Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2017., 07:56   #621
Ja sam u 9. tjednu i od 7. sam non stop napuhana tako da izgledam poprilično trudnički. Zapravo jedva čekam da mi se stvarno počne vidjeti trbuščić tako da mogu prestati brinuti o tome što obući da sakrijem stomak koji sad izgleda kao da sam u petom mjesecu.
Ricerca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 08:10   #622
Ja u 14.tj i jos se ne kuzi.
Blackie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 21:23   #623
U prvoj oko 20 tt a sad u drugoj se vidi vec od 16 tt. Ja sam imala sam "blomp" i trbuscic je izasao.. bar mi se tak cini
__________________
glavom kroz zid
girra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2019., 23:56   #624
Bok cure,
Nova sam na forumu..i ne znam kako otvoriti temu niti se snalazim baš. 😂 Ali evo moje priče.. Pa me zanimaju vaša mišljenja. Znači imala sam zadnju M.. Oko 6./7.09. Završila je 13og...inaće imam neredoviti ciklus..trbuh mi je u donjem dijelu napuhnut i okrugao ko loptica( inaće sam mršava dosta oko 55 kila) ..jedem nenormalno puno u zadnje vrijeme kao da mi život ovisi da moram svakih 2 sata jesti.. Probava mi je normalna kao i do sad.. Piškim malo, ali samo malo češće nego inaće bez ikakve boli ili peckanja... I žgaravica me muči, a nikada nisam imala problema s njom u životu bez obzira što god jedem.. Malo me zna boliti u donjem dijelu trbuha na desnoj strani. Ništa posebno.. Također imam i pritisak... E sada... Neki dan sam potrčala na bus i stvorio mi se jak pritisak u donjem dijelu trbuha... Trebalo je vremena da se smiri.. Što je jako čudno jer inaće nemam nikakvih problema. Grudi mi se nisu promjenile u nikakvim detaljima osim što su malooo se "popunile".. I ne bole me kao kad trebam dobiti rospiju... Vaginalni iscjedak je obilniji, vodenast, prozirni bez ikakvog mirisa... Emotivnija sam nego inaće kad trebam dobiti mengu.. Nesanica me muči.. Jer kasno legnem i jako rano se dignem.. A inaće sam osoba koja može normalno spavati. Također popodne me uhvati zjevanje kao da nisam 3 dana spavala...da li je netko od vas imao ništa od ovakvih simptoma u ranoj trudnoći. Hvala Vam na odgovorima unaprijed. ☺️
AnnaAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2019., 06:26   #625
Quote:
AnnaAngel kaže: Pogledaj post
Bok cure,
Nova sam na forumu..i ne znam kako otvoriti temu niti se snalazim baš. 😂 Ali evo moje priče.. Pa me zanimaju vaša mišljenja. Znači imala sam zadnju M.. Oko 6./7.09. Završila je 13og...inaće imam neredoviti ciklus..trbuh mi je u donjem dijelu napuhnut i okrugao ko loptica( inaće sam mršava dosta oko 55 kila) ..jedem nenormalno puno u zadnje vrijeme kao da mi život ovisi da moram svakih 2 sata jesti.. Probava mi je normalna kao i do sad.. Piškim malo, ali samo malo češće nego inaće bez ikakve boli ili peckanja... I žgaravica me muči, a nikada nisam imala problema s njom u životu bez obzira što god jedem.. Malo me zna boliti u donjem dijelu trbuha na desnoj strani. Ništa posebno.. Također imam i pritisak... E sada... Neki dan sam potrčala na bus i stvorio mi se jak pritisak u donjem dijelu trbuha... Trebalo je vremena da se smiri.. Što je jako čudno jer inaće nemam nikakvih problema. Grudi mi se nisu promjenile u nikakvim detaljima osim što su malooo se "popunile".. I ne bole me kao kad trebam dobiti rospiju... Vaginalni iscjedak je obilniji, vodenast, prozirni bez ikakvog mirisa... Emotivnija sam nego inaće kad trebam dobiti mengu.. Nesanica me muči.. Jer kasno legnem i jako rano se dignem.. A inaće sam osoba koja može normalno spavati. Također popodne me uhvati zjevanje kao da nisam 3 dana spavala...da li je netko od vas imao ništa od ovakvih simptoma u ranoj trudnoći. Hvala Vam na odgovorima unaprijed. ☺️
Napravi test. Nemaš menstruaciju već dva ipo mjeseca. Nema baš nekog velikog smisla nagađati.
zo-ey is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2019., 07:11   #626
Quote:
zo-ey kaže: Pogledaj post
Napravi test. Nemaš menstruaciju već dva ipo mjeseca. Nema baš nekog velikog smisla nagađati.
Kako 2,5 mjeseca? Nije joj proslo niti 3 tjedna od zadnje menstrucije.

Mozes jos pricekati. Ako ti bude kasnila sljedeca menstruacija napravi test ili idi kod ginekologa.

Svi navedeni simptomi su moguci.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2019., 17:03   #627
Quote:
AnnaAngel kaže: Pogledaj post
Bok cure,

Nova sam na forumu..i ne znam kako otvoriti temu niti se snalazim baš. Ali evo moje priče.. Pa me zanimaju vaša mišljenja. Znači imala sam zadnju M.. Oko 6./7.09. Završila je 13og...inaće imam neredoviti ciklus..trbuh mi je u donjem dijelu napuhnut i okrugao ko loptica( inaće sam mršava dosta oko 55 kila) ..jedem nenormalno puno u zadnje vrijeme kao da mi život ovisi da moram svakih 2 sata jesti.. Probava mi je normalna kao i do sad.. Piškim malo, ali samo malo češće nego inaće bez ikakve boli ili peckanja... I žgaravica me muči, a nikada nisam imala problema s njom u životu bez obzira što god jedem.. Malo me zna boliti u donjem dijelu trbuha na desnoj strani. Ništa posebno.. Također imam i pritisak... E sada... Neki dan sam potrčala na bus i stvorio mi se jak pritisak u donjem dijelu trbuha... Trebalo je vremena da se smiri.. Što je jako čudno jer inaće nemam nikakvih problema. Grudi mi se nisu promjenile u nikakvim detaljima osim što su malooo se "popunile".. I ne bole me kao kad trebam dobiti rospiju... Vaginalni iscjedak je obilniji, vodenast, prozirni bez ikakvog mirisa... Emotivnija sam nego inaće kad trebam dobiti mengu.. Nesanica me muči.. Jer kasno legnem i jako rano se dignem.. A inaće sam osoba koja može normalno spavati. Također popodne me uhvati zjevanje kao da nisam 3 dana spavala...da li je netko od vas imao ništa od ovakvih simptoma u ranoj trudnoći. Hvala Vam na odgovorima unaprijed.
Ovo su sve simptomi trudnoce ali proslo je prakticki 2 tjedna od zadnje menge, cak i da si trudna, toliko malo si trudna (potencijalno tjedan dva dana?) da je gotovo nevjerojatno da su se svi ti simptomi nagomilali tako odjednom.
Mozda ipak previse citas i trazis simptome.
Pricekaj iducu mengu. Ako ne dodje a inace je redovita, napravi test za trudnocu. Iako oni ClearBlue testovi navodno mogu detektirati trudnocu i prije ocekivane menge.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Ango is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2019., 21:12   #628
Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
Kako 2,5 mjeseca? Nije joj proslo niti 3 tjedna od zadnje menstrucije.

Mozes jos pricekati. Ako ti bude kasnila sljedeca menstruacija napravi test ili idi kod ginekologa.

Svi navedeni simptomi su moguci.
Ispričavam se
Ja sam, ne znam ni sama kako, pročitala da je zadnja M bila 06.07.
zo-ey is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2021., 08:39   #629
Bok,

podižem malo staru temu iz prašine.


Nisam čitala od prve stranice, upišite vi friško svoja iskustva.

Još i oko toga budem "zamarala" glavu sada......

14+1 - samo škemba, nema trudničkog trbuha.

Naravno, sve sam isčitala, sve je to okej al ono.....frendici već tada bilo - meni nema.....

Pišite svoje mjesece...

Hvala.
2cofleka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2021., 08:41   #630
Meni se počeo nazirat oko 21. Tt, ali ne bi nitko skuzio ako se ne zagleda ili bi bila ekstra uska majica. A bas bas da se vidio i da je iskocio je oko 30.-31. tt. Tad mi je ujedno poceo i lagano smetat prilikom lezanja, namjestanja, oblacenja i sl.

Poslano sa mog Mi 9T koristeći Tapatalk
cuttie_123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2021., 09:02   #631
Unhappy

U prvoj trudnoći se počeo nazirati tek oko 20.tjedna, u ovoj nešto ranije, sad sam 16.tjedan i već se pomalo kuži, iako više izgledam napuhnuto nego trudno

Edit: ne kužim zašto mi iznad posta stoji tužni smajlić?

Zadnje uređivanje MammaM1a : 16.04.2021. at 09:05. Reason: Adding something
MammaM1a is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2021., 17:42   #632
Ja sam danas 17tt i malo se poceo viditi,ne stanem vise u hlace,ujutro da ali popodne me pocne stezati
ella2207 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2021., 19:48   #633
Ja u hlače ne stanem od 7. tjedna, sad sam na kraju 12. i više ne stanem niti u suknje niti haljine . Ostala trudna s 50, 5 kg, sad sam na cca 52,5

Poslano sa mog YAL-L21 koristeći Tapatalk
LeaLeic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2021., 20:22   #634
Quote:
ella2207 kaže: Pogledaj post
Ja sam danas 17tt i malo se poceo viditi,ne stanem vise u hlace,ujutro da ali popodne me pocne stezati
isto...u 17. tjednu sam i malo se vidi...ujutro ne toliko, ali kasnije da
MrzimPratiSuđe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:51.