Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2007., 10:28   #21
Pa moj stomak je odmah poceo da raste, ali problem je u tome sto sam ja imala jako jako mali struk i nista od extra sala na stomaku... zato stranci nisu znali da sam trudna sve do petog meseca, tek onda je pocela da mi izlazi grbica
izabelala is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 12:04   #22
meni se počeo nazirati u 21.tjednu...
ni sada nemam neki ogromni trbuh... al se sad bar kuži da sam trudna ak nemam jaknu na sebi...
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..

Zadnje uređivanje putnica : 11.02.2007. at 16:21.
nyn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 14:57   #23
Trbuh: meni je buknuo u zadnja dva tjedna, dakle 18.-20. Ali isto ovisi o kojem je dijelu dana rijec i o tome sto sam jela. Ako pojedem grah, onda izgledam kao mjesavina terminatora i ramba
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 17:07   #24
Quote:
oštrilo kaže: Pogledaj post
Istina! Meni se još ništa ne vidi i osjećam se jedino trudna navečer kad se dobro najedem pa ne mogu skopčati hlače...
boginje ste sve....znam i ja od čega mi raste stomak..više od klope nego od trudnoće..nema mučnine sada samo dobar apetit...da ne nabrajam moj dnevni meni.istaknuo mi se stomak još u 2. mjesecu, da te utješim.a znam i cure mršavice uglavnom kojima je počeo rasti već u 1.-a ja sam daleko od njih sad sam u 11-om i stao je rasti..čini mi se...
suncica2307 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 17:16   #25
otišla sam na GO početkom četvrtog mjeseca trudnoće i još se nije kužilo osim predvečer . na GO sam ostala 2 tjedna. Prije GOa sam mogla zakopčati svoju usku traper jaknicu. Nakon ta dva tjedna falilo mi je dobrih 6 -7 cm
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 17:27   #26
Slična stvar i kod mene... Otišla na GO sa nepuna 3 mjeseca, dva-tri dana nakon što sam spakirala stvari za more, te iste stvari (kratke hlaće) nisu više išle na mene... a dva tjedna nakon toga više nije imalo šanse da se ne skuži... Počela sam se zaokruživati u najgore vrijeme - u bikiniju ...
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 11:59   #27
ajme ženske super ste mi.. spasile ste me, već su me počeli pucati totalno loši filmovi....

ja sam u prva 4 tj dobila tri kile, ali radi ždere , pa kada sam se skulirala je porast stao i čak sam vratila tu jednu kilicu tako da sada imam 67 kg (na 177 visine)
.. nego prošli tjedan u 10om tj. mi je odjednom nestala mučnina (a koja i nije bila nepodnošljiva ali dooobar izgovor za izležavanje )
i ja se, ženske moje, osjećam izvrsno, trbuh mi se uopće ne vidi, i mislim da bi mogla sada pokoriti svijet
i naravno kako nikad nije dobro, meni je sada čudno šta sam tako dobro pa odma brijem....
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 12:17   #28
Spasiguico,jesi dobila ikoju kilu osim u stomaku?!

Zadnje uređivanje putnica : 13.03.2008. at 13:13.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 12:45   #29
Quote:
*Lubenica* kaže: Pogledaj post
ajme ženske super ste mi.. spasile ste me, već su me počeli pucati totalno loši filmovi....

ja sam u prva 4 tj dobila tri kile, ali radi ždere , pa kada sam se skulirala je porast stao i čak sam vratila tu jednu kilicu tako da sada imam 67 kg (na 177 visine)
.. nego prošli tjedan u 10om tj. mi je odjednom nestala mučnina (a koja i nije bila nepodnošljiva ali dooobar izgovor za izležavanje )
i ja se, ženske moje, osjećam izvrsno, trbuh mi se uopće ne vidi, i mislim da bi mogla sada pokoriti svijet
i naravno kako nikad nije dobro, meni je sada čudno šta sam tako dobro pa odma brijem....
i ja sam znala imat pauze i dana kad uopće nisam osjećala mučninu, al ako prije nisu bile jake moguće da su jednostavno prestale...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 12:56   #30
Meni se sad počeo fino nazirati trbuh, dakle u 11 tjednu imam lopticu i to nije vezano s tim jesam li jela ili nisam...zadnja tri jutra je svako jutro tu buša
Jill13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 13:09   #31
U hlače sam stala negdje do 19-tog tjedna. Sada sam skoro u 23-em i trbuh je dobio svoje obline, a hlače u ormar, te je trudnička odjeća u funkciji.

Kako sam danas bila na pregledu moram se pohvaliti da sam za sada +3,5 kg, što me jakooo veseli!! Sa prvim bebačem je u ovo doba bilo +6 kg.
__________________
Jump-Jump
Jump-Jump is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 16:14   #32
ja jedva čekam da mi naraste trbuh da ga mogu ponosno izbacit!!!!!
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 22:08   #33
Ja sam evo tek jučer ujutro napravila test i saznala da sam trudna
pa čitam sve s velikim zanimanjem - tako sam naletila na jednu američku stranicu di se debele Amerikanke slikaju, kao "Jenny at 5 weeks" ili "Patty at 6 weeks" - WTF?????? A jednostavno im to škemba visi jer su ionak punačke.

Ja sam u 6.tjednu (vidim da ovdje pišete 4+2 - meni je prvi dan zanje menge bio prije 6, a začeće se desilo 28.1., prije 4 tjedna, to znači to?)

i ne da se ništa ne vidi, nego sam čak vitkija ova dva dana otkad znam jer sad pazim što jedem, ne prežderavam se. Čim sam se ostavila slatkog, odma mi se "osušio" vodeni potkožni sloj.

Znači moram još toliko čekati dok se počne vidit trbuščić???? Joooooj...
Gioia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 22:37   #34
Quote:
Gioia kaže: Pogledaj post

Znači moram još toliko čekati dok se počne vidit trbuščić???? Joooooj...
mozda i 3 puta toliko ........ nekome se vidi sa 2 mjeseca, nekome sa 3 , 4 itd...... budemo vidli u koju kategoriju ti spadas
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 10:36   #35
Quote:
Gioia kaže: Pogledaj post
Ja sam evo tek jučer ujutro napravila test i saznala da sam trudna
Ja sam u 6.tjednu (vidim da ovdje pišete 4+2 - meni je prvi dan zanje menge bio prije 6, a začeće se desilo 28.1., prije 4 tjedna, to znači to?)
Dobrodosla Gioia cestitam!!!

4+2 = 4 tjedna + 2 dana, ako ti je prvi dan zadnje menge bio prije 6 tj. trudna si 6 tj. Slozi si ticker pa ce ti on sam racunati

Zadnje uređivanje putnica : 19.03.2007. at 17:41. Reason: quote
Caroline is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 19:50   #36
Ahhh to su dani, kužim... Ja sam danas ravno 6 tjedana.
Inače pokušavam s tickerom, ali neće ga primi kao sliku, samo kao link... Pomagajte
Gioia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 21:58   #37
Meni je trbuh počeo rasti sa 17 tj. Do 17-og tj.se ništ nije vidlo, nego sam bila sam jako napuhnuta, ko dok čekam mengu, a kad je trbuh počeo rasti, onda je narasel u 4-5 dana jaaaaako
Mislim bar je meni to izgledalo ogromno, jer sam inače bila uvijek ravna i trbuh fit (obožavam trbušnjake...)
Sa 18+2 nosila sam reviju (ne bavim se s manekenstvom, neg je to bilo tak iz usluge frendici) i ni jedna cura nije skužila novost. Nego samo me jedna odmjeravala iz profila i rekla mi je: "Čuj, znam da si ti inače mršava... a kaj si se to fino navečerala il ima kaj novog" Ha, ha! Koja ironija! Tu večer prošvercala sam se pod manekenke, uh
Da ne bi opet 4-5 dana nakon te revije trbuh poludio i opet narasel! Sad sam si i prevelika i za veće trudnice.
Inače kad me vidla jedna gospođa, nije se mogla načuditi da sam u 5-om mj. trudnoće. Ona je rekla da je tak izgledala kad je bila 2-3 tjedna trudna i da joj je trebala trudnička haljina čim joj je dr. reko da je trudna, jer u ništ drugo nije stala.
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 09:37   #38
Ja već kužim da se malo stomačić zaoblio, ali ostali ne moraju primjetiti, izgleda kao višak sala
Nekako mi je draže da raste postupno nego odjednom, da mi ne bude šok (a naravno da nisam još kupila trudničke hlače i majice... kao ima veremena)
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 09:48   #39
meni se prije par dana fakat napuhao trboh...nemrem ga više uvući onak i trenutno hodan u ljetnim hlačama an gumicu jer me druge stišću
anna65 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 10:07   #40
Ja imam tri suknje i dvije haljine pa to vrtim za na posao dok ne kupim hlače. Naime, ja još stanem guzom u moje hlače, ali se ni jedne nedaju zakopčati oko trbuha, više mi ni ziherica ne pomaže.
A po doma i preko vikenda sam samo u trenerci (blažen odjevni predmet, tko god ga smislio )

Imala sam uvijek ravan trbuh (čak i kad sam bila bucka on nije bio veliki, veliki), ali je on buknuo prije dvadesetak dana. Nisam se udebljala nigdje osim u trbuhu...ali mi se i dalje ne dižu u tramvaju
__________________
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Jill13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:12.