Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2015., 19:53   #401
pozdrav , treba mi jedna informacija , naime zanima me koliku plaću imaju varioci u Brodosplitu. hvala
CroPunisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 03:50   #402
Zaposlenje tek završenih varilaca

Pozdrav svima, zanima me ti koji su išli na tečaj u zadnje vrijeme i sami si platili tečaj, dali su imali uspjeha u pronalaženju posla?
tomist is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 12:33   #403
Za sve zainteresirane koji žele raditi u Njemačkoj kao WIG, MIG/MAG, REL, autogeni zavarivači, za njemačku tvrtku, njemačkog vlasnika molim javiti se na e-mail radi daljnjih informacija:
[email protected]
Znači tvrtka se zove WBD WeldingService. Prijava u Njemačkoj, zdravstveno, mirovinsko plaćeno u Njemačkoj. Stan osiguran. Potrebno iskustvo i znanje jezika
Leitmann is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 23:09   #404
Quote:
tomist kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, zanima me ti koji su išli na tečaj u zadnje vrijeme i sami si platili tečaj, dali su imali uspjeha u pronalaženju posla?
Da, jos k tome jedan od najboljih u firmi u kratkom roku samo nemoj se nadat da ce uspijet svakom, od npr. 20 ljudi koji pohadaju tecaj mozda jedan ima sluha za zavarivanje... nije to samo ja cu dobit papir pa zelim visoku placu, mora te taj posao bas interesirat.
wireshark is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 15:10   #405
Slažem se sa kolegom wireshark. U principu, tečaj (osim ako nije kod nekog vrhunskog majstora) nije dovoljan za neke ozbiljnije poslove, koji su naravno i bolje plaćeni. Treba puno sati treniranja
Leitmann is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2016., 11:17   #406
Polus Split za rad u Njem - zavarivači

Poštovani, kako sam naišao na ovu temu, stavljam aktualni oglas naše firme, gdje se traže monteri centralnog grijanja sa znanjem (ponajprije) autogenog zavarivanja za rad u Njemačkoj. Firma "Polus" sa sjedištem u Splitu i Frankfurtu. Prisutnost na njemačkom tržištu već 26 godina. Kontakt: 098 222786 [email protected]. Stalni radni odnos u statusu izaslanog radnika. Plaćen smještaj, troškovi putovanja, doprinosi u Hrvatskoj i porez na dohodak u Njemačkoj. Nije potrebno znanje Njemačkog jezika, poželjna je vozačka dozvola.
Aucina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2016., 17:47   #407
Quote:
Aucina kaže: Pogledaj post
Poštovani, kako sam naišao na ovu temu, stavljam aktualni oglas naše firme, gdje se traže monteri centralnog grijanja sa znanjem (ponajprije) autogenog zavarivanja za rad u Njemačkoj. Firma "Polus" sa sjedištem u Splitu i Frankfurtu. Prisutnost na njemačkom tržištu već 26 godina. Kontakt: 098 222786 [email protected]. Stalni radni odnos u statusu izaslanog radnika. Plaćen smještaj, troškovi putovanja, doprinosi u Hrvatskoj i porez na dohodak u Njemačkoj. Nije potrebno znanje Njemačkog jezika, poželjna je vozačka dozvola.
Samo 'Schweißen, Schweißen!"
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2016., 09:57   #408
Haha, radi se u Hr okruzenju, tako da je moguce s jezikom polako. Za pocetak je bitno "Schweißen, Schweißen", a onda korak po korak
Aucina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 23:45   #409
poso zavarivača

Pozdrav,

zanima me dali je neko upućen u situaciju s poslovima zavarivača u Hrvatskoj (znači rad na jednom mjestu - ne teren), jel ima takvih potreba, poslova, jeli moguče dobit taki poso, kolko teško, kolko su ti poslovi sigurni (ja sam se na prvu sjetio firme TŽV Gredelj, ali ako se sjecam, oni su se dosta spominjali jedno vrijeme u vijestima zbog stečaja ili tako nečeg), firme u Zagrebu, Sl.Brodu, Osijeku..., kolike su otprilike plaće zavarivača u takim firmama?

...ili je definitivno puno bolja opcija, otic u europu radit kao zavarivač, ali u tom slučaju, gdje se najlakše može zaposlit kao zavarivač... njemačka, italija, norveška...,

...dali to opet budu poslovi po terenu(samo u toj određenoj državi) ili se može tamo nać poso u jednom mjestu (npr. brodogradilišta, hale... )

p.s. nedavno završena škola zavarivanja u ĐĐM školi zavarivanja - Co2
dani90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 09:15   #410
Rad zavarivača je u mnogo situacija povezan s radom naterenu. Postoje firme u ZG i okolici koje imaju svoje pogone (hale, radione) i u kojima se plaće zavarivača uglavnom kreću od 3 i pol tisuće za početnike do recimo 5-5 i pol za iskusnije zavarivače, uz redovno radno vrijeme. Postoje i iskusni, kvalitetni zavarivači koji mogu ispregovarati veću plaću, pogotovo ako su duže u firmi. TIG-ovci mogu ispregovarati veću plaču od REL-ovaca.
Trenutno je u Hrvatskoj nestašica zavarivača, no unatoč tome neke se firme ne odlučuju na zapošljavanje novih. Zašto? Valjda neizvjesnost, reduciranje budgeta, maksimalno iskorištavanje postojećih resursa.
Ako si atestiran, pokušaj u firmama kao što su Monter, Monting, Montmontaža, STSI. Iako, u takvim firmama moraš računati i bar na povremeni odlazak na teren.
dobri muž is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 09:30   #411
Pise se da brodogradilista traze, probaj tamo.
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 10:02   #412
Pozdrav svima,zanimaju me iskustva ili savjeti za posao u brodogradilištu,što prije je moguće
Preko jedne firme sam dobio posao u brodogradilištu,koliko sam razumio čovjeka radi se o viktor lencu,radio bi kao električar i imao bi satnicu 28 kn i radio bi 180-200 sati mjesečno,ee sada zanima me što vi mislite o tome,jel se isplati,kakav je posao i kakvo je radno vrijeme po danu
Hvala unaprijed
Ivan Zajc is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 20:14   #413
Quote:
Ivan Zajc kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,zanimaju me iskustva ili savjeti za posao u brodogradilištu,što prije je moguće
Preko jedne firme sam dobio posao u brodogradilištu,koliko sam razumio čovjeka radi se o viktor lencu,radio bi kao električar i imao bi satnicu 28 kn i radio bi 180-200 sati mjesečno,ee sada zanima me što vi mislite o tome,jel se isplati,kakav je posao i kakvo je radno vrijeme po danu
Hvala unaprijed
Imas PM
Neymar95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 20:43   #414
Quote:
Ivan Zajc kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,zanimaju me iskustva ili savjeti za posao u brodogradilištu,što prije je moguće
Preko jedne firme sam dobio posao u brodogradilištu,koliko sam razumio čovjeka radi se o viktor lencu,radio bi kao električar i imao bi satnicu 28 kn i radio bi 180-200 sati mjesečno,ee sada zanima me što vi mislite o tome,jel se isplati,kakav je posao i kakvo je radno vrijeme po danu
Hvala unaprijed
koliko sam letimicno vidio u svicarskoj se traze elektricari. tamo ces mlatit minimum oko 30-40 000kn mjesecno. sta bi ja dao da sam te struke
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 22:22   #415
Quote:
zemljanin80 kaže: Pogledaj post
koliko sam letimicno vidio u svicarskoj se traze elektricari. tamo ces mlatit minimum oko 30-40 000kn mjesecno. sta bi ja dao da sam te struke
A vidi kada uzmemo u obzir da nemam iskustva i da sam u 20-oj godini ovo mi se čini odlično ali nažalost morao sam obditi jer nisam imao novaca za ići u Rijeku,ali kroz godinu,dvije nadam se da ću otići jer sam 80 km od rijeke udaljen
Ivan Zajc is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 22:23   #416
Quote:
Neymar95 kaže: Pogledaj post
Imas PM
Što predstavlja PM, ako je vezano za obrazovanje imam SSS
Ivan Zajc is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 23:21   #417
Quote:
Ivan Zajc kaže: Pogledaj post
Što predstavlja PM, ako je vezano za obrazovanje imam SSS


Private Message
__________________
Crkva zaglupljuje narod, služi tuđincima i potiče nacionalnu mržnju.
Ante Starčević
Chempres is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 00:04   #418
U kojim drzavama su sada najbolje place? Svicarska Norveska?
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 13:27   #419
Pozdrav,

dojadilo mi je sa diplomom u RH raditi za 4500kn i odlucio sam otici na taj tecaj varenja pa sto prije van.

Treba mi samo uputa gdje da odem na tecaj.

Vidim da ima vise opcija u Zagrebu i okolici, no nigdje ne mogu naci kakvu preporuku ili iskustva drugih da kazu gdje je bolje/losije.

Monting, Zagreb montaza itd. ima li itko kakav savjet gdje je bolja opcija?
Rocketman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 20:52   #420
Quote:
Mario rocketman kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

dojadilo mi je sa diplomom u RH raditi za 4500kn i odlucio sam otici na taj tecaj varenja pa sto prije van.

Treba mi samo uputa gdje da odem na tecaj.

Vidim da ima vise opcija u Zagrebu i okolici, no nigdje ne mogu naci kakvu preporuku ili iskustva drugih da kazu gdje je bolje/losije.

Monting, Zagreb montaza itd. ima li itko kakav savjet gdje je bolja opcija?
Bravo, odlično razmišljaš... ne mogu ti pomoći nažalost, ali imaš super stav. Praktično radiš što se može.

S druge strane, ima nezaposlenih koji čekaju godinama ono od 300eur...
fiksi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:40.