Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2003., 12:49   #81
Vjerovali ili ne,opet sam sinoc po treci put zavirila u Paskaljevićevo
"Bure Baruta".Ta njegova, za mene, fantastična bizarna i krajnje ponekad - morbidna koketerija sa stvarnošću ovih prostora - ne mogu reći da me rasplače, prije da postoje scene u kojima sam više bila emotivno užasnuta nad jednostavno izrečenom istinom.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2003., 13:24   #82
ako ne places, suhe su ti oci...

Bio sam blizu kad sam pogladal Zivot je lijep, i skoro na Zelenoj Milji kad prze Coffey-a. Ne bih nikad ni pomislio na odlijev suza na neki film kojemu je to svrha (u ova dva filma plac nije svrha).
__________________
She enters into it enters into us
Ollienntsh is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2003., 13:25   #83
pogledal, ne pogladal
__________________
She enters into it enters into us
Ollienntsh is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2003., 11:01   #84
Evo da navedem dva filma koja jos nitko nije spomenuo (mislim) a za koja su mi trebali paketi maramica

IL POSTINO I onda... na kraju.... smrrrc ... Eh, i kad jos znate da je Massimo Troisi umro nedugo nakon snimanja filma....

SLING BLADE Billy Bob Thorntonov film u svakom pogledu (rezirao, napisao scenarij, glumio) Inace, ne volim forsiranje tematike mentalne retardacije (i preseravanje holivudskih velicina sa preglumljivanjem istog) a sve u svrhu isforsiranog izmamljivanja pokoje suzice kod soft-hearted gledateljstva, ali ovaj film .... stvaaaaaaarno dobar. I smijes se, i places kao kisna godina, ali na kraju se ne osjecas "prevaren".
kamala is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2003., 20:23   #85
Ja plačem na kraju svakog filma jer sam tužan što je završio!
 
Odgovori s citatom
Old 04.03.2003., 22:47   #86
na LOTR the Fellowship... kad Boromir umire...
kad Gandalf "kao" umre je bed... al kad Boromir umre...
onaj dijalog izmedu njega i Aragorna...
najezim se sav...
i jos ona muzika u pozadini...
bed...
 
Odgovori s citatom
Old 04.03.2003., 23:51   #87
Re: filmovi

Quote:
Zrinska kaže:
pa......."the piano"(kad onaj tip Adi odreze prst).
joooooooj....... to je tako tužan film,.... uh, uh, uh!!!
__________________
i rece maja: "jebat ces i tocka" i tako bi
bloody sailor moon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2003., 14:22   #88
pa ne plačem baš na filmove ...
al da me je ono totalno dirno i sjebo i da su mi se oči do daske napunile suzama i skoro popustile je svakako scena iz
One Were Warriors

NE ČITAJ DALJE AKO NISI GLEDO/ALA

kad se mala objesi, poslje one gnusote ...

puklo me skrooooooz
BuntovnikSaRazlogom is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2003., 23:46   #89
...dva su filma:

1. jedan, jedini, neponovljivi E.T. zato ga više ni neću gledat..uvijek se rasplačem ko kišna godina

2. Paklena plaža...sjebo me onaj kraj svijeta totalno
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2003., 23:55   #90
ne desava se vise tak cesto
zadnje je bilo uz: La vita e bela
grcala sam se
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2003., 01:28   #91
Pa i niste baš neki 'plakači'

Ja zaplačem i na 'Hitnu službu' a di neću na film. Skoro pa svaki.
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2003., 02:07   #92
Nikad nisam plako, al mi je bila knedla u grlu kod 2 filma: Zivot je lijep, i Trainspotting (scena kad uzme preveliku dozu i onda zavrsi u hitnoj, ustvari najvise zbog pjesme "Perfect Day").
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2003., 03:49   #93
ja se isto raspekmezim ako je u filmu bilo kakva tužna scena još dodatno poraćena tužnom glazbom i svaka scena u kojoj neko umire.količina suza ovisi o filmu, kod nekih filmova stvarno ridam, a kod nekih samo par suzica. ali plačem samo kad sama gledam film. jedino mi se dogodilo da sam pustila suzu u kinu kad sam gledala anastaziju, kad puka skoro umre. jedva sam se szdržala kad je diego skoro umro, ali kad smo vidjeli da je živ, e to je bilo puno gore, ali bila sam sa frendicom, koja je pustila suzu, a ja baš nisam htjela, pa su mi se oči samo malo zarosile. najnoviji film gdje sam se raplakala, ali stvarno poplava je nebo koje se ruši, i to kraj kad se stara ubije jer ne želi da upropasti život kćeri, a ona krene njenim putem i odluči se ubiti. i također bio jednom jedan dječak također na htv-u nedavno, ali nisam se rasplakala, samo je bio jako tužan pred kraj. ili little boy blue, koji film, gledala sam ga jedno milijun puta. i još sam plakala i kod hokus pokus, kada se mačak pretvori u dječaka i kad ga sestra zove.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2003., 04:22   #94
bravehard ..svaki put
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2003., 06:26   #95
zadnji put je to bio ice age!!
ma zasuzile mi se okice kada je tigar kao umirao i kada je rekao: "that's what we do in a horde"! a ja kmeeeeeee
__________________
POTPIS
wuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2003., 15:09   #96
Talking

Suze su mi otrovne. Zato ne plačem! Radi drugih.
__________________
kad pojedem muhu osjećam se bolje
bubimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2003., 16:31   #97
Na kraju dana - Kada ona odlazi u autobusu, a on ostaje sa svim onim sto nikad nisu rekli jedno drugom.

Mostovi okruga Madison - Kao što neko reče scena u autu i još dosta drugih scena koje nisam najbolje vidjela od suza.

Prohujalo s vihorom - Kada on odlazi umoran od njenog trčanja za iluzijama, a ona ostaje shrvana iznenadnom spoznajom i sama.

I bezbroj ostalih dobrih i loših filmova koji su na bilo koji način uzdrmali moje emocije i izazvali suze ili poplave.

Velika plačljivka. I danas se sjećam prolivenih suza nakon što sam pročitala Bambi.

U stvarnom životu rijetko plačem.
Krofnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2003., 10:46   #98
King Kong (ridala, ne plakala...)
i Lassie se vraca kuci - svaki put
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2003., 13:29   #99
Ja na GLADIATORA plačem uvijek kad ga fledam.....a gledala sam ga najmanje 10 puta..baš sam fanatik Inače uvijek pustim suzu na neki tužni crtić, npr. Lilo and Stitch, Rugratsi ( onaj dio kad su bila dva brata i kad je jedan popio svo mlijeko i nije mu dao dekicu )... Iako teško priznajem, jako često na filmove plačem....
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2003., 19:32   #100
Pay it Forward i A.I. - slomim se kad vidim onog malog kako umire
__________________
I'm going to buy a gun and start a war, if you can tell me something worth fighting for...
Pesimistic FreAK is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:17.