Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2012., 11:27   #661
Da znaš da mi je i samoj palo na pamet predložit ti takvo nešto

Znači može za 3 tj. prve slike!
meni su trenutno obrve hmm.. ima dlačica, ima ih puno, ali ne ravnomjerno, trč trč pa koja.. ne mogu vjerovati koliko su se izgleda prorijedile

Pakt sklopljen. Dan 1.
Charlote080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 12:10   #662
Quote:
Charlote080 kaže: Pogledaj post
Pakt sklopljen. Dan 1.
ajme što se veselim,nemaš pojma!! pa kako nam ovo prije nije palo na pamet? ZNAM da ćemo uspjeti! i haaaaaaaaaaaaaaajmo!
sydney is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 12:12   #663
ja sam za to da pišemo svaki dan,ako si u mogućosti i javljamo naš napretak!
sydney is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 12:23   #664
Ja stvarno ne znam

Za! Imam stvarno good feeling za ovo
Charlote080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 07:50   #665
Jučašnji dan prošao super! je da je par puta ruka pošla prema obrvama,al lako sam ju zaustavila. i ja zaista imam super osjećaj za ovo. poznajemo trich u dušu i zato znamo da ćemo uspjeti na ovaj način! idemo naprijed!

sydney is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 13:03   #666
))) suuper.

Znam da stvari uglavnom dobro ispadnu kod mene kad se onako dobro zainatim, i kažem si nema odustajanja!

Znaci, danas je već dan 2. Službeno moj (ako sam dobro računala) 9. dan nečupanja.
Hvala Bogu počinju se nazirati sitne trepavice (već sam mislila da sam ih ovaj put zauvijek izgubila), poriva nekog većeg za sada nema, kad osjetim svrbež, posvrbim se samo bez ikakvog čupkanja. Trudim se da mi njihovo područje nikada nije suho.

Obrve, one su prepresmiješne, izgledaju kao neobrijane noge 7. dan nakon zadnjeg brijanja .. iskreno u mojoj glavi one su uvijek bile jako guste i široke prije, ali sada na slikama kad gledam vidim da su i bile poprilično rijetke ali dosta dugačke pa su se valjda meni zato činile tako ogromne uvijek.. ne znam.
Jedino sa čime se patim jest crtanje obrva, kad su ovako rijetke, a ima ih posvuda ne znam kako bi ih nacrtala, uglavnom malo prođem sivom i smeđom olovkom preko gornjeg dijela, nabijem šiške i nadam se da ih ovaj grozni vjetar neće otpiriti
Charlote080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2012., 14:43   #667
syd, char, drago mi je da ste se opet uspjele oduprijeti čupanju. ne stignem pisati ali čitam vas svaki dan da vidim kako ste mi. samo hrabro i uspješno dalje! šaljem puse
Luchita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 00:03   #668
Dan 2.
rastu polako, ali sigurno..
ništa nije počupano.. trihotilomanija mi nije pala na pameti ni u jednom trenutku
Lijep dan
Charlote080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 08:44   #669
jutro!

i ja se dobro držim! ruka zna završit u obrvi, ali ne čupkam. i moje rastu,već se lakše stavimaskara. a obrve..hm...napreduju. uglavnom teže mi je malo ne dirat obrve,jer je to ranja automatska ,ono iz dosade-kad čitam,gledam tv,dosađujem se. a čupanje trepavica je bilo u stresu. ugl idemo naprijed!
sydney is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 10:09   #670
Sydney, hrabro naprijed! Navijam za tebe!

JayGee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 10:11   #671
Quote:
JayGee kaže: Pogledaj post
Sydney, hrabro naprijed! Navijam za tebe!

hvala draga! čujemo se na pp kad imadnem više vremena!
sydney is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 10:19   #672
jedna za motivaciju:



imat ćemo ovakve! il bar blizu ovih!
sydney is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 10:01   #673
5.dan ako sam dobro izbrojala..
obrvice fino rastu, i lagano se popunjava i onaj zadnji iščupani dio..
trepavice, sve se uglavnom popunilo, samo su one same još dosta krhke, i sičušne.

jao kako bi bilo lijepo imati takve )). I hoćemo, zaslužile smo to.
Charlote080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 11:06   #674
Quote:
Charlote080 kaže: Pogledaj post
5.dan ako sam dobro izbrojala..
obrvice fino rastu, i lagano se popunjava i onaj zadnji iščupani dio..
trepavice, sve se uglavnom popunilo, samo su one same još dosta krhke, i sičušne.

jao kako bi bilo lijepo imati takve )). I hoćemo, zaslužile smo to.
već? ja super,mažem trepavice ricinusovim,napreduju lijepo!

a par puta sam primjetila kako mališa čupka svoje! sigurno je vidio od mene i govori:imam krmelja mama. baš sam bila tužna kad sam to vidjela. i šokirana naravno! ali zaboravit će on na to,jer ja više neću čupati! trebamo pozitivno gledati naprijed..to mi je glavna mantra. i ona kako čupanje mi ništa nikad dobrog nije donijelo,da treba djelovati na prave probleme koje uzrokuje stres,jedino tako ćemo ih rješiti.čupanje samo donosi nove.
sydney is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 12:44   #675
bravo, cure!
JayGee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 16:46   #676
Upravo to..
mi s tim čupkanjem osjećamo olakšanje neko, ali ono što slijedi kasnije

umjesto da se nosimo s problemima, mi prave probleme zanemarujemo, (ne samo probleme) onim što dolazi nakon čupkanja..
koliko sam samo korisnih stvari mogla napraviti dok sam crtala obrve, rezala šiške..

danas saaam napravila bitnu jako bitnu stvar što se obrvica tiče.. napravila sam liniju koju namjeravam zadržati.. i počupala pincetom onaj ostatak.
razmišljala sam o tome da ih ostavim, ali toliko su jadne rijetke da to toliko žalosno izgleda ..
neki dan mi je sestra rekla, ajmeee kako si zarasla, što to više ne počupaš.

ovako simetrične nisu bile.. ne pamtim otkad.. zadovoljna sam
Charlote080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 08:32   #677
super char! što se tiče trepavica,ja sam zadovoljna.obrva kako nisam uopće imala,zadovoljna sam i njima,iako su jako jako rijetke i imam samo kratke dlačice.al narast će i one. ugl ja nikad nisam znala čupati obrve u klasičnom smislu te riječi,tj u cilju uljepšavanja.tako da ću ih samo pustiti da rastu.prošli put sam bila zadovoljna s konačnim oblikom.

pogledaj ovu curu,super mi je! daje savjete koji su njoj pomogli da prestane čupati! http://www.youtube.com/watch?v=pLFY_...-56qSg&index=2

juče sam bila super,skoro mi nikako ruka nije išla prema obrvama!

Jay hvala draga na potpori!
sydney is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 17:51   #678
Thumbs down

Danas još jedan poseban, divan dan, bez čupanja.
Sve OK

evo baš sam pregledala njezine snimke,
ja ti uglavnom pratim na youtube jednu djevojku, Beckie0, nažalost ona nije pobijedila trich, u zadnjem videu stoji kako po 3 puta godišnje ostane bez kose.. ali ipak, njezina volja, tolika energija, koliko je uspjela u zivotu uz taj poremećaj je fascinantna.
Ne dopušta da joj trich smeta i to je predivno
Charlote080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 17:52   #679
zanemari ovu ikonu gore, slučajno je stavljena
Charlote080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 21:03   #680
Quote:
Charlote080 kaže: Pogledaj post
Danas još jedan poseban, divan dan, bez čupanja.
Sve OK

evo baš sam pregledala njezine snimke,
ja ti uglavnom pratim na youtube jednu djevojku, Beckie0, nažalost ona nije pobijedila trich, u zadnjem videu stoji kako po 3 puta godišnje ostane bez kose.. ali ipak, njezina volja, tolika energija, koliko je uspjela u zivotu uz taj poremećaj je fascinantna.
Ne dopušta da joj trich smeta i to je predivno
znam za backie i obožavam je!!! tako je divna i puna života i energije,gledajuć je trich i ne izgleda tako loše

ugl i ja super danas,ma divno!!! poriva nestaje,ruka svega dva pita pošla prema obrvi,uspješno zaustavljena.mislim zaista je čudno al to mi je tako lako učiniti,kao nikada!morat ću svom psihijatru reć za naš pakt! ti ne piješ nikakve lijekove? ovo 80 u nicku ti je godište?čim se baviš?kako s enosiš s strsem osim što čupaš jel.. iz hr. si?možeš na pp
sydney is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:19.