Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Kuhinja bez mesa

Kuhinja bez mesa Vegetarijanstvo, veganstvo, makrobiotika i ostala bezmesna prehrana

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2012., 15:52   #1
Veganski meni za vjenčanje

Molim modove da me ne sele na Vjenčanja, tamo ima zanemariv broj vegana, a ovdje mislim da ću lakše doći do konstruktivnih prijedloga.
Nadam se da ne idem predaleko ako zamolim da se dozvoli i iznošenje prethodnih iskustava, ako se nađe netko tko je imao takvu svadbu.

Trebamo meni za veganski svadbeni obrok. Ne znam kako točno da to nazovem, budući da nije klasična svadba (zasad) već samo obred i neki ručak ili večera.

Većina ekipe inače jede meso, pa bi bilo dobro da okusi nisu nešto za što treba određeni veganski staž ili navikavanje. (Moramo ipak priznati da postoje okusi koji se neće svidjeti 'izletnicima' u vegansku klopu.)

Vegani smo iz uvjerenja (i MM i ja), pa ne dolazi u obzir da poslužimo meso, i svi koji će biti na popisu znaju za to.

Zadnje uređivanje Ms_Manners : 20.01.2012. at 16:01.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 21:41   #2
Aaaaa! Udaješ se!

Čestitam! :klap:

I mene zanima kako ćete složiti cijeli događaj.
Ovo nam je prva veganska svadbena tema na podforumu... aaaaa!

S idejama se javim kad mi sinu... još sam pod dojmom vijesti.
__________________
All that we see or seem is but a dream within a dream.
Ahisma is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 22:54   #3
tu sam nasla nekoliko kompletnih veganskih menija za vjencanje. mozda te inspirira.

btw, cestitam!
__________________
OOS
lik iz bajke is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2012., 23:47   #4
Sad smo napokon odredili datum, nadam se da će kroz koji dan/tjedan netko od nas moći stavljati već konkretnije primjere, sad ćemo se malo žešće baciti u to.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 13:13   #5
pozdrav. nisam vegan, ali sam kuhar, imam iskustva sa veganima, pa evo par prijedloga. za predjelo marinirano povrce sa zara, peceno, ohladeno, soja sos, cesnjak, bosiljak. znam da su neki mesožderi pohvalili.... neka salata sa integralnom rizom i povrcem... krem juha od raznog povrca( mrkva, celer, persin, krumpir, grasak, poriluk, luk il kaj je vec sezona).... glavo jelo przeno povrce u tempuri ( hladna voda, limunova korica, sol, soja sos). ja nisam ni vegan ni vegater... al mi je przeni luk , paprika i bukovace super. prilog peceni mladi krumpir sa ruzmarinom i cesnjakom, zeleni rizoto sa mladim lukom, naravno bez vrhnja i maslaca.... kaj velis ??? morao sam na poslu par put nahranit vegane i uvjek su bili odusevljeni.....
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 13:15   #6
imam jos prijedloga, samo mi treba masta proradit. kaj misliš na prijedlog gore ???'
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 13:39   #7
@Ivica - Iskreno, ovo nam je u međuvremenu malo palo u drugi plan zbog drugih obveza, još se par ljudi moramo javiti, ali ako si kuhar u restoranu i možemo računati da neće biti neželjenih sastojaka, zanimali bi me kontakt podatci na PM.

Ovo s neželjenim sastojcima kažem jer me jedan voditelj upozorio da mogu tražiti da rade po mom, ali da će mi većina reći što ja želim čuti, a napraviti kako je njima lakše i da jednostavno idem u veganski restoran. Nije bilo lijepo čuti, ali cijenim iskrenost tog čovjeka, mogao me zeznuti i odrapiti, a nije. Na dan vjenčanja stvarno ne želim kopati po nečijoj kuhinji i tražiti izdajničke ljuske od jaja.
S tim da će određen broj ljudi tamo stvarno znati je li bilo nečeg jer ima ljudi kojima je od jaja ili mlijeka baš loše, samo tad je naravno već kasno.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 18:34   #8
Gljive su uvijek dobar izbor..

krumpir svi vole..

musaka ( patlidžani,riža, krumpir, dimljeni tofu ..)

ako većina gostiju nisu vegani, sigurno će im pasati nešto prženo, masnije, neka tempura..
Nessadha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 00:46   #9
razumijem Vas. osobno nikad nisam, niti politika hotela u kojem radim ne dopusta da obmanjujemo gosta. nazalost, cesto se dogada u praksi, da teleci odrezak zamijene svinjskim jer je jeftiniji..... neznam za druge, u mojem hotelu nikad nismo veganu podmetnulu za njega zabranjene stvari..... mislim da Vam je moj hotel ipak predaleko, jer ja radim u Varazdinu
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 00:50   #10
p.s na dan vjencanja nebi ni mogla kopati po kuhinji jer je osobama bez sanitarne iskaznice ulaz u kuhinju zabranjen. dakle, jesi zvjezda veceri, masterchef cjelog vjencanja, al ulaz u kuhinju , ne ,ne i ne , bar je tako tamo di ja radim
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 16:18   #11
Pa nisam baš mislila kopati po kuhinji doslovno, samo hoću reći da si ne želim još misliti što mi je možda stvarno u hrani, ne taj dan.

A kud baš Varaždin...
Ali prijedloge ćemo onda razmotriti, hvala.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 17:31   #12
Quote:
Ms_Manners kaže: Pogledaj post
Većina ekipe inače jede meso, pa bi bilo dobro da okusi nisu nešto za što treba određeni veganski staž ili navikavanje. (Moramo ipak priznati da postoje okusi koji se neće svidjeti 'izletnicima' u vegansku klopu.)
Prvo, čestitam

Drugo, evo mog mišljenja, na temelju doživljaja iz prve ruke. Inače jedem meso ali više volim raditi veg-obroke jer su kreativniji od šnicle sa krumpirom a rezultat bude vrlo šaren i mom oku vrlo primamljiv. Upravo to pokušavam napraviti kad mi netko dolazi, veg je ili mesojed koji želi probati nešto drugačije. Po dosad viđenom, najbolje reagiraju na makrobiotički tanjur



kojeg obožavam. Doživim instantnu erekciju kad vidim ovakav sadržaj i raznolikost

Princip je ovaj:



pa si vidi kako bi ti najbolje pasalo.

Moja sugestija (čisto ideja):
- miso juha za start
- integralna riža sa sezamom ili suncokretom, može i grubo usitnjenim bademima ili bučinim sjemenkama
- mješavina parenog povrća (brokula, kelj kovrčavi, cvjetača) elegantno pouljena maslinovim uljem
- grah salata (dodaj luka, kukuruza, parene mrkvice, možda komadiće paprike - znam da nije makrobiotski ali uime ljudi i činjenice da vole moći prepoznati korištene namirnice , alge opcionalno baš zato)
- par žlica tofu namaza sa češnjakom i rotkvicama ili dobar tahini
- ja bih recimo dodala i par komada čipsa od kelja ili po par sushija na tanjur svakome

Za desert ne znam jer ne jedem kolače.

Nakon ovoga nema gladne osobe
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 17:36   #13
prekrasan mi je ovaj tanjur. ja sam se nekad tak hranila al spontano sam nekak i prestala. meni je takva klopa jako jako fina, al sam ljena opet se prešaltat. Gušt je što si zbilja sit i nahranjen, ne debljaš se itd..a možeš jest kolko hoćeš. I ukusno je , ak znaš fino kuhat. Mljac

A zakaj bi grah salata bila ne-markobiotika ?
Nessadha is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 17:36   #14
I da, obavezno bih ubacila i gljive, ako ne shiitake, makar šampinjone

Krumpir faktički ne jedem i osobno ga ne želim vidjeti na vjenčanom tanjuru (makar nisam htjela na svom). Mislim, neka ga jede tko hoće, ali meni je on na granici sa stočnom hranom.
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 17:36   #15
Quote:
Nessadha kaže: Pogledaj post
prekrasan mi je ovaj tanjur. ja sam se nekad tak hranila al spontano sam nekak i prestala. meni je takva klopa jako jako fina, al sam ljena opet se prešaltat. Gušt je što si zbilja sit i nahranjen, ne debljaš se itd..a možeš jest kolko hoćeš. I ukusno je , ak znaš fino kuhat. Mljac

A zakaj bi grah salata bila ne-markobiotika ?
Zajebah se, negdje mi je ispala "meksička" ispred "grah salata"

Rajčica i paprika su općeniti no-no u tom kontekstu.
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 17:51   #16
Zato što je iz meksika? A hokkaido tikva ili hijiki alge? One isto nisu odavde

krumpir
Nessadha is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 18:00   #17
Um , pa sad sam ti objasnila, prava mex sadržava Solanaceae i to ne u tragovima nego dosta dominirajuće, koje makrobiotika ne voli baš.

Naravno, ja adaptiram stvari sebi, hell, umjesto tofua ću staviti bijelo meso, ali ako govorimo o pravilu, ovo nema smisla.
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 18:04   #18
aaaah taaaaako
sad razumijem
Nessadha is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 18:39   #19
ajme, mrzim svadbe, ali na jednu s ovakvim tanjurom bih i ja išla

ideja je fenomenalna s tim da bih ja, budući da svatovi ipak traju, ljudi malo i popiju, a možda bude i plesanja, ubacila i kakav tempeh/seitan; to ne mora biti ništa komplicirano - mariniran, narezan na trokute i prepržen (to se brže radi od zapečenog, pa je vjerojatno zgodnije) je sasvim dobra premija za sebe

jao, da mi je jedan ovakav tanjur sad
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 18:40   #20
Jelda ?

Tempeh/tofu/seitan naravno, po volji , pogotovo tempeh u sushiju samo kratko mariniran u tamariju, propržen nanaglo na sezamovom ulju i onda uz povrće srolan u rižu i algu. Bemti

edit: večeras radim tempeh sushi zbog ovog posta
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:58.