Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2017., 22:47   #1
Sisačko rodilište

Pozdrav, zanima me ima li netko tu friskija iskustva o porodu u Sisku? Termin mi je za cca 5 tjedana pa me zanima kako to izgleda. Inace mi trudnocu vodi dr. Rebic koji je ginekolog tamo, al je pitanje hoce li me bas uhvatit porod dok je on u smjeni..
Treba li tata na porodu nositi ono zastitno odijelo, odnosno trebamo li ga mi donijeti ili ga dobije u bolnici?

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
__________________
''Ka i uvik gledan more, ovu tajnu koja diše, ovu mrižu što me vuče u tamne dubine...''
MordSith is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 12:03   #2
Meni je termin za 6 dana ali redovno pohodim na ctg i preglede jer sam otvorena.
Ostavili su me cak 3 dana jer se boje da bi moglo krenuti...mislim ono..

Jaksic je stvarno doktor bez premca, vrhunski, odlican covjek i zna svoj posao.

Rebic je podosta sutljiv al evo pod zadnje me uzeo pod svoje pa sad vec cetvrti put idem k njemu. Bas sam danas bila na ctgu.

Radikovic mi je definitivno najgori tamo i ne bi voljela upasti u njegovu smjenu.

Sve sestre su ugl ok, a babice su super.

Muzce dobiti odijelo, ne trebate nositi svoje

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
Ailani is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 00:13   #3
Da Rebic je jako sutljiv, al obzirom da sam od pocetka kod njega bas imam i povjerenje u njega... Prosle godine kad sam imala kiretazu narucio me u bolnicu kad je on bio u smjeni i obavio je on osobno kiretazu i kasnije me dolazio vidjet... Ja sam ga naucila na to da ga stalno ispitujem svasta, pa mi sad i sam kaze sve bez mog propitkivanja 😂😂 ...
Skuzila sam kad dodjem na uzv pa vide uputnicu od Rebica da su svi onda jos i 5x ljubazniji...
A sta se ostalih doktora tice, cula sam da i Blagaic zna bit neugodan i prost, pa cemo vidjeti...
Tebi sretno, nadam se da ce se uskoro i porod pokrenit i da ce ti sve proc tip top, sta brze i bezbolnije... Hvala na informacijama, a ako i kad budes u stanju napisi malo i iskustvo samog poroda 😊😊
Eh da, jos da te pitam, kakvo je stanje sa TA? Jel se ceka dugo kad se dodje? Treba se narucit ili?

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
__________________
''Ka i uvik gledan more, ovu tajnu koja diše, ovu mrižu što me vuče u tamne dubine...''
MordSith is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 10:40   #4
Da, ja kako sam krenula na redovne ctgove, Radikovic me ostavio, jaksic otpustio kuci i sad sam vec 4 put na pregledu kod Rebica, on me stalno narucuje u svojoj smjeni.

U TA je guzva uglavnon, ne moras se narucivati. No najbolje ti je doci oko 10, pola 11. Ujutro je guzvetina. Uvijek se ceka na pregled, a ne toliko na ctg. Ceka se da doktor dodje, pa onda ide jedna po jedna trudnica.

Svakako cu napisati svoje iskustvo s poroda

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
Ailani is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 13:21   #5
Super, hvala ti na info. Bas me zanima hoce li me i od kojeg tjedna slati u TA...

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
__________________
''Ka i uvik gledan more, ovu tajnu koja diše, ovu mrižu što me vuče u tamne dubine...''
MordSith is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 13:36   #6
Mene je moja gin od 37tt jer sam vec bila otvorena. Inace salju od 38tt

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
Ailani is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 08:39   #7
Rodila sam davno u sisačkom rodilištu (prije 4 godine) pa i ja iščekujem nove informacije.
Porodila me dr. Jozić, nemam baš neko dobro sjećanje na nju.
Dan prije poroda sam bila kod Blagaića na kontroli i bilo je grozno.
Jakšić mi je vodio trudnoću i super je.
Za ostale ne znam.
profesorka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 16:29   #8
Najvaznija stvar od svega u sisackom rodilistu mi je to da je ona luda pedijatrica otisla

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
__________________
''Ka i uvik gledan more, ovu tajnu koja diše, ovu mrižu što me vuče u tamne dubine...''
MordSith is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 18:00   #9
Eno opisala sam svoj porod na temi. Meni je bio dr Lerotic. Dosao je na prijem i da me zasije, nista spesl. Upala sam taman u smjenu sestre Nade, dobrog duha rodilista. Divna jedna zena, skidam joj kapu koliki je covjek. Ni sekunde me nije ostavljala. Ne znam sto bih bez nje, osjecala sam se kao covjek a ne neko smece. Ma babice su sve ugl tu dobre i jako puno znace.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
Ailani is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 18:18   #10
Quote:
Ailani kaže: Pogledaj post
Eno opisala sam svoj porod na temi. Meni je bio dr Lerotic. Dosao je na prijem i da me zasije, nista spesl. Upala sam taman u smjenu sestre Nade, dobrog duha rodilista. Divna jedna zena, skidam joj kapu koliki je covjek. Ni sekunde me nije ostavljala. Ne znam sto bih bez nje, osjecala sam se kao covjek a ne neko smece. Ma babice su sve ugl tu dobre i jako puno znace.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
Ajde super, bas mi je drago da je sve proslo dobro i brzo... sad se lijepo odmori i oporavi sta brze i uzivaj u svojoj bebici 😘😘

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
__________________
''Ka i uvik gledan more, ovu tajnu koja diše, ovu mrižu što me vuče u tamne dubine...''
MordSith is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:58.