Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2013., 18:22   #61
jao riječi ti se pozlatile! nadam se da će tako biti!! nadam se
Tweety! is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 18:34   #62
Vidjet ćeš da hoće ... Naravno ako ne prođe za par dana javit se pedijatrici... Kojom srećom da je i nama bio taj reaktivni artritis. Puno sreće
Silaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 18:39   #63
ma joj odmah idem u ponedjeljak! inače me info sa ineterneta umire, jer pronađem informacije, pa me nije strah! ali sada prvi puta svašta vidim! i samo me uznemiruje... joj tko će dočekati ponedjeljak..? nikada se nisam ovako osjećala
Tweety! is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 19:39   #64
Do ponedjeljka će to proć ... normalna pojava je nakon viroze to šepuckanje i bolovi u zglobu...
Silaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 21:08   #65
Quote:
Silaa kaže: Pogledaj post
Do ponedjeljka će to proć ... normalna pojava je nakon viroze to šepuckanje i bolovi u zglobu...

Tweety! is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2013., 20:56   #66
hej, evo da javim. bili danas kod dr. ona kaže da se to zna dogoditi nakon viroze. danas stvarno manje šepa, a kod nje kada je to sve trebala demonstrirati, nije šepala ništa.
dr. kaže da joj dajem 2x dnevno ibuprofen i da bi do kraja tjedna to trebalo proći, ako se pogorša ili ne prođe da dođemo. eto ja danas mirna.
Tweety! is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2013., 23:52   #67
Super, ma uz virozu je to normalno... Drago mi je radi vas
Silaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 00:18   #68
evo i nas tu.
mali od 23mj mi šepa dva dana, vuče desnu nogu i štedi je.
ja si nekako mislim i nadam se da će to biti reaktivni artritis, ali muči me i što je jučer nezgodno pao baš na desni kuk.
iako svekrva tvrdi da je šepao i prije tog pada (kod njih je bio na čuvanju).
nakon tog pada u jednom trenu ga je toliko boljelo da je stao i plakao i pokazivao dolje na cipelu i dizao ruke da ga nosim

na gore stvari zasad neću misliti, prije nego odemo pedijatru u ponedjeljak.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 17:27   #69
Quote:
tihonsee kaže: Pogledaj post
evo i nas tu.
mali od 23mj mi šepa dva dana, vuče desnu nogu i štedi je.
ja si nekako mislim i nadam se da će to biti reaktivni artritis, ali muči me i što je jučer nezgodno pao baš na desni kuk.
iako svekrva tvrdi da je šepao i prije tog pada (kod njih je bio na čuvanju).
nakon tog pada u jednom trenu ga je toliko boljelo da je stao i plakao i pokazivao dolje na cipelu i dizao ruke da ga nosim

na gore stvari zasad neću misliti, prije nego odemo pedijatru u ponedjeljak.


Neka ti pokaže točni mjesto gdje ga boli.... Vidi jeli toplije od drugog zgloba i jeli crveno...

Ako je imao virozu ili kakvu traumu moguće je da je reaktivni artritis...
Silaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 21:22   #70
na uzv potvrđena upala desnog kuka, CRP i SE lagano povišeni, zasad se vodimo kao reaktivni artritis i pratimo.
prebacujem se na temu o reaktivnom
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 12:17   #71
Curica 24 mj danas pocela sepat, nekad vise nekad manje, dal da se odmah javimo doktoru? Pala ruzno prekjucer tati sa stolice za ljuljanje, ali sa nije ovog ne bi pridavala vaznost jer pendza se i pada redovno, jucer je skakala i na podu, ono kao hoce uvis skocit...
Prije Bizica je imala upalu grla i popila antibiotik, sad joj vodno nosic curi, a sve ostalo opce stanje normalno, izged i raspolozenje.

Tri dana prije jucer sam radila non stop i vidila bi je kratko u krevetu, cini mi se da je puno izrasla u 3 dana? Jel to moguce i moze li to bit uzrok?
Ima li jos koje iskustvo

Ne znam bih li to nazvala sepanjem, uglavnom nekad sepa a nekad je neharmonican hod, kao da nesto stedi, a ne mozemo provalit sta cak ni koha jeniga, ali tek je danas pocelo

Ja vec panicarim ocito
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 07:22   #72
siroče malo

http://www.slobodnadalmacija.hr/Zada...7/Default.aspx
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 14:42   #73
Možda nekome bude informativno, ova moja jedan dan šepala, ja sutra sve pripremila za polazak pedu, kad se ustala normala sve normalno, tako da nigdje nismo išli
moguće da je bila neka manja trauma koja se iz vana ne vidi, nemam pojma
primjetim ovih dana da svašta izvodi, da pokušava kao konj skakutati i tako to, pa iako je to zadnja opcija, nagađam da je moglo bit i "odglumljeno"
zanimljivo je kad je tako hodala taj dan, kad bi ubrzala korak izgledalo je normalno - simetrično

uglavnom kod nas je prestalo sutri dan :-)
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 09:15   #74
ovako, mala od dvi godine je sinoć nekako nespretno smotala nogu i pala. odma je plakala i govorila da je boli noga, ali bilo je kasno i nismo je ni imali di odvest, pa smo ostali doma i stavili je spavat. jutros šepa i izgleda da je još boli iako se ne žali ka sinoć. kome je odvest? ne bi tila dite bez potribe vodit na redgnen, nije ništa slomila, ali mi nikako nije svejedno jer ko zna šta drugo može bit. pedijatrica radi popodne. šta napravit?
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 09:19   #75
odes na hitnu kirurgiju, ne znam gdje zivis jbg, u zg bi ti rekla da odes u klaicevu.
oni ce ju pogledati i reci treba li ili ne slikati
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 09:34   #76
najbliža hitna kirurgija nam je 50-60 km od kuće. fala ti. još ćemo je malo gledat, ali čini mi se da svakako moramo nešto napravit. sad hoda po kući, čak i pleše, ne žali se na bolove, ali je očito da staje na vanjsku stranu stopala i da šepa.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 09:39   #77
takve se stvari trebaju pogledati, moze biti i napuknuto i svasta.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 09:58   #78
Bolje da ode na rendgen nego da joj kost krivo sraste u stopalu. Tako da bi ja isto otišla ako ne prestane šepati nakon dan-dva (mislim da nije nužno juriti odmah).
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 10:56   #79
Moja je jedanput pala, cak nije ni pala, nego onako kao da je kleknula, na zemlju, ali stepenicu nize (jesam super objasnila), i jako je dugo sepala, pedijatrica je rekla da je valjda istegnula tetivu, i da ne treba slikati. Jedan dan je samo prestala sepati, a trajalo he skoro mjesec dana...
bela-12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 09:53   #80
fala vam na odgovorima. to jutro smo je odveli specijalistu koji je reka da mu se čini da nije ništa ozbiljno i da ne triba na slikanje, ali da je pratimo tjedan dana, pa ako joj ne bude bolje ili ako se bude pogoršavalo da se javimo. šepala je 2-3 dana i žalila se da je boli, ali od jučer mi se čini ok. još se naslanja na vanjski rub stopala, ali nadam se da će i to brzo proć.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:09.