Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2016., 17:42   #2501
Uf, uf, uspoređivati odlazak na posao u pidžami sa nošenjem košulje s kratkim rukavima na svadbi je ipak malo previše.. Što bi onda rekli na ljude koje se žene u lanenim hlačama i košulji i sl.?

Mi imamo slično vjenčanje ko Rattlesnake i gosti to znaju tako da je dress code casual. Većina i pita kako da se obuku jer nisu bili na takvim vjenčanjima i super mi je kad vidim da se počnu dogovarati kao, "ti možeš i hlače što imaš pa ćemo uzeti kakvu bolju košulju da imaš i za poslje, a ja ću onu haljinu pa si kupiti samo nove cipele" i sl.

Ne želim da ljudi kad čuju za vjenčanje počnu zbrajati jel imaju za dar i obući se. A isto tako mislim da bi mogli izbjeći duge rukave al se sad moj šminker nečka..a još kad mu je teta rekla da se može presvući poslje..
__________________
Blabla
papucica-hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2016., 10:56   #2502
Story sad ima kupone za Galileo i Varteks, 30% i vrijede do srijede ako se ne varam. Isplati se otići, moj dragi je kupio predivno tamno plavo odijelo za 1300 kn u Varteksu plus košulja nekih 200 kn, a remen i kravatu u Galileu isto za sitne novce.
zp123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2016., 13:52   #2503
Quote:
zp123 kaže: Pogledaj post
košulja nekih 200 kn
To je manžetna košulja? Ako nije, da li imaju?
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 23:39   #2504
Zaručnik je kupio odijelo u Galileo Outletu u Supernovi za manje od 1000 kn. Imaju sad popuste od 40 do 80%, cijene se kreću od 800 do 1400kn otprilike.
Prodavačica je bila super uslužna i pomogla nam pronaći savršeno odijelo za njega što se tiče kroja, veličine, izgleda.
francy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 15:12   #2505
Quote:
Xanthe kaže: Pogledaj post
To je manžetna košulja? Ako nije, da li imaju?
Da, da, to sam zaboravila napisati. Evo baš gledam račun, košulja 180 kn, manžete 150.
zp123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 13:43   #2506
Javljam ništa novo a to je da je galileo daleko najbolji i s obzirom na modele i kvalitetu i cijenu odjela. Malo sam zabrinuta za košulju da će se previše gužvati, ali vidjet ćemo. Dragi je uzeo sve tamo, od glave do pete, i za cipele je rekao čim ih je obuo da su preudobne. Brat je uzeo samo odjelo tamo al vjerojatno će svratit pogledat cipele i dodatke.
Meni je super što imaju krojeve za sve tipove građe tijela tako da nismo uopće morali gledati išta u drugim dućanima.
mihalino is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 13:21   #2507
Opet pitanje.... gdje ste kupovali čarape, moj budući ne može nigdje naći finu, lijepu mušku čarapu, sve nešto plastično ili za svaki dan...
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 13:26   #2508
Quote:
Xanthe kaže: Pogledaj post
Opet pitanje.... gdje ste kupovali čarape, moj budući ne može nigdje naći finu, lijepu mušku čarapu, sve nešto plastično ili za svaki dan...
Možda galileo?
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 13:41   #2509
Hvala pogledati ćemo, iako je tamo sve od poliestera, al možda imaju bolji taj aksesoar.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 14:27   #2510
Xanthe, jesi pogledala falke?
imas u peek and cloppenburgu
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 15:04   #2511
Quote:
Xanthe kaže: Pogledaj post
Opet pitanje.... gdje ste kupovali čarape, moj budući ne može nigdje naći finu, lijepu mušku čarapu, sve nešto plastično ili za svaki dan...
odi u peek, ja sam svom tamo kupila calvin klein čarape i kaže da su mu odlične.. mislim da su dva para oko 80 kn.
maramce is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 10:14   #2512
Super, hvala puno! Mora u Zg drugi tjedan, pa ću ga poslati u Pik.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 22:25   #2513
uskoro sam kum, pa krecem u nabavku odijela. Posto sam na tankom budgetu, trazim nesto povoljnije.
Cijeli grad je obljepljen sa Jeordie's akcijom od 777kn za odjelo, kosulju i kravatu. Sjajna prilika, al ne i za svadbu. Materijal je prelos, na dodir prejeftin. Ove za 1000kn nisu losa, al su mi malo izvan novcanika a i sitna je razlika u izgledu i dodiru.
Kolka je prosjecna cijena u Galileu? Na stranici nista ne pise.
C&A je preskup za ono sto nudi, tako da sam njih prekrizio.
Mozda nek outlet? Sveti Kriz Zacretje?
Hvala za pomoc
__________________
kaeovo
Veliki decki imaju 18
Hesoyam is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 12:03   #2514
Po meni i H&M ima korektna odijela, a povoljni su pa možda da i tamo pogledaš. Mislim da bi za oko 1000kn mogao dobiti odijelo i košulju tamo. Zara i Mango Man isto imaju jeftinija odijela, ali ne znam kakva je kvaliteta. Što se Galilea tiče mislim da smo klasično crno odijelo prije par godina dečku tamo platili oko 1000kn, ali zbilja nisam više sigurna, znam samo da nije bila neka ekstra velika cifra. Oni često imaju i akcije, recimo trenutno do 1.6. uz kupon iz Glorie imaš 30% popusta na cjelokupan asortiman
rock on... is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 13:28   #2515
Imaš i Galileo outlet u Supernovi. Tamo je još jeftinije nego u drugim Galileima. I stalno imaju akcije.
francy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 20:50   #2516
Kum od dragog je kupio nedavno odjelo u Zari za nekih 1000 kn i on je prezadovoljan. Nisam ga vidjela uživo da bih znala reci o materijalu, ali na slici izgleda super.
ina7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 13:34   #2517
Quote:
Hesoyam kaže: Pogledaj post
uskoro sam kum, pa krecem u nabavku odijela. Posto sam na tankom budgetu, trazim nesto povoljnije.
Cijeli grad je obljepljen sa Jeordie's akcijom od 777kn za odjelo, kosulju i kravatu. Sjajna prilika, al ne i za svadbu. Materijal je prelos, na dodir prejeftin. Ove za 1000kn nisu losa, al su mi malo izvan novcanika a i sitna je razlika u izgledu i dodiru.
Kolka je prosjecna cijena u Galileu? Na stranici nista ne pise.
C&A je preskup za ono sto nudi, tako da sam njih prekrizio.
Mozda nek outlet? Sveti Kriz Zacretje?
Hvala za pomoc
Kao i cure, preporučam Zaru!
Dragi je kupio odijelo za 1000 koje je super kvalitete (on je uzeo jedno od skupljih, imaš i jeftinijih odijela pošto ti je 1000 puno) i košulju za 300 koja je šrot pa košulje u Zari izbjegni

Amadeus ima super košulje, a ne skupe - tako sam čula
aliceocean is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2016., 17:35   #2518
Gdje kupit prsluk? A da nije croata tamo nema plavih :/
veka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 15:57   #2519
Možda Galileo?
rock on... is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 23:12   #2520
Quote:
rock on... kaže: Pogledaj post
Možda Galileo?
Bili, meni osobno su losi..ipak smo kupili u Croati nasli boju :klap:
veka123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:12.