Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2017., 22:29   #41
samo da esam Cindrica

sve ostalo za zaborav..

o izborniku necu..
since1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 22:41   #42
Quote:
Mr. Jigsaw kaže: Pogledaj post
Ajme dresova ružnih, peku me oči.
Ko narodna nosnja
overtajm is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 22:47   #43
Igramo na silu, bez nekog smisla i kvalitetnih akcija, na neki individualni vic ... S ovakvom igrom mi nemamo što tražiti sa Španjolcima. O Francuzima i Dancima da ne pričam.
Protiv Nijemaca se uzdam u njihovo lakše opuštanje, pa da nas ne masakriraju. A da će nas istuć ko konje, to je jasno ko dan.
Stalno očekujem neki uzlet, bolju uigranost, drskost .... no ništ za sad. Jbg.
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 22:51   #44
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Izbjeć Španjolsku u četvrtfinalu?
Prvo mjesto u skupini nam nosi moguće Katar, pa u četvrtfinalu Slovenija/Španjolska, u polufinalu Francuska/Švedska.

Drugo mjesto u skupini nam nosi moguće Egipat, u četvrtfinalu Sloveniju/Španjolsku, u polufinalu Norvešku/Dansku.


Zapravo je poprilično svejedno rekao bih. Nit mislim da imamo što tražiti protiv Danaca, nit protiv Francuza.
S tim da bih rekao da imamo veće šanse doći do finala u ždrijebu s Španjolskom/Danskom nego da ćemo tući Francuze. But that's just me. Nekako držim da Španjolce možemo dobiti i ne smatram ih toliko gadnom prijetnjom ko Dansku/Francusku koje nas cepaju na redovnoj bazi. A i mislim da je vjerojatno da bi kao drugi u skupini, prođemo li Španjolsku, za broncu se tukli za Nijemcima koje realno možemo dobiti i medalja je tu. Al ak idemo na prvo mjesto u skupini, tada nas za broncu čekaju Španjolska/Danksa (valjda će našvasati Švabe), a to je već ono, poprilična lutrija.

Drugim riječima nekako držim da ćemo lakše do medalje ak idemo u ždrijeb s Španjolskom/Danskom. Iako možda precjenjujem naše i možda nas Španjolci budu masakrirali... Il budu završili drugi u skupini pa nas budu opet dočekali u četvrtfinalu makar mi bili prvi. Al tada opet za medalju protiv Švaba što nije loš izbor.
__________________
Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike
Omega Phoenix is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 23:05   #45
Quote:
overtajm kaže: Pogledaj post
Ko narodna nosnja
kao perzijski tepih, samo puno ružniji. Lukašenko trola igrače

edit: Nek nam daju te vrancuze, mi kao treći oni kao srebrni i gotovo
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 23:30   #46
Bitno da samo izbjegnemo Francuze u polufinalu, smatram da Danci Španjolci te posebno Njemci nisu neki drugi svijet za nas i imamo itekako šanse protiv njih
Krila Duvnjak te Cindrić su u odličnoj formi a trebamo jos razigrati pucače da bi mogli se uključiti u borbu za medalju



Sent from my iPhone using Tapatalk
croatiacroatia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 23:42   #47
Izbornik je los i tu je izvor svih problema. Vanjski pucaci koce akcije jer lose prosljedjuju lopte, obrana izlazi visoko kad ne treba, skupi se na 6-7 metara kad ne treba, pivoti su nam losi, sve ovo ima veze s Babicem.
Mi se na brzance povlacimo golmanu u krilo i dajemo im prostor, a na trome pucace ne izlazimo vanka, tesko shvatljivo.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 01:44   #48
Quote:
Mr. Jigsaw kaže: Pogledaj post
Ajme dresova ružnih, peku me oči.
imho, top dresovi ikad
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 02:03   #49
meni malo baca na dres fuchsea
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 08:39   #50
Igramo najgoru obranu ikad (Golužina odbojkaška je bila space shutle za ovo ) a ovdje se raspravlja o protivniku u polufinalu
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 16:02   #51
Quote:
gelo85 kaže: Pogledaj post
Igramo najgoru obranu ikad (Golužina odbojkaška je bila space shutle za ovo ) a ovdje se raspravlja o protivniku u polufinalu
jel treba citirat novi zavjet?
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 16:05   #52
#orangesponsorsyou
#eiffelcroflag
#gocroatia
#walesbale
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:45.