Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2012., 13:11   #1
Ljubavnica je trudna

Moja ljubavnica inače kolegica sa posla je ostala trudna i ucjenjuje me perfidno!
Nemam snage priznati supruzi što mi se dešava jer sam u sretnom braku!
Ona ne pristaje na test o očinstvu pa me zanima procedura i kako postupiti u ovakvoj mučnoj situaciji.
Ponudio sam joj i veliku novčanu svotu da me ostavi na miru ali ona svakodnevno
smišlja kako da mi napakosti.
Zbog sveukupnog problema primjetio sam da u krevetu sa suprugom ne mogu se opustiti i imam tokom dana navale bjesa koje iskaljujem na supruzi i radnoj okolini
Kako zaustaviti ovaj začarani krug?
Oceanheart is offline  
Old 20.03.2012., 13:19   #2
Quote:
Oceanheart kaže: Pogledaj post
Moja ljubavnica inače kolegica sa posla je ostala trudna i ucjenjuje me perfidno!
Nemam snage priznati supruzi što mi se dešava jer sam u sretnom braku!
Ona ne pristaje na test o očinstvu pa me zanima procedura i kako postupiti u ovakvoj mučnoj situaciji.
Ponudio sam joj i veliku novčanu svotu da me ostavi na miru ali ona svakodnevno
smišlja kako da mi napakosti.
Zbog sveukupnog problema primjetio sam da u krevetu sa suprugom ne mogu se opustiti i imam tokom dana navale bjesa koje iskaljujem na supruzi i radnoj okolini
Kako zaustaviti ovaj začarani krug?
znaš kako se se kaže "poslije j..nja nema kajanja"!!!! Trebao si o tome prije razmišljati!! Ja sam mišljenja ako već imaš čovjek ima ljubavnicu trebao bi poraditi na tome da koristi zaštitu!!!!!! Pa koliko ti je godina?
Vjerujem da ti je mučno i da si u gadnim problemima..ali pred zidom si i nije fer da sada ljubavnicu odbaciš ko zadnje pseto ako si ju već k..o!!!
katarinas is offline  
Old 20.03.2012., 13:25   #3
A kako te ucjenjuje? Što želi od tebe?
__________________
Go away, I need you.
Ljutica is offline  
Old 20.03.2012., 13:27   #4
kakve savjete ocekujes? cime ti prijeti,sta ona zeli od tebe sad?

prinaj zeni sve ,ova ce kad tad
sarajka89 is offline  
Old 20.03.2012., 13:27   #5
A sto ona zeli od tebe? Pretpostavljam da joj cilj nije tebi napakostiti nego ili te pridobiti da se rastanes i odes sa njom ili nesto drugo.

Imas odgovornost prema tom djetetu ako si otac, i to ne moze rijesiti neka lova koju si joj ponudio da te ostavi na miru. Zasto bi te ostavila na miru, pa nosi tvoje dijete...
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Old 20.03.2012., 13:31   #6
Čekaj malo - koga ti zavaravaš pričom o sretnom braku, a ljubavnica sa strane?

Izlaska iz začaranog kruga nema dok se isti ne razbije.
william1 is offline  
Old 20.03.2012., 13:35   #7
Prodajte priču ekipi iz Krv Nije Voda, Zaradite lovu i plati pobačaj-šta god.
Chansomps is offline  
Old 20.03.2012., 13:35   #8
ja brijem da je ovo trol. jer ak nije trol, onda stvarno...
Altera is offline  
Old 20.03.2012., 13:36   #9
Nikako.
Alexa is offline  
Old 20.03.2012., 13:37   #10
Daj otkaz. Pobjegni,ako te ne može naći,ne može ti ništa.
Hedera is offline  
Old 20.03.2012., 13:38   #11
Quote:
william1 kaže: Pogledaj post
Čekaj malo - koga ti zavaravaš pričom o sretnom braku, a ljubavnica sa strane?

ovo je i meni palo na pamet... wtf..sretan brak i ljubavnica ne idu zajedno... a tebi je bolje da sve priznaš supruzi, prije nego joj se ova javi
A utvrđivanje očinstva se može zatražiti i sudskim putem...
__________________
My mama told me when I was young..We are all born superstars..She rolled my hair and put my lipstick on in the glass of her boudoir..."There's nothin wrong with lovin who you are" she said, "'cause He made you perfect, babe...So hold your head up girl and you'll go far,listen to me when I say" I'm beautiful in my way 'cause God makes no mistakes..I'm on the right track baby I was born this way... ♥
legica21 is offline  
Old 20.03.2012., 13:42   #12
Ne razumijem kakve probleme imaju ljudi na ovom forumu. Kao sretan brak, ovo ono, lijevo desno, i onda kad zajebe pita druge za savjet.

Budi muško, priznaj ženi što si napravio i riješi situaciju kako znaš i umiješ.
william1 is offline  
Old 20.03.2012., 13:42   #13
dobro ko tu koga prči..?

koja je trudna?
OttoRino is offline  
Old 20.03.2012., 13:42   #14
Quote:
Oceanheart kaže: Pogledaj post
Moja ljubavnica inače kolegica sa posla je ostala trudna i ucjenjuje me perfidno!
Nemam snage priznati supruzi što mi se dešava jer sam u sretnom braku!
Ona ne pristaje na test o očinstvu pa me zanima procedura i kako postupiti u ovakvoj mučnoj situaciji.
Ponudio sam joj i veliku novčanu svotu da me ostavi na miru ali ona svakodnevno
smišlja kako da mi napakosti.
Zbog sveukupnog problema primjetio sam da u krevetu sa suprugom ne mogu se opustiti i imam tokom dana navale bjesa koje iskaljujem na supruzi i radnoj okolini
Kako zaustaviti ovaj začarani krug?
Ja mislim da te se sjećam s jedne druge teme. Zar nisi ti tvrdio da ti je imanje ljubavnice na poslu pozitivno utjecalo na radnu produktivnost i odnose s kolegama te čak i učvrstilo brak? A šta da ti kažem - sve se vraća i sve se plaća.


Quote:
Oceanheart kaže: Pogledaj post
Nisam ni mislio da će moje javno priznanje proći bez ovakvih osuda no kako sam reko desilo se u takvom spletu okolnosti da jednostavno nisam se mogao oduprijeti trenutku kada me uhvatila bespomoćnog.
Da sam je odbio znam kako bi to odjeknulo u našim krugovima pa ovako kako sada stvari stoje , nisam ispao šupak a sve do tada neke su me čak sumnjičile da sam gay.
Ma znaš šta, ovde je najbitnije da ti nisi ispao šupak, a za ovo ostalo se ne brini. Već će se nekako to sve riješit.
__________________
''People take different roads seeking fulfillment and happiness. Just because they're not on your road doesn't mean they've gotten lost.'' Dalai Lama

Zadnje uređivanje Na oblaku : 20.03.2012. at 13:49.
Na oblaku is offline  
Old 20.03.2012., 13:46   #15
Joj...sretan brak i ljubavnica sa strane. Nešto ipak ne štima u tom braku.
Jesi čuo za kondom?
Kakav si ti licemjer. Napraviš ženi dijete i ponudiš joj veću svotu novca. Novac ne rješava ovakve probleme.
Na strani sam ljubavnice, samo nek te ucjenjuje...zaslužio si.
Biljka is offline  
Old 20.03.2012., 13:48   #16
je li ljubavnica i prije pokazivala znakove neuroze, ili je to počelo od kad je ostala trudna?
Ako se već upuštaš u seks bez zaštite, s bilo kim, a pogotovo s nekim drugim uz službenu osobu, trebaš imati jaaako veliko povjerenje u tu drugu osobu, a ne razmišljati samo donjom glavom.

Sigurna sam da je ona i prije imala ljubomorne eskapade, ili ko zna kakva zahtijevanja od tebe, a sad je skroz popizdila. To si ti kriv jer uopće ne razmišljaš s kakvom se osobom upuštaš u vezu samo da bi podebljao svoj ego. Sad nek ti je.

Najgore što je sad tu još i nevino stvorenje u pitanju, koje će, ako ga i rodi, cijeli život provesti s neurotičnom majkom, a vjerojatno će se i pročuti tko mu je otac...

Mislim da bi trebao na miru porazgovarati s njom, pokušati je smiriti svakako, i na neki način pokušati je urazumiti, ako je to uopće moguće. Ima ljudi koji u ljubavnim stvarima skroz popizde, a ako je ona takva, naebo si...
UVschutz is offline  
Old 20.03.2012., 13:52   #17
priznaj ili čekaj da se klinac rodi, pa zatraži test (ne treba ti pristanak od te ženske) ..traži test sudskim putem.

a ako je tvoje, priznaj jer nije dijete krivo kaj ima glupu majku koja ga iskorištava kako bi manipulirala tobom i napakostila ti, a isto tako nije krivo kaj ga je napravio netko tko voli jebat sa strane ne razmišljajući o posljedicama, a u sretnom braku je

'oće da ju ženiš ..i da, nikada ne vjeruj ljubavnici ako pije kontracepcijske ..ostaće trudna
Depeche E. is offline  
Old 20.03.2012., 13:55   #18
Quote:
UVschutz kaže: Pogledaj post
Najgore što je sad tu još i nevino stvorenje u pitanju, koje će, ako ga i rodi, cijeli život provesti s neurotičnom majkom, a vjerojatno će se i pročuti tko mu je otac...
Je li majka neurotična ili ne to je stvarno upitno. Dapače, autor ju je na jednoj prethodnoj temi opisao kao krasnu osobu i izvrsnu kolegicu. Naravno da je iznervirana njegovim ponašanjem, pogotovo ako joj je ponudio lovu da se riješi djeteta ili drži zatvorena usta. To je stvarno ponižavajuće i uvredljivo i svatko bi popizdio. A ako odluči zadržati djete stvarno ne vidim razloga da od bilo koga skriva ime djetetova oca. Bilo bi uredu da se kao razumne osobe dogovore o skrbništvu bez da koriste to dijete kao oružje jedno protiv drugoga.
__________________
''People take different roads seeking fulfillment and happiness. Just because they're not on your road doesn't mean they've gotten lost.'' Dalai Lama
Na oblaku is offline  
Old 20.03.2012., 14:04   #19
znači išo je za ljubavnicom da kolege na poslu ne misle da je tenkre i gay i sad kad joj ga je napravio, htio bi lovom riješti stvar i još k tome zadobiti suosjećanje forumaša..

sinko pa tvoj trag u povijest je tako lako slijediti, samo ne znam čiji bi nos to izdržao..

i tako ti ljudi stvaraju obitelji, stvaraju druge ljude, kakvu poruku i kakvu pouku će oni moći ikome dati, kakvo nasljeđe iza sebe ostaviti...

i onda imamo subotnja nasilja mladih..

kad vidiš tko su im roditelji, ne bi se začudio da se mladi obračunavaju raketnim bacačima..


dakle što ti je činiti...

ženi sve priznati, priznati i dijete ljubavnice, žena će se vjerojatno razvesti ako je iti malo pametna, a ti ćeš na obje strane plaćati alimentaciju čitavog života i biti sretan da bude samo to, jer i to je mala sankcija za takvo neodgovorno i egoistično ponašanje

a ono...sorry na iskrenosti..
__________________
Tražio sam Gospodina i on me usliša, izbavi me od straha svakoga....
jedrilicar is offline  
Old 20.03.2012., 14:18   #20
u ovom slučaju najbolje bi bilo da odeš na par godina u amazonu spašavat đungle
vlaj1 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger