Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2017., 18:08   #1
Home page

Bok svima!
Koristim Firefox i premda uvijek home page postavim na Google Hrvatska uvijek, kod ponovnog paljenja, mi otvori na search.domaincenter i neki stranjski Google.Isto tako mi je i sa temom Firefox-a. Ostaje memorirana dok ne ugasim komp. Kod ponovnog paljenja mi je opet tema vulgaris. Kako da to riješim? Unaprijed hvala
žoss is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 22:53   #2
Quote:
žoss kaže: Pogledaj post
Bok svima!
Koristim Firefox i premda uvijek home page postavim na Google Hrvatska uvijek, kod ponovnog paljenja, mi otvori na search.domaincenter i neki stranjski Google.Isto tako mi je i sa temom Firefox-a. Ostaje memorirana dok ne ugasim komp. Kod ponovnog paljenja mi je opet tema vulgaris. Kako da to riješim? Unaprijed hvala
https://www.malwarebytes.com/adwcleaner/

zatvori sve programe, samo pokreni adwclenaer, scan, zatim restart kompa, nakon toga u firefoxu vidi hoce li ti uvijek biti google kao pocetna stranica dok pokrenes firefox.

uz adwclaner mozes pokrenuti i junk removal tool..

https://www.malwarebytes.com/junkwareremovaltool/
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 11:12   #3
Kužiš Ti to. Konjinu to smeta već godinu dana, al' nebi ja pital' tamo gdje se ljudi kuže u to. Sve je k'o nekada. Tnx :klap:

P.S. Da iskoristim priliku pa da ponovim pitanje za problem za koji nisam našao rješenje. Kombinacijom Alt Gr + V nemogu dobiti at već moram kopirati ga od nekuda sa neta(wiki). Prebačeno mi je na HR tipkovnicu, a probao sam i drugu tipkovnicu. Any solutions?

Zadnje uređivanje žoss : 26.03.2017. at 11:25.
žoss is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:27.