Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2009., 14:18   #21
Quote:
Eoja kaže: Pogledaj post
Trigon Sunca i Urana je zanimljiv aspekat. Ogleda se najcese kroz odnos prema autoritetu (jer Sunce je autoritet, a Uran ne trpi autoritet), te s obzirom da je kod tebe ako se ne varam u 4. kuci to ukazuje na autoritativnog roditelja. I mada 4. kuca simbolizuje majku, ovo moze ukazivati i na autoritativnog oca, jer su i Sunce i Uran muski principi i tvoju zelju da od istog autoriteta umaknes i da mu pruzis otpor, ali ne na direktan nacin, nego trazeci najbolje rjesenje.

I sama imam ovaj aspekat, ali moj je iz 10. Sunce i 3. Uran (odrasla bez roditelja) pa sama sebi nametnula vlastiti autoritet, u zivotu postujem samo autoritete intelekta (3. kuca), mada formalno uvazavam i hijerarhijske autoritete (izravno se rijetko suprotstavljam). Ova kombinacija navodno daje i dobre sefove i vodje (sa 26 godina po prvi put postala sef odjela, ubjedljivo najmladji u cijelom sistemu u kojem radim), ali vjerujem da je tu odigralo ulogu i ono maloprije pomenuto Sunce iz 10 kuce.

Ovaj aspekt Sunca i Urana može se razmatrati i kao nemanja oca, otac slobodnjak, otkačen, krenuo drugim pravcem, zašto baš mora biti utoritativan ili u tom smislu? Uran su i raskrsnice, što može dodatno opisati razvedenog čovjeka, tebe osobno kao takvu, liberalnu personu, a koliko da budeš protiv autoriteta, baš i nisam sigurna. Naime, Uran je planeta iznenađenja, neočekivanih stvari koje nam se dogode, neplanirano .... oslobađanje ...

Ja recimo imam Uran u 10. dakle imam karijeru postavljenu na modernim osnovama i kompjuteri) ali mi se nalazi u Raku i dodatno 10. polje, opis je mog novog doma, a 4. je dom mojih roditelja. Dakle u toj simbolici, imam oslobođenje od obitelji - Uran u Raku i često odlasci od doma, bježanje ... rastava, pa je sva moja familija, čak i rodbina rasuta po svijetu ...

Znači iz iste slike se mogu izvlačiti različiti aspekti života, ali samo ako su u skladu sa realnim životom, a ne kao nabadanje što sve može biti u životu neke osobe.

Prema tome, ništa bez dodatnih informacija od samog vlasnika horoskopa, a sve to zove se provjera aspekata, jer se ne reagira jednako, sve zavisi od sotatka horoskopa. Moj Uran je neaspektiran, ili možemo reći trigon aplikaciono Sunce, pa će moji muškarci biti slobodni od obaveza, drugačiji od uobičajenog.

Uran je uvijek nešto različito, pa samim time se i ego neke osobe može drugačije izražavati ... može opisivati i muškarca i vlasnika h. koji se zanima za astrologiju, arhitekturu, modernu tehnologiju ili jednostavno drugačijeg karaktera.

Vrlo je zanimljivo to sa Uranom ... s nisi nikad sasvim na čistu kao recimo sa Saturnom ili nekom drugom planetom. Njega možemo usporediti djelomično sa Neptunom, ali nije isto.
Frog&Cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 14:22   #22
Quote:
adiam kaže: Pogledaj post
Kod mene je u pitanju trigon Urana i Sunca.Uran mi je u Strijelcu u 2.kući,
a Sunce mi je u Lavu u 10.kući.
A imam i trigon Venere s Uranom....Venera je također u 10.kući u Lavu.

Zanima me što znače ti aspekti? ...(A moram dodati da mi se ne sviđa što se taj Uran našao baš u 2.kući,jer gdje god pročitam piše da je on nezgodan u drugoj kući,jer donosi nagle dobitke i gubitke).
Da nažalost, jednako kao i Mjesec i Merkur u tom polju, jer oni znače plimu i oseku na tom polju.

Venera 120 Uran .. pa dobro je da se baviš astrologijom, u drugom slučaju jeste originalna moda, originalna ljepota, nagli zaokreti po tom pitanju i nagli zaokreti kod djevojke. Mušičavu curu koja se ne ponaša kontinuirano isto... sama iznenađenja ...

ha ha ha ali to nije tako loše ... bolje sada kao mlada djevojka, nego sa Mjesecom pa da budeš recimo rastavljena. ali samo "recimo"
Frog&Cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 12:02   #23
Quote:
Frog&Cat kaže: Pogledaj post
Da nažalost, jednako kao i Mjesec i Merkur u tom polju, jer oni znače plimu i oseku na tom polju.

Venera 120 Uran .. pa dobro je da se baviš astrologijom, u drugom slučaju jeste originalna moda, originalna ljepota, nagli zaokreti po tom pitanju i nagli zaokreti kod djevojke. Mušičavu curu koja se ne ponaša kontinuirano isto... sama iznenađenja ...

ha ha ha ali to nije tako loše ... bolje sada kao mlada djevojka, nego sa Mjesecom pa da budeš recimo rastavljena. ali samo "recimo"
Znači sreća je da nemam Merkur i Mjesec u tom polju ...Dobro je da to nije toliko loše.
Evo čitam ovaj tvoj post iznad ovog,gdje pišeš da s Uranom nikad nisi sasvim na čistu,znači on je inače takav planet i vjerovatno općenito tako djeluje u kojem god polju da se nađe.

Vidim da si mi objasnila taj trigon s Venerom i Uranom...A što je s ovim mojim trigonom Sunca i Urana,koje sam također postavila u sklopu mog pitanja?

Znači Sunce mi je u Lavu u 10.kući,a Uran u 2.kući u Strijecu.Što bi to značilo?
 
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 13:28   #24
Quote:
adiam kaže: Pogledaj post
A što je s ovim mojim trigonom Sunca i Urana,koje sam također postavila u sklopu mog pitanja?
Mozda si trebala pitanje staviti na temu o aspektima Sunca, ali dobro je i ovdje.

To ti je bitan aspekt jer je rijec bas o Suncu. S dodirom Sunca i Urana osoba najcesce zeli zivjeti (a kako je harmonican aspekt najcesce i zivi) zivot bez suvisnih ogranicenja. Prisutna je velika budnost i nemir, stalna teznja za razvitkom i napretkom, sirenjem vidika i svijesti, sa konstantnim blistavim i obecavajucim idejama...uz 0 tolerancije za nekoga iznad sebe tko ce dirigirati na koji nacin bi se sve to trebalo izvesti i uklopiti u svakodnevnicu. Takodjer, donosi fascinaciju svim novim, neobicnim, drugacijim kao i zelju da se bude nesto drugaciji, vanserijski. Iznimno se cijeni sloboda, jednakost, razumjevanje, tolarancija. Cini osobu zanimljivom, nadahnjujucom i vjerojatno u nekoj mjeri reformatorom.
S.C. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 14:30   #25
a uran koji iz 12 kvadrira veneru, gazdaricu 7 u kojoj je mjesec kvadriran od venere? (u muškom horoskopu)

jadan dečko ha?
Žulaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 20:51   #26
Quote:
S.C. kaže: Pogledaj post
Mozda si trebala pitanje staviti na temu o aspektima Sunca, ali dobro je i ovdje.

To ti je bitan aspekt jer je rijec bas o Suncu. S dodirom Sunca i Urana osoba najcesce zeli zivjeti (a kako je harmonican aspekt najcesce i zivi) zivot bez suvisnih ogranicenja. Prisutna je velika budnost i nemir, stalna teznja za razvitkom i napretkom, sirenjem vidika i svijesti, sa konstantnim blistavim i obecavajucim idejama...uz 0 tolerancije za nekoga iznad sebe tko ce dirigirati na koji nacin bi se sve to trebalo izvesti i uklopiti u svakodnevnicu. Takodjer, donosi fascinaciju svim novim, neobicnim, drugacijim kao i zelju da se bude nesto drugaciji, vanserijski. Iznimno se cijeni sloboda, jednakost, razumjevanje, tolarancija. Cini osobu zanimljivom, nadahnjujucom i vjerojatno u nekoj mjeri reformatorom.
Da,trebala i tamo postvaiti to pitanje...možda i stavim to pitanje tamo(jer je riječ o bitnom aspektu kao što ti kažeš)

Znam da je taj trigon inače dobar aspekt,pa mi je drago što je ta planeta baš u trigonu sa Uranom,a i sa Venerom.Jer po ovim vašim opisima vidim da je sve dobro.Sve je odlično opisano,pogotovo ovo da volim jednakost,toleranciju,razumjevanje...A tko zna možda i donesem neke promjene,kao neki reformator...možda mi sine neka genijalna ideja

Hvala na ovom opisu
 
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 19:11   #27
Uran...sta reci...da barem mogu tu i tamo stisnut pauzu na svog natalnog Urana, da me pusti ponekad da budem zadovoljna rutinom, uljuljkanoscu u svakodnevicu, mirnocom...ali neee...osim trigona Urana (8.kuca) i Sunca (5 kuca), imam i trigon Urana i asc, konjukciju Urana i Mjeseca u skorpu u 8. kuci i kao da to nije dosta, tu je jos u kvadrat Urana i Jupitera...uz sve to jos su mi i Venera i Mars u Blizancima...vjetar u glavi, vjetar u odnosima kad su veze u pitanju, osim izuzetno kad se pojavi neki talentirani pojedinac i dovoljno osebujan da me uspije zadrzat uz sebe i ne dat mi da zbrisem na prvi trag dosade, sumnjicavosti, gubitka slobode ili posesivnosti...kako smirit Urana...ima jos netko ovakve nuspojave?...na stranu pozitivne stvari, ima ih puno, naravno...mene muce ove negativne...
__________________
The wind of heaven is that which blows between a horse's ears.
SmoothOperatress is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 22:20   #28
Quote:
SmoothOperatress kaže: Pogledaj post
kako smirit Urana...ima jos netko ovakve nuspojave?.
evo, tu sam ... Uran vladar 5.kuće .. u kvadratu sa Suncem (u Djevici), Marsom (u Djevici), sa Venerom (u Djevici)... dodaj tome još i vrpoljivi Mjesec u Blizancima.. i ..eto.. vječni tragač za perfekcionizmom koji ne postoji, sa laganim Uranskim preinakama u cilju traženja apsolutne slobode i originalnosti..
mislim da ću počet piti..

mislim da je jedini način da se Uran 'smiri' je da se jednostavno nauči prepustiti trenutku i ne nalaziti u svemu elemente "gušenja".. nikako ga negirati ili potisnuti , jer onda će se fino ispoljiti u 'najboljem' mogućem momentu...i to, onako, Uranski - eksplozivno, u sekundi i neočekivano.
__________________
I want to give her everything. And I want to take everything from her.
mrtva_pusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 01:54   #29
Quote:
Žulaj kaže: Pogledaj post
a uran koji iz 12 kvadrira veneru, gazdaricu 7 u kojoj je mjesec kvadriran od venere? (u muškom horoskopu)

jadan dečko ha?
Taj Mjesec u 7. u kvadratu s Venerom (koja je bas fino i Vladarica 7. ) i nije najbolja stvar, pogotovo za jednog muskica. Vjerojatno ce mu trebati vise vremena da sazna i/ili odluci sto treba i zeli od zene/ljubavnice i odnosa. Ali zato istovremeno moze zraciti snaznom seksualnom privlacnoscu.

I sada k tome imamo Uran kvadrat Venera (je li to neki T-Kvadrat - apex Venera, kvadrat Uran & kvadrat Mjesec - koji bi bili medjusobno u opoziciji? E to je zesca stvar ). Uglavnom, spomenuti aspekt (Uran 90° Venera) je vrlo problematican kada je rijec o odnosima. Znaci, tu se direktno sukobljuju poriv za slobodom i poriv za odnosom i skladom. Rezultat je najcesce ona tipicna uranovska nestrpljivost i nervoza kada su u pitanju drugi (partner). Najcesce se partnerstvo ili potrebe druge osobe dozivljavaju kao izravan napad na vlastitu slobodu i dozivljavaju se kao neoprostivo sputavanje i ogranicavanje. Ako nije to, onda veza ne valja jer je "predosadna". S tim aspektom osoba uvijek trazi nesto novo, zanimljivo i uzbudljivo.....gdje god stigne. Sve brzo izgubi sjaj i kao sto naglo zapocinje, jednako naglo i zavrsava. Osobi je tesko postici emotivno blizak odnos i po pitanjima Venere najcesce ce izrazavati one "manje dobre" strane Urana - neodgovornost, nespremnost na kompromise, moze biti i nevjera....itd.

Vjerojatno se nikada nece zadovoljiti nekim "normalnim", uobicajenim odnosom gdje vladaju neke "staromodne", tradicionalne vrijednosti, ali ce mu, kao sto vec rekoh, takodjer trebati dosta vremena i truda da bi uzivao i u onim manje konvencionalnim.
S.C. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 09:21   #30
Quote:
S.C. kaže: Pogledaj post
Taj Mjesec u 7. u kvadratu s Venerom (koja je bas fino i Vladarica 7.) i nije najbolja stvar, pogotovo za jednog muskica. Vjerojatno ce mu trebati vise vremena da sazna i/ili odluci sto treba i zeli od zene/ljubavnice i odnosa. Ali zato istovremeno moze zraciti snaznom seksualnom privlacnoscu. .
oh da! sexy as hell
e, a jel bi taj aspekt mogao inicirati i potrebu da mu partnerica bude na neki način mater?
Quote:
S.C. kaže: Pogledaj post
I sada k tome imamo Uran kvadrat Venera (je li to neki T-Kvadrat - apex Venera, kvadrat Uran & kvadrat Mjesec - koji bi bili medjusobno u opoziciji? E to je zesca stvar ). .
nije. pa zar mu nije i ovo dovoljno?

Quote:
S.C. kaže: Pogledaj post
Uglavnom, spomenuti aspekt (Uran 90° Venera) je vrlo problematican kada je rijec o odnosima. Znaci, tu se direktno sukobljuju poriv za slobodom i poriv za odnosom i skladom. Rezultat je najcesce ona tipicna uranovska nestrpljivost i nervoza kada su u pitanju drugi (partner). Najcesce se partnerstvo ili potrebe druge osobe dozivljavaju kao izravan napad na vlastitu slobodu i dozivljavaju se kao neoprostivo sputavanje i ogranicavanje. Ako nije to, onda veza ne valja jer je "predosadna". S tim aspektom osoba uvijek trazi nesto novo, zanimljivo i uzbudljivo.....gdje god stigne. Sve brzo izgubi sjaj i kao sto naglo zapocinje, jednako naglo i zavrsava. Osobi je tesko postici emotivno blizak odnos i po pitanjima Venere najcesce ce izrazavati one "manje dobre" strane Urana - neodgovornost, nespremnost na kompromise, moze biti i nevjera....itd.

Vjerojatno se nikada nece zadovoljiti nekim "normalnim", uobicajenim odnosom gdje vladaju neke "staromodne", tradicionalne vrijednosti, ali ce mu, kao sto vec rekoh, takodjer trebati dosta vremena i truda da bi uzivao i u onim manje konvencionalnim.
eh da...a uz ovaj kvadrat venere, uran je i u sextilu s marsom- konstantno traganje za novim projektima i uzbuđenjem na kvadrat!

tx S.C.
Žulaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 11:19   #31
Quote:
SmoothOperatress kaže: Pogledaj post
Uran...sta reci...da barem mogu tu i tamo stisnut pauzu na svog natalnog Urana, da me pusti ponekad da budem zadovoljna rutinom, uljuljkanoscu u svakodnevicu, mirnocom...ali neee...osim trigona Urana (8.kuca) i Sunca (5 kuca), imam i trigon Urana i asc, konjukciju Urana i Mjeseca u skorpu u 8. kuci i kao da to nije dosta, tu je jos u kvadrat Urana i Jupitera...uz sve to jos su mi i Venera i Mars u Blizancima...vjetar u glavi, vjetar u odnosima kad su veze u pitanju, osim izuzetno kad se pojavi neki talentirani pojedinac i dovoljno osebujan da me uspije zadrzat uz sebe i ne dat mi da zbrisem na prvi trag dosade, sumnjicavosti, gubitka slobode ili posesivnosti...kako smirit Urana...ima jos netko ovakve nuspojave?...na stranu pozitivne stvari, ima ih puno, naravno...mene muce ove negativne...
Uran se ne smiruje, Uran se živi. Ako ti je dosadno okruži se prijateljima, hobijima, bavi se sportom, izlazi van, putuj..sve je to Uran, stalna promjena, ne smije ti biti dosadno
zvjezdoznanac is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 17:38   #32
Quote:
zvjezdoznanac kaže: Pogledaj post
Uran se ne smiruje, Uran se živi. Ako ti je dosadno okruži se prijateljima, hobijima, bavi se sportom, izlazi van, putuj..sve je to Uran, stalna promjena, ne smije ti biti dosadno
Ne znam kolko smo se shvatili...nije stvar da mi je dosadno jer mi fale stvari koje si nabrojao - imam to sve i stalno negdje jurcam...nego u strahu od dosade koje se javlja kad se vezes za nesto dugorocno, strahu od vlastite nepredvidljivosti, jer se poznas...pitanja vezana za vlastitu slobodu i strah od oduzimanja iste...meni recimo tesko prihvatit cinjenicu pripadanja nekome, a ne bi da je tako ...dosta tog sto je S.C. pisala za spoj Uran-Venera i ja kod sebe prepoznam i to je nesto sto hocu smirit...i onda mi ti kazes da se Uran ne smiruje
__________________
The wind of heaven is that which blows between a horse's ears.
SmoothOperatress is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 01:08   #33
Quote:
Žulaj kaže: Pogledaj post
oh da! sexy as hell
e, a jel bi taj aspekt mogao inicirati i potrebu da mu partnerica bude na neki način mater?
Taj aspekt inace predstavlja sukob (kvadrat) njegovih predstava zene/ljubavnice (Venera) i zene/majke (Mjesec). Svi problemi proizlaze iz jedne tocke, u kojoj on ne moze skladno povezati (kvadrat) te dvije strane u jednoj (zenskoj) osobi.


Quote:
nije. pa zar mu nije i ovo dovoljno?


Quote:
eh da...a uz ovaj kvadrat venere, uran je i u sextilu s marsom- konstantno traganje za novim projektima i uzbuđenjem na kvadrat!
A taj aspekt imam i ja. On je OK.

Salim se...ali aspekt je skladan. Tako da vazi to sto ti kazes - konstantno traganje za novim projektima i uzbudjenjima, ali valja naglasiti da se okolnosti cesto odvijaju osobi na ruku.

U svakom slucaju, aspekt daje veliku samostalnost i neovisnost (Uran) u radu i izrazaju (Mars), veliku brzinu (Mars) kada treba ugrabiti nove prilike (Uran) te izvanredno funkcioniranje i uspjeh (Mars) tamo gdje treba uciniti samostalni napor (Uran). S druge strane, nije bas pogodan za suradnju i team work, za dosadne i dugotrajne zadatke i poslove (osim ako nije negdje povezan i naglasen Saturn) ili bilo kakve situacije koje ne nude stanovitu dozu izazova, raznolikosti i avanture. Na svu srecu, kao sto spomenuh, sa skladnim aspektima osoba nema previse problema s pronalazenjem tih zanimljivosti u koje ce ulupati energiju.

S Marsom i Uranom postoji uvijek (barem lagana) sklonost adrenalinskim uzbudjenjima, makar sa sekstilom nesto manje nego kod onih "jacih" aspekata. Plus moze biti i sklonost rizicima tipa kocka i brza voznja.



Quote:
tx S.C.
Nis'.
S.C. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 12:37   #34
... Uran u Ribama od 01.07. kreće retrogradno, koliko dugo će to trajati i što možemo očekivati od njegove retrogradnosti?
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 13:12   #35
Opozicija natalnog i tranzitnog Urana u skoro egzaktnoj opoziciji ( 1 stepen) i moj tata je umro. Da li je to samo od sebe dovoljno ili bi trebala da imam jos bar dvije potvrde, losih aspekata?
arci 21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 16:32   #36
Quote:
12.kuća kaže: Pogledaj post
... Uran u Ribama od 01.07. kreće retrogradno, koliko dugo će to trajati i što možemo očekivati od njegove retrogradnosti?
... znači li Uranova retrogradnost da bi se situacije koje su se nedavno, a u Uranovom direktnom hodu dogodile u obliku naglih promjena mogle ponoviti no i utjecati na to da ishod bude drugačiji od prvotnog?
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 06:59   #37
Quote:
arci 21 kaže: Pogledaj post
Opozicija natalnog i tranzitnog Urana u skoro egzaktnoj opoziciji ( 1 stepen) i moj tata je umro. Da li je to samo od sebe dovoljno ili bi trebala da imam jos bar dvije potvrde, losih aspekata?
Za tako nešto trebalo bi pogledat cijelu kartu u tom trenutku, a trebala bi biti ugrožena i 8.kuća ili vladar 8.
zvjezdoznanac is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 20:09   #38
Meni je uran u kvadratu s marsom, mars mi je u 4. kući, djeluje i na petu...
Ne znam detalje i na što sve utječe, ono što bih mogla povezati s ovim aspektom su nagle promjene energije...jedan dan nisam sposobna si skuhati instant kavu, drugi dan pješke pređem cijeli grad i nema me doma uopće...
također, osjetim navale kreativne energije, baš ono, dobijem poriv za stvaranjem(pisanje, peta mi u blizancima) započnem i ne dovršim nikad...

ono što mi upada u oči, je da će mi 2013. biti u konjukciji s venerom u 2.
negdje sam na netu pročitala nagli prekid dugogodišnje veze i da je to aspekt emancipacije, istina????
__________________
olovka, papir i zvijezde
dersette is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 11:51   #39
Ascendant Sextile Uranus

Razmišljaš kao buntovnik,bez obzira da li se tako i ponašaš.Nestrpljiva si s tradicionalnim konceptima,ukoliko ne donose rezultate.
Fasciniran novinama,tvoj um se utrkuje s visokim očekivanjima kada uoči genijalnu ideju. Tvoja najjača strana je orginalnost i progresivna kreativnost.Vješta si u komuniciranju onoga što znaš,i slobodno djeliš svoje ideje s svakim tko te ima volje slušati.
Vrijeme ti znači malo i odbacuješ ograničenja.Ovisiš o intuitivnim zaključcima koji su često ekstremno pouzdani.Često su tvoje izjave proročanske.
Zato što ti sloboda znači tako puno,tvoja karijera mora posjedovati određeni stupanj samostalnosti.
Rutinski dnevni poslovi su restriktivni za tvoje potencijalne kreativne talente.Unosiš ingenioznost u sve što radiš,ali ''istraživanje i razvoj'' ti je posebno zanimljivo.Ukoliko postoje novi načini zarade za tvoju firmu,ti si ona koja ih može pronaći.
Uživaš u raznolikosti prijatelja različitih interesa.Među njima ti iskriš.Voliš se natjecati s njima,ali nisi pompozna kada pobjediš,prije to shvaćaš kao zajedničku pobjedu.
Može se desiti da te neki suradnici ne uvažavaju,jer ih njihove limitirane perspektive spriječavaju da te doista razumiju.Mala je mogućnost da ćeš se ikada u potpunosti umiroviti,jer svaki dan donosi nove mogućnosti koje nastavljaju proširivati i razbuktavati tvoje interese.

Zadnje uređivanje Bolji od tebe : 07.03.2010. at 11:57.
Bolji od tebe is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 19:31   #40
kao da mi nije dosta na netu sto sam procitao, dajte nabacite jos koju

Unaprijed hvala!

od 5-12mj 2010 Uranus square Venus ?

laganih 8 mjeseci... za popizdit

a imam osjecaj kao da vec sad pocinjem osjecat to...
User 003 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:40.