Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2009., 16:23   #41
Quote:
Photo Lolly kaže: Pogledaj post
Da, točno.Ako želiš da ti kosa bude gusta se moraš šišat malo više od 1cm.
A ekstenzije, od kud drugdje nego od neke žene/muškarca koji si je jaaaaaako njegovao/la kosu?Ne možeš ljudima za ekstenzije prodavat slamu i ispucane vrhove!I najbolje je(kao što znamo)kosu osušit prirodno(bez fena)i ne peglat previše(ako peglaš 1-3 puta u mj.ti se neće dogodit ništa, ja inače samo šiške)...
Šta se tiče ekstenzija, cure s ovog foruma nose hibridnu kosu, a ne kosu koja se šiša sa jadnih indijski ili leševa.... takva kosa je loše kvalitete, a ja ju nebi nosila bilo zbog nekih moralnih, higijenskih razloga i kvalitete....

Quote:
Photo Lolly kaže: Pogledaj post
Meni kosa raste ko trava!Zbilja!Ja inače imam jaako dugu kosu i jednom sam si ošišala pola kose(prije mi je bila do bokova a kad sam ju ošišala malo ispod ramena)i u godinu dana(naravno sa skraćivanjem vrhova svaka 3 mjeseca)mi je sad iste dužine ko prije!Ako neko hoće dam mu pola
Ajme kako sam ljubomorna, daj mi pola, jel može?
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 22:22   #42
Quote:
Photo Lolly kaže: Pogledaj post




Baš sam je odmotala iz "punđe", nisam je raščešljala i ovako izgleda puuno kraće jer nije ravna i nisam slikana stojeći pa se ne može vidit kolko je duga, a ni baš pregusto ne izgleda jer je malo ostalo naprijed...
Nadam se da niste previše razočarani, to vam je uglavnom to...
imaš predivnu kosu!!!!!!
jesi ošišana iza na ravno??? (čini mi se da jesi)
i ne koristiš nikakva silikonska ulja i ostale pizdarije???
ja sam se neki dan ošišala do ramena...bila mi je duga ali su mi je previše izrepali, jer htjela sam postepeno, a oni su mi je nekako stanjili...pa sam je sad na ravno ošišala...hm...tko zna kad će meni opet narasti????
endrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 00:04   #43
prije otprilike 4-5 mjeseci sam odrezala jedan pramen uz tjeme i do sada je narasto 8cm
Uzurpatorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2009., 18:27   #44
Ja sam godinama imala dugu kosu, šišala sam samo vrhove, i prošli mjesec zbog toga što mi kosa ispadala iz očaja se podšišala (sada mi kosa jedva do ramena), i kosa mi potpuno prestala rasti! Znam to sigurno,jer isti dan kad sam se šišala, sam se i pofarbala, i uopče nema izrasta, a prošao je mjesec. Da li se nekom još dogodilo nešto slično?
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2009., 22:52   #45
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Ja sam godinama imala dugu kosu, šišala sam samo vrhove, i prošli mjesec zbog toga što mi kosa ispadala iz očaja se podšišala (sada mi kosa jedva do ramena), i kosa mi potpuno prestala rasti! Znam to sigurno,jer isti dan kad sam se šišala, sam se i pofarbala, i uopče nema izrasta, a prošao je mjesec. Da li se nekom još dogodilo nešto slično?
čudno mi je to da ti uopće ne raste
narnia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 00:11   #46
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Ja sam godinama imala dugu kosu, šišala sam samo vrhove, i prošli mjesec zbog toga što mi kosa ispadala iz očaja se podšišala (sada mi kosa jedva do ramena), i kosa mi potpuno prestala rasti! Znam to sigurno,jer isti dan kad sam se šišala, sam se i pofarbala, i uopče nema izrasta, a prošao je mjesec. Da li se nekom još dogodilo nešto slično?
A da ti ta boja u koju si se pofarbala nije ista ili jako slična kao i tvoja prirodna pa ti se čini da ti uopće ne raste?
Tak otprilike je meni....
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 07:38   #47
Ne, ja farbam kosu jer imam sjedih, i obično odmah primjetim onaj odvratni bijeli odsjaj na razdjeljku već prvi tjedan nakon farbanja.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 19:44   #48
Quote:
MissBimbo kaže: Pogledaj post
eh tako je i meni bilo. frizerka mi je šišala i zdravu kosu. onda sam odlučila više ne ići frizerki i šišati se sama doma. imam ravnu kosu tak da mi to nije problem. točno vidim koliko trebam ošišat.
jedina stvar koja me muči kod moje kose je to kaj na dodir su mi vrhovi grubi, a vizualno nema niti jedne dlake koja je ispucala (a šišala sam se prije 3 tjedna).. to znači da se trebam šišat ili..?
treba imat posebne škare za vrhove...zato ti je to tako!
__________________
SILICA GEL
''DO NOT EAT''
THROW AWAY DESICCANT
slanutkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 19:21   #49
gdje se mogu nabaviti posebne škare za vrhove?
i jel se to može raditi običnim, većim i oštrim škarama, ili se baš moraju kupiti specijalne za rezanje?
 
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 19:54   #50
Quote:
Kaky kaže: Pogledaj post
gdje se mogu nabaviti posebne škare za vrhove?
i jel se to može raditi običnim, većim i oštrim škarama, ili se baš moraju kupiti specijalne za rezanje?
možeš s običnim škarama za šišanje...
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 20:27   #51
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Ja sam godinama imala dugu kosu, šišala sam samo vrhove, i prošli mjesec zbog toga što mi kosa ispadala iz očaja se podšišala (sada mi kosa jedva do ramena), i kosa mi potpuno prestala rasti! Znam to sigurno,jer isti dan kad sam se šišala, sam se i pofarbala, i uopče nema izrasta, a prošao je mjesec. Da li se nekom još dogodilo nešto slično?
jel moguce
piccola is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 20:54   #52
Ja sam procitala negdje da raste 17 cm na godinu, ali nisam bas primjetila, barem na meni. Znam po tome jer se farbam pa vidim izrast. Moja dosta sporo raste. Pofarbala sam se mj dana prije frendice i nakon 3 mj me prerasla s izrastom
A pustam ju vec 8 god i sisam 1-2 puta godisnje iako si znam i sama skratit malo tu i tam i taman kad naraste kolko hocu frizerka mi to odreze i onda moram iz pocetka
Sad je negdje malo duza od pola leđa a cilj mi je do bokova :P
Helly99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 15:48   #53
Quote:
piccola kaže: Pogledaj post
jel moguce
nije
zabranjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 20:39   #54
rast kose

koliko naraste kosa za 1 mjesec?(prosjecni rast)

hvala
avaya1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 14:43   #55
Meni je kosa u 3 mjeseca narasla 5cm Ali, meni inače kosa jako brzo raste, tako da...
 
Odgovori s citatom
Old 25.06.2009., 15:49   #56
Meni naraste malo manje od 1 cm. skužila sam po šiškama, kad sam ih odrezala. U 6 mjeseci su mi narasle 4-5 cm.
Ne raste mi kosa baš brzo.
 
Odgovori s citatom
Old 25.06.2009., 16:02   #57
Quote:
Kaky kaže: Pogledaj post
Meni naraste malo manje od 1 cm. skužila sam po šiškama, kad sam ih odrezala. U 6 mjeseci su mi narasle 4-5 cm.
Ne raste mi kosa baš brzo.
Ja isto po šiškama mjerim
 
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 19:22   #58
Baš sam pronašla odgovor u časopisu pa tamo kaže da kosa dnevno naraste 0,33 milimetra, što odgovara otprilike 1 cm mjesečno
Jabuka_Ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 22:58   #59
Hmm... Sta kazete na ovo? Ima li toga kod nas?

http://www.youtube.com/watch?v=JrCHtD4p-zE
daancing queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 02:19   #60
^^ auuu.. kako ta ženska na videu ima preljepu kosu..
čine mi se debele vlasi, ravna, zdrava...
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:31.