Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2007., 21:44   #121
Meni treba neki kardio..Mislim to kazem sad ali vec se vidim da ce mi kardio promjeniti znacenje u jedenje Milka srdaca uz popodnevne RTL-ove serije..
No mislim da cu ipak ostati aktivna...Ma ono sto ce biti najbolje za bebinjosa bit ce najbolje i za mene..
Atia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 11:46   #122
Quote:
Atia kaže: Pogledaj post
Meni treba neki kardio..Mislim to kazem sad ali vec se vidim da ce mi kardio promjeniti znacenje u jedenje Milka srdaca uz popodnevne RTL-ove serije..
No mislim da cu ipak ostati aktivna...Ma ono sto ce biti najbolje za bebinjosa bit ce najbolje i za mene..
Kardio može, al onda moraš jako paziti da ti otkucaji ne budu veći od 140!!
Baš zbog ovog sam ja morala stati sa svojim aerobikom, jer ak sam malo duže aerobicirala, otkucaji su mi lako skočili i prek 140 a to šteti bebi

Sad sam 'spala' samo na hodanje
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 14:14   #123
Quote:
Utpala kaže: Pogledaj post
Nista prvih 3 mjeseca osim setnje i plivanja... Sigurno je sigurno.
Prije trudnoce (odnosno, prije nego sam saznala, znaci jos prvih 4-5 tjedana) sam trcala 8 km dnevno...
Da, baš sam gledala tvoje slike di ti se vidi trbuh i moram reći da se bome i vidi da si svaki dan trčala i bila fit.
Nemaš ni sala, ni strija, a niti si se zaokružila, nego ti je sve otišlo u trbuh.
I ja bi tak htjela izgledati pred porod
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 15:46   #124
Quote:
MaLo kaže: Pogledaj post
Da, baš sam gledala tvoje slike di ti se vidi trbuh i moram reći da se bome i vidi da si svaki dan trčala i bila fit.
Nemaš ni sala, ni strija, a niti si se zaokružila, nego ti je sve otišlo u trbuh.
I ja bi tak htjela izgledati pred porod
bome se sad vidi da sam i natukla nešto
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 19:34   #125
Quote:
Utpala kaže: Pogledaj post
bome se sad vidi da sam i natukla nešto
u trudnoći ili tek otkad si rodila?
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 12:59   #126
Quote:
MaLo kaže: Pogledaj post
u trudnoći ili tek otkad si rodila?
u trudnoći, sad ne stignem ništa viška natuči jer jedva stignem jesti
Ostalo mi je još par kila do startne težine, iako sam već onda imala par viška.
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 13:48   #127
zna li itko kakve mogu biti posljedice nakon bavljenja grubljim sportom(rukomet, judo) u prvih 6.mjeseci trudnoće ?
BlackMagicWoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 15:12   #128
Quote:
BlackMagicWoman kaže: Pogledaj post
zna li itko kakve mogu biti posljedice nakon bavljenja grubljim sportom(rukomet, judo) u prvih 6.mjeseci trudnoće ?
pobačaj ?!?!
Ne znam baš da li bi se ja bacala po podu ili riskirala loptu u trbuh na tvom mjestu...
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 16:10   #129
Quote:
BlackMagicWoman kaže: Pogledaj post
zna li itko kakve mogu biti posljedice nakon bavljenja grubljim sportom(rukomet, judo) u prvih 6.mjeseci trudnoće ?
ajoj
ne bih ni za što riskirala s tim kroz čitavu trudnoću
maja m is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 18:18   #130
Ma ne, nisam ja trudna, već meni jedna jako draga osoba.
Studentica je, skrivala je trudnoću više od 5.mjeseci...i kad sam saznala odmah sam se sjetila što je sve radila prethodnih mjeseci.Jako me strah za nju,za sada su svi nalazi u redu....samo da beba nema nekih posljedica od toga bacanja na strunjače
Skroz glupo i neodgovorno..znam
BlackMagicWoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 19:12   #131
u ovoj fazi se puno toga već vidi, ako su nalazi ok, i ultrazvučno, i fetalni pokreti onda bi trebalo sve biti u redu. daj Bože. ne znači da mora biti poslijedica. ubuduće ipak-oprez
maja m is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 19:57   #132
ja vježbala uopće nisam u trudnoći (dalmatinka dušom i srcem ) ali nisam dobila ni grama nigdje osim u trbuhu.
čak mi se čini da su mi noge, ruke i guza smršavile.
da li imam kondicije - to je druga pjesma
Štrumpfeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 00:20   #133
Ja sam vjezbala jogu u trudnoci, pilates mi je oduvijek bio dosadan. Iako sam i prije vjezbala jogu, slijedila sam poseban program prenatalne joge sa krasnom instruktoricom. Stvarno mi je koristilo, i fizicki i psihicki (strahovi, tijelo koje se mijenja, bolovi u ledjima, otecena stopala...).
ganapathi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 13:42   #134
Arrow Vježbanje u trudnoći

Ciao curke, evo ja sam trudna 12+2, trudnoća i razvijanje bebe teče po planu, hvala bogu sve ok, jučer pitala gina i veli dapače ako imam volje mogu vježbati.
Naravno da imam volje i prije sam rekreativno vozila bicikl, i 2 x tjedno išla na aerobic i vježbanja mi pomalo fali.
Vježbate li vi?
Našla sam na netu knjigu VJEŽBE ZA TRUDNICU - SNJEŽADA VOJVODIĆ SCHUSTER, pa možda se isplati i kupit ak je ok!??
__________________
B & B
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 14:54   #135
Quote:
charlyse kaže: Pogledaj post
Ciao curke, evo ja sam trudna 12+2, trudnoća i razvijanje bebe teče po planu, hvala bogu sve ok, jučer pitala gina i veli dapače ako imam volje mogu vježbati.
Naravno da imam volje i prije sam rekreativno vozila bicikl, i 2 x tjedno išla na aerobic i vježbanja mi pomalo fali.
Vježbate li vi?
Našla sam na netu knjigu VJEŽBE ZA TRUDNICU - SNJEŽADA VOJVODIĆ SCHUSTER, pa možda se isplati i kupit ak je ok!??
Ja ne smijem a rado bi...
vidi sama kako ti pase, meni je idealno vjezbanje u grupi, podnosljivo vjezbanje uz dvd, a tesko da cu ustrajati ako vjezbam uz knjigu
Joules is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 14:58   #136
Quote:
Joules kaže: Pogledaj post
Ja ne smijem a rado bi...
vidi sama kako ti pase, meni je idealno vjezbanje u grupi, podnosljivo vjezbanje uz dvd, a tesko da cu ustrajati ako vjezbam uz knjigu
postoje li neki dvd-ovi u prodaju s vježbama za trudnicu??
ne živim u velikoj sredini pa nevjerujem da mi u blizini ima neke organizirane grupne vježbe za trudnice, a tako imam volju...zakržljat ću
__________________
B & B
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 15:07   #137
Quote:
charlyse kaže: Pogledaj post
Ciao curke, evo ja sam trudna 12+2, trudnoća i razvijanje bebe teče po planu, hvala bogu sve ok, jučer pitala gina i veli dapače ako imam volje mogu vježbati.
Naravno da imam volje i prije sam rekreativno vozila bicikl, i 2 x tjedno išla na aerobic i vježbanja mi pomalo fali.
Vježbate li vi?
Našla sam na netu knjigu VJEŽBE ZA TRUDNICU - SNJEŽADA VOJVODIĆ SCHUSTER, pa možda se isplati i kupit ak je ok!??
ja sam si baš kupila tu knjigu i ok mi se čini ono vježbanje po tromjesečjima, samo mi je malo čudno sklekovi u prvom tromjesečju i još neke vježbice što jačaju trbušne mišiće, ne jako, ali ipak..

meni je ok yoga , to mogu i trudnice (malo laganijim tempom) i ne-trudnice...to imam u kvartu, al da idem na neko vježbanje u centar (što se većinom tamo i održava, koliko znam)
hany is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 16:02   #138
ja sam vježbala po njoj. dobra je knjiga, ima dosta i o tehnikama opuštanja i o porodu, te poslije poroda
maja m is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 20:53   #139
Quote:
charlyse kaže: Pogledaj post
Ciao curke, evo ja sam trudna 12+2, trudnoća i razvijanje bebe teče po planu, hvala bogu sve ok, jučer pitala gina i veli dapače ako imam volje mogu vježbati.
Naravno da imam volje i prije sam rekreativno vozila bicikl, i 2 x tjedno išla na aerobic i vježbanja mi pomalo fali.
Vježbate li vi?
Našla sam na netu knjigu VJEŽBE ZA TRUDNICU - SNJEŽADA VOJVODIĆ SCHUSTER, pa možda se isplati i kupit ak je ok!??
Imam je,knjiga je stvarno mrak,ali da vam iskreno priznam nisam vježbala nego par puta,čak sam nabavila i medicinsku loptu ali zaludu.Eno još stoji i skuplja prašinu.
Ali tebi svakako savjetujem da je kupiš,valjda ćeš imati više volje od mene,jer ipak sam je ja tek nabavila prije mjesec dana a sad sam pri kraju,još par dana!
*Mistique* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 21:02   #140
cini mi se da je za trudnice koje to mogu, najbolja joga, istegnes sve moguce misice, mozda olaksava i sirenje zdjelice na kraju ( ok ovo mozda nisam trebala bubnuti) al eto....samo se nemoj baviti necim gdje mozes pasti
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:22.