Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2017., 19:16   #6281
Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
Javin se ako budemo dolazili na jadranski derbi

Btw rjecani i rjecanke sta poznam, a ima ih jedno 6 7 su jako normalni ljudi a jednu medinu iz rijeke san uvatia na ekskurziji u srednjoj skoli...

A dok san bia manji jos bili smo par dana sa skolom u fuzinana kraj delnice , znavli neko za to ?? Svidilo mi se ono bas
Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Jbg taj dan tesko da mozemo popit pivu....svaki drugi dan mozemo normalno
Fiumelibre is offline  
Old 20.03.2017., 19:41   #6282
Quote:
Fiumelibre kaže: Pogledaj post
Ma ja sam davno napisao svoje misljenje o tome svemu i ne kazem da nam nije pomogao sa tim svim igracima al brate mili ljepit taj text 4-5 puta je jadno i jadno je da se njegove izjave odjednom stavljaju i da se vjeruje u to (ne kazem da nije istina)...evo Misko je sve objasnio u vezi Kramarica al to vam ne pase pa Misko laze jelda...o tome ja govorim
Znaš stari zašto recimo osobno ja ne vjerujem? Zato što se radi o Mamicu! Liku koji je suspendirao "pola" svojih juniora preko HNS-a i sudio se s njima da bi oni bez robovlasnickih ugovora mogli otići u Ajaxe i ostale klubove. Da se radi o bilo kome drugome ne bi ni riječ rekao, ali Mamicu? Pa daj nemoj jebat? Ono lik je samo tako oprostio bar 2-3 milijuna eura (toliko je vjerujem mogao dobiti tada odmah samo na njegov talent) nekom Kramaricevom starom zato što je ovaj kao bio nesretan? Jel vidiš logički suicid u tom svemu? Pa lik se sa Muricem, Brodicem, Da Silvom i ostalima natezao po sudovima zbog ko zna koliko para a onda je Kramarića pustio jer je njegov stari tako zahtijevao? Taj posao i svi ostali prelasci u to vrijeme su bili dogovor njega i Miska. Miskova poslušnost par sezona i ne stajanje na stranu Hajduka u tom kriminalu, jer da je Misko tada odlučio riješiti sve, Hajduk bi dobio jakog saveznika, a Mamicu bi se opasno zatresla stolica . Dobili ste igrače (njih 8) za 0 jebenih eura i to ovdje neki opravdavaju (ne ti) da se ovaj htio riješiti njihovih plaća? Ono , really? Pa na konto prošlih prodaja i poznanstava sa ostalim nogometnim kriminalnim menaderima ih je mogao utopiti kao što je recimo utopio Vrdoljaka u Legiu! Lik je odlučio nahraniti Miska i njegovo legitimno pravo je da to prihvati. Mene najviše smeta jer većina to opravdava, a nikakvog papira ni dokaza za to nema. Financijska izvješća popapala maca valjda! Ako želiš odgovori na pm pa ćemo nastaviti jer ne mogu citati ove trollerske isprdke Losa i ostalih. Btw svu sreću vam želim u osvajanju naslova.
__________________
Ne piški u lavabo, dobro jedi, slušaj mamu i tatu i ne plači u društvu...
Brolin is offline  
Old 20.03.2017., 19:55   #6283
Quote:
Fiumelibre kaže: Pogledaj post
Jbg taj dan tesko da mozemo popit pivu....svaki drugi dan mozemo normalno
Docu ja dan prije

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 20.03.2017., 20:05   #6284
Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
Docu ja dan prije

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
haha koja si ti kraljina

Šta veliš, pripremi ti spizu, opijate kakve, negdje da prilegnem malo, usput kakvog ženskog društva po mogućnosti, i eto mene par dana prije
A baš si me nasmijao, da "doću ja dan prije", a jebote

Da ti se nebi svidilo pa ostaneš tu? Dobar si ti čovik Marine
otrovnik ljuti is offline  
Old 20.03.2017., 20:11   #6285
Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
haha koja si ti kraljina

Šta veliš, pripremi ti spizu, opijate kakve, negdje da prilegnem malo, usput kakvog ženskog društva po mogućnosti, i eto mene par dana prije
A baš si me nasmijao, da "doću ja dan prije", a jebote

Da ti se nebi svidilo pa ostaneš tu? Dobar si ti čovik Marine
Sitia san se ove droljice sa ex , dosa bi pjehe da me zove do gori
A dan prije jbi dosa jer bi me zaustavula milicija na dan tekmice a trazis opijate btj
Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 20.03.2017., 21:01   #6286
Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
Docu ja dan prije

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Stari ako dodjes dan prije se javi...ozbiljno i idemo jest, pit i stagod....dan prije nismo neprijatelji...eto to stvarno kazem
Fiumelibre is offline  
Old 20.03.2017., 21:10   #6287
Quote:
Brolin kaže: Pogledaj post
Mene najviše smeta jer većina to opravdava.
Ne znam od kad pratiš ovaj pdf, ali ako si samo površno pratio mućak i ostale teme u to vrijeme, znaš da je velika većina navijača Rijeke bila izričito nezadovoljna dolaskom tih igrača, pizdili smo da će svaki sljedeći igrač bit kap koja prelijeva čašu i zbog koje ćemo se okrenut žestoko protiv Miškovića, itd. Znači govorit da većina opravdava dovođenje tih igrača je žestoko trollanje, pisanje gluposti iz zlobe. Armada je odlučila (šta se s vremenskim odmakom pokazuje izvrsnim) da neće dizat frku protiv Miškovića te je svako njeno upozoravanje Miškovića nakon poruke Postajemo li filijala mrskog rivala? realizirano u četiri oka, a on je jako dobro znao i jako dobro zna kakvo mišljenje imaju navijači oko tih transfera i oko bilo kakve veze s njima. Nemoj mislit da je zahlađenje Rijeke i Dinama/HNS-a koje traje već skoro godinu dana došlo slučajno.
__________________
Proklet bio dan kad su se stvari s interneta počele vrednovat u stvarnom svijetu...
casualRi is offline  
Old 20.03.2017., 21:11   #6288
Quote:
Brolin kaže: Pogledaj post
Znaš stari zašto recimo osobno ja ne vjerujem? Zato što se radi o Mamicu! Liku koji je suspendirao "pola" svojih juniora preko HNS-a i sudio se s njima da bi oni bez robovlasnickih ugovora mogli otići u Ajaxe i ostale klubove. Da se radi o bilo kome drugome ne bi ni riječ rekao, ali Mamicu? Pa daj nemoj jebat? Ono lik je samo tako oprostio bar 2-3 milijuna eura (toliko je vjerujem mogao dobiti tada odmah samo na njegov talent) nekom Kramaricevom starom zato što je ovaj kao bio nesretan? Jel vidiš logički suicid u tom svemu? Pa lik se sa Muricem, Brodicem, Da Silvom i ostalima natezao po sudovima zbog ko zna koliko para a onda je Kramarića pustio jer je njegov stari tako zahtijevao? Taj posao i svi ostali prelasci u to vrijeme su bili dogovor njega i Miska. Miskova poslušnost par sezona i ne stajanje na stranu Hajduka u tom kriminalu, jer da je Misko tada odlučio riješiti sve, Hajduk bi dobio jakog saveznika, a Mamicu bi se opasno zatresla stolica . Dobili ste igrače (njih 8) za 0 jebenih eura i to ovdje neki opravdavaju (ne ti) da se ovaj htio riješiti njihovih plaća? Ono , really? Pa na konto prošlih prodaja i poznanstava sa ostalim nogometnim kriminalnim menaderima ih je mogao utopiti kao što je recimo utopio Vrdoljaka u Legiu! Lik je odlučio nahraniti Miska i njegovo legitimno pravo je da to prihvati. Mene najviše smeta jer većina to opravdava, a nikakvog papira ni dokaza za to nema. Financijska izvješća popapala maca valjda! Ako želiš odgovori na pm pa ćemo nastaviti jer ne mogu citati ove trollerske isprdke Losa i ostalih. Btw svu sreću vam želim u osvajanju naslova.
imas PM
Fiumelibre is offline  
Old 20.03.2017., 21:23   #6289
Sad kad Fiumelibre odvede Marina pred Brodokomerc na pivu

Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk
janick gers is offline  
Old 20.03.2017., 21:26   #6290
Quote:
janick gers kaže: Pogledaj post
Sad kad Fiumelibre odvede Marina pred Brodokomerc na pivu

Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk
Hahahaha...a ne ne...ako dodje pazim ga ko mladjeg brata hahahaha...nema brige Marine
Fiumelibre is offline  
Old 20.03.2017., 21:26   #6291
Koliko je ljudima u Rijeci uopce stalo do tih pizdarija oko kojih se mi ovdi svakodnevno prepucavamo? Koliko je duboko prosječni navijač (ne ultras) upoznat sa ostalim segmentima kluba van trenutnog rezultata i ove euforije? Pretpostavljan da nas većina vaše aleštine mrzi jer mainstream novinarstvo siluje ovaj animozitet ali prate li recimo ulogu Miška u savezu, ovaj čudan odnos sa Mamićem i sl.?
jordi is offline  
Old 20.03.2017., 21:40   #6292
Quote:
jordi kaže: Pogledaj post
Koliko je ljudima u Rijeci uopce stalo do tih pizdarija oko kojih se mi ovdi svakodnevno prepucavamo? Koliko je duboko prosječni navijač (ne ultras) upoznat sa ostalim segmentima kluba van trenutnog rezultata i ove euforije? Pretpostavljan da nas većina vaše aleštine mrzi jer mainstream novinarstvo siluje ovaj animozitet ali prate li recimo ulogu Miška u savezu, ovaj čudan odnos sa Mamićem i sl.?
Nije im nimalo stalo...tim nekim simpatizerima, bar par ovih s kojima sam ja pricao. Njima je bitno da je Rijeka jaka i to je to, nis drugo nije bitno. Jedan moj poznanik se cudio zasto se vice HNS pederi i nemoze to shvatit, jednostavno nemoze.
Sta se tice mrznje mislim da ljudi vise mrze Dinamo nego Hajduk, govorim o klubovima al s druge strane puno vise mrze navijace Hajduka nego Dinama a to je zbog prepucavanja naseg i po forumima i po fejsu i na tekmama i svugdje. Evo ti moj primjer iz vojske...s purgerima sam bio puno bolji nego sa dalmatincima, tamo sam se razocarao u ljude iz dalmacije....nebitno sad zasto al ispali su smradovi zesci
Fiumelibre is offline  
Old 20.03.2017., 21:54   #6293
Quote:
Fiumelibre kaže: Pogledaj post
Stari ako dodjes dan prije se javi...ozbiljno i idemo jest, pit i stagod....dan prije nismo neprijatelji...eto to stvarno kazem
A meni ti je uvik za gostovanje ako kapne na kladari par dana prije tako da ces dobit PM ako upadne haha
Al ako doden,doc ce i sigurno jos 1 samnon tako da ces trebat sredit opijara,smjestaj i medine uduplo hsha

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 20.03.2017., 21:54   #6294
Quote:
Fiumelibre kaže: Pogledaj post
Nije im nimalo stalo...tim nekim simpatizerima, bar par ovih s kojima sam ja pricao. Njima je bitno da je Rijeka jaka i to je to, nis drugo nije bitno. Jedan moj poznanik se cudio zasto se vice HNS pederi i nemoze to shvatit, jednostavno nemoze.
Sta se tice mrznje mislim da ljudi vise mrze Dinamo nego Hajduk, govorim o klubovima al s druge strane puno vise mrze navijace Hajduka nego Dinama a to je zbog prepucavanja naseg i po forumima i po fejsu i na tekmama i svugdje. Evo ti moj primjer iz vojske...s purgerima sam bio puno bolji nego sa dalmatincima, tamo sam se razocarao u ljude iz dalmacije....nebitno sad zasto al ispali su smradovi zesci
Mome puncu koji je simpatizer rijeke je mamic bija kralj dok nije izjavija ono o jovanovicu,srbin krvavih ocnjaka..tu ga je prikrizija

Zna se sta je svetinja gori
stwhiskey is offline  
Old 20.03.2017., 21:54   #6295
Pretpostavljam da je utoliko teže Armadi radit neki konkretniji pritisak da neokrene aleštinu kontra sebe...
jordi is offline  
Old 20.03.2017., 21:56   #6296
Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
A meni ti je uvik za gostovanje ako kapne na kladari par dana prije tako da ces dobit PM ako upadne haha
Al ako doden,doc ce i sigurno jos 1 samnon tako da ces trebat sredit opijara,smjestaj i medine uduplo hsha

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Onda kolo prije stavi sve na Rijeku i imas para za gostovanje:klap::klap::klap:
Fiumelibre is offline  
Old 20.03.2017., 22:05   #6297
Quote:
Fiumelibre kaže: Pogledaj post
Onda kolo prije stavi sve na Rijeku i imas para za gostovanje:klap::klap::klap:
Radije kontra nasih haha


I moras mw upoznar sa loson,to ni je ovo godisnji cilj

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 20.03.2017., 22:18   #6298
Nece mene Los ovako ugostit neboj se,a zna da nisan nikad bija u rijeci
__________________
Sidra moje duše u tvom moru leže...
williamszd is offline  
Old 20.03.2017., 22:19   #6299
Quote:
casualRi kaže: Pogledaj post
Ne znam od kad pratiš ovaj pdf, ali ako si samo površno pratio mućak i ostale teme u to vrijeme, znaš da je velika većina navijača Rijeke bila izričito nezadovoljna dolaskom tih igrača, pizdili smo da će svaki sljedeći igrač bit kap koja prelijeva čašu i zbog koje ćemo se okrenut žestoko protiv Miškovića, itd. Znači govorit da većina opravdava dovođenje tih igrača je žestoko trollanje, pisanje gluposti iz zlobe. Armada je odlučila (šta se s vremenskim odmakom pokazuje izvrsnim) da neće dizat frku protiv Miškovića te je svako njeno upozoravanje Miškovića nakon poruke Postajemo li filijala mrskog rivala? realizirano u četiri oka, a on je jako dobro znao i jako dobro zna kakvo mišljenje imaju navijači oko tih transfera i oko bilo kakve veze s njima. Nemoj mislit da je zahlađenje Rijeke i Dinama/HNS-a koje traje već skoro godinu dana došlo slučajno.
1. Bili ste izričito nezadovoljni sa njih 8, ali da je došao deveti onda bi se baš baš raspizdili jel?
2.Da, opravdavate ti i Los i ostali. Jer ovdje ste više puta branili ta dovođenja sa pizdarijama kako je ustvari Mamić rasteretio sebe jer je Miško prihvatio te igrače. Znači Mišković je učinio uslugu Mamiću valjda. Ili ćemo se lagati da nije tako? Ipak je vama Mišković sve rekao. Tebi, Ri-u, Losu i ostalima.
3. Armada je odlučila šutjeti. Jer da ste se pobunili ova gradska rulja iliti alealeština bi vas pregazila u različitim razmišljanjima jer niste dovoljno jaki da pokrenete grad. Prestani spinnat, ja ti nisam ovi kriplovi što sa tvoje strane pišu i puše ove stvari koje prodajete narodu.
4. Da je ikakvog zahlađenja između Dinama i Rijeke došlo Mišković ne bi i dan danas surađivao u HNS-u sa najvećim zlom koje je postojalo u Hrvatskom nogometu preko odbora za hitnost i ostalih sranja. Opet spinanje, klaune.
Pljus-pljus.

I da, pitanje za kraj? Jel ti ozbiljno vjeruješ u ovo što si napisao gore?
__________________
Ne piški u lavabo, dobro jedi, slušaj mamu i tatu i ne plači u društvu...
Brolin is offline  
Old 20.03.2017., 22:23   #6300
Quote:
williamszd kaže: Pogledaj post
Nece mene Los ovako ugostit neboj se,a zna da nisan nikad bija u rijeci
Utvrdia bi odna pravilo da za svako filozofiranje mora popit kratku, opia bi se ko mazga

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:40.