Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2009., 21:44   #41
Quote:
haifa kaže: Pogledaj post
ah,uzas.sta uopce ima u njima?jel to neki haluciniogen?dok sam jos isla u skolu ako sam bila malo umorna znala sam popit Lexaurin i od njega NIKAD nisam imala nikakvu nuspojavu
boga pitaj sto ima u njemu,uglavnom mnogi imaju halucinacije od njega i gotovo niceg se poslje ne sjecaju,barem ja tako imam,ali nekad je sanval jednostavno neizbjezan
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 22:14   #42
Quote:
haifa kaže: Pogledaj post
ah,uzas.sta uopce ima u njima?jel to neki haluciniogen?dok sam jos isla u skolu ako sam bila malo umorna znala sam popit Lexaurin i od njega NIKAD nisam imala nikakvu nuspojavu
Ja sam sanval dosta dugo uzimala, sretna što me uspavao za čas, a ujutro se dizala ko nova. I onda se odjednom počela dešavati čuda, počela sam raditi stvari kojih nisam bila svjesna, voditi duge razgovore s djetetom što mi je drugi dan pričala, jela po noći, nalazila ujutro svoje opuške u pepeljari... Zgrozila sam se i uplašila! Pa sam ih prestala piti jedno vrijeme. Onda mi je opet došlo da zatrebam nešto za spavanje, ali poslije nisam imala cirkuse, hvala bogu. I sad se bojim svaki put kad ih popijem.
Ali meni se to dešavalo kad sam uzimala bar 2 komada do 10 mg.
Baš, neka droga.
JayGee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 22:16   #43
Quote:
is_none kaže: Pogledaj post
boga pitaj sto ima u njemu,uglavnom mnogi imaju halucinacije od njega i gotovo niceg se poslje ne sjecaju,barem ja tako imam,ali nekad je sanval jednostavno neizbjezan
Neku večer me ni 2xpo 2 tj. 40 mg nije uspavalo. Više ne znam jesam li tu večer uzela 5 ili 6 komada, odspavala par sati i kao da ništa nije bilo.
JayGee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 22:40   #44
Question

Quote:
JayGee kaže: Pogledaj post
Neku večer me ni 2xpo 2 tj. 40 mg nije uspavalo. Više ne znam jesam li tu večer uzela 5 ili 6 komada, odspavala par sati i kao da ništa nije bilo.
ajmee...to u biti znaci da sa vremenom mozemo razvit totalnu imunost na to pa ce nam trebat sve vece kolicine????????????jao ko drug addict cemo biti
haifa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 22:49   #45
Quote:
haifa kaže: Pogledaj post
ajmee...to u biti znaci da sa vremenom mozemo razvit totalnu imunost na to pa ce nam trebat sve vece kolicine????????????jao ko drug addict cemo biti
Treba ga se rješavati, pokušavati spavati bez kemije, da ne dođe do toga!
Ja ih po par noći ne trošim, pa onda opet uzmem po 2 komada i nadam se
JayGee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 22:57   #46
Quote:
haifa kaže: Pogledaj post
pali mene jedna toliko omami da nemam pojma kaj radim,pa saljem sms-ove okolo,sto otkrijem tek ujutro i niceg se ne sjecam.
daa,i ja isto samo sam to zaboravila. ja ga više nikad ne bi stavila u usta.
marinella is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 00:26   #47
Quote:
marinella kaže: Pogledaj post
daa,i ja isto samo sam to zaboravila. ja ga više nikad ne bi stavila u usta.
u 10 sam popila 2x10mg, ništa. U 10,30 još 1x10mg. Ništa.Sad sam uzela još 2x10mg, jer, kvragu, hoću ići spavati!! Imam osjećaj da jedem tic-tac bombone, rezultat je isti. Od sutra sam opet bez kemije. Možda. Ili ću još popodne uzeti odmah 50 mg, pa ću se do navečer možda uspavati.
A obožavala sam ih, djelovali su u roku 10 minuta, blago ljuljanje i trenutačno spavanje bez ikakvih posljedica. Sretna ujutro.normalna, raspoložena, baš sam ih obožavala. Imam doma još 7 komada, a šta onda, a doktor je daleko. UH, sve je to teško i nadasve opasno. Treba bježati od toga!
JayGee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 00:30   #48
Sad će me ova doza početi ljuljati, nadam se brzom spavanju i sanjanju. Moram se rano ustati, stižu mi drva oko8, htjela bih do tad biti budna i spremna.
Blago onima kojima je dosta 5 mg sanvala i odu, spavaju. A ja trebam konjske doze šta god da radim.
Bojim ih se, ali računam na spavanje.
JayGee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 00:31   #49
Quote:
JayGee kaže: Pogledaj post
Neku večer me ni 2xpo 2 tj. 40 mg nije uspavalo. Više ne znam jesam li tu večer uzela 5 ili 6 komada, odspavala par sati i kao da ništa nije bilo.
pa koliko dugo pijete sanval? ja ga popijem i jedna mi je dovoljna da pocenem halucinirat i laprdat gluposti
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 00:38   #50
Quote:
haifa kaže: Pogledaj post
ajmee...to u biti znaci da sa vremenom mozemo razvit totalnu imunost na to pa ce nam trebat sve vece kolicine????????????jao ko drug addict cemo biti
ma necemo valjda ali ja nemrem bez sanvala ali nismo sama u tome ja sam uz tebe i jos ja vjerujem mnogi drugi
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 13:59   #51
Ja sam sanval dobila jučer i mogu reći da sam ga jučer popila prvi i zadnji puta. Imam iskustva sa raznim lijekovima, imala nuspojave samo od zolofta i mogu reći da je ovaj sanval za mene najveće zlo kaj postoji. Nakon kaj sam ga popila nisam mogla zaspati još 4 sata, bila sam totalno strgana ali od spavanja nista. a danas se osjecam kao da me pogodio kamion. probudila sam se sa ukočenim prstima, trncima po nepcu, imam osjećaj ko da mi je jezik 3 puta veći,obljeva me hladan znoj, a tjeskoba je neopisiva. osobno, rađe ću se okretati po krevetu i spavati strašno malo nego uzimati sanval. ako cu povlaciti paralele, bilo mi je lakše kad sam se skidala s ovisnosti o xanaxu nego nakon jedne tablete sanvala.
anoreksična is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 23:26   #52
Quote:
anoreksična kaže: Pogledaj post
Ja sam sanval dobila jučer i mogu reći da sam ga jučer popila prvi i zadnji puta. Imam iskustva sa raznim lijekovima, imala nuspojave samo od zolofta i mogu reći da je ovaj sanval za mene najveće zlo kaj postoji. Nakon kaj sam ga popila nisam mogla zaspati još 4 sata, bila sam totalno strgana ali od spavanja nista. a danas se osjecam kao da me pogodio kamion. probudila sam se sa ukočenim prstima, trncima po nepcu, imam osjećaj ko da mi je jezik 3 puta veći,obljeva me hladan znoj, a tjeskoba je neopisiva. osobno, rađe ću se okretati po krevetu i spavati strašno malo nego uzimati sanval. ako cu povlaciti paralele, bilo mi je lakše kad sam se skidala s ovisnosti o xanaxu nego nakon jedne tablete sanvala.
jao strasno a kakve ste nuspojave imala od zolofta?
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 23:46   #53
Uzeo par puta, dvaput imao dosta jake halucinacije. Jednom sam vidio hrpu statičnih ljudi u stanu. Osjećaj bi opisao kao da sam utonuo u san a da nisam još otišao spavati.
__________________
PLUR
Largo LaGrande is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 03:39   #54
Quote:
Largo LaGrande kaže: Pogledaj post
Uzeo par puta, dvaput imao dosta jake halucinacije. Jednom sam vidio hrpu statičnih ljudi u stanu. Osjećaj bi opisao kao da sam utonuo u san a da nisam još otišao spavati.
isto se nekad aznalo i meni desiti,ali ja sam svaki put drukcije halucinacije imao
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 12:02   #55
Uzeo tri puta. Prvi put djelovalo i osjećao sam se totalno nadrogirano kad je počelo djelovati, jako ružan osjećaj, zamućena slika, vrtoglavica i nakon toga sam zaspao. Drugi i treći put tableta nije imala efekta, a svaki put bih se sutradan osjećao totalno sprženo, umorno i iscrpljeno.
__________________
The only way to discover the limits of the possible is to go beyond
them into the impossible.
Arthur C.Clarke
Jovan_Hovan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 12:39   #56
Osjecam polako da prestaje djelovati, ali necu ici na vise doze.
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 18:17   #57
Quote:
kikakm kaže: Pogledaj post
Osjecam polako da prestaje djelovati, ali necu ici na vise doze.
a jel imas kakve halucinacije kakav feeling imas?
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 19:23   #58
nisam ni znala da ovdje kod nas i ima taj xanax,ali sanval je stvarno...!pocela sam uzimat samo po 1 pa kad pocne djelovat..!ali sam se i osigurala,iskopcala kucni tel,laptop mi je ionako iskljucen po noci a mobitel sam sredila tak da mi je sim kartica vani preko noci.strasno ali to mi je prevencija da ne saljem sms-ove okolo.mozete vjerovat da je doktor mojoj baki prepisao taj ljek takoder????zeni od 80 god.koja je imala mozdani!!!!!pa nije imala pojma gdje je,mislila je da je bog zna gdje samo ne kod kuce.
haifa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 03:46   #59
Quote:
haifa kaže: Pogledaj post
nisam ni znala da ovdje kod nas i ima taj xanax,ali sanval je stvarno...!pocela sam uzimat samo po 1 pa kad pocne djelovat..!ali sam se i osigurala,iskopcala kucni tel,laptop mi je ionako iskljucen po noci a mobitel sam sredila tak da mi je sim kartica vani preko noci.strasno ali to mi je prevencija da ne saljem sms-ove okolo.mozete vjerovat da je doktor mojoj baki prepisao taj ljek takoder????zeni od 80 god.koja je imala mozdani!!!!!pa nije imala pojma gdje je,mislila je da je bog zna gdje samo ne kod kuce.

ajoj pa malde osobe tesko podnose sanval a kamoli starije,i koje su dozivjele mozdani,mogu mislit kako joj je bilo,jadna bakica! I ja sam isto znao slati bezveze sms-ove i ujutro dobijem poruku od frendova tipa: O cem se radi nis ne kuzim
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 22:53   #60
Melatonin

Nespavači, jeste li isprobali ikakve pripravke s melatoninom?

Melatonin je hormon koji se prirodno sintetizira u našem tijelu, a svjetlost smanjuje sintezu tog hormona. Po strukturi je sličan serotoninu, i osim uspavljujućeg djelovanja ima još i antioksidativno djelovanje te produžuje razdoblje plodnosti. Relativno je nov, prodaje se pod dodatke prehrani ja mislim, i volila bi čuti vaša iskustva ako ste ga konzumirali
__________________
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> ¸.·´¯`·
stidljiva ljubičica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:16.