Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2012., 19:03   #41
Quote:
dhanurx kaže: Pogledaj post
ti si u krivu i shvatit ćeš zašto, nikad ne podcjenjuj starije osobe od sebe.
ne podcjenjujem ih... već govorim da svako ima svoje... kao što rekoh 90% ljudi će krvio shvatit
Melpinoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 19:37   #42
Quote:
Melpinoh kaže: Pogledaj post
ne podcjenjujem ih... već govorim da svako ima svoje... kao što rekoh 90% ljudi će krvio shvatit
Jos uvijek na shvacam - Melpinoh jeli ovo neka sala?
martin polo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 09:31   #43
Quote:
martin polo kaže: Pogledaj post
Jos uvijek na shvacam - Melpinoh jeli ovo neka sala?
Nop... I'm dead serious...
Melpinoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 18:22   #44
Quote:
Melpinoh kaže: Pogledaj post
Nop... I'm dead serious...
Zasto taj rat u astralu bas sada tj. uskoro??
Koliko ti vremena treba da nekoga obucis za 'self defense'?
martin polo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 21:59   #45
Quote:
martin polo kaže: Pogledaj post
Zasto taj rat u astralu bas sada tj. uskoro??
Koliko ti vremena treba da nekoga obucis za 'self defense'?
Zasto? to ti nitko nece moci odgovoriti.. A koliko mi vremena treba da nekoga naucim? Pa, sad... nije lako reci jer dosta ovisi o osobi koju ucim... meni je trebalo da prođem nekakvu vecu kolicinu osnova oko godina(malo manje al ono odprilike) tak da ono.. svako ima svoj tempo ucenja i meni nije bed taj tempo pratit jer znam da postoje ljudi koje ovo zanima i traze nekoga... i ja sam nekada bio kao ti ljudi pa sada nudim to da ja naucim nekoga i da se taj lanac nastavi..
Melpinoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 22:38   #46
Mogu li ja tebi postavit par kulturnih pitanja da meni i svima nama objasniš.
Evo, prvo, kako je moguće da će biti uskoro nešto u čemu ne postoji vrijeme, dakle na astralnoj razini nema vremenskih okvira i zakoni "vremena" ne djeluje, stoga kako znaš da je uskoro i što to znači uskoro u okvirima našeg vremena, jer to uskoro se govori već 20 godina.
Kao drugo, možeš li ukratko opisati što je točno astralna ravan, kako je nastala, kako se stvara i pod kojim zakonima djeluje.

Evo, molim te da svima ovo objasniš, nebi ti trebalo uzeti više od 5-10 min vremena ako znaš o čemu govoriš.
Hvala.
GameDeveloper is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 03:45   #47
Možda previše tražiš od njega, isto kao da zahtjevaš da nam svima objasni kako upadamo u san, točan mehanizam toga. Ne mora to znati, ali ipak može upasti u san/astral što već...
Marian Oden is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2012., 22:16   #48
Quote:
Marian Oden kaže: Pogledaj post
Možda previše tražiš od njega, isto kao da zahtjevaš da nam svima objasni kako upadamo u san, točan mehanizam toga. Ne mora to znati, ali ipak može upasti u san/astral što već...
A je, to što govoriš i što dotični momak govori je vrlo vrlo opasno., zašto?
Zato što to nisu stvari za igru i ako ne poznaje pravila igre može biti neugodno, a čini mi se da ne poznaje pravila igre s više sfere i poziva druge igrače da se igraju s njim a nezna ni sam kako se igra.
Recimo, evo ja znam oprilike kako radi motor auta, mogu objasnit neke djelove međutim zar nebi bilo suludo da ja dođem i počnem govoriti da znam servisirati motor auta jer znam kako radi pojedini djelovi i još tumačim da ću naučiti i druge servisirati motore auta na osnovu toga što znam kako radi??

Ajmo malo razum uključiti prije svega.
GameDeveloper is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 02:21   #49
Bilo bi dobro imati odakle pročitati dobar tekst o funkcioniranju astrala, na što osoba može sve naići tamo, i koliko je to sve zapravo štetno za mozak. Bio bih zahvalan, kao i svi oni koji čitaju ovu temu, kada bi ti objasnio što je to što radi Melpinoh, a da je opasno. Otprilike što misliš kuda vodi njegov pristup svemu ovome, na kakve opasnosti može naići.

Jesu li te opasnosti od paranormalnih bića? Ili zbog toga što je astralna projekcija sama po sebi kao operacijski zahvat (na mozgu), i svaka greška može skupo koštati.

Glavna točka njegove teme je ustvari borba i ubijanje "demona", a što misliš da je to zapravo? Onako sa realnog gledišta, što se krije ustvari iza susreta sa tim "entitetima" i njihovog uništavanja, što to sve znači na energetskoj razini?
Marian Oden is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 18:59   #50
Quote:
Marian Oden kaže: Pogledaj post
Bilo bi dobro imati odakle pročitati dobar tekst o funkcioniranju astrala, na što osoba može sve naići tamo, i koliko je to sve zapravo štetno za mozak. Bio bih zahvalan, kao i svi oni koji čitaju ovu temu, kada bi ti objasnio što je to što radi Melpinoh, a da je opasno. Otprilike što misliš kuda vodi njegov pristup svemu ovome, na kakve opasnosti može naići.

Jesu li te opasnosti od paranormalnih bića? Ili zbog toga što je astralna projekcija sama po sebi kao operacijski zahvat (na mozgu), i svaka greška može skupo koštati.

Glavna točka njegove teme je ustvari borba i ubijanje "demona", a što misliš da je to zapravo? Onako sa realnog gledišta, što se krije ustvari iza susreta sa tim "entitetima" i njihovog uništavanja, što to sve znači na energetskoj razini?
Prvo, teško je znati što to navedeni dečko vidi i radi, pošto je astral mjesto koje se formulira prema onome što sudionik razmišlja, vjeruje i misli, stoga koliko je to realno a koliko njegova mašta je vrlo teško procjeniti jer ja nisam u njegovom tijelu i nemam njegovo iskustvo, ali imam iskustvo da astralna iskustva i viđenja demona su vrlo vrlo često naše vlastite unutarnje projekcije a ne nešto stvarno.
Kako ubiti nešto što je energija??, kako znati dali si "ubio" nešto kada niti neznaš dali je navedeno tvoja vlastita projekcija ili stvarno nešto drugo?
S druge strane, astral je podijeljen na dvije razine, višu i nižu te odgovaraju opisa pakla i raja, pa zašto navedeni dečko se ne bavi višim astralom i kontaktima sa višim bićima koje bi mu pomogle umjesto nižim demonskim astralom to treba njega pitati jer je to čisto stvar odluke i odabira, kao što je stvar odabira u životu dali ćeš biti pošten ili đubre.
Bitke koje sam ja vodio još prije su na meni ostavile trag i posljedicu u fizičkom i psihičkom smislu i trebalo mi je određeno vrijeme da se oporavim i skužim vlastite greške, udarac koji primite astralno itekako osjetite fizički i fizički se može manifestirati kao bolest i slično, a bića koja obitavaju na astralu puno bolje znaju o svemu tome nego vi koji 90 posto svoga vremena obitavate fizički osim kada spavate.
Tuča s nekakvim jačim "demonom" je jednaka tuči jedne obične osobe i full naoružanog obučenog policijskog specijalca.
Šok kojeg doživite na astralu se može prenjeti na fizičko, emotivno i psihičko tijelo.

U nekim borbama sam doživljavao da bih izgubio kontrolu nad fizičkim tijelom dok sam u krevetu i spavam, ne govorim o paralizi, govorim o gubitku kontrole nad fizičkim tijelom kada drugi entitet preuzima kontrolu i mogu samo reći da je to vrlo vrlo neugodno i da zahtjeva veliku snagu i svjesnost da se otrgneš od takvog stanja.

Sve je energija i sve već postoji, sve je djelo jedne Kreacije koje smo svi mi dio, stoga čemu svrha boriti se sam protiv sebe? jer mi istovremeno postojimo u anđeoskom i demonskom obliku, postojimo u beskonačan broj oblika koji je manifestacija Kreacije.

Toliko od mene, pozdrav.
GameDeveloper is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 19:37   #51
Quote:
Melpinoh kaže: Pogledaj post

Astral combat je način obrane na astralu i sličnim ne fizičkim razinama. Svi koji su bili na astralu znaju da postoji različita sr*nja tamo koja vas mogu ozljedit, opsjest, oštetit umno pa čak i ubit(pritom mislim na demone). Tak da je uvjek dobro biti spreman i znat se obranit ali i procijeniti kada se obraniti(neće te se ić branit od entiteta koji ima dobre namjere valjda. Sam ih treba znat raspoznat).
Da. Samo ih treba raspoznati. Pri tom mislim da pritom ne misliš na demone jer demoni su rijetki. Valjda bi to znao da ih znaš prepoznati. I valjda bi znao da vecina ometavaca na astralu su duše koje su umrle i ne žele otic s fizicke ravni pa kreiraju svoje stvarnosti i onda radi ljubomore i zavisti i šta ja znam cega sve ne , uvlace te unutra i ometaju ti putovanje i kad se probudiš osjecaš se ko da te je krava prožvakala.

Zadnje uređivanje lightshadow : 04.02.2013. at 19:38. Reason: m
lightshadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 21:05   #52
Šta se tice samog astrala , astral je poput akvarija u kojem su ribe zavezane lancem za dno akvarija. Drugim rijecima ako ti je kratak lanac nemožeš puno prema gore. Bice ima lanac i taj lanac je dug koliko je bice pozitivno , dakle negativac nemože puno gore a pozitivac može al pozitivac može i dole jer jednostavno može i sad kad to znaš šta bi se tukao s nekakvim budalama kad možeš samo otplivati malo gore i tko te šiša. Uostalom sama ideja da se tuceš s njima je spuštanje na njihovu razinu i ono ocito glupo samo po sebi. Osim ako i tvoj lanac nije kratak pa si zapeo tu s njima do razine do koje i oni mogu.

Druga stvar a vezana uz ovu prvu , ne vidim ni najmanji razlog mlacenja utvara bez obzira bile one stvarne ili nestvarne na astralu jer ocito je besmisleno al možda i nije uvijek ako je borba na fizickom planu pa ta duša na astralu ima i fizicko tijelo i sad ti to hoceš malo popeglati.

Dakle sad si ti napadac.

Prvo moraš znati koga napadaš i zašto. Ako si pozitivan odbit ceš ideju da napadaš al u osnovi možda neceš ideju da istražuješ i sada ako znaš gdje treba da ideš i želiš tamo uci ekipa cak i ako ne zna izlazit iz tijela moguce da naletiš na neke entitete koji ocekuju da netko ulazi unutra ( u neku fizicku areu ) pa budeš morao da bi uopce tu bio s njima se navlacit. Opet ignoriranje najbolje i uopce se ne osvrcat a zaštita je za cakre da te ne udari : zlatna kapuljaca i onda zlatna zraka s viših nivoa direkt u tvoju krunsku cakru i da te ispuni njome. Pozitivne vibracije ih odbijaju jer su finije a oni negativni su na gušcima i ovo im je kratko za njihov lanac.

Sad kad si ušao unutra i unutra su duše u tijelima ostaje da vidiš oceš li samo osmotriti situaciju , pokupiti podatke i pratiti ih il ceš nekoga udariti.

Udariti znaci utjecati na njegovu auru jer u osnovi aura je taj vanjski omotac oko duše i isto kako tebe negativac na astralu ide udarit tako možeš i ti njega al s zlatnom kapuljacom ti se štitiš.

Ne vidim zašto bi nekome nanio zlo al ako oceš udariti najmekše je uvuci se pod kožu osobi i uciniti je ludim koristeci male trikove i onda ona poludi i postane opsjednuta i onda joj manipuliraš.

Ali sve šta ti govorim može biti zamka jer ako sam ja demon možda ti namjerno ovo govorim da te iskušam jer demoni su tu da iskušavaju ego.

I sad vidi šta ceš. Istraživanje nije zabranjeno. Obrana od entiteta koje te pri tom napadnu isto nije zabranjeno. Za ostalo .... pazi šta radiš.
lightshadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 23:31   #53
Melpinoh je u pravu....napadi demona su postali sve češči, samo nigdje nisam pročitao da je rekao kako će se apokaliptični rat protiv netjelesnih entiteta voditi u našem fizičkom svijetu a ne na astralu.
__________________
Riječ je u najboljem slučaju jedna iskrena laž.
SimonSays is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 23:47   #54
Quote:
SimonSays kaže: Pogledaj post
Melpinoh je u pravu....napadi demona su postali sve češči, samo nigdje nisam pročitao da je rekao kako će se apokaliptični rat protiv netjelesnih entiteta voditi u našem fizičkom svijetu a ne na astralu.
Stvarno ne vidim logiku borbe protiv netjelesnih entiteta ?

Borba s tim entitetima se dešava i sada jer oni uvijek napadaju. Ko u crticima , đavolcic na jednom ramenu anđeolcic na drugom pa govore tj pokušavaju utjecati na um osobe tako da za tu borbu ne treba ic na astral il na drugi kraj svemira kad je ona upravo sada tu.

A na samome astralu samo ih ignoriraš i ono receš im da prošetaju i to je to.

Jedino ta borba preko astrala ima nekog smisla kad netko ima tijelo a digne ti tlak pa odeš gore pa ga nađeš i onda prokineš u neku cakru tako dam u se dole na Zemlji sve zavrti.
lightshadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 22:08   #55
Pozdrav,oprostite sto upadam ali nemogu naci na netu. Sto je to astral combat,kako se to koristi,neke informacije opcenito za nekog tko nikad nije cuo za to?!
Laters is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 23:44   #56
Astral combat , pa kako za koga. Za nekoga bi bio borba s duhovima na nižem astralu i ono ne vidim koji je smisao toga kad ih jednostavnoš ignoriraš i okreneš na pozitivu i to je to a ono i tehnika zlatne kapuljace ( zlatna zraka iz viših nivoa u tvoju krunsku cakru i onda napraviš pokrivac okolo i sve ispuniš tom energijom i zlatnom bojom i to ih tjera ) tako da ne vidim neki smisao uopce kacenja s time , cak naprotiv oni navlace na to da te uvucu u tu igru kako bi ostao u nižem astralu. U svakom slucaju tu pobijede nema jer cim su te uspili navuc na borbu ( na negativne emocije ) dobili su.

Za nekoga drugog astral combat bi bio vojna vještina usmjerena na astralno ulaženje u tajne baze neprijateljske vojske i proucavanja terena , prikupljanje broja o stanju unutra , broju vojnika , tehnici , komunikaciji , planovima a po potrebi napad na enegretske cakre tijela tih koji su unutra.

Naravno kao duh nemaš sposobnosti kao kad imaš tijelo ( ince tijel oti tada spava a ti si kao duh izašao ) al ono nije baš i da nemožeš utjecati na fizicku stvarnost pa postoje trikovi ko npr možeš napravit da jednome od vojnika napraviš u umu nešto šta se zove fokus ili slika da ispred njega stoji neprijateljski vojnik u mraku i on zapuca a iza je drugi vojnik i tako ubije svoga vojnika.

Jesi duh i ogranicen si al to ne znaci da si baš totalno neogranicen da razbucaš te unutra.

Šta više trikova znaš to su ti potencijalne mogucnosti vece.
lightshadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 14:39   #57
a cemu uopce to? zasto bi se itko htio borit sa tim sranjima?
btw. ima ko neku dobru tehniku ulazenja u astral?
Ensiferuum is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 17:44   #58
Mene ne zanimaju astralna putovanja, ali sam imao više susreta sa demonima. Obično se približe kada osjete neki strah, umor ili druge slabosti. Ponekad se pretvaraju da su u nevine životinje i osobe, ali se točno osjeća negativna energija od njih. Potiču natjeravanja, fizičke obračune, te zastrašivanja različitim izgledima. Vole gurati ruke u područje trbuha i ima još nekih specifičnosti.

Kako znam da to nije mašta ? Spontano sam doživljavao lucidne snove u djetinstvu, a kasnije sam ih svjesno poticao. Tako da većinom imam dobru razinu svjesnosti u snovima, te sanjam što poželim. U ovim slučajevima jasno osjetim upad, te znam da se radi o bićima sa voljom. Ponekad se probudim, pa čujem čudne zvukove u sobi. Jednom sam i vidio neko biće nakon buđenja.

Većinom samo prođem pored njih, te mi je baš svjedno što će napraviti. To su vječne duše kao i mi, te nas mogu samo izigravati vlastitim iluzijama. Samo što oni trenutačno iskustvom spoznaju jednu tamniju razinu, a mi nešto svjetliju. Njihov izbor, te će istraživati druge razine kada to požele.

Ako me ipak napadnu, samo zamislim jako polje aure oko sebe, otjeram ih u ime Boga, ili zamislim snažan udar strujom. I sve završi za manje od 5 sekundi. Samo me bezveze probude usred noći, pa se nešto slabije naspavam.

Ukratko...borite se s njima ako želite, ali upravo to oni žele od vas. Meni je to predosadno i ne vidim nikakvog smisla u tome.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 02:01   #59
E ovak, neznam dal itko čita više ovaj post al probat cu bez obzira. 1. zaboravio sam šifru od mejla i acc-a na forumu pa nisam mogo postat niti odgovarat na mejlove. 2. ovo što sam pročito da te kao demoni tjeraju na borbu i da oni kao pobjeđuju jer su te povukli na "loše" emocije. Tu se ne slažem jer osobno mislim da postoji samo jedna loša emocija, mržnja, a da sve ostale imaju svoju svrhu i da su više neutralne nego loše. 3. Oko toga da samo pucaš u više razine i okrećeš se prema svijetloj strani astrala. tu se također ne slažem jer osoba mora razvijati tamnu stranu isto kao i svijetlu, jer će se inaće desit da jedna strana prevagne i zezne osobu. Standardni ying-yang princip.
Melpinoh is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:46.