Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Za napredne korisnike

Za napredne korisnike Hardcore geeks here
Podforumi: Linux, Programiranje, Networking

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2016., 10:49   #1
Brian Cantrill o cloudu, disrupciji & Trumpu

Evo videa gdje Bryan govori o tome kako softwer mijenja svijet.
http://www.structureevents.com/joyen...rise-of-trump/
Ben Oni is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 21:01   #2
Divim se energiji koju Brian ima.
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 11:25   #3
https://youtu.be/4PaWFYm0kEw?t=1297

https://youtu.be/4PaWFYm0kEw?t=2317 "...You can ask the lord?"
__________________
Alas for the weakness of the great! Mighty king is Gil-Galad, and wise in all lore is master Elrond, and yet they will not aid me in my labors. Can it be that they do not desire other lands to become as blissful as their own, nay, even as Valinor?
Annatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 13:54   #4
Quote:
Annatar kaže: Pogledaj post
__________________
There is absolutely no cause for alarm.
sotonik123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 19:38   #5
Quote:
sotonik123 kaže: Pogledaj post
Tja, ak ti fali kontekst, ili ak nisi sistem ili kernel inžinjer, onda ti ni smešno, a i poeziju je teže probaviti. Na primjer, kad čita poeziju o bugovima te spominje "shuttles drove people to meetings", slažem se da ima više smisla ak si bil tam te ak si to proživjel; mene furt podseti na to doba, kad su shuttleovi stajali vsakih 10 minuta na privatnim stanicama oko kampa od 25 zgrada... bila su to cool vremena. And the bugs! I would do it for the bugs. I was strong with ristrettos. V 15:30 šetnja po kampu. Vikendima v shopping po slavonski kulen na El Camino Realu v Sunnyvaleu, pa onda oderi po kodu. For the bugs. Ili v garažu v Freemontu malo šaraufat po autu. Pa večere z osnivačima firmi i developerima v Cuppertinu. Sused dela v Appleu, drugi programira satelite. Inžinjeri smo, skoncentrirani v jednom mestu. Moj drugi sused je z sveučilišta Berkeley, rođen i odrasel v Dolini, domači. V prijevremenoj mirovini: IPO. Vikendima navečer pečemo kruh. Ponekad kruh z pivom. I jedni drugima donosimo naša remek-(ne)djela na probu. V ponedjeljak buju opet privatni shuttlevoi išli vsakih 10 minuta po privatnom gradu unutar grada od firme. Vozili buju ljude na sastanke. I bilo bu još koda za napisati. Ili za podučavati. Ah, good times, good times. Nostalgija. Knjigu bi mogel napisati.

"You can ask the lord?" Ja sem vumrl od smeha. Vsaki put had to vidim me nasmije do übera. Morti su tu i kulturne razlike v pitanju.
__________________
Alas for the weakness of the great! Mighty king is Gil-Galad, and wise in all lore is master Elrond, and yet they will not aid me in my labors. Can it be that they do not desire other lands to become as blissful as their own, nay, even as Valinor?

Zadnje uređivanje Annatar : 17.01.2017. at 20:05.
Annatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 20:31   #6
Quote:
Annatar kaže: Pogledaj post
"You can ask the lord?" Ja sem vumrl od smeha. Vsaki put had to vidim me nasmije do übera. Morti su tu i kulturne razlike v pitanju.
Nije, nego ta šala vrijeđa naše vjerske osjećaje, a to znači da se iza toga vjerojatno kriju neke staljinističko-boljševičke strukture. Ne volim humor UNIX nerdova. Mislim, nemam ja niš protiv UNIX nerdova, al nek si zemu taj UNIX doma i nek to doma pričaju.


ZDS!
__________________
Ne to!
Florest Glimp is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 23:43   #7
Quote:
Florest Glimp kaže: Pogledaj post
Nije, nego ta šala vrijeđa naše vjerske osjećaje, a to znači da se iza toga vjerojatno kriju neke staljinističko-boljševičke strukture. Ne volim humor UNIX nerdova. Mislim, nemam ja niš protiv UNIX nerdova, al nek si zemu taj UNIX doma i nek to doma pričaju.


ZDS!
WHAT IN THE FUCK...?
__________________
Alas for the weakness of the great! Mighty king is Gil-Galad, and wise in all lore is master Elrond, and yet they will not aid me in my labors. Can it be that they do not desire other lands to become as blissful as their own, nay, even as Valinor?
Annatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 00:20   #8
Quote:
Annatar kaže: Pogledaj post
WHAT IN THE FUCK...?
Vidiš, kako ti ne kužiš ovo, tako ni oni koji nisu sistem ili kernel inžinjeri ne kuže tvoje.

Nego
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 13:31   #9
Quote:
mr-crime kaže: Pogledaj post
Vidiš, kako ti ne kužiš ovo, tako ni oni koji nisu sistem ili kernel inžinjeri ne kuže tvoje.
Ma masonska posla su to...
__________________
Ne to!
Florest Glimp is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 15:44   #10
Quote:
sotonik123 kaže: Pogledaj post
Još fali:
__________________
Do you know what "nemesis" means?
A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an 'orrible cunt... me.
volatile is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 18:11   #11
Quote:
mr-crime kaže: Pogledaj post
Vidiš, kako ti ne kužiš ovo, tako ni oni koji nisu sistem ili kernel inžinjeri ne kuže tvoje.
Ne vidim, jer je Florest Gimp sistem inžinjer, ili v najmanju ruku sistem administrator, a kaj se programera tiče, nebuš nikad postal majstor programer dok nisi svladal administraciju baza podataka te sistem administraciju. Obrnuto vredi i za sistem administratore te administratore baza podataka, nikad majstora od dotičnih dok ne svladaju algoritme, strukture podataka, te programiranje.

I vsagdo kdo tvrdi drukčije ima krivo.
__________________
Alas for the weakness of the great! Mighty king is Gil-Galad, and wise in all lore is master Elrond, and yet they will not aid me in my labors. Can it be that they do not desire other lands to become as blissful as their own, nay, even as Valinor?
Annatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 18:12   #12
Quote:
volatile kaže: Pogledaj post
Još fali:
Pa kaj čekaš?
__________________
Alas for the weakness of the great! Mighty king is Gil-Galad, and wise in all lore is master Elrond, and yet they will not aid me in my labors. Can it be that they do not desire other lands to become as blissful as their own, nay, even as Valinor?
Annatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 19:04   #13
Quote:
Annatar kaže: Pogledaj post
Ne vidim, jer je Florest Gimp sistem inžinjer, ili v najmanju ruku sistem administrator, a kaj se programera tiče, nebuš nikad postal majstor programer dok nisi svladal administraciju baza podataka te sistem administraciju. Obrnuto vredi i za sistem administratore te administratore baza podataka, nikad majstora od dotičnih dok ne svladaju algoritme, strukture podataka, te programiranje.

I vsagdo kdo tvrdi drukčije ima krivo.
To je tvoja fiks ideja koja nema nikakvog smisla. Možda Annataro-sljedbenici moraju gutat te nebuloze, ali ne moraš zato trollat sve nas.
__________________
Do you know what "nemesis" means?
A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an 'orrible cunt... me.
volatile is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 19:04   #14
Quote:
Annatar kaže: Pogledaj post
Ne vidim, jer je Florest Gimp sistem inžinjer, ili v najmanju ruku sistem administrator
Ajd, uživljavam se u ulogu - sistem inžinjer/vjernik/domoljub. To će mi biti novi ego trip na ovom forumu.
__________________
Ne to!
Florest Glimp is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 19:10   #15
Quote:
volatile kaže: Pogledaj post
To je tvoja fiks ideja koja nema nikakvog smisla. Možda Annataro-sljedbenici moraju gutat te nebuloze, ali ne moraš zato trollat sve nas.
Ali ne držeći stranu Annataru, rijetko tko tko stalno dolazi na ovaj forum nije troll.
__________________
Ne to!
Florest Glimp is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 11:20   #16
Quote:
volatile kaže: Pogledaj post
To je tvoja fiks ideja koja nema nikakvog smisla. Možda Annataro-sljedbenici moraju gutat te nebuloze, ali ne moraš zato trollat sve nas.
Drugim rijecima: ne lezi ti kako niti sistem, a tako niti administracija baza podataka, sto ces naravno opravdati nedostatkom interesa za te discipline, odnosno znas samo po Windowsima malo drkat' u Microsoft Visual Studio C++ i sad si cangrizav. OK, jasno mi je. Hvala na pojasnjenju.
__________________
Alas for the weakness of the great! Mighty king is Gil-Galad, and wise in all lore is master Elrond, and yet they will not aid me in my labors. Can it be that they do not desire other lands to become as blissful as their own, nay, even as Valinor?
Annatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 15:49   #17
Vrlo stručno, bravo!
__________________
Do you know what "nemesis" means?
A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an 'orrible cunt... me.
volatile is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:28.