naime vrlo sam blijeda i prekrivena madežima i pjegicama pa bih rado da mi netko stručan i strpljiv pregleda kožu
meni isto treba preporuka dermatologa u Zagrebu koji radi preko HZZO-a
pupa265 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 20:27   #818
Bila kod dermatologa i normalno - jedno veliko nista (nitko ne nudi rješenje, a cak niti verziju što bi to moglo biti) već ti kažu odi kod privatnika da rješim problem laserom (i to AKO) (što mi tijekom desetljeća problema nitko nije rekao). da li netko išao na laser? da li se može ići na tretmane tijekom ljeta? Trebala bi epilaciju i hiperpigmentaciju(ožiljke) rješiti - kao tim redom treba. pa ak mi može netko tko je išao, to malo pojasniti?!?! btw zasto idem 2 puta na laser ako mozda se to moze u 1 rješiti - ako se obje stvari obavljaju istim laserom?!? nisam u tom području pa ako netko nešto zna, bila bi zahvalna da mi malo pojasni..
Gimme more is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 02:47   #819
pozdrav molim vas ako imate iskustva s poliklinikama u zagrebu tj. koja je najbolja što se tiče trajnog uklanjanja dlaka bila bih vam jako zahvalna kad biste mi preporučili neku
letsgo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 22:24   #820
pozdrav, nokti na nogama od kada obracam paznju na njih rastu u zrak, ili prema gorre
imam osjecaj da se kut rasta pogorsao zato bih htjel posjetiti dermatologa da vidim da li je to normano ili je nesto drugo, gljivice nisu, pretpostavljam jer su nokti cisti i uredni. no, ne znam za dermatologa koji vise paznje posvecuje noktima, stoga molim preporuku na PP.
p.s. podrucje zagreba
hvala
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:50.