Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2008., 12:02   #61
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
brak katastrofalno ugrožen, muž suprug nasilan ili impotentan u svakom slučaju osoba s kojom se teško izlazi na kraj. opasnost od provala, stradanja u vlastitom stanu.

ali za karijeru nije loše. daje veliku motivaciju.

venera jupiter na mc u biku pogotovo uvijek donosi bogatstvo i sjaj. to je i Tito imao samo je on imao još i Sunce tu.
i moje sunce je tu

i sunce konjukcija jupiter, mislim da je i to dobro za "bogatstvo i sjaj"?

a, to što mi je sunce dispozitor mjeseca (a sunce ima fine aspekte), daje li to šansi za pozitivnije stvari?
honey_b is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 20:00   #62
to sunce ti daje mogućnost oporavka nakon šoka koji izazovu loši aspekti prema mjesecu.

dispozitor označava konačan ishod.

kako da ti objasnim sunce kasnije uspješn skuplja krhotine oporavlja se i ide dalje, ne slama se.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 00:01   #63
Quote:
honey_b kaže: Pogledaj post
venera u 10. polju (u biku) (u kokjukciji s jupiterom i opoziciji s uranom)

ja bi ovo laicki rekla rasna ljepotica(polijena) voli promijene
tj. uvijek te privlaci nesto novo uzbudljivo
mada mozda saturn ako je u konjukciji sa marsom-moze mozda sacuvati tu sexualnu energiju da se ne rasprsi svukuda


ne zamjeri jos se ucim
anndjela is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 00:24   #64
Pozz!
Ajde da vidim kakvo će bit tumačenje.
Venera-ribe-7 kuća
mars-rak-11 kuća
venera i mars u trigonu
aha, mjesec u strijelcu, 4 kuća mjesec i venera u kvadratu
hvala.
Stella1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 01:22   #65
Nisam stoka u ljubavi, ali uvijek na sebe privlacim najgoru stoku. Zasto? http://img02.picoodle.com/img/img02/...lm_c650572.gif
Laureena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 04:14   #66
Ja sam najgore iskustvo imala sa jarcem koji je imao podznak u ovnu. Taj je bio bolestan, majko mila.... Ljubomoran ko pas!
A ja na početku mislila kako je čovjek savršen...

I inače nalijećem na stoku. I sve si već mislim da nema nikakve šanse da se opametim...

Meni: Sunce rak
Venera u lavu, 9. kuća
Mars u blizancima u 8. kući
Mjesec i Asc. škorpion - mjesec u 12. kući
Venera ima trigon s Neptunom, a kvadrat s Mjesecom i Asc.

Btw., iako imam sve predispozicije da budem posesivna i ljubomorna, nekim čudom ja k'o da sam cijepljena protiv ljubomore...I još sam si mislila da mi je to plus kod frajera - međutim, vidi vraga - svi do jednog su to doživljavali kao da me baš briga za njih, da sam hladna, nepristupačna, nezainteresirana...
Pa ti sad budi pametan...
mercury9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 04:23   #67
mercury9,pa nije ti taj ljubomorni jarac "stoka"(ružan naziv,ali takav je naslov teme).
mislim da su loši ljudi oni koji varaju partnera,ne oni koji su ljubomorni.
ljubomorni ljudi su jako nesigurni ljudi.
ako su bolesno ljubomorni,mislim da su im potrebne psihoterapije,i takve ljude treba sažaljevati.

a po Suspiriumu su to žene koje misle samo na sebe(mislim da je to napisao u uvodnom postu).
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 04:37   #68
Quote:
ray ban kaže: Pogledaj post
mercury9,pa nije ti taj ljubomorni jarac "stoka"(ružan naziv,ali takav je naslov teme).
mislim da su loši ljudi oni koji varaju partnera,ne oni koji su ljubomorni.
ljubomorni ljudi su jako nesigurni ljudi.
ako su bolesno ljubomorni,mislim da su im potrebne psihoterapije,i takve ljude treba sažaljevati.

a po Suspiriumu su to žene koje misle samo na sebe(mislim da je to napisao u uvodnom postu).
Nije on ''stoka'' samo zato što je bio patološki ljubomoran. Osim toga, i prevario me. Ali, nije me to najviše pogodilo. Ja sam dugo vremena bila s njim upravo zbog toga što sam znala da je jako nesiguran i da ćemo sagradit povjerenje i sve te spike. Baš sam čvrsto vjerovala da će sve bit ok.
Ono što me na kraju totalno odbilo bila je njegova grozna sebičnost.
Ja, ja, ja i samo ja. Mislim da se taj nikad u životu nije stavio u tuđu poziciju.
Ali, to je možda ok.
On je uvijek govorio da će mene svi uvijek iskorištavat a da će on kako-tako uspijet.Dobro je procijenio, svaka čast. Ali, svejedno je ''stoka''.
mercury9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 11:49   #69
Quote:
anndjela kaže: Pogledaj post
ja bi ovo laicki rekla rasna ljepotica(polijena) voli promijene
tj. uvijek te privlaci nesto novo uzbudljivo
mada mozda saturn ako je u konjukciji sa marsom-moze mozda sacuvati tu sexualnu energiju da se ne rasprsi svukuda


ne zamjeri jos se ucim
jako zgodna no i dosta ekscentrična traži savršenstvo u partneru. u kasnijoj dobi sklona debljanju.

malo perverzna u krevetu
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 13:26   #70
Quote:
mercury9 kaže: Pogledaj post
Nije on ''stoka'' samo zato što je bio patološki ljubomoran. Osim toga, i prevario me. Ali, nije me to najviše pogodilo. Ja sam dugo vremena bila s njim upravo zbog toga što sam znala da je jako nesiguran i da ćemo sagradit povjerenje i sve te spike. Baš sam čvrsto vjerovala da će sve bit ok.
Ono što me na kraju totalno odbilo bila je njegova grozna sebičnost.
Ja, ja, ja i samo ja. Mislim da se taj nikad u životu nije stavio u tuđu poziciju.
Ali, to je možda ok.
On je uvijek govorio da će mene svi uvijek iskorištavat a da će on kako-tako uspijet.Dobro je procijenio, svaka čast. Ali, svejedno je ''stoka''.
pa ako te prevario,i ako je bio sebičan,naravno da je "stoka".
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 20:02   #71
dakle bio je sebičan , ljubomoran i varao te :d

i nije zato stoka
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 01:24   #72
Quote:
mercury9 kaže: Pogledaj post
Nije on ''stoka'' samo zato što je bio patološki ljubomoran. Osim toga, i prevario me. Ali, nije me to najviše pogodilo. Ja sam dugo vremena bila s njim upravo zbog toga što sam znala da je jako nesiguran i da ćemo sagradit povjerenje i sve te spike. Baš sam čvrsto vjerovala da će sve bit ok.
Ono što me na kraju totalno odbilo bila je njegova grozna sebičnost.
Ja, ja, ja i samo ja. Mislim da se taj nikad u životu nije stavio u tuđu poziciju.
Ali, to je možda ok.
On je uvijek govorio da će mene svi uvijek iskorištavat a da će on kako-tako uspijet.Dobro je procijenio, svaka čast. Ali, svejedno je ''stoka''.
jarac-ovan, izrazito kardinalna kombinacija, za kardinalne znakove je karakteristicna sebicnost, puno ruznija i uskogrudnija sebicnost nego sto je to prisutno kod vatrenih znakova. ali ne valja sve tako pojednostavljivati. zvuci surovo, jarac-ovan, ovo 'mislim da se taj nikad u zivotu nije stavio u tudju poziciju' me strahovito podsjeca na slicnu astro-kombinaciju.

sto se tice teme i tebe i svih drugih, pa dajte ljudi prestanite se paliti na stoke, mozda ste mazohisti, mozda su neke/neki od njih previse sarmantni i puni sebe i fascinira vas ta njihova sebicnost, savrseno bi se uklopila sa vasom altruisticnosti i glupim ambicijama da mijenjate ljude vasom dobrotom na kraju to uvijek zavrsava tako da ste iskoristeni stavite stoku na njihovo pravo mjesto i nek se snalaze sami, bez da vama kradu novce, ljubav i energiju. ionako su to jadni ljudi kojima nema pomoci, koji se nikad u zivotu nisu istinski zaljubili nego imaju neku bolesnu ideju o ljubavi ili joj se smiju, vjerojatno zato sto ih je roditelj suprotnog spola necim jako povrijedio ili je stari prevario mamu, napravio izvanbracnu djecu itd. i uvijek ce dobro prolaziti u zivotu, sve ce imati, budala ce se uvijek naci za iskoristavanje, ali nece imati stabilne odnose a kamoli pravu ljubav, potpuno predavanje i povjerenje prema drugoj osobi, sexualne visine i dubine s tom osobom

te ce te ljude jednostavno prepoznati, previse glume i lazu i destruktivne su u vezama i preziru emocije, mada se s vremena na vrijeme mogu uhvatiti u nekontroliranom gnjevu i bijesu, najcesce kad ne uspiju postici neki od svojih ciljeva. naravno, varaju i ne vide nista lose u tome niti im se moze objasniti sto je tu lose. oni svijet dijele na povrijedjene i na one koji nanose bol, a izmedju te dvije kategorije niposto ne smiju nikad vise biti u prvoj. kukavice, jednom rijecju ma ko ih jebe.....

pazljivo birajte i ne gubite vise vrijeme s ovim jadnicima/jadnicama. i mogu se kriti u svakom od horoskopskih znakova
betiboop is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 03:54   #73
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
dakle bio je sebičan , ljubomoran i varao te :d

i nije zato stoka
Recimo da sam ja pomalo hipi po pitanju varanja - zato mi to i nije bila kap koja je prelila čašu - iako mi to je znak da je veza u žešćoj krizi...
Ali, kao svaki pravi hipi, ne razumijem kako osoba koja bi mi trebala biti i prijatelj i partner i ljubavnik, može mene uhoditi, provjeravati i sumnjičiti i maltretirat sva moje muške poznanike? Pa ako nemaš povjerenja u mene - šta onda radiš sa mnom?!?
Budući da je bio beskrajno sebičan, gospodin je iz svoje ljubomorne perspektive sebi umislio da ga ja konstantno varam (a nisam ni jednom), pa kao, evo, sad će on i mene.
Nijednom mu nije palo na pamet da se zapita kako je meni u poziciji osobe kojiu netko konstantno provjerava i ništa joj ne vjeruje.(Kako na tome graditi vezu, bez obzira na ljubav i strast?)
A ja sam se stalno stavljala u njegovu poziciju i sve razumijela (GLUPAČA, znam)

Uglavnom, sad tip ima drugu curu (prošlo je dosta vremena) i gle čuda - više nije tako ljubomoran.
Pa mi se u pijanom stanju jednom prilikom došao ispričat zbog svega i kaže mi: ''Znaš, više nisam onako ljubomoran, ali možda je to zato što nju ne volim koliko sam tebe volio.'' I onda je malo pogledao oko sebe i sav u panici rekao:''Joj, da sad moja cura vidi da pričam s tobom, ubila bi me!''
Svoj je svoga našao...
mercury9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 18:55   #74
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
što te još zanima


Joj ne znam. Ne znam ni da li mi horoskop može dati odgovore koje tražim.
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 19:20   #75
ummm...reka si da nisi naisa na osobu s mjesecon u strijelcu koja je prevarila...nazalost moran ti to pokvarit
inace mi je venera u lavu u 6.kući(mada je točno na dc-u tako da mi negdi piše da je u 7. a negdi da je u 6.),mjesec u 9. i strijelcu,asc u ribama,i jos mi venera radi opoziciju sa plutonon-mozda je to razlog sta san ljubomorna do boli...iako to nikad ne pokazujen toj kljucnoj osobi nego san dostojanstvena dok ne nađen onu na koju san ljubomorna,njoj zapaprin
neznan sta bi jos ovaj moj skrbavi polozaj planeta govoria o meni
frantisevna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 14:45   #76
Čim si spomenuo veneru u biku, aspektiranu od jupitera (konjukcija, jedini venerin aspekt) i mjesec u jarcu i nazvao takvu osobu potencijalno opasnu i preljubnicu
Moram reagirati, kao vlasnica gore navedenih položaja i aspekata. Ja sam jedna izuzetno odana i vjerna osoba, a usput imam itekako sposobnost suosjećanja s drugima.
Što ne bih rekla za muškarca koji ima sunce u ovnu, podznak u lavu, mjesec u strijelcu (5. polje) - eto ti egoista, narcisioidnog lažljivca (u konjukciji s neptunom!)
Ha!
Wonder Woman is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 17:06   #77
101 put = ovo su indikatori treba uzeti cijeli horoskop.

činjenica da imaš veneru 0 jupiter = to donosi mnogo ljubavnih veza, još u biku = potreba za materijalnim, hedonizam bez granica. Mjesec u Jarcu = orijentiranost na sebe. čim u životu postoji ovako velik broj veza o mnogo toga mi se moglo još raspraviti.

osoba koju si opisala nije lažljiv ni narcisoidan zbog sunca u ovnu i podznaka lava, zbog toga je vrlo uspješan i cijenjen u poslu koji obavlja, lažljivost mogu pripisati jedino mjesec 0 neptun.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 17:08   #78
Quote:
frantisevna kaže: Pogledaj post
ummm...reka si da nisi naisa na osobu s mjesecon u strijelcu koja je prevarila...nazalost moran ti to pokvarit
inace mi je venera u lavu u 6.kući(mada je točno na dc-u tako da mi negdi piše da je u 7. a negdi da je u 6.),mjesec u 9. i strijelcu,asc u ribama,i jos mi venera radi opoziciju sa plutonon-mozda je to razlog sta san ljubomorna do boli...iako to nikad ne pokazujen toj kljucnoj osobi nego san dostojanstvena dok ne nađen onu na koju san ljubomorna,njoj zapaprin
neznan sta bi jos ovaj moj skrbavi polozaj planeta govoria o meni
to što sam nisam naišao ne znači da takve osobe nema već da je to rijetkost. ja ovdje govorim o varanju u punom smislu riječi. sistematično, organizirano, planirano. ne govorimo o ljubakanju sa 17 godina.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 18:10   #79
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
lažljivost mogu pripisati jedino mjesec 0 neptun.
oprostite mladi gospon Suspirium ja imam gore navedeni aspekt al ne bi za sebe rekla da sam sklona laganju i varanju

a kad veće govorimo o vjernosti u ljubavi, moja Venera je u Raku u 8. kući i prilično neaspektirana - ima samo neki slabašni polukvadrat sa Uranom ; Mjesec mi je u Strijelcu i dosta nezgodno aspektiran - 90 Saturn i 180 Mars

jel trebam još nešto navesti? šta bi se moglo iz ovog zaključit...

dečko mi ima Sunce u Blizancima, Mars i Mjesec u Vagi a Veneru u Biku koja je 180 sa Jupiterom i Plutonom, nezgodno, ha?
mush mushi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 18:39   #80
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
to što sam nisam naišao ne znači da takve osobe nema već da je to rijetkost. ja ovdje govorim o varanju u punom smislu riječi. sistematično, organizirano, planirano. ne govorimo o ljubakanju sa 17 godina.
ne govorin ni ja o ljubakanju sa 17 godina,prid kraj jedne duge veze nasla san novog tipa i bila s njin i to organizirano i planirano
al dobro to vjerojatno ima veze s nekin drugin planeton,nije samo misec indikator prevare.
nego zanima me jel iko zna bi li moja venera na 29.stupnju lava mogla upucivat na neke prevare ili slicno? pojma neman sta taj 29.uopce znaci...a da zaboravila san i napomenit da mi je venera komatozno aspektirana,kvadrat s misecon,marson,plutonon i opozicija s asc.jedino iman neki trigon s kironon :/
frantisevna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:56.