Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2017., 23:27   #6301
Quote:
jordi kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da je utoliko teže Armadi radit neki konkretniji pritisak da neokrene aleštinu kontra sebe...
Alealeština je svugdje ista. Simpatizeri su svugdje isti. Razlika je samo u veličini neke grupe. Torcida ili Boysi, kao najbrojniji, imaju puno širi manevarski prostor od Armade, isto kao šta Armada ima daleko širi manevarski prostor od npr. Demona. Jasno k'o dan.

P.S. Koliko god je Rujevica sjebala navijački puk NK Rijeke, pa se broj ljudi na stadionu srozao za 2-3 tisuće, toliko je dobro šta su ostali ljudi koji su ili ultrasi ili su bliski Armadi ili su već dugo vremena u cijeloj priči oko kluba. Samim tim, 90% ljudi na Rujevici ima jako zdrav pogled na HNS, krive Miškovićeve poteze i sl. Nažalost (ili na sreću) Rijeka je u ovim rezultatski odličnim sezonama privukla jako, jako malo novih navijača. Iako se drugi često sprdaju da smo tamo od 2012. na dalje, istina je zapravo da je ta Rujevica u ogromnoj većini popunjena ljudima koji su tu već 10 godina i više. Paradoksalno, ali tako je, a glavni krivac za to su strašno skupe pojedinačne ulaznice.

Armada je napravila najbolju moguću stvar. Dala je Miškoviću do znanja šta misli o takvoj sportskoj politici, a nije naštetila klubu rušenjem atmosfere i stvaranjem nekih ratova koji nebi, u tom trenutku, pomogli ni Armadi ni Rijeci. Pomogli bi samo konkurenciji jer bi se potencijalno sve razjebalo.
__________________
Proklet bio dan kad su se stvari s interneta počele vrednovat u stvarnom svijetu...
casualRi is offline  
Old 21.03.2017., 00:21   #6302
Quote:
williamszd kaže: Pogledaj post
Nece mene Los ovako ugostit neboj se,a zna da nisan nikad bija u rijeci
Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
Utvrdia bi odna pravilo da za svako filozofiranje mora popit kratku, opia bi se ko mazga

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk





William je u Matuljima uvijek dobrodošao A ti Marine, nisam još siguran za tebe, još ću te malo pratit... Ali digao si se zadnja dva dana, pa je sve moguće
__________________
Monstrumi 1906
Los Flumenos is offline  
Old 21.03.2017., 00:33   #6303
Quote:
stwhiskey kaže: Pogledaj post
Mome puncu koji je simpatizer rijeke je mamic bija kralj dok nije izjavija ono o jovanovicu,srbin krvavih ocnjaka..tu ga je prikrizija

Zna se sta je svetinja gori
U svakoj sredini ces naci karaktere kojima je tatta kralj, zivimo u takvom drustvu i tu nema pomoci. Znam jednoga koji prati repku, ide na utakmice po svuda s njom, pogotovo velika natjecanja i svaki put kad sjednem s njim prodaje mi pricu o mamicu kao uspjesnom menađeru, prognozira koji bankomatic ce sljedeci otici na milijarde i slicno. Krenem ja objasnjavat al nema tu pomoci, jos me zajednicki frend preko kojega ga poznajem smiruje da sta se imam svađat oko toga. Nema tu pomoci pa ga lagano izbjegavam.
__________________
Samo Rijeka
~~~RI~~~ is offline  
Old 21.03.2017., 00:36   #6304
Najviše takvih je u Dalmaciji.
__________________
Proklet bio dan kad su se stvari s interneta počele vrednovat u stvarnom svijetu...
casualRi is offline  
Old 21.03.2017., 00:42   #6305
Quote:
Los Flumenos kaže: Pogledaj post




William je u Matuljima uvijek dobrodošao A ti Marine, nisam još siguran za tebe, još ću te malo pratit... Ali digao si se zadnja dva dana, pa je sve moguće
Ne pijem od subote

"Stranka te prati ima velike planove za tebe"

Quote:
casualRi kaže: Pogledaj post
Najviše takvih je u Dalmaciji.
Sto je najzalosnije to je istina. Nmg opisat kako san se osjeca kad je igrala repka ovo lito a oko mene svi trabunjaju mamic ovo manic ono...cak je bila prica od jednog euforija hahdukovca(koji prati hajduk samo kad u europi dodu u playoff i derbi prije vele gospe) da bi mamic proda miilovica i malocu za 10milijuna

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Zadnje uređivanje B52 : 21.03.2017. at 09:47.
Marin Mišura is offline  
Old 21.03.2017., 00:45   #6306
Quote:
Los Flumenos kaže: Pogledaj post




William je u Matuljima uvijek dobrodošao A ti Marine, nisam još siguran za tebe, još ću te malo pratit... Ali digao si se zadnja dva dana, pa je sve moguće
Je,samo nemoj da bude ono ka ovu zimu kad si mi obeca reorganizaciju
__________________
Sidra moje duše u tvom moru leže...
williamszd is offline  
Old 21.03.2017., 00:53   #6307
Nisam to bio ja... Ja sam obećao da ako skinemo dinamo s trona, sve kreće na bolje



Miliću... Ša ima
__________________
Monstrumi 1906
Los Flumenos is offline  
Old 21.03.2017., 01:10   #6308
Quote:
casualRi kaže: Pogledaj post

Armada je napravila najbolju moguću stvar. Dala je Miškoviću do znanja šta misli o takvoj sportskoj politici, a nije naštetila klubu rušenjem atmosfere i stvaranjem nekih ratova koji nebi, u tom trenutku, pomogli ni Armadi ni Rijeci. Pomogli bi samo konkurenciji jer bi se potencijalno sve razjebalo.
ako se ne varam upravo si ti prozivao boyse zbog povratka na stadion.mogli su i oni bit oportunisti kao i vi,dic jednu poludvosmislenu poruku mamicu i nastavit tamburat po svome.gledati samo zeleni teren, i "dati do znanja" mamicu da se ne slazu s njim.vi ste light mamicevci u sustini,isti mentalni sklop imate.
discipline is offline  
Old 21.03.2017., 01:38   #6309
Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
Utvrdia bi odna pravilo da za svako filozofiranje mora popit kratku, opia bi se ko mazga

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
A za svaki rivu koju spomene ?
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Old 21.03.2017., 01:43   #6310
Quote:
discipline kaže: Pogledaj post
ako se ne varam upravo si ti prozivao boyse zbog povratka na stadion.mogli su i oni bit oportunisti kao i vi,dic jednu poludvosmislenu poruku mamicu i nastavit tamburat po svome.gledati samo zeleni teren, i "dati do znanja" mamicu da se ne slazu s njim.vi ste light mamicevci u sustini,isti mentalni sklop imate.
Uspoređivati ono šta je Mamić napravio Dinamu i Boysima i ono šta je Mišković napravio Rijeci i Armadi može samo psihički bolesna osoba.
__________________
Proklet bio dan kad su se stvari s interneta počele vrednovat u stvarnom svijetu...
casualRi is offline  
Old 21.03.2017., 09:08   #6311
Quote:
Brolin kaže: Pogledaj post
1. Bili ste izričito nezadovoljni sa njih 8, ali da je došao deveti onda bi se baš baš raspizdili jel?
2.Da, opravdavate ti i Los i ostali. Jer ovdje ste više puta branili ta dovođenja sa pizdarijama kako je ustvari Mamić rasteretio sebe jer je Miško prihvatio te igrače. Znači Mišković je učinio uslugu Mamiću valjda. Ili ćemo se lagati da nije tako? Ipak je vama Mišković sve rekao. Tebi, Ri-u, Losu i ostalima.
3. Armada je odlučila šutjeti. Jer da ste se pobunili ova gradska rulja iliti alealeština bi vas pregazila u različitim razmišljanjima jer niste dovoljno jaki da pokrenete grad. Prestani spinnat, ja ti nisam ovi kriplovi što sa tvoje strane pišu i puše ove stvari koje prodajete narodu.
4. Da je ikakvog zahlađenja između Dinama i Rijeke došlo Mišković ne bi i dan danas surađivao u HNS-u sa najvećim zlom koje je postojalo u Hrvatskom nogometu preko odbora za hitnost i ostalih sranja. Opet spinanje, klaune.
Pljus-pljus.

I da, pitanje za kraj? Jel ti ozbiljno vjeruješ u ovo što si napisao gore?
Ovi što su došli za 0 kuna nisu igrali kod Mamića. Zašto bi ih plaćao ako mu ne igraju. Bolje ih je prepustiti drugom klubu koji će preuzeti obaveze iz ugovora. A koji drug klub u Hrvatskoj je imao dovoljno novca da ih nastavi plaćati. A očito nisu bilo dovoljno kvalitetni da ih proda vani. Toliko o velikom menađeru koji bi prodao i drvo za igrača. A što se tiče Kramarića, on nije igrao u Dinamu, a poslije ni u Lokomotivi jer nije htio potpisati ugovor za njegovu agenciju. Sam je došao u Rijeku, nismo ga zvali.

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk
Babajagac is offline  
Old 21.03.2017., 09:09   #6312
Quote:
frane mafia kaže: Pogledaj post
A za svaki rivu koju spomene ?
__________________
Monstrumi 1906
Los Flumenos is offline  
Old 21.03.2017., 09:48   #6313
Milicu Bože

Kakvo blago je ova tema, prvo jučer Mišura sam sebe poziva kod Librea, a onda Milić sam sebe rofla
Proljeće je u punom jeku, popuštaju sve kočnice i ekipa daje ono najbolje od sebe

Može jedna Miliceva uspJešnica, neće moderatura zamjeriti valjda, kad je već i ovako raskalašeno sve?

-TOVARI GOVNA-
otrovnik ljuti is online now  
Old 21.03.2017., 10:13   #6314
Pocelo proljece jbg....sve cvate...ljubav je u zraku
Fiumelibre is offline  
Old 21.03.2017., 10:15   #6315
Vidi se da je proljece s obzirom na miroljubive rasprave na forumu zadnja dva dana, ali onda dodje milic, skine gace i izvadi nam kitu
__________________
Ajmo prgava familijo!
John Humble is offline  
Old 21.03.2017., 10:19   #6316
Quote:
John Humble kaže: Pogledaj post
Vidi se da je proljece s obzirom na miroljubive rasprave na forumu zadnja dva dana, ali onda dodje milic, skine gace i izvadi nam kitu
Kitu cvijeca
Fiumelibre is offline  
Old 21.03.2017., 10:29   #6317
Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
Milicu Bože

Kakvo blago je ova tema, prvo jučer Mišura sam sebe poziva kod Librea, a onda Milić sam sebe rofla
Proljeće je u punom jeku, popuštaju sve kočnice i ekipa daje ono najbolje od sebe

Može jedna Miliceva uspJešnica, neće moderatura zamjeriti valjda, kad je već i ovako raskalašeno sve?

-TOVARI GOVNA-
Btw nisan ja misura,to je ova teta s avatara mi

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 21.03.2017., 10:39   #6318
Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
Btw nisan ja misura,to je ova teta s avatara mi

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Teta je avion
Fiumelibre is offline  
Old 21.03.2017., 18:58   #6319
Dečki moramo poradit na normalizaciji odnosa. ovo vodi novom domovinskom ratu jebote. Moramo turke vratit pod hrvatsku trobojnicu!

Svi moramo u isti rog puhat.
-milic- is offline  
Old 22.03.2017., 01:33   #6320
Evo vam Miška sat vremena pa nastavite kipat kao i do sad.

https://www.youtube.com/watch?v=VHasrdFrx8w

I Pupe je unutra
-milic- is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:52.