Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2010., 22:59   #21
Aha. E to već ima logike...


Imam ja još jedno pitanje za veće znalce. Ja bih uzeo sutra ili prekosutra taj studentski PBZ start paket ali ja bi to koristio u prijekoj potrebi. Da li ću morati što plaćati ako ništa od toga ne budem dirao (amex niti minus) ? Znači to bi si uzeo ako bi mi za nešto hitno trebalo a trenutno mi još nije sjela neka lova iz drugih izvora. Kako stvari funkcioniraju kada se prestane biti student ?


Hvala !
Procesor is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 23:03   #22
Ni Amex ni minus te ništa ne koštaju. Kad prestaneš biti student pretpostavljam da ti ukinu taj paket i karticu, ali to ne bih znao točno jer sam još uvijek student.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 23:19   #23
Hvala i sorry na glupim pitanjima ali volim biti oprezan
Procesor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 10:26   #24
Koliko se dugo čeka da ti pošalju AMEX karticu ? Tekući i prekoračenje sam odmah dobio jer sam već imao otvoren od prije tekući.....
Procesor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 15:07   #25
Meni je došla za neka 2 tjedna.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 01:02   #26
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Ni Amex ni minus te ništa ne koštaju. Kad prestaneš biti student pretpostavljam da ti ukinu taj paket i karticu, ali to ne bih znao točno jer sam još uvijek student.
Ne ukinu, osim ako to sam ne zatražiš. Ja sam nedavno diplomirao i pitao sam u banci što sad. Rekoše mi da slobodno mogu nastaviti koristiti studentski paket do kad želim (i tekući i amex), no promjenom statusa računa dobivam "privilegije" poput većeg mogućeg minusa, dizanja kredita ili izrade "pravog" amexa. Za promjenu statusa tip mi je spominjao da je potrebno donijeti potvrdu o zaposlenju na neodređeno, ili potvrdu o plaći zadnja 3 mjeseca, ili tako nekako, iskreno taj dio me nije zanimao, ja sam zadovoljan ovim paketom jer je baš ono što mi treba. Jedino mi je limit na amex premalen, al ok.
p177 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 18:39   #27
Kakve su mogućnosti korištenja intenet bankarstva u ovom paketu? Konkretno, piše da imam pravo na PBZ lite interne bankarstvo a nemogu se ulogirati nikako, na koju foru to funkcionira?
Freeman4455 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 18:44   #28
Koliko znam, to je ukinuto, ima već sigurno godina ako ne i više. Sada možeš ugovoriti PBZ@365, i uz to dobiješ token s kojim se logiraš. Naknada je 8kn mjesečno, s time da ako koristiš 3 ili više njihovih usluga dobivaš i popust na tu naknadu.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 18:48   #29
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Koliko znam, to je ukinuto, ima već sigurno godina ako ne i više. Sada možeš ugovoriti PBZ@365, i uz to dobiješ token s kojim se logiraš. Naknada je 8kn mjesečno, s time da ako koristiš 3 ili više njihovih usluga dobivaš i popust na tu naknadu.
Interesantno, ukinuto je, a još se možeš fino pokušavati ulogirati na njihovoj stranici. I ne samo to, nego ženska u poslovnici kaže ''imate pravo na PBZ lite bankarstvo''. Ajd neka, ništa od bankarstva iz fotelje bez naknade.

Hvala na odgovoru.
Freeman4455 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:02   #30
Ta je malo pametnija.
Jer niti na njihovim stranicama nema toga u ponudi.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 18:38   #31
ja sam dobio odbijenicu za studentski paket tj, american card, nedaju objašnjenje, inače nemam nikakvih dugova ili sl. jel netko imao ovakvu situaciju
*Adriatic* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 19:18   #32
Jesi redoviti student druge ili više godine studija?
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 20:06   #33
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Jesi redoviti student druge ili više godine studija?
da
*Adriatic* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 20:31   #34
Nisi nikad kod njih imao nekakav račun ili sl.?

Skroz čudno. A jesu ti uz tekući račun odobrili minus od 1000kn i Maestro na rate do 1000kn?
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 18:53   #35
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Nisi nikad kod njih imao nekakav račun ili sl.?

Skroz čudno. A jesu ti uz tekući račun odobrili minus od 1000kn i Maestro na rate do 1000kn?
Maestro sam dobio
*Adriatic* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 18:57   #36
Pa jesi otvorio tekući račun?
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 10:45   #37
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Pa jesi otvorio tekući račun?
Jesam
*Adriatic* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 14:15   #38
Doma ti treba doći pismo sa pinom, i onda odeš u poslovnicu gdje si otvorio račun i tamo te čeka kartica.
A jesu li ti odobrili 1000kn minusa po tekućem?
Jer mi je skroz čudno zašto ti nisu dali Amex, jer mi se čini da ga odobravaju automatski svakom redovitom studentu koji otvori taj index paket.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 12:29   #39
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Doma ti treba doći pismo sa pinom, i onda odeš u poslovnicu gdje si otvorio račun i tamo te čeka kartica.
A jesu li ti odobrili 1000kn minusa po tekućem?
Jer mi je skroz čudno zašto ti nisu dali Amex, jer mi se čini da ga odobravaju automatski svakom redovitom studentu koji otvori taj index paket.
http://img834.imageshack.us/f/img021jz.jpg/

Zadnje uređivanje zabotinski : 27.11.2010. at 19:52. Reason: prevelika slika
*Adriatic* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 12:41   #40
Smanji sliku.

Onda ništa od kartice, a sad pitaj Boga zašto. Možda su im ljudi počeli raditi troškove i ne podmirivati ih pa su malo postrožili uvjete.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:10.