Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2004., 16:03   #41
Ma probao sam vise puta napraviti kruh. Nekoliko puta prema receptima koje sam dobio uz uredjaj i nekoliko puta prema intuiciji... Svaki put bi kruh imao odlicnu koru ali bi unutra bio nedovoljno pecen.
Gilmor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2004., 13:25   #42
Hvala Gilmor na savjetu

Jer i ja bih se zaletjela kupiti taj jeftini ... znači ipak skuplji

Koliko skuplji? Dal onaj od cca 500-600 kn može biti ok?
__________________
Pliva patka preko Save, nosi pismo na vrh glavu, u tom pismu piše da ja VOLIM TE najviše!
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2004., 17:01   #43
Quote:
Paw kaže:

Koliko skuplji? Dal onaj od cca 500-600 kn može biti ok?
A ne znam... to ce nam trebati savjetovati oni koji pekac vec imaju.
Gilmor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2004., 14:12   #44
Hajde, javite se vi koji ste zadovoljni s pekačem, koliko ste ga platili ( može i info gdje, koja marka..)
sparkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2004., 23:52   #45
Aparatić za pečenje kruha imam već sedam godina. Prvih godinu dana svi pokušaji bili su neuspješni, ali sada sam od toga već napravila umjetnost. Pečem kruh, kolače, šunku u kruhu, radim tijesto za picu, tijesto za njoke i sve što mi padne na pamet...... napr. kruh s prilozima od špeka ili šunke, kruh s lukom.....mljac.
jaccomini is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2004., 00:11   #46
Quote:
jaccomini kaže:
Aparatić za pečenje kruha imam već sedam godina. Prvih godinu dana svi pokušaji bili su neuspješni, ali sada sam od toga već napravila umjetnost. Pečem kruh, kolače, šunku u kruhu, radim tijesto za picu, tijesto za njoke i sve što mi padne na pamet...... napr. kruh s prilozima od špeka ili šunke, kruh s lukom.....mljac.
u cemu je bio problema tih prvih g. dana? ja mislim kupovat ovih dana pa molim te napisi zasto je bilo neuspjesno, cisto da se ja ne mucim otkrivajuci.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2004., 08:32   #47
svi koji ste zainteresirani, da kupiti pekac kruha prvo probajte kruh iz pekaca (ako jos niste). ako jeste i svejedno mislite kupit pekac, vam nema pomoci

ukusi su razliciti, ali meni je taj kruh stvarno bljak, bljak.

probala sam tako napravljen kruh vise puta kod vise razlicitih ljudi i sve bih svrstala u dvije kategorije: jako slab i slab
sergio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2004., 17:14   #48
Viš, sad ste mi zbilja dali za mislit.

Ja bi rado pravila razne kruhove od tamnog brašna s kojekakvim dodacima (zrnje, masline, luk ....) ali moram priznat da još nisam probala kod nikoga.

Pa sam se malo pokolebala. A da napravimo anketu? Ima još netko iskustva s pekačem ???
sparkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2004., 18:18   #49
Ja sam kupila mami taj pekac pred par godina i od onda samo taj kruh jedemo. Obicno mi je kruh super ali bilo je par puta da nije ispao bas onako kako bi mi to zeljeli. Obicno nakon sto bi promijenili kvas, koristili neku drugu vrstu brasna....sta god.
Ali uglavnom, i dan danas ga koristimo i volimo.
Daphne is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 11:32   #50
onda ...
napisite oni koji nisu zadovoljni s pekacem, zasto nisu?
oni koji jesu, kako se zove, koje je marke pakac koji imate?

ja sam mislila to isto kupiti, inace sve najbolje sam cula o tom pekacu, i takodjer za onaj iz emezzete da je
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2004., 00:11   #51
Meni je kruh bas dobar, 100 puta bolji od ovih iz raznih pekara. I znam tocno sto je unutra, a ne sve te kemikalije koje u pekarama stavljaju u kruh umjesto kvasca. I svjez mi je po 3 dana.

Moze se napraviti svasta i integralni kruh i bijeli, moze se i samo zamijesiti tijesto, pa oblikovati i ispeci u pecnici.Bitno je drzati se recepata iz knjizice koja se dobije uz pekac, jer recept za kruh koji se mijesi i pece u pecnici nece dobro ispasti u pekacu.

Moj je marke Panasonic, a ne zelim napisati koliko sam ga platila (puno), jer je to bilo pred 6-7 godina, a onda su bili puno, puno skuplji nego danas.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2004., 10:20   #52
Evo imate ovdje puno savjeta i recepata kako peći kruh u aparatu.
http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=710
Možda kome pomogne.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2004., 12:36   #53
evo ljudi ja jucer u emezzeti kupila na akciji taj pekac....
.... i probala sam napraviti kruh!
kora je ispala dobra, ali unutra je malo premekan, ali ne prijesan, samo nikako ga nisam uspjela uzvaditi iz kalupa, namucila sam se, mislim da bi trebala drugi puta staviti malo ulja na lim kalupa, ali recepti koje sam dobila uz pekac ne koriste ulje, pa se bojim staviti.... kako vi to rjesavate?

i isto tako u pocetku se kruh lijepo digao, a pred kraj je pao i udubio se, zasto? kvasac je bio svjez!! stavila sam na program Basic, mozda da stavljam na onaj za duze vrijeme dizanja?
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2004., 15:05   #54
Ja imam Bomann - isto je jeftiniji pekac ali sam jako zadovoljna.
Ulja stavljam po receptu - 1 zlicu u tijesto, u mlijecne stavljam maslac.
Uglavnom klizne iz skrovade bez problema, ponekad ako ne ide lagano, izvadis skrovadu iz pekaca i ostavis kruh unutra nekih 10 minuta i izadje bez problema.


Quote:
i isto tako u pocetku se kruh lijepo digao, a pred kraj je pao i udubio se, zasto? kvasac je bio svjez!! stavila sam na program Basic, mozda da stavljam na onaj za duze vrijeme dizanja?
Kada se radi kruh na nekom programu koji nije brzi (RAPID program kod mene traje manje od 2 sata) treba staviti malo vise brasna jer se u toj zadnjoj fazi ustvari lagano tijesto prekvasa i zbog toga upadne - kod mog pekaca je tako.
Zato mislim da bi ako vec peces na tom programu trebala dodat malo vise brasna i onda ce bit sve OK ili peci po tom receptu na kracem programu.
TriviA is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2004., 09:31   #55
i ja sam kupila taj po 250 kn i 4 kruha sam bacila pticama, lijepo se digne i pred kraj samo padne, a kora tvrda za zube polomiti.
Može li to biti neki kvar, da li da ga zamijenim jer sam ga tek kupila?
__________________
Rea
Rea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2004., 10:59   #56
Quote:
Rea kaže:
i ja sam kupila taj po 250 kn i 4 kruha sam bacila pticama, lijepo se digne i pred kraj samo padne, a kora tvrda za zube polomiti.
Može li to biti neki kvar, da li da ga zamijenim jer sam ga tek kupila?
ma nemoj mjenjati,...
evo ja cu danas probati napraviti novi kruh s vise brasna kao sto je TriviA napisala, probaj i ti tako i stavi na Rapid program za brzo, ja cu javiti kako je meni uspjelo.

drzte fige!
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2004., 17:55   #57
I kako je zavrsilo s kruhom, naime ja imam isti taj pekac i isto mi tako kruh ispada...tvrda kora, mekan unutra. Probao sam razlicito zapecene kore ali bas i nema nekakvih rezultata. Probao sam i razlicite varijante dizanja (dugo, kratko) ali nista...
Kako je tebi uspjelo na kraju?
hm.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2004., 10:51   #58
ja sam zamijenila pekač, na brzom programu mi ispadne ok ina starom je, a na ovom novom sam nocas stavila i jutros mi se čini da je uspjelo, malo je upalo ali nije tvrda kora i sasvim je ok. Inače moj brat ima isti takav i oduševljen je
__________________
Rea
Rea is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2004., 10:58   #59
joj meni je jucer super ispao, stavila sam na program za brzo (za manju tezinu kruha), mislim da je program br. 6.

pravila sam po receptu iz knjizice za integralni kruh, pola bijelog-pola integralnog brasna! i kora je dobra, unutra nije prijesan, i najbitnije-lijepo se dignuo, nije upalo kao prosli put!


inace, gdje vi nabavite integralno brasno? ja kupila u dm-u, ali nije bas jeftino, oko 8-9 kn. U Konzumu, (ono irokez) je jos skuplje....

sretno s pecenjem!
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2004., 13:46   #60
u Konzumu imaju graham, ja sam s tim pravila i super je, pomiješam malo sa žitaricama i nekim sjemenkama, inače mislim da je najbolji izbor u nekoj od makrobiotičkih trgovina
__________________
Rea
Rea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:08.