Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2012., 04:07   #201
hvala
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 14:48   #202
U NBA Finalu sa Heatom sam pobedio Thunder, rezultat u seriji 4:1

Teska serija malo je falilo da bude 4:2
Game 4 sam izgubio na svom terenu (Thunder je imao prednost domaceg terena) u produzetku i to sam u zadnjem minutu ima +7 ali sam se previse opustio misleci da je sve gotovo i da sam dobio seriju jer u tom trenutku imam 3:0 u seriji i +7 na min do kraja huh eto desava se.
Jak je Thunder srecan sam sto sam ih dobio sa samo jednim porazom lako je ta serija mogla da ide u sedam utakmica.

MVP NBA Finala LeBron "King" James sa prosekom od 32,7 poena po utakmici, ujedno i prvi strelac lige a iza je Durantula sa 31,4 ili tako nesto poena.
Wade mi je imao 17,7 poena po mecu i na 18-om je mestu a u kategoriji sg-ova je drugi odmah iza Ellisa iz Bucksa koji ima 17,9.
Bosh mi je imao 11,8 poena a Chalmers 9,9 zatim sledi Allen sa 8,6 koji mi je bio "crni bombarder" za stizanje minusa ili dizanje razlike ono ubacim ga sa klupe ubacim sa njim 2-3 trojke nekad i vise i to je to.
Inace sam njim drzim rekord 23 poena u jednoj cetvrtini (5 min cetvrtina).

Quote:
Mihalj11 kaže: Pogledaj post
Lakersi, wov, svaka čast, meni je to bio 2. izbor iza Heata.

na kojoj težini igraš inače?
Da, ali ubrzo mi je dosadilo i odlucio sam da se povucem (retire). Postane mi monotono na duze staze tako da prestadoh.

All-Star tezina. Uskoro cu povecati.

Quote:
felix_arba kaže: Pogledaj post
Izgubio u finalu od Hornetsa.Da,Hornetsa Nakon vodstva 3-2,izgubim 4-3,i to zadnje 2 tekme doma Ubio me Davis.Valjda su se moji prepali obrva
NOH u NBA Finalu ?! Kod mene ni u Playoff nisu usli.

A sa kojim timom bese igras ?
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 19:07   #203
Isto Heat...a dobro,to je bilo u 2015.
__________________
What we do in life echoes in eternity.
felix_arba is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 21:59   #204
jel se mogu promijeniti mjere iz američkih sranja u normalne euro norme...znači cm i kilogrami a ne ibs i 6,11 visina...
igra je genijalna...
silvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 23:12   #205
Mogu,options>game options>presentation.
__________________
What we do in life echoes in eternity.
felix_arba is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 12:48   #206
Razmisljam da napravim dva tima, jedan sa najboljim igracima ikada i jedan sa najboljim igracima danasnjice. Inace vec sam bio napravio jedan tim sa free agentima.
Jel neko pravio mozda neke timove ?

Quote:
felix_arba kaže: Pogledaj post
Isto Heat...a dobro,to je bilo u 2015.
Huh pa ti otisao daleko u buducnost.

Bila bi fora da sad neko napise da je u NBA Finalu izgubio od Charlotte Catsa s 4:0 i svi u soku ...ali 2018-te recimo a zvezde tima su Howard, LeBron i Durant
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 12:54   #207
Jacob - jel imaš ti sve događaje na all star vikendu?
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 13:14   #208
Quote:
slammerinho kaže: Pogledaj post
Jacob - jel imaš ti sve događaje na all star vikendu?
Ne, nemam sutiranje za 3 i zakucavanje

Imam samo Rookie vs Sophmore ili kako se sada bese zove i glavni dogadjaj All-Star utakmicu i to je to, uzas !
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 13:28   #209
Miami i dalje drži prvu poziciju istoka, još 20-ak tekmi do playoffa. krenuli me poeni ponovni, imam 15-ak po tekmi. ak se opet dogodi poraz u prvom krufu playoffa onda stvarno ne znam oću više igrat

igram i association, 17-5 za sad s Heatom. kraća sezona od 54 tekme.
__________________
How the little piggies will grunt when they hear how the old boar suffered
Mihalj11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 15:10   #210
igran još 12ku al da ne tražin temu pitat ću ovde...zašto mi se nakon svake sezone tj tijekom nje promini skoro cili roster?? mislija san daje do salary capa, al evo već san 4 sezonu u bullsima i svake mi ispromišaju cilu momčad, taman se posložimo i uigramo, a ovi mi dovedu 7-8 novih igrača, i tako svaku sezonu do sad....čak mi je i trener svake sezone minjan, iako smo bili osvojili i prsten....jel ima negdi u postavkama da nisan dobro namistija, jer znan da u pes-u bude da možeš namistit frenkvenciju transfera pa možda i ovde to ima....fala unaprid
majstor s mora is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 22:06   #211
Quote:
majstor s mora kaže: Pogledaj post
igran još 12ku al da ne tražin temu pitat ću ovde...zašto mi se nakon svake sezone tj tijekom nje promini skoro cili roster?? mislija san daje do salary capa, al evo već san 4 sezonu u bullsima i svake mi ispromišaju cilu momčad, taman se posložimo i uigramo, a ovi mi dovedu 7-8 novih igrača, i tako svaku sezonu do sad....čak mi je i trener svake sezone minjan, iako smo bili osvojili i prsten....jel ima negdi u postavkama da nisan dobro namistija, jer znan da u pes-u bude da možeš namistit frenkvenciju transfera pa možda i ovde to ima....fala unaprid
Imaš. Kad ulaziš u asocijaciju, imaš izbor za trade igrača, scouting službu, coaching staff i to. Biraš jel to sam uređuješ ili ne.

Inače, 13 je odlična. Sa pravim sliderima, kad se pohvata dribling, post igra i obrana, isplati se odigrati. Pick and roll majka
zagreb jug is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 14:54   #212
Quote:
zagreb jug kaže: Pogledaj post
Imaš. Kad ulaziš u asocijaciju, imaš izbor za trade igrača, scouting službu, coaching staff i to. Biraš jel to sam uređuješ ili ne.

Inače, 13 je odlična. Sa pravim sliderima, kad se pohvata dribling, post igra i obrana, isplati se odigrati. Pick and roll majka
fala stari, al zaboravija spomenit najbitnije, igran my player a tu nisan ništa naša da bi to prominija, a nema mi logike da mi minjaju cili roster svake godine, dok ostali klubovi imaju po 1-2 tradea ili nijedan
pa neki igrači mi dolaze po drugi put u par sezona koliko iman tradeova, a Ariza mi je igra za sva tri kluba u kojima san dosad igra
majstor s mora is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 19:15   #213
Dobio prvi All Star!

Prije toga Spurse dobio u napetoj utakmici. Tek u zadnjoj četvrtini napravio razliku.
Nakon All Star vikenda, išao u Chicago - dobio 7 razlike.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 23:52   #214
POMOĆ

Ljudi pomagajte, igrao sam nba2k12, i sad sam instaliro novu,ali zabb sam sve oko opcija da mi radi kako treba bez stopanja i to, ugl igram na laptopu,znam da moram mijenjat rezoluciju,stavit nes na low i to, a tu mi i treba pomoć,pa ako ko zna točno sto trebam i kako promijenit molio i da mi pomogne da mogu pocet igrat
Jel treba sam u video settings promijenit ono ili ima još šta, eo vido settingsa kad sam usao:
YOUR FRAME RATE - Unmeasured - ovo ne mogu ni mijenjat (crno mi)
MONITOR - 1 - ni ovo isto
RESOLUTION - 1366 x 768
REFRESH RATE - 60 - ni ovo također
WINDOWS MODE - off
VSYNS - on
ANTI-ALIASING(MSAA) - on
PLAYER - high
CROWD DETAIL - high
SIDELINE CHARACTER on
TEXUTRE QUALITY - high
DEPTH OF FIELD - on
FLOOR REFLECTION - on
Pomagajtee .. živili
___________________________
Ilpinturicchio is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 23:58   #215
POMOĆ

Ljudi pomagajte, igrao sam nba2k12, i sad sam instaliro novu,ali zabb sam sve oko opcija da mi radi kako treba bez stopanja i to, ugl igram na laptopu,znam da moram mijenjat rezoluciju,stavit nes na low i to, a tu mi i treba pomoć,pa ako ko zna točno sto trebam i kako promijenit molio i da mi pomogne da mogu pocet igrat
Jel treba sam u video settings promijenit ono ili ima još šta, eo vido settingsa kad sam usao:
YOUR FRAME RATE - Unmeasured - ovo ne mogu ni mijenjat (crno mi)
MONITOR - 1 - ni ovo isto
RESOLUTION - 1366 x 768
REFRESH RATE - 60 - ni ovo također
WINDOWS MODE - off
VSYNS - on
ANTI-ALIASING(MSAA) - on
PLAYER - high
CROWD DETAIL - high
SIDELINE CHARACTER on
TEXUTRE QUALITY - high
DEPTH OF FIELD - on
FLOOR REFLECTION - on
Može u PP,,pomagajtee .. živili
___________________________
Ilpinturicchio is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 21:35   #216
Kako ''uključiti'' ozljeđene igrače ? Jednostavno mi nije gušt razmontirati kolege kad nema Rosea,Nowitzkog,Rubia&co
__________________
What we do in life echoes in eternity.
felix_arba is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2012., 11:24   #217
da poludi čovjek...

uglavnom s heatom prvo mjesto sve super 55-27 omjer.

prvi krug playoffa protiv detroita, izgubio 4-2.... ključ možda: druga tekma doma nakon vodstva 1-0, zabio sam za 2 razlike 1.5 sekunde prije kraja i naravno u sl. napadu brandon knight zabija prek mene dok mu držim ruku na šutu tricu i detroit pobjeđuje. svako je dobio po jednu u detrotiu. i sve super reko ja idemo dobit u miamiju, ali ne opet poraz i ajmo sad u detroit na šestu. tam izjednačena tekma sve super, gubim 2 razlike par sekundi prije kraja, haslem tam nešto pimpla, ja tražim loptu i promašim za produžetak.

užas.

s tim da nisam bio loš, 20-ak poena i 10-ak asistencija u prosjeku po tekmi, više i ne brojim na kojim sam naslovnicama sve bio, snimio reklamu za nba - where amazing happens. al sve mi je to za k. kad s prvom momčadi istoka drugu godinu zaredom izgubim u 1. krugu playoffa.

stuckey, knight i monroe su me izludili i snow koji je izmišljen igrač tj. ne znam kak bi ga nazvao ( ne znam jel ko skužio da se tijekom sezona pojavljuju ti neki novi izmišljeni igrači koji svi imaju istu facu ).

wade i osobito james su promašivali neke zicere i nije bilo nekog da povuče, sve tekme na knap al pistonsi kao da su uvijek za dlaku bolji bili.

heat očito nije iskoristio team option za mene, pa sam od klubova koji su bili zainteresirani izabrao clipperse.

osim paula i griffina tu je i nowitzki i svi ostali, butler, crawford, odom. dost dobra momčad, al brate sve isponova moram.

jedno pitanje, kolko tekmi s ocjenom B moram odigrat da mi onda prosječna ocjena bude B a ne C?
__________________
How the little piggies will grunt when they hear how the old boar suffered
Mihalj11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 16:33   #218
samo pitanje..jeli normalno kad igraš utakmicu da ti tokom utakmice rating bude bolji?..npr. ukupna ocjena igrača je 77 a kad uđem u utakmicu, ocjena ja 89.
dr.br is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 22:52   #219
Quote:
dr.br kaže: Pogledaj post
samo pitanje..jeli normalno kad igraš utakmicu da ti tokom utakmice rating bude bolji?..npr. ukupna ocjena igrača je 77 a kad uđem u utakmicu, ocjena ja 89.
Mislim da je to moguće jedino sa nekim signature skillsima. Jel su vama suigrači u my careeru užasni u skokovima? Meni ovi debili u def reb ispuše 80% lopti,i to sam malo rekao napadački skokovi malo bolje,al i dalje slabo Mislim da LBJ,Bosh,Haslem,Noah i Boozer nisu baš loši skakači
__________________
What we do in life echoes in eternity.
felix_arba is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 00:16   #220
Quote:
felix_arba kaže: Pogledaj post
Mislim da je to moguće jedino sa nekim signature skillsima. Jel su vama suigrači u my careeru užasni u skokovima? Meni ovi debili u def reb ispuše 80% lopti,i to sam malo rekao napadački skokovi malo bolje,al i dalje slabo Mislim da LBJ,Bosh,Haslem,Noah i Boozer nisu baš loši skakači
o da. Heat je znao popušit i po 3, 4 napadačka skoka u istoj akciji. frustrirajuće.
__________________
How the little piggies will grunt when they hear how the old boar suffered
Mihalj11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:33.