Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Za napredne korisnike

Za napredne korisnike Hardcore geeks here
Podforumi: Linux, Programiranje, Networking

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2006., 08:50   #41
IMO, žalibože vremena koje sam utrošio na download i instalaciju. Točniji naziv bi bio Craptastic Office, a ne Open.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 15:30   #42
Quote:
slafko kaže:
IMO, žalibože vremena koje sam utrošio na download i instalaciju. Točniji naziv bi bio Craptastic Office, a ne Open.
Mislim da debelo pretjerujes.

Koristim taj paket vec neko vrijeme i to ne samo za izradu jednostavnih dopisa s hrpom 'entera' i paket je više nego solidan.
__________________
Pouzdanost mehanizma obrnuto je proporcionalna broju i važnosti ljudi koji motre na njega.
Dexxxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2006., 07:53   #43
Za "izradu dopisa s hrpom entera" imaš notepad.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2006., 16:01   #44
Quote:
slafko kaže:
Za "izradu dopisa s hrpom entera" imaš notepad.
Ma i tebi
__________________
Pouzdanost mehanizma obrnuto je proporcionalna broju i važnosti ljudi koji motre na njega.
Dexxxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 11:26   #45
dali ko zna gdje se nalaze i kako se zove u open ofisu funkcija koja se u wordu zvala " padajući menu"
watchmag is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2012., 03:01   #46
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
IMO, žalibože vremena koje sam utrošio na download i instalaciju. Točniji naziv bi bio Craptastic Office, a ne Open.
Moram se složiti sa ovime. Program je totalno spor, neintuitivan, neuporabljiv i može se koristit samo za one koji ne trebaju neke napredne mogućnosti koje nudi office i na blagajnama recimo.
Jovan Horvatin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 12:22   #47
Meni Open Office sasvim solidno radi posao

Dobro, ne koristim sad neke uber napredne mogućnosti, ali još nisam naišao na nešto što ne mogu uraditi u OO a mogu u MS. Za razliku u cijeni je sasvim ok.

Koje to točno napredne mogućnosti OO ne podržava?
bashd is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 17:56   #48
rećemo cenim da je greota šta meni moj gazda kupuje ms ofis? meni je sasma oke word pad, majke mi

ono ispunim koju tablicu, uglavnom pletem nekakve planove implementacije, nikakvi fanci proredi, templejti...kurci palci....ono ništa...

probao sam OO, ružan je, neispoliran, ali je dovoljno dobar za to šta mi treba.
__________________
Služio sam stari kadar! Nije bezbedno!
jeremija krstić is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 19:01   #49
Imam piracki office! i šta sad
Lugar Ćiril is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 19:09   #50
Quote:
jeremija krstić kaže: Pogledaj post
rećemo cenim da je greota šta meni moj gazda kupuje ms ofis? meni je sasma oke word pad, majke mi

ono ispunim koju tablicu, uglavnom pletem nekakve planove implementacije, nikakvi fanci proredi, templejti...kurci palci....ono ništa...

probao sam OO, ružan je, neispoliran, ali je dovoljno dobar za to šta mi treba.
Slažem se 120%

Je, MS Office je ljepši i sve. OO radi poso i tačno je greota bacati novce na MS Office kad 99.34% ljudi neće primjetiti razliku. Osim ako ćemo piratizirati al to nije košer.
bashd is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 22:29   #51
Meni je osobno draži MS Office, jeste da samo pišem seminare i to ali opet nekako mi je lakše napraviti sadržaj i oblikovati paragrafe u MS Office-u negoli u OpenOffice-u.

Valjda stvar navike
logit is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 18:53   #52
Gdje datoteka s kojom se instalira Open Office

Danas sam skinuo zadnju verziju Open Office 4.1.1 , raspakirao ZIP a onda nisam našao datoteku preko koje se instalira aplikacija. Gdje je, zna li tko. Kako se ovaj opis instalira? Hvala!
Cicarija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 19:06   #53
Quote:
Cicarija kaže: Pogledaj post
Danas sam skinuo zadnju verziju Open Office 4.1.1 , raspakirao ZIP a onda nisam našao datoteku preko koje se instalira aplikacija. Gdje je, zna li tko. Kako se ovaj opis instalira? Hvala!
https://www.libreoffice.org/download/libreoffice-fresh/

Sad se fura LibreOffice.
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 11:06   #54
Quote:
Shoki kaže: Pogledaj post
sad kad ga intenzivno koristim, imam par sitnih primjedbi:
1. muče ga malo tabele
2. nije baš potpuno kompatibilan s MS wordom. Dobivam puno word dokumenata koji znaju izgledati svakako

inače, jeben alat.
Točno, nedostaje alatka tzv. "gumica" koja bi itekako dobro došla kod brisanja suvišnih crta kad se rade tablice ....
__________________
Kud god se okreneš, leđa su ti odostraga. (Ho Shi Min)

Zadnje uređivanje Alfich : 19.12.2015. at 11:52.
Alfich is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:14.