Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2008., 11:31   #81
Quote:
Cattleya kaže: Pogledaj post
Hvala na savjetu. Reci da li kod dr. Wickerhauser ima čekaonica za zdravu djecu ili svi čekaju u jednoj? I da li je gužva kod nje? Hvala i za zubara. Trebat će nam i to jednog dana.
Nažalost, nekad davno su čekaonice bile odvojene.. no sad je to nažalost prošlost. Ona ti radi neparnima ujutro (8-11 za bolesne, od 11-13 za zdrave), parnima popodne (od oko 13:30-17 za bolesne, od 17 do 19 za zdrave). Popodne zna biuti gužva, ujuto i ne, pogotovo kad je ujutro za zdrave. Evo i telefon: 2339087.
__________________
Never underestimate the power of stupid people in large groups!
mama Dalton is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 16:43   #82
Hvala ti puno! Srce si!
__________________
Princeza 6.11.2007. Princ 19.09.2011.
Cattleya is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2008., 00:14   #83
Quote:
Mirela33 kaže: Pogledaj post
Moja kćer je kod dr. Jurline (Dom zdravlja Jarun - suprotna smjena od dr. Penava) i super je. Draga, smirena i do sada niti jednom nije ništa krivo napravila, a stvarno smo prilično često njeni "gosti". Malo je sporija od dr. Penava, ali i temeljita....
i moja je malička tamo...dr.je draga ali nekako mi je brzopleta..dijete mi je alergično na mlijeko a ona nikako da to upamti premda joj jednom mjesečno dolazim po recept za hipoalergeno mlijeko..neki dan mi veli pa zakaj ne bi dali djetetu malo čokolade???ha???reko halooo dijete je alergično!!ma ne znam..prvih mj.dana dijete mi je dobilo samo 100gr.na težini a ona veli ma nema veze,prisilite je da jede..ja popizdila i otišla u klaićevu..na kraju je ležala mjesec dana dok nisu riješili problem..tak da mislim da bumo mojenjali pedijatra..
trudnjacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2008., 01:31   #84
mi smo kod dr.puževski... tresnjevka....
zena je zbilja dobra... i draga.....
a u drugoj smjeni je dr.jovancevic tak da je ta ordinacija super.
Lily25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2008., 13:22   #85
Quote:
Lily25 kaže: Pogledaj post
mi smo kod dr.puževski... tresnjevka....
zena je zbilja dobra... i draga.....
a u drugoj smjeni je dr.jovancevic tak da je ta ordinacija super.
To je ovaj dom zdravlaj u Nehajskoj kod parka?
Ja sam bila neki dan tamo, rekla mi je sestra da su krcati i da ne primaju vise nove bebe, preporucila mi je da odem u Novu cestu..
Zna tko gdje je tamo ambulanta i postoji li neki dobar pedijatar tamo?
__________________
Give a girl the right shoes and she can conquer the world.
Tara_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 12:12   #86
Dr. Armano - pohvale i pokude

Upomoć! Evo mučim se sa pretraživačima i guglam i ništa - pronašla jednu rečenicu o dr. Armano. Zato molim vas sve koji nešto znate o navedenoj pedijatrici da nam pomognete prije nego se pribilježimo kod nje. Inače Gajnice nam najviše odgovaraju kao kvart u kojem bi htjeli pedijatra, jer mama može s bebom i kolicima do pedijatra. Navedenu doktoricu preporučila patronažna sestra, ali ja bi voljela čuti preporuke od roditelja za čiju djecu se ona brine. Ovo mi je jako važno, pa se ispričavam ako ipak postoji slična tema ili tako nešto. Unaprijed zahvaljujem!!!
__________________
Zaljubljena !!!
Fanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 12:16   #87
Quote:
Fanika kaže: Pogledaj post
Upomć! Evo mučim se sa pretraživačima i guglam i ništa - pronašla jednu rečenicu o dr. Armano. Zato molim vas sve koji nešto znate o navedenoj pedijatrici da nam pomognete prije nego se pribilježimo kod nje. Inače Gajnice nam najviše odgovaraju kao kvart u kojem bi htjeli pedijatra, jer mama može s bebom i kolicima do pedijatra. Navedenu doktoricu preporučila patronažna sestra, ali ja bi voljela čuti preporuke od roditelja za čiu djecu se ona brine. Ovo mi je jako važno, pa se ispričavam ako ipak postoji slična tema ili tako nešto. Unaprijed zahvaljujem!!!
o dr. armano mogu reći samo najbolje, žena se stalno educira, zna s djecom, meni je bila jako ugodna....a sve pohvale idu i sestri Ljubici, koja je predivna, osjećajna,i jako odgovorna sestra, rijetko koja sestra zove doma roditelje da en zaborave na cijepljenje djeteta...a ona to reovito radi.
ako dr slučajno nema jer je na putu uvijek imaš organiziranu za,mjenu u njeno ambulanti, ponekad u španskom ili vrapču, pa nije zgorega nazvat prije nego ideš, čisto da provjeriš jel tamo....

meni su bile super jedna i druga, dr i sestra!
__________________
mmmmmmmmm...maštam o wellness vikendu s prijateljicama....
martha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 12:18   #88
jel dr. Giovani Armano???
__________________
GEMINI
mateeaa=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 12:28   #89
Quote:
mateeaa=) kaže: Pogledaj post
jel dr. Giovani Armano???
giovanna, da
__________________
mmmmmmmmm...maštam o wellness vikendu s prijateljicama....
martha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 12:30   #90
http://damp.nsk.hr/arhiva/vol1/880/1...023/index.html evo ja naslo to...

ako još uvijek radi dr. Armano, nemoj tamo-i ovaj komentar
__________________
GEMINI
mateeaa=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 12:35   #91
kao što sam rekla-meni je bila super!
__________________
mmmmmmmmm...maštam o wellness vikendu s prijateljicama....
martha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 12:40   #92
Quote:
Fanika kaže: Pogledaj post
Upomoć! Evo mučim se sa pretraživačima i guglam i ništa - pronašla jednu rečenicu o dr. Armano. Zato molim vas sve koji nešto znate o navedenoj pedijatrici da nam pomognete prije nego se pribilježimo kod nje. Inače Gajnice nam najviše odgovaraju kao kvart u kojem bi htjeli pedijatra, jer mama može s bebom i kolicima do pedijatra. Navedenu doktoricu preporučila patronažna sestra, ali ja bi voljela čuti preporuke od roditelja za čiju djecu se ona brine. Ovo mi je jako važno, pa se ispričavam ako ipak postoji slična tema ili tako nešto. Unaprijed zahvaljujem!!!
ja sam isto u tom kvartu...koliko znam...svi su pobjegli od nje i navodno nije baš nešto...mi smo u dz Vrapče...
magaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 13:06   #93
Odluka donesena - idem u Vrapče - kojeg pedijatra / icu preporučate!?
__________________
Zaljubljena !!!
Fanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 14:11   #94
Meni je Armanica ok,stvarno nemam niti jednu lošu riječ za nju.
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 17:06   #95
drage cure,

evo ako može i meni na pp za dom zdravlja Vrapče pedijatar..
naime uskoro ću roditi, a još nemamo pedijatra, spadamo pod Črnomerec, tak da zapadni dio zg nam paše..
za Črnomerec od njih trojce kolko ih je navodno nitko ne prima, pa mi to isto nije jasno..
Riohund is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 17:14   #96
A ja još nisam čula da je neko rekao nešto dobro za nju! A za sestru još manje! Koliko sam čula ona je prije doktorica bila odlična, a ovih zadnjih godina čista koma toliko propusta ima! NEZNAM! Tako su mi mame pričale! Pa i to da je često nema, a roditeljima nije uvjek zgodno ići na te zamjene u druge kvartove!
__________________
Tko me voli kaže mi što zna i da mi što ima!!!
crvena ruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 14:37   #97
Quote:
Snake's Kiss kaže: Pogledaj post
Iskreno preporučamo:
Dom zdravlja Željezničar, Tomislavov trg 11 (tel.01/4818-451)
mr.sc. Đurđica Šešo Šimić, dr.med.
-radi pon-sri-pet ujutro, uto-čet popodne

Prekrasna je! Vesela, temeljita, uvijek dostupna!


I njezina med.sestra Ljubica je fenomenalna.

Zaslužuju svaku preporuku!

Strašno!!! ZAtvorili su nam ambulantu zbog pemalog broja djece

Sad jen aša prekrasna dr. otišla u Sesvete, a mi za njom. A u Sesvetkoj ambulanti milijun djce...gužva svaki puta kd dođem. Zdrava djeca idu nakon bolesne , sestra je neorganizirana (kod sebe pozove 5 pacijenata istovremeno, tak da se moj mrvac odmah rasplakao, čekao je pokraj tete u kuti skoro 1h umjesto da se vani igrao, klinka je urlala jer joj je mama rekla da ide na cijepljenje pa je onda počeo i moj i još 2! )

Tako sam razočarana! Mi bi našu dr. ali u drugoj ambulanti!
__________________
Snake's Kiss to all.
Snake's Kiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 14:38   #98
poruka za one iz Novnog Zagreba

Bok društvo imam dva mala klinca i iz iskustva kažem BJEŽITE od dr. Scwartz iz doma zdravlja u Sigetu.

od kad smo se preselili dr. Ogrizek u Dugavama preporodili smo se, s klincima je super, a ima strpljenja i znanja i volje za roditelje
hemky is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 14:48   #99
Quote:
Snake's Kiss kaže: Pogledaj post
Strašno!!! ZAtvorili su nam ambulantu zbog pemalog broja djece

Sad jen aša prekrasna dr. otišla u Sesvete, a mi za njom. A u Sesvetkoj ambulanti milijun djce...gužva svaki puta kd dođem. Zdrava djeca idu nakon bolesne , sestra je neorganizirana (kod sebe pozove 5 pacijenata istovremeno, tak da se moj mrvac odmah rasplakao, čekao je pokraj tete u kuti skoro 1h umjesto da se vani igrao, klinka je urlala jer joj je mama rekla da ide na cijepljenje pa je onda počeo i moj i još 2! )

Tako sam razočarana! Mi bi našu dr. ali u drugoj ambulanti!
u dz Vrapče ima poseban ulaz i čekaona za zdravu djecu a posebno za bolesnu...
magaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 00:13   #100
Quote:
hemky kaže: Pogledaj post
Bok društvo imam dva mala klinca i iz iskustva kažem BJEŽITE od dr. Scwartz iz doma zdravlja u Sigetu.

od kad smo se preselili dr. Ogrizek u Dugavama preporodili smo se, s klincima je super, a ima strpljenja i znanja i volje za roditelje
Mi smo kod dr. Kovačević-Kuzle u Sigetu..ima netko neki komentar za nju...meni se za sad čini ok
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:20.