Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2009., 20:59   #1
Košulje? Cijene, kvaliteta...

Di kupujete košulje i jel ih uopće nosite?
Znači pošto ih već dugo nisam kupovao, neznam di da uzmem(iz zagreba sam)
Kakva je kvaliteta,cijena,znači trebam neke za ovak nosit a ne na odijelo sa kravatom.
__________________
If you have five dollars and Chuck Norris has five dollars, Chuck Norris has more money than you.
Nenad Hebiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 21:53   #2
nenade , košulja za ovak ima na svakom ćošku, a cijene ovise o vrsti ćoška. oš es oliver, oš espri, miustang, oš u deter.... za tristotinjak kuna moš kupit lijep komad košulje
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 21:54   #3
Definitivno DTR.Domaća kvaliteta,a košulje prva liga.Cijena im je isto prva liga,al meni nije žal...
supermirko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 22:48   #4
jabse raspiso al umoran san od cilopopodnevnog lezanja i sidenja

ukratko, od casual kosulja nekih prosjecnih cijena, najbolje su mi se pokazale Fred Perry i Lee, za te pare jako dobri krojevi uzorci i materijali, pogotovo Fred Perry, mislim nije to nis posebno ali svakako iznad esprita, tom tejlora i slicnih sranja
od kvalitetnijih obozavam Etro i Kris van Assche, kolko su kvalitetne i isplative ne mogu rec jer ih imam tek kratko, ali materijali su na dodir vrhunski, a i stil mi savrseno odgovara

moran priznat da u zadnje vrime najvise nosim "dress" kosulje ali one sta malo bacaju na casual, bez kravate i otkopcam prvo puce, nabacim sportski sako ili koznjak, rebatinke i cipele, i odlicno mi stoji, lakse mi je te kosulje kupovat jer znam tocan broj, a na netu puno bolja ponuda i vece rasprodaje, dok su materijali uglavnom kvalitetniji i ugodniji za nosit

ove dress kosulje koje kupujem su dosta i skuplje i uglavnom ih nema kod nas, ali ako nekog zanima napisat cu brandove i opisat u kratko
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 23:56   #5
naravno.. možeš i sutra, kad budeš u formi!
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 00:05   #6
Ja obožavam gledati vas kako pišete i razmjenjujete mišljenja o odjeći, obući, satovima, parfemima i tak'. Head je imao pravo.
O.T. Ja kupujem svugdje. Koja mi se odjeća svidi, ja kupim. Nisam baš specijaliziran za jednu marku.
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 16:01   #7
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Ja obožavam gledati vas kako pišete i razmjenjujete mišljenja o odjeći, obući, satovima, parfemima i tak'. Head je imao pravo.
a kaj je da je, imas pravo
a di ima dućan Fred Perry u Zagrebu?
__________________
If you have five dollars and Chuck Norris has five dollars, Chuck Norris has more money than you.
Nenad Hebiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 20:09   #8
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Head je imao pravo.
ON je uvijek u pravu...
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 23:06   #9
Quote:
supermirko kaže: Pogledaj post
Definitivno DTR.Domaća kvaliteta,a košulje prva liga.Cijena im je isto prva liga,al meni nije žal...
Bas to, stvarno dobre kosulje.. Jos da malo odvaznije kombinacije boja lupe i onda nebi nigdje drugdje trazio.
OpticaLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 00:29   #10
Quote:
OpticaLL kaže: Pogledaj post
Bas to, stvarno dobre kosulje.. Jos da malo odvaznije kombinacije boja lupe i onda nebi nigdje drugdje trazio.
Istina,boje su još uviejk konzervativne.dosadne
__________________
If you have five dollars and Chuck Norris has five dollars, Chuck Norris has more money than you.
Nenad Hebiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 01:33   #11
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Ja obožavam gledati vas kako pišete i razmjenjujete mišljenja o odjeći, obući, satovima, parfemima i tak'. Head je imao pravo.
O.T. Ja kupujem svugdje. Koja mi se odjeća svidi, ja kupim. Nisam baš specijaliziran za jednu marku.

Baš tako, ono što mi se svidi to i kupim... naravno ako je cijena pristupacna...
Naravno da kvaliteta nije svagdje ista, nije ni cijena al eto...
Ja se drzim Tom Tailor-a, Gin Tonic-a, nekako mi one najvise pašu, tj najviše mi se sviđaju...

Lacoste izbjegavam skroz, jer po meni ima napuhane cijene a kvaliteta nije potvrdjena tom cijenom!
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 08:47   #12
hm..košuljice su ok....al ak ću na svom primjeru komentirat onda bih mogao ovak reć....
kao da je neki period života ili nazovimo to odrastanja povezan i sa stilom
odijevanja,,,jbga u srednjoj sam nosio zelenu vijetnamku ,trapke,tene uvijek nike i to crne,pa čak ipreko zime,kad sam došao na faks postalo me ček i sram moje "klošarske" prošlosti pa sa se trasformirao i počel nosit kojekeve kožnjake
i veste ugl. sa šlicom no još ne i KOŠULJE, nego uvijek maju kratkih rukava
ispod veste,ok bile su to fine vunene veste iz Stefanela,nešto iz LaCoste ,te
Navigare....
mislim da sam prvu košulju obukao na faksu al imao sam samo jednu i to neku
kratkih rukava ljetnu- nije imala nikakvu marku...
sada u ovoj dobi od 28 imam recimo 10 košulja, od toga 4 dugih rukava i 6 kratkih....uvjerljivo najbolje su košulje koje se daju kupit ( makar tu di ja živim)
Lacosta košulje,.....jebg koštaju kao suvo zlato neki 900 u prosjeku,al uvik se
uganja neki popust pa ajd ied za 720-30 kn....garantiram da nisam do sada
imao ikakvih problema s tim šuljama i da su naj šta ima...e sda vjerujem
da su Boss ili Armani košulje tamo u vlaškoj za 2000 još bolje ali meni takve ne
trebaju s obzirom na to koliko ih nosim i trebam uopće....eto
Henry T is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 15:02   #13
slicno ko i ja u srednjoj marte starsice i ostale gluposti...sad se cudim kako su mi uopce noge zive od nosenja tog sranja, samo sam ja vec krajem srednje odjebo bilo kakav rock stil i bacio se u sminku, ali zapravo se ne radi o sminki jer se oblacim klasicno, dakle rebatinke, cipele ili chelsea cizme, kosulja ili pulover, i sportski sako, koznjak ili kaput ovisi o prilici, jedino sta podosta biram kakve stvari kupujem

e kosulje, naveo si Lacoste, kosulje su im ok dizajnirane, ali stvarno nista posebno, cijene su 850-1000Kn, a za te novce se na snizenjima nadje puno boljih stvari
kad smo kod boljih stvari, Boss i Armani svakako izbjegavat, jer ime u ovom slucaju ne opravdava kvalitetu, ono sta se kod nas prodaje, dakle armani jeans je smece, pogotovo za novce koje kod traze, (1100-1600Kn), prve linije Armanija kojih kod nas nema su kvalitetom jako ispred, dakle G. Armani i Armani Collezioni, na netu ima nesto ponude uglavnom u USA online shopovima, i iste su naravno osjetno skuplje

u Sportini uz Armani Jeans imaju D&G, Versace Jeans Couture, Exte, Just Cavalli i jos neke "trendy linije" talijanskih brandova, cijene su 1300-2000Kn za kosulje, sto je opet za druge linije preskupo jer kosulje uopce ne odisu luksuzom, kvaliteta je tek iznadprosjecna (iako su sve stvari orginal, vecina je made in China ili Turkey dok su u srednjoj i zapadnoj europi i druge linije redovito proizvedene u italiji, sta pokazuje kako je rangirano nase trziste), jedino dizajn nekih modela zna bit jako dobar, tako da se na snizenjima koja su cesta (oko 50%) moze ubost ok stvar

rekao am da cu navest neke brandove kvalitetnih dress kosulja, ja ih kupujem preko neta i to najvise iz USA, jer redovito nadjem kosulje retail 400-700$ u pola cijene ili cak manje

brandova ima brdo, i ko bi to sve isprobao, ali Brioni, Ermenegildo Zegna, Armani collezioni, Borelli, Kiton, rade genijelne stvari, tkanine su beopisivo ugodne za nosit, prednost je i sta su kopije jako rijetke ili ih nema uopce, tako da se bez straha moze kupovat na ebayu, i proc upola jeftinije

da se vratim na casual kosulje, tu su talijani bez konkurencije, ako nekog zanima nek pogleda kolekcije Dior homme, Dolce Gabbana, Versace i Versace collection, Lanvin, dsquared itd...Eluxury, saksfifthavenue i Luisaviaroma imaju ok ponudu, vecina pri spomenu ovih brandiva odma dobije asocijaciju na pretjerani kic ili sminku, ali naprotiv, dizajnirane su za svakodnevno nosenje i uglavnom nisu bespotrebno upadljivog dizajna, kosulje su , ali cijene su tako da ne preostaje drugo nego cekat vece snizenje ili put Milano i Firenca pa kopat po outletima

btw nedavno se otvorio Zegna ducan u Zg, nisam bio jos, (triba san danas bit gore al propalo), tako da ne znam kakve linije drze ni kakve su cijene, ali vjerojatno imaju Zegna Sport i sl, na netu ima dosta Zegna stvari i to povoljno pa ne mislim da cu u Zg ista kupovat
__________________
more

Zadnje uređivanje marko356 : 17.01.2009. at 15:07.
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 16:13   #14
Najviše volim trliš
Kod njega mi samo smeta to da kad ga mačam, onda mi žena ne grinta
A volim mačat košulje pa ona ispali
__________________
Taj sam ;D
cipal is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 16:25   #15
Quote:
cipal kaže: Pogledaj post
Najviše volim trliš
Kod njega mi samo smeta to da kad ga mačam, onda mi žena ne grinta
A volim mačat košulje pa ona ispali
zamačaj trliš jače , da probije , pa će žena spalit poslije kad otkrije da si sjeba kanotjeru
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 16:28   #16
lako van je kad van zena pere
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 16:38   #17
A marko moj
Ko ti je kriv kad se ne zenis
__________________
Taj sam ;D
cipal is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 16:39   #18
a rano mi jos jebemu
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 16:53   #19
Nikad nije kasno
__________________
Taj sam ;D
cipal is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 16:54   #20
Quote:
marko356 kaže: Pogledaj post
lako van je kad van zena pere
pere perilica , a žena nadjača centrifugu kuknjavom kako joj je teško
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger