Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2013., 12:04   #41
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
Ja sam zakljucio da se neki detalji uzivotu moraju dogoditi oces ili neces to uopce nije bitno, bitno je da ces to proci, iskusiti itd.
I da u skladu stime mozes u buducnosti predvidjeti takav dogadaj, ali je uvijet da moras vrlo precizno postaviti pitanje. Meni je to doslo spontano da sam vidio u buducnost tu radnju i uz sav moguci trud iz petinih zila nisam uspio promijeniti tijek dogadaja. Tocno se to dogodilo to sto sam vidio u buducnosti i ni makac od toga !
A predvidio sam to par mjeseca unaprijed, a ne ono tipa prije dvije minute, jucer ili prekjucer vec punih i do 3mj. unaprijed i to samo jednom i nikad vise ! I tada cak poslije koji dan posve zaboravim, a kad se dogodi onda se i usput sjetim da sam taj dogadaj unaprijed predvidio.
sas, kako ti postavljas pitanje? Ja odgovor u snovima dobijam spontane kad se nakupi psihički naboj...
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 01:21   #42
Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
sas, kako ti postavljas pitanje? Ja odgovor u snovima dobijam spontane kad se nakupi psihički naboj...
Pitanje moze biti spontano kao u tvojem slucaju tako da nemoras direktno svijesno postaviti upit.
A kad mislim pod precizna pitanja tada mislim na to da mora biti ciljano i tocno pitanje na koga se odnosi.
Recimo mene zanima uz vezi neke osobe pod imenom Pero, pod imenom Pero postoji puno osoba koje si upoznao ili cuo za njih sto znaci da pitanje nije tocno ili precizno.
Ali se moze nadoknaditi taj nedostatak tako da vizualiziras njegov fizicki izgled pod tim imenom onda je to vec vrlo precizno ili navesti ime, prezime i mjesto odakle je on.
Zato ovi malo bolji likovi kaj se bave tarot kartama ili astrologijom znaju cesto pitati osim koje je ime da navedes i datum rodenja jer je to vrlo precizno pitanje na koga se odnosi.

A da nesto saznas bilo uz vezi proslosti, sadasnjosti ili buducnosti ili cak nesto drugo ima hrpu metoda kojim se moze to postici tipa snovi, visak, karte, vizualizacija itd.


Najveci problem je u tome sto je buducnost dijelomicno promijenjiva npr. u buducnosti ti vidis da ces se tog datuma sastati stom osobom i ti opet imas izbor da neizades citav dan iz kuce kako se nebi sastao stom osobom. Drugim rijecima promijenio si buducnost.
Tako imas primjere kada pitaju ljudi u tarot kartama dali cu uskoro upoznati novog partnera, odgovor je da za mijesec dana, ali je caka ta da ta osoba kojoj je receno da bi mogla upoznati tu novu osobu ona zaista nista nepoduzima da se uopce omoguci ta prilika. Npr. izlazak van iz kuce da dodes u neki nocni klub, ili se uclanis u neku aktivnost, ili makar da se proseces medu zivim ljudima, osim kuca poso poso kuca.
Uglavnom moraju biti ispunjeni nekakvi uvijeti.

Tapatalk 2 using mobile - Samsung Galaxy Fit S5670
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2013., 00:10   #43
Quote:
nemo123 kaže: Pogledaj post
Najozbiljnije pitam, zašto neki ljudi žele da im netko kaže i protumači cijelu njihovu budućnost? Ja ne bih mogla živjeti kad bih znala što me čeka i trudila bih se promijeniti svoju sudbinu (iako to nebi smjelo biti moguće)... pa eto, nadam se da će se nači netko tko mi može odgovoriti, jer ja stvarno ne razumijem..
Ljudi žele znati budućnost da bi se za nju mogli pripremiti...i to posebno ako baš i nije bajna.
Meni je jedna gatalica kad sam imala 16 godina rekla da je bolje da mi ne govori ništa,jer ću odmah izgubiti volju za život,ali mi je na inzistiranje ipak rekla da ću se udati,da neću imati djece,da mi taj brak neće dugo trajati i da će se u mojoj 27 godini dogoditi neka gadna smrt i razvod.
Zanimljivo da mi je u mojoj 27 godini zaista umrla svekrva i zaista sam se razvela.
Poslije sam kontala da je to sa razvodom baš u toj dobi mogla biti i neka osobna duboka autosugestija,ali onda se postavlja upitnik kako je mogla pogoditi tuđu smrt kao rezultat bolesti

A onda mi je na dodatno inzistiranje rekla da ću se udati još jednom.
Aj hvala Bogu,bar nešto

A još bolje što se svega rečenog,još solidno sjećam.
Lyte-as-a-rock is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:58.