Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2007., 12:52   #1
Telekineza

OK možda ova tema ne spada u u religiju ali....
TElekineza je sposobnost pomicanja predmeta snagom uma.TO bi bilo stvarno super imati. Neki se ljudi rode sa tom sposobnošću, a u jednom dokumentarcu sam došla do saznanja da bi telekinezu mogao imati svaki čovjek samo da bi onda trebao stalno i stalno i stalno vježbati.Što mislite, vjerujete li u ovo???
 
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 13:42   #2
pa da bi pomaknuo nesto sasvim sigurno trebas potrosit odredjenu kolicinu energije. Ako pretpostavimoo da ljudi imaju aure i da zrace neku energiju oko sebe moguce je da neko moze pomocu toga interaktirat sa okolisem. ali mislim da bi micanje stvari sa nekom masom bio neki granicni slucaj koji se nemoze postic, jer nije dovoljno imat energiju, potrebna je sila sa hvatištem.

Ali recimo imaju pokusi gdje se po kompjutorskom ekranu na random crta kontinuirana crta.. znaci komp sam bezveze sara po ekranu , po cijeloj povrsini ekrana i covjek sa telekinetskim sposobnostima sjedne ispred kompa malo gleda i uspije natjerat komp da crta samo u jednoj cetvrtini ekrana! I sad se postavlja pitanje na koji dio racunala je on utjecao da bi to postigao? ima slucaj nekog gradića u SAD u kojem cijeli grad igra isti listic lota i uglavnom dobivaju.. jer svi snagom volje na neki nacin uspiju utjecat na izvucene brojeve. nije telekineze, ali svakako jest utjecaj uma na okoliš.
__________________
The poison of your life
fills my glass and I...
I drink, I die
Glamdring is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 13:44   #3
Quote:
friend kaže: Pogledaj post
OK možda ova tema ne spada u u religiju ali....
TElekineza je sposobnost pomicanja predmeta snagom uma.TO bi bilo stvarno super imati. Neki se ljudi rode sa tom sposobnošću, a u jednom dokumentarcu sam došla do saznanja da bi telekinezu mogao imati svaki čovjek samo da bi onda trebao stalno i stalno i stalno vježbati.Što mislite, vjerujete li u ovo???
pa bilo bi ljepo nekome na daljinu telekinezom izbit iz njegove glave ovakve gluposti
__________________
Seht sie klettern, diese geschwinden Affen! Sie klettern über einander hinweg und zerren sich also in den Schlamm und die Tiefe. Hin zum Throne wollen sie Alle: ihr Wahnsinn ist es, — als ob das Glück auf dem Throne sässe! Oft sitzt der Schlamm auf dem Thron — und oft auch der Thron auf dem Schlamme. Wahnsinnige sind sie mir Alle und kletternde Affen und Überheisse. Übel riecht mir ihr Götze, das kalte Unthier: übel riechen sie mir alle zusammen, diese Götzendiener.
Veritaserum is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 14:19   #4
Za telekinezu ne postoji niti jedan dokaz. Za auru ne postoji niti jedan dokaz.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 14:36   #5
Tko mi želi dokazati telekinezu, neka digne moju ruku.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 14:39   #6
Sto ljudi, sto ćudi-svatko ima svoje mišljenje o tome.postoji činjenica da telekineza stvarno postoji ali je rijetka.Neki ljudi to fakat mogu
 
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 14:42   #7
Quote:
Veritaserum kaže: Pogledaj post
pa bilo bi ljepo nekome na daljinu telekinezom izbit iz njegove glave ovakve gluposti
To sam gledala u dokumentarcu , a ne izmislila-kaj mene osuđujete
samo sam htjela vidjeti što vi mislite o tome a ne da sad tu meni govorite da bulaznim
halllo,dajte malo pameti.....
 
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 14:42   #8
Quote:
friend kaže: Pogledaj post
Sto ljudi, sto ćudi-svatko ima svoje mišljenje o tome.postoji činjenica da telekineza stvarno postoji ali je rijetka.Neki ljudi to fakat mogu
djed mraz, petar pan, snjeguljica, cak i tri mala prashchicha
__________________
Seht sie klettern, diese geschwinden Affen! Sie klettern über einander hinweg und zerren sich also in den Schlamm und die Tiefe. Hin zum Throne wollen sie Alle: ihr Wahnsinn ist es, — als ob das Glück auf dem Throne sässe! Oft sitzt der Schlamm auf dem Thron — und oft auch der Thron auf dem Schlamme. Wahnsinnige sind sie mir Alle und kletternde Affen und Überheisse. Übel riecht mir ihr Götze, das kalte Unthier: übel riechen sie mir alle zusammen, diese Götzendiener.
Veritaserum is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 14:43   #9
Quote:
cp.tar kaže: Pogledaj post
Tko mi želi dokazati telekinezu, neka digne moju ruku.
to je rijetkost-telekineza,a što se tiče vježbi rekli su da bi ih morali izvodit 500 000 puta na dan -što je ne moguće
Nemam ja telekinezu
 
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 14:44   #10
Quote:
friend kaže: Pogledaj post
To sam gledala u dokumentarcu , a ne izmislila-kaj mene osuđujete
samo sam htjela vidjeti što vi mislite o tome a ne da sad tu meni govorite da bulaznim
halllo,dajte malo pameti.....
rekoh "nekome", ti si sama zakljucila da se govori o tebi, egocentrizam draga moja
__________________
Seht sie klettern, diese geschwinden Affen! Sie klettern über einander hinweg und zerren sich also in den Schlamm und die Tiefe. Hin zum Throne wollen sie Alle: ihr Wahnsinn ist es, — als ob das Glück auf dem Throne sässe! Oft sitzt der Schlamm auf dem Thron — und oft auch der Thron auf dem Schlamme. Wahnsinnige sind sie mir Alle und kletternde Affen und Überheisse. Übel riecht mir ihr Götze, das kalte Unthier: übel riechen sie mir alle zusammen, diese Götzendiener.
Veritaserum is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 14:45   #11
Quote:
cp.tar kaže: Pogledaj post
Tko mi želi dokazati telekinezu, neka digne moju ruku.
trazi se cp.tar, cp.tar digni ruku da te bolje vidim
__________________
Seht sie klettern, diese geschwinden Affen! Sie klettern über einander hinweg und zerren sich also in den Schlamm und die Tiefe. Hin zum Throne wollen sie Alle: ihr Wahnsinn ist es, — als ob das Glück auf dem Throne sässe! Oft sitzt der Schlamm auf dem Thron — und oft auch der Thron auf dem Schlamme. Wahnsinnige sind sie mir Alle und kletternde Affen und Überheisse. Übel riecht mir ihr Götze, das kalte Unthier: übel riechen sie mir alle zusammen, diese Götzendiener.
Veritaserum is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 14:46   #12
Quote:
Veritaserum kaže: Pogledaj post
djed mraz, petar pan, snjeguljica, cak i tri mala prashchicha
Gledajte -šanse da imaš telekinezu su 1:10000000000000000
Valjda se rodi jedan čovjek u jednom stoljeću koji ime telekinezu

Pa niti ja u to ne vjerujem ali sve je moguće-možda
NE OSUĐUJTE mE........................................
 
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 14:47   #13
Quote:
Veritaserum kaže: Pogledaj post
rekoh "nekome", ti si sama zakljucila da se govori o tebi, egocentrizam draga moja
E pa nism za tvoju informaciju jer da je imam već bi ti slomila ruke i noge
 
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 14:47   #14
Quote:
friend kaže: Pogledaj post


Gledajte -šanse da imaš telekinezu su 1:10000000000000000
Valjda se rodi jedan čovjek u jednom stoljeću koji ime telekinezu

Pa niti ja u to ne vjerujem ali sve je moguće-možda
NE OSUĐUJTE mE........................................
a taj omjer je proizasho odakle? iz studije radjenje proslih nekoliko tishucha godina?
__________________
Seht sie klettern, diese geschwinden Affen! Sie klettern über einander hinweg und zerren sich also in den Schlamm und die Tiefe. Hin zum Throne wollen sie Alle: ihr Wahnsinn ist es, — als ob das Glück auf dem Throne sässe! Oft sitzt der Schlamm auf dem Thron — und oft auch der Thron auf dem Schlamme. Wahnsinnige sind sie mir Alle und kletternde Affen und Überheisse. Übel riecht mir ihr Götze, das kalte Unthier: übel riechen sie mir alle zusammen, diese Götzendiener.
Veritaserum is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 14:51   #15
Quote:
Veritaserum kaže: Pogledaj post
a taj omjer je proizasho odakle? iz studije radjenje proslih nekoliko tishucha godina?
ti baš provociraš-to ja mislim za telekinezu,jer je jaaaaaaaaaaaaaaaaaaako rijetka pa sam izmislila neki omajer da bude lakše za predočitb tu rjetkost
 
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 14:52   #16
jel jasno da ti nacrta ak treba
 
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 14:54   #17
Quote:
friend kaže: Pogledaj post
ti baš provociraš-to ja mislim za telekinezu,jer je jaaaaaaaaaaaaaaaaaaako rijetka pa sam izmislila neki omajer da bude lakše za predočitb tu rjetkost
sve nepostojece stvari su jaaaaaakooooooooo rijetke, zato i jesu nepostojece

a kojeg telekinetichara poznajes? jer ja priznajem samo FSM-a RAmen
__________________
Seht sie klettern, diese geschwinden Affen! Sie klettern über einander hinweg und zerren sich also in den Schlamm und die Tiefe. Hin zum Throne wollen sie Alle: ihr Wahnsinn ist es, — als ob das Glück auf dem Throne sässe! Oft sitzt der Schlamm auf dem Thron — und oft auch der Thron auf dem Schlamme. Wahnsinnige sind sie mir Alle und kletternde Affen und Überheisse. Übel riecht mir ihr Götze, das kalte Unthier: übel riechen sie mir alle zusammen, diese Götzendiener.
Veritaserum is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 15:00   #18
Quote:
Veritaserum kaže: Pogledaj post
sve nepostojece stvari su jaaaaaakooooooooo rijetke, zato i jesu nepostojece

a kojeg telekinetichara poznajes? jer ja priznajem samo FSM-a RAmen
pa ima ljudi znaš jer SU BILI PRIKAZANI NA DOKUMENTARCUUUUUUUUUUUUUUUU
 
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 15:02   #19
Quote:
friend kaže: Pogledaj post
pa ima ljudi znaš jer SU BILI PRIKAZANI NA DOKUMENTARCUUUUUUUUUUUUUUUU
a ti kao dobra naifka vjerujes svemu sto vidis?

vidio sam i je u dokumentarcu kako ljudi putuju u proslost i otimaju dinosaure kako bi ih proucavali u sadasnjosti, whatever
__________________
Seht sie klettern, diese geschwinden Affen! Sie klettern über einander hinweg und zerren sich also in den Schlamm und die Tiefe. Hin zum Throne wollen sie Alle: ihr Wahnsinn ist es, — als ob das Glück auf dem Throne sässe! Oft sitzt der Schlamm auf dem Thron — und oft auch der Thron auf dem Schlamme. Wahnsinnige sind sie mir Alle und kletternde Affen und Überheisse. Übel riecht mir ihr Götze, das kalte Unthier: übel riechen sie mir alle zusammen, diese Götzendiener.
Veritaserum is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 15:02   #20
a zašto se ti uopće trudiš-ja imam svoje mišljenje ti svoje i to je to ako misliš da sam ja u krivu -pusti me da budem "zaluđena svojimrivim mislima"
ako želiš još kaj napisat.-neka bude nešto pametno
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:42.